Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maciasgitt

Admin CS 1.6 [Zombie Mod]
 • Content Count

  26
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  13h 11m 43s

1 Follower

About Maciasgitt

 • Rank
  Silver I
 • Birthday 11/15/1997

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna/Man

Contact

 • GG
  67142655

Recent Profile Visitors

101 profile views
 1. 1.Zwiększyć koszt gas maski z 15 ap na 30 ap ponieważ aktualna gas mask'a jest za tania i za dobra jak na taką cenę ap. 2.Dodać do sklepu przykładowo za 25-30 ap Krytyczne naboje -dają one szanse na wielokrotnie większe obrażenia nwm strzelając w głowę moglibyśmy zadać nawet 200-300 obrażeń oczywiście żeby nie było za łatwo na zadanie takich obrażeń miałoby się przykładowo 3-5% szansy(warto czasem trochę urozmaicić ten sklep bo aktualnie jest trochę biedny). 3.Zmienić czas 50% więcej exp'a który działa od 21-9 jeśli dobrze pamiętam zmienić z godziny 21 na 17-18 do godziny 24 lub 1.00(Czemu ponieważ uważam,że nie każdy ma czas by grać od 21 i później a jak gra to krótko tak samo jest rankiem większość osób chodzi do szkoły lub pracuje więc nie ma czasu by korzystać ze zwiększonego exp'a).
 2. 1.Zwiększyć życie assasina przy większej ilości graczy.(Ponieważ jeden assasin ma ciężko jak jest 15-20 graczy na serw) 2.Zwiększyć otrzymywanego exp'a(Ponieważ dotychczasowe zwiększenie exp'a nie zrobiło za dużej różnicy).Nadal 71 lvl w tym roku jest nie osiągalny(można nawet powiedzieć,że 50lvl jest nie osiągalny bez wpłacania pieniędzy na kupno exp'a).
 3. Moim zdaniem na tej kampie nie powinno być banów za szparowanie ponieważ jest to kampa gdzie pojedynczo wejdziemy gdy nikt nie zblokuje(szpary są tak duże,że nie nazwałbym tego szparowaniem).
 4. 1.Bez sensu jest noktowizor który praktycznie nic nie kosztuje za ap(masz jeszcze flary za 1 ap które nawet długo trzymają) 2.Początek jest najłatwiejszy do 11-13 lvl nawet nie mając vip'a nie jest ciężko(sam do 13-14 lvl grałem bez vip'a)(Plus 6 lvl wbijasz dosłownie w parę minut myślę że wbicie 12-13 lvl to jest kwestia 2-4 godzinek zależy w sumie czy jesteś w kampie z kimś kto mógłby tylko z tobą tą kampe utrzymać). Tak od siebie tera: 1.Co do misji raczej zmieniłbym nagrody za nie bo niektóre nagrody za misje są bez sensu typu-po wykonaniu jednej misji dostajemy 1 flarę dodatkowo moim zdaniem bez sensu są takie nagrody za misje takie nagrody zamieniłbym na exp'a 2.Tak od siebie-Dodałbym przykładowo za 15 ap T-virus(czy jakoś tak:D)(raczej każdy wie jak to działa jak nie to wytłumaczę -Powoduje to,że stajesz się zombi) 3.Dodać nie pamiętam jak to się nazywało-Dla zombi granat która odpychała dostawało się tą granat po każdym odrodzeniu. 4.Dodałbym za ap dla sklepu zombi-Granat halucynogenny(widziałem już takie)Powodowała ona,że ocalałemu zaczął się trząść ekran i nienaturalnie kołysać) @ Livin' la Vida Loca! postaraj się użyć opcji edytuj albo napisz pw jeżeli chcesz podyskutować czy potrzebna latarka czy nie by nie potrzebnie śmiecić.Na dziale Owszem przydałoby się utrudnienie dla ct..Może ci się wydawać,że nie bo masz niski poziom ale wystarczy,że w kampie będą 2-4 osoby na poziomie galil,famas,m4,ak47 to do kampy nie wbijesz nie marnując wszystkich ap jakie nabiłeś a nawet to ci nie da gwarancji ponieważ są tak zwane laserminy:DD bombka też niekoniecznie zadziala.Może i kiedyś tu grałeś a może jesteś tu od dziś.Ale gram tu już troszeczkę i wiem,że łatwymi celami są tylko ludzie którzy mają maksymalnie 14 poziom.Lub osoby które pojedynczo w kampie siedzą.Do dyskusji zapraszam na pw nie róbmy tu śmietnika.
 5. 1.Dodać unikalny sklep tylko dla vip'ów -Z możliwościami zakupu przykładowo unlimited ammo na 1 rundę.(Wiem w sumie nie widzę sensu dodawania unlimited ammo)Ale daje propozycje.Można też pomyśleć na innymi rzeczami dla vip'ów w specjalnym sklepie. 2.Zgadzam się z kolegą @flyz1Zwiększyć koszt bazooki jak i zwiększyć jej obrażenia. 3.Nagrody na koniec mapy za ilość fragów przykładowo 1.Miejsce-1500 exp'a 2.Miejsce-1000 Expa 3.Miejsce-500 expa(wiem wiem były już pewnie propozycje o nagrody na koniec mapy). 4.Zrobić limit użycia Zombi madness(Jeżeli dobrze napisałem) Przykładowo 2-3 użycia na 1 rundę. 5.Dodałbym dla zombi Blind knife(jeżeli dobrze też to napisałem nie pamiętam jak to było). 6.Zrobić klasę zombi która posiadałaby niewidzialność(Ale miał by małą ilość życia). 7.Dodać klasę zombi Smoker(Pewnie każdy wie o co chodzi z tym zombi)Jeżeli dobrze pamiętam ten zombiak przyciągał ocalałych po użyciu danego klawisza. 8.Dodać do sklepu podwojenie obrażeń na 1 rundę przykładowo za 40-50 ap. 9.Dodać losowanie vip'a na 1 mapę.
 6. 1.Zwiększenie expa-uważam,że to by pomogło w utrzymaniu ludzi na serwerze ponieważ aktualne wbijanie poziomów jest zbyt monotonne i nudzące,przy czym gracze mogą znużyć się serwerem na którym wbicie 1 poziomu wymaga sporej ilości przegranych godzin na serwerze(mówię tu o wyższych poziomach) Przygoda z trudem moim zdaniem zaczyna się mniej więcej od 16 poziomu przy czym jest 71 poziomów.Taka jest moja opinia 2.Chciałbym jeszcze zaproponować zrobienie jakiegoś eventu na serwerze typu przez 3 dni exp x3 (gdyż na serwer przybywa coraz więcej graczy,można to zobaczyć po dzisiejszym dniu jaka była i jest duża frekwencja graczy na serwerze)
 7. Nie gram na serwerze ale wypowiem się oglądałem demko.Zauważyłem,że ładne prowokacje(Myślisz,że byłeś opiekunem to jesteś cwany meh)Jako admin nie powinieneś moim zdaniem w ogóle prowadzić z graczem takich konwersacji coś zrobił za co może bana wyrwać dajesz bana i masz spokój nie potrzebnie dajesz mu przeciągać rozmowę.To mi tylko wyglądało jakbyś specjalnie czekał aż coś zrobi za co byś mógł dać dłuższego bana.Oczywiście dostał zasłużonego bana jak i ty nie dałeś się wyprowadzić z równowagi. @osia46Na początku tej akcji nie było wyzywania rodziców gdyby admin zadziałał odpowiednio szybko a nie przeciągał tą sytuacje która jest bez sensu.To tylko moja opinia na ten temat jeżeli ktoś poczuł się urażony to sorrka.
 8. 17 lvl- Powinniśmy dostać M4A1 dostajemy xm1014 18 lvl-Powinniśmy dostać AK47 dostajemy M4A1
 9. Twój Nick:NoObSoN Nick gracza/admina na którego jest Skarga/pochwała:Fox Mulder (Spooky) i RaCHu CiaCHu SteamID(w przypadku skargi):STEAM_1:0:24476453 i STEAM_1:0:597561139 Treść:Współpraca między zombi a ocalałym+Blokowanie Dowody(w przypadku skargi):https://www114.zippyshare.com/v/PKzZhaU1/file.html
 10. Twój Nick:NoObSoN Nick gracza/admina na którego jest Skarga/pochwała:3rd gizzel SteamID(w przypadku skargi):STEAM_1:0:1617547371 Treść: Speedhack(Cheater) Dowody(w przypadku skargi):https://www20.zippyshare.com/v/CyBxmNAp/file.html
 11. Twój Nick:NoObSoN Nick gracza/admina na którego jest Skarga/pochwała:RaCHu CiaCHu SteamID(w przypadku skargi): STEAM_1:0:597561139 Treść:Dawanie się(Można to nazwać w sumie współpracą z ocalałymi) + na nagraniu zostało jeszcze uwiecznione jak został snajperem był w miejscu w którym nie może być po czym chcieliśmy dać mu wyjść kolega niestety postanowił zabić pozostałych w między czasie wyszedł i na końcu zabił mnie już prawidłowo na ziemi.(Rozumiem to są losowe mody i czasami gdy się wchodzi do kampy zamienia kogoś ale wtedy dogadujemy się,że bezpiecznie każdy wyjdzie )Ale niestety niektórzy gracze nie chcą się stosować do regulaminu i wtedy są takie sytuacje. Dowody(w przypadku skargi):https://www18.zippyshare.com/v/un8VEH3K/file.html
 12. Skarga napisana od buta,bez żadnego pokrycia 0 dowodów na to by admin to robił.Nie będę tu już mówił o ortografii(Następnym razem tak skargi nie pisz bo to od razu jest post do zamknięcia ) P.S-Mógłbyś zastosować jakiś wzór do napisania skargi.Nawet jeżeli nie ma przykładowego wzoru zawsze można podpatrzeć od kogoś.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.