Jump to content
NOWY SERWER CS 1.6 4FUN -> IP: 145.239.16.112:27015

nevaeh ♡

Zablokowany
 • Content Count

  64
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  2d 12h 6m 41s

2 Followers

About nevaeh ♡

 • Rank
  Silver II
 • Birthday 12/02/1999

Information about me

 • Sex
  Kobieta / Female

Contact

 • Steam
  /id/braless

Recent Profile Visitors

3,843 profile views
 1. pomysł jest okej, tylko trzeba znaleźć kogoś kto zajmie się tym od strony technicznej no offense, ale poprzednie "edycje" wyglądały jakby ktoś je zrobił w windows movie maker
 2. Dzięki za ub! Nie mogę się doczekać, aż wejdę na mój ulubiony serwer!
 3. Bardzo ładne forum, Pozdrawiam :):):):)
 4. Nick z CS: nevaeh;>> Admin banujący: konsolka Serwer: mirage2 Data zdarzenia: 09.03 Opis sytuacji: dostałam permika z powodem "papa dzieciaczku". nie do końca wiem o co chodzi, więc żądam wyjaśnień. Link do bana z sourcebans'a (http://d0naciak.pl/sourcebans/): http://d0naciak.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:50739190&advType=steamid&Submit Wycinek bana z konsoli: Disconnect: <font color='#c40000'><b>Zostałeś permanentnie zbanowany na tym serwerze, w celu odwołania wejdź na 1shot2kill.pl!</b></font><br /><br />Admin: <b>Console</b><br />Powód: <b>papa dzieciaczku</b>.
 5. Nick podejrzanego: stecu Serwer: mirage2 Steam ID (komenda status wszystko pokaże): STEAM_1:0:485440756 Link do demka: http://620.gotv.pro/srv54409/auto0-20190309-160351-107379574-de_mirage-__________1shot2kill.pl_______ONLY_MIRAGE__2__Rangi_Skiny_Kosy_Rekawiczki_______128TR.dem.zip Czas akcji: połówka 8:7 aim, 22 runda abh i przeskoki na głowy Opis sytuacji: cheaty lul
 6. nevaeh ♡

  błąd?

  po kliknięciu odnośnika do "reklam i dotacji" na samej górze forum wyskakuje błąd: https://1shot2kill.pl/forum/554-wspomóż-nas/
 7. Gazetka w porównaniu z wcześniejszymi "wydaniami" jest na bardzo niskim poziomie. Nawet mogłabym powiedzieć, że wygląda jak prezentacja, którą Maciuś z gimnazjum zmontował w Power Poincie, dzień przed terminem końcowym, żeby tylko nie dostać jedynki. "Zmiany w ekipie" zostały przedstawione bardzo chaotycznie. Poszczególne rubryki są umiejscowione na zupełnie innych wysokościach, sprawia to wrażenie braku organizacji i nieporządku. Kolorowe kwadraciki/prostokąty, białe paski i źle wklejone zdjęcia aż kłują w oczy. Top 15 graczy na podstawie wyników w gametrackerze? To żart jakiś? X_D Rozpisywanie zasad każdego konkursu z osobna również jest nieprofesjonalne i kiepsko wygląda. Wystarczyłoby wypisać zwycięzców i nagrody, ale nie! Trzeba zająć jak najwięcej miejsca. :DDDD A, no tak.. Prawie zapomniałam o czcionce. Dlaczego coś tak ohydnego w ogóle znalazło się w gazetce? Wygląda jak jakiś Arial z painta i wcale nie współgra z innymi elementami gazetki. Do treści nie mogę się przyczepić, bo wszystko wydaje się być przyzwoite, ale redagowanie tekstu wam nie wychodzi. Znajdźcie sobie kogoś kto zadba o walory estetyczne. : )
 8. Pre-season 3 revert jest zapowiadany od września, więc ja bym tu się tak nie zachwycała, chyba że na blogu pojawi się jakiś oficjalny post. @Kub1nho Nie, nie żyje. Obecnie starają się rozkręcić wersję konsolową(ps4), ale o znaczących postępach nie ma mowy. Odkąd wersja komputerowa jest f2p to licznik graczy nieustannie leci w dół. 3,5k graczy w porównaniu z all-time peak'iem sprzed lat(150k) raczej można nazwać śmiercią.
 9. XD Życzę powodzenia w szukaniu nabywcy, ponieważ każda z tych gier została kiedyś rozdana za D A R M O. XD
 10. Z fusów nie wróżę, ale domyślam się, że chodzi o to że gra nie otwiera się w pełnym ekranie, tylko w oknie. Jeśli tak: Edytuj parametry startowe(launch options) w bibliotece Steam i wpisz tam "-window" lub "-full" - w zależności od twoich preferencji. Jeśli nie: Postaraj się opisać problem tak dokładnie jak tylko potrafisz.
 11. Wejdź w "Privacy settings" i zmień "Game details" na public/friends-only. Możesz też namówić kolegę na wyciszenie powiadomień lub zmieniać status na "Invisible" po każdym zalogowaniu.
 12. dobry pomysł dajcie ub, będę grzeczna
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.