Jump to content
ZAPRASZAMY NA NOWY SERWER CS:GO ONLY KNIFE - 91.224.117.168:27015

Maciasgitt

Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  16h 11s

1 Follower

About Maciasgitt

 • Rank
  Silver I
 • Birthday 11/15/1997

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna / Male

Contact

 • GG
  67142655

Recent Profile Visitors

262 profile views
 1. Zaryzykuje warnem ale cóż najwyżej się go odrobi. @ DeadGuyWidzę,że z ciebie taki trochę cwaniaczek jest:D.Napisałeś,że nie widzisz przypadku złamania regulaminu sam napisałeś podpunkt 1.2 Na serwerze obowiązuje kultura, zakazuje się obrażania, nadmiernego przeklinania oraz wyzywania na tle rasowym bądź religijnym.Widać,że sam trochę nie rozumiesz co piszesz,słowo kurwa zalicza się pod przeklinanie za co możesz dostać bana(ale nie przesadzajmy to tylko 1 słowo) jeżeli będziesz nadmiernie tego używał.Fakt faktem,że za jedno takie słowo nie ma co banować ale wybór zależy od admina nie od ciebie(ty możesz się odwołać lub tak jak teraz złożyć skargę).Twój wcześniejszy post na ogólnym pod tytułem admini i ich własny regulamin.Tam trochę masz racji ponieważ widać,że admini z długością banów co do niektórych banów przesadzają za szparowanie na tydzień hmm ciekawe trochę 3.9 Zarażanie ludzi przez skan/szparowanie ban do 3h. Bany na tydzień nie powinny za to istnieć w amxbans.Co do banów za obrazy ban zaczyna się od min 3h do 1tyg więc admin jak najbardziej może na tyle zbanować. @ AvenomeN ︻芫═── Sorka mordo ale moim zdaniem przesadzone te bany za szparowanie,nawet jeżeli ktoś cie wkurw*** to w tabeli kar nie ma tak długiego bana za to.
 2. Maciasgitt

  Konto

  No trochę to dziwne bo mi normalnie działało.Za każdym razem miałem wpisz hasło na serwerze.Gdy nie wpisałem automatycznie wywalało.Być może to było przez range Admin ale range admin z tego co pamiętam też miałem ustawioną na setinfo z hasłem ale tak czy siak miałem na adma inne hasło na setinfo a na /konto miałem inne.I mi bez problemu działało.Hmm nwm to musi sprawdzić opiekun lub ktoś z administracji.
 3. Maciasgitt

  Konto

  Serwer posiada /konto,wystarczy ustawić se hasło. Serwer posiada /konto,wystarczy ustawić se hasło.
 4. Twój Nick:NoObSoN Nick gracza/admina na którego jest Skarga/pochwała:kazi11 SteamID(w przypadku skargi):STEAM_0:1:436815124 Treść:Dobra zacznijmy od tego ze nic do niego nie mam.Ale często widzę sytuacje,gdy admin nadmiernie spami na @@ Typu cele mapy(bez sensu,raz na jakiś czas powinno wystarczyć). Plus do tego zaczynam widzieć,że kolega chyba praktycznie nie czyta regulaminu.Znając życie pewnie nowych dopisek pod regulaminem które opiekun polej dodał nie przeczytał.Czemu tak myślę hmm ponieważ czasem potrafił i mnie się pytać czy za to można i w ogóle.Nawet widząc dziś i słysząc,od ludzi z którymi rozmawiam na ts3 między innymi jest to Dave oraz AvenomeN których polej zresztą zna,że nasz kolega admin kazi11 każe graczom złazić na ziemie hmm ale dlaczego ponieważ nemek posiada poniżej 30k(chociaż w regulaminie jest dopiero poniżej 20 tyś zdrowia). To mnie właśnie uświadamia,że kolega nie czyta żadnych zmian w regulaminie.Myślę,że @ Nebesh @ [email protected] kosa z krakowa,dave jak i AvenomeN(jednak tych dwóch nie znam profili na forum) widzieli sytuacje.Myślę,że na hltv znalazło by się o wiele więcej rzeczy wskazujących,że kolega nie za bardzo odwiedza regulamin zombi mod'a(ale nie będę przeglądał każdego demka od momentu gdy kazi11 został adminem). Dowody(w przypadku skargi):https://www8.zippyshare.com/v/sJTTxabm/file.html 18:00min(+/-)-Zaczyna mówić graczom,żeby złazili. 18:25min(+/-) -Zabawa w uderzenia(Raczej nie jest to dobrym przykładem by nauczyć nowych graczy zasad gry). 30:30min(+/-)-Zwróciłem mu nawet uwagę na ten temat.Myślę.że odpowiedział tak trochę lekceważąco(Plus potwierdza się,że nie czyta tego regulaminu). Chociaż może ma taki głos i mi się wydaje,że odpowiedział lekceważąco.
 5. Maciasgitt

  Witam

  Witam zapraszam na Zombi+exp
 6. Twój Nick:NoObSoN Nick gracza/admina na którego jest Skarga/pochwała:Kosa z Krakowa,Nebesh,xPaChi^ SteamID(w przypadku skargi): STEAM_1:0:2142214359,STEAM_1:0:1664181899(xPaChi^ steamID nie posiadam) Treść:Dziś wbijam na serwer około godziny 20:30 wywiązuje widzę,że jest jakaś dyskusja pomiędzy graczem Kosa z krakowa a Nebesh chodziło o jakieś expienie po nocach.Zaciekawiło mnie to trochę później opiekun wbił to tam nie do końca wiedział co się dzieje ja też za bardzo nie wiedziałem nagle admin @ flyz1 mówi,że ma demko gdzie gracze expili. Wysłał mi te demko obejrzałem faktycznie expią tylko tyle,że gracze xPaChi^ i Nebesh ciągle siedzą na afk'u myślę że dziwne bo coś długo.Przeglądam następne demka(były to mapki zm_bist_v2,zm_ojciec,zm_kopalnia_v2,zm_battleground_foda).Przez 3 mapki przestali na afk'u(być może byli ze sobą na ts'ie kto wie)dopiero na mapie zm_battleground_foda perfidnie widać współprace i wspólne expienie. 1.Demko o nazwie expienienie-zm_kopalnia_v2 2.expienie2-Zm_ojciec 3.expienie3-zm_bist_v2 4.expienie-zm_battleground_foda).Myślę,że trzeba coś z tym zrobić bo inni siedzą expi'ą gdy jest pełno graczy i każdy bije się o tego exp'a za zm to ci po nocach nabijają se poziomy. Dowody(w przypadku skargi):https://www100.zippyshare.com/v/H470c9AL/file.html
 7. Moim zdaniem na tej kampie nie powinno być banów za szparowanie ponieważ jest to kampa gdzie pojedynczo wejdziemy gdy nikt nie zblokuje(szpary są tak duże,że nie nazwałbym tego szparowaniem).
 8. Maciasgitt

  Witam !

  Witam zapraszam na Zombi+Exp
 9. Nie gram na serwerze ale wypowiem się oglądałem demko.Zauważyłem,że ładne prowokacje(Myślisz,że byłeś opiekunem to jesteś cwany meh)Jako admin nie powinieneś moim zdaniem w ogóle prowadzić z graczem takich konwersacji coś zrobił za co może bana wyrwać dajesz bana i masz spokój nie potrzebnie dajesz mu przeciągać rozmowę.To mi tylko wyglądało jakbyś specjalnie czekał aż coś zrobi za co byś mógł dać dłuższego bana.Oczywiście dostał zasłużonego bana jak i ty nie dałeś się wyprowadzić z równowagi. @osia46Na początku tej akcji nie było wyzywania rodziców gdyby admin zadziałał odpowiednio szybko a nie przeciągał tą sytuacje która jest bez sensu.To tylko moja opinia na ten temat jeżeli ktoś poczuł się urażony to sorrka.
 10. 17 lvl- Powinniśmy dostać M4A1 dostajemy xm1014 18 lvl-Powinniśmy dostać AK47 dostajemy M4A1
 11. Twój Nick:NoObSoN Nick gracza/admina na którego jest Skarga/pochwała:Fox Mulder (Spooky) i RaCHu CiaCHu SteamID(w przypadku skargi):STEAM_1:0:24476453 i STEAM_1:0:597561139 Treść:Współpraca między zombi a ocalałym+Blokowanie Dowody(w przypadku skargi):https://www114.zippyshare.com/v/PKzZhaU1/file.html
 12. Twój Nick:NoObSoN Nick gracza/admina na którego jest Skarga/pochwała:3rd gizzel SteamID(w przypadku skargi):STEAM_1:0:1617547371 Treść: Speedhack(Cheater) Dowody(w przypadku skargi):https://www20.zippyshare.com/v/CyBxmNAp/file.html
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.