Jump to content
 • Home
 • Donator

  daav.

  Zasłużony
  • Content Count

   625
  • Entries from Chatbox

   909
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   12d 17h 45m 59s

  Donator

  He handed over PLN 50 for the website!

  daav. last won the day on March 13

  daav. had the most liked content!

  About daav.

  • Other groups Donator
  • Rank
   Gold Nova I
  • Days Won 6
  • Joined

  Information about me

  • Sex
   Mężczyzna / Man

  Recent Profile Visitors

  3,619 profile views
  1. Jak zawsze oprawa graficzna mega ale treści zawarte w gazetce słabe. Od dłuższego czasu nie widzialem tak slabo przygotowanej gazetki na 1s2k. Ale oczywiscie nie ma co się dziwić skoro wykonywała ją tylko @ Karolcia ;***. Pozdrawiam i oby w przyszłym miesiącu było lepiej.
  2. Powiem tak. Kiedyś miałem styczność z montowaniem filmów więc myślę, że problemu by nie było aczkolwiek robiłem to z 4 bądź 5 lat temu.. Gdybym się trochę pobawił dałbym radę zmontować coś naprawdę godnego udostępnienia ale.. No właśnie musiałbym mieć trochę czasu aby sobie na spokojnie określić jak to zrobić w fajny efektowny sposób dodatkowo potrzebowałbym pomocy grafika bo grafikiem nie jestem i nigdy nie byłem a bez grafika nic ciekawego nie zrobię. Widziałem poprzednie wersje RP i uważam, że byłbym w stanie zrobić to lepiej oczywiście bez urazy dla poprzedników którzy się tym zajmowali. Reasumując. Potrzebuje trochę czasu, pomocy grafika i odpowiedniego kawałka do video.
  3. Tak jak napisałem, mogę to ogarnąć ale potrzeba do tego trochę czasu aktualnie mam nocki w pracy i nie ukrywam, że jestem po nich strasznie zmęczony (tak 10 godzin pracy to dość dużo) więc mogę się za to zabrać dopiero po 16 stycznia.
  4. Dobra robota. Chyba najlepsza gazetka jaka tutaj widzę od kilku dobrych miesięcy. Brawo Wy.
  5. Wedlug mnie sztos, zabawny w dodatku wszystko się rymuje więc czyta się przyjemnie. Czekam na kolejne
  6. Ciekawy temat poruszyłas z tych wszystkich miejsc słyszałem a nawet oglądałem film Las samobójców, oglądałem również kilka dokumentów na temat Lasu samobójców o reszcie muszę poczytać więcej bo są to ciekawe informacje. Idąc dalej myślę, że piekło na ziemi robią tylko i wyłącznie ludzie. Można tutaj wiele wymieniać ale nie ma to sensu, warto na pewno wspomnieć o wojnach które wybuchly przez podziały terytorialne czy po prostu przez chęć władzy. Cierpią niewinni i tak to wygląda. Wszystko co złe zawdzięczamy tylko i wyłącznie człowiekowi. Dziwię się, że jest tak małe zainteresowanie tym tematem bo jest na prawdę mocny i można było by tutaj sporo podyskutować.
  7. Jeśli zastanawialiście się, czy deweloperzy ze studia DICE zamierzają wywiązać się z obietnicy wprowadzenia do wydanego w 2017 roku Star Wars: Battlefront II nowego modułu wieloosobowego, to mamy garść informacji, które z pewnością Was zainteresują. Za pośrednictwem oficjalnego forum gry twórcy uraczyli nas paczką konkretów dotyczących nowego trybu – Capital Supremacy, który zgodnie z ich zapowiedziami trafi na serwery już w najbliższy wtorek – 26 marca. Capital Supremacy przeniesie nas do czasu Wojen Klonów, gdzie dwie drużyny składające się z maksymalnie 20 graczy, będą walczyć o przejęcie kontroli nad pięcioma punktami. Jeśli atakującej stronie uda się zdobyć przewagę, to otrzyma dostęp do transportera, który przeniesie graczy na pokład statku-matki wrogich sił. Tam będą musieli podłożyć ładunki i wysadzić jednostkę. Oczywiście druga strona nie może dopuścić do zrealizowania tego scenariusza. Co ważne, starcia naziemne będą uzupełnione o 24 boty walczące po obu stronach – w ten sposób deweloperzy chcieli nieco zwiększyć skalę zmagań, jednocześnie nie zmniejszając nam szans na wcielenie się w bohaterów. Listę dostępnych postaci poniżej. Jasna Strona Mocy: Obi-Wan Kenobi, Anakin Skywalker, Yoda, Chewbacca; Ciemna Strona Mocy: Bossk, Darth Maul, Hrabia Dooku, Generał Grievous. Star Wars: Battlefront II dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. źródło: 1
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.