Jump to content
×
×
 • Create New...

Reivil

Moderator
 • Content Count

  1,958
 • Donations

  150.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Other groups

Guardian UBT CS:GO Sponsor

Member of the administration

This user belongs to the administration

Sponsor

The user has paid over PLN 150 in subsidies

Reivil last won the day on August 4

Reivil had the most liked content!

About Reivil

 • Rank
  Najgorszy z najgorszych.
 • Birthday February 23

Information about me

 • Location
  Poznań
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

7,952 profile views
 1. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 2. Hmm no ty na pewno znasz się bardzo dobrze na czitach, pokazuje to konto steam z twojego ostatniego odwołania 27. Gracz, który posiada blokadę VAC na innych swoich kontach w CS:GO - PERM BAN https://steamcommunity.com/profiles/[U:1:1103494343]
 3. Nadal to nie jest poprawny wzór, użyj opcji edytuj do poprawienia tematu, A nie wstawiaj kolejnego Nick z CS: Admin banujący: Serwer: Data zdarzenia: Opis sytuacji: Link do bana z sourcebans'a (tu go znajdziesz->http://d0naciak.pl/sourcebans/): Wycinek bana z konsoli (ewentualne):
 4. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 5. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. Posiadasz 2 aktywne bany na ip na którym założyłeś konto na forum + na jednym z tych kont widnieje https://steamcommunity.com/id/324324223123/ Ban zostaje.
 7. Zgłoszenie zostanie rozpatrzone w ciągu 48h
 8. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. Zgłoszenie zostanie rozpatrzone w ciągu 48h
 10. Zgłoszenie zostanie rozpatrzone w ciągu 48h
 11. Za każdy następny post prócz xarexa z rozpiską demka będę dawał warny, jak chcecie sobie pogadać to na priv
 12. @ XareX 24h na rozpisanie demka.
 13. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.