Jump to content

Hipek

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  8h 7m 32s

About Hipek

 • Rank
  Silver I

Information about me

 • Location
  Chernobyl
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

394 profile views
 1. dam Ci 5 złotych jak narysujesz mnie jak kopie w łeb bilarda kappa
 2. -Więcej piszczy niż gada -Nieraz magiczne zagrywki brak jakiejś szczególnej reputacji czy wiedzy o csie
 3. Hipek

  [Zaakceptowana]RATE

  @ AndrzejWazon Ty się śmiej, ale to trochę kiepskie jak admin servera nie ogarnia od czego jest rate. ;]
 4. Wprowadzić na server komendę wymuszającą maksymalny rate, gdyż wbijają ludzie na rate 128k i są nietrafialni, hitboxy 2 sekundy za modelem.
 5. Taaak! Ogarnia! Nie robi szopki Duzo gra Umie rozpoznać cheatera
 6. Nick z CS: Pies Admin banujący: Console Serwer: Only mirage 1 Data zdarzenia: 12-02-2018. 18:08 Opis sytuacji: Dostałem bana na tydzień, w międzyczasie ziomek wbił na server na moim kompie, dostał bana na 2, a teraz chciałem wejść po skończeniu mojego bana i wywaliło mi na 4 tygodnie. #yolo Czy da rade to odbanować? Link do bana z amxbansa(http://amxbans1s2k.gameclan.pl/sourcebans/): http://amxbans1s2k.gameclan.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:129458149&advType=steamid&Submit Wycinek bana z konsoli:
 7. K/D, przez punkty przychodzi 1 lepszy pajac i w 2 dni wali topke
 8. A po drugie, globale nie strzelaja po ścianach i smoke'ach, nie daja magicznych 180-dziesiątek. Myślisz, że sam jeden masz globala? XD
 9. Nick z CS: Hipek :----) Admin banujący: Majami Serwer: ★ 1shot2kill.pl ★ Only Mirage Data zdarzenia: 10-23-18 21.32 Opis sytuacji: Napisałem na czacie do gracza, że "campi jak pizda, dostałem bana na 6 godzin, gdzie w taryfikatorze jest podane 30 minut. Link do bana z amxbansa to chyba macie Wycinek bana z konsoli:
 10. Ja sie urodziłem jako psychopata
 11. Witam serdecznie hej hej hej Nazywam się Janek, mam lat 19, pochodzę z małej wioski na Ukrainie. Interesuje się wszystkim i elo Gram sobie na serwerze only mirage, jestem bardzo miłym i spokojnym graczem.. :-) Kilka osób z serwera może mnie kojarzyć, oczywiście z tej miłej strony. :--------) Dziękuję dobranoc
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.