Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

odnowa

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1h 54m 53s

About odnowa

 • Rank
  None
 • Birthday 08/01/1985

Information about me

Contact

Recent Profile Visitors

31 profile views
 1. odnowa

  KSW 46

  kalidow jak był mały to z kozą się zabawiał ;/ chyba król kozy^^
 2. odnowa

  odnowa

 3. No super tak by było chyba najlepiej Przy wyciągniętym nożu- Pistolet-główna-nóż tak jest w 99% grach. Te zamiany to nie na moje nerwy za dużo myślenia i roboty. Ty masz to obcykane to jest dla ciebie 1min. Mi już nie chcę się w to bawić i zaśmiecać sobie głowy. To co chciałem to już pomogłeś dziekuje jeszcze raz Życzę spokojnych Świat.
 4. No jak wspominałem jestem nowy. Wpisać mam bind "MWHEELUP" "e" a tu bind "MWHEELUP" "q" a tu bron niższa No i co dalej? wpisałem i po naciśnieciu "e" mam tą ramke u góry Może źle coś robie? @Adaś ツ Teraz to w ogóle namieszaliśmy coś. Bo już skrol w myszcze w ogóle nie chce działać czy z ramka czy bez nawet jak jest w opcjach ustawiony. To nie ważne. Czegoś tu nie rozumiem przecież to MWHEELDOWN jest chyba skrol od myszki. Czy pisałeś coś o skrolu?. Jak macie tak bez sensu pomagać to dajmy sobie spkój moze?. Prosiłem tylko aby pod next weapon ustawić sobie buzik "e" ktory by mi zmieniał na następną bron bez ramki u góry. Teraz to nic nie działa nawet jak ustawienia fabryczne buzików dałem Teraz to fakt działa ta 1 komenda bind "e" "invnext; wait; +attack;wait;wait;wait; -attack;" Tylko dziko jakoś się gra^^ W każdej gre jest od najsłabszej broni do najlepszej. A tu jak mam nóż biorę next weapon to powinien dać pistolet a on daje kałacha Jakoś poprzekrecanie. To już nie ważne. Chyba zostane przy oryginalnych ustawieniach. Jeszcze popróbuje ustawiłem sobie teraz tak Pod "e" gówna broń Pod "q" pistolet Pod 1,2 nóż No i granaty nie wiem jeszcze jak na razie mam że w skrolu. Dziwne jakoś. Już nie mam pomysłu.
 5. Wpisałem podczas gry w consoli i lipa. Wciskam 'E' i ta ramka u góry się pojawia a broni nie zmienia. Działa tylko to oryginalne co masz w opcjach Last weapon standardowo jest pod 'q' To jak wciskam to od razu daje poprzednia bron bez tej ramki u góry Chciałbym żeby tak samo było w przypadku next weapon i previous weapon. jak da rade Konsoli w cs w oógle nie znam W quake3 to wyłącze ci nawet uski z broni
 6. Cześć. Jestem nowy gram na serverach 1shot2kill. Takie pytania dla graczy. Chodzi o cfg. Problem polega na tym że jak ustawiam np zmianę broni pod "e" do przodu i "q" do tyłu. To po naciśnieciu guzika ofsze zmienia się ale u góry w tej zielonej ramce i trzeba klikać potem jeszcze raz myszka dla mnie to totalny bez sezsens ;p. Chciałbym ustawić tak że pod guzikiem "e" żeby od razu zmieniał mi na następną broń jaka posiadam. Tak jak to jest w 99% gier Da radę coś takiego zrobić? to nie będzie hack czy coś?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.