Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hipek

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Posts on chatbox

  3
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  4h 17m 42s

About Hipek

 • Rank
  Silver I

Information about me

 • Location
  Chernobyl
 • Sex
  Mężczyzna/Man

Recent Profile Visitors

107 profile views
 1. 1. więcej kasztanów z goldem na admina 2.wincyj slotów 3. tickrate z demka to sa dobre zmiany a nie
 2. Taaak! Ogarnia! Nie robi szopki Duzo gra Umie rozpoznać cheatera
 3. Lepiej ogarnijcie więcej adminów, lata koleś na odpale, 0 banów. podobno 2 razy odwołanie pisał. ;]
 4. Chcecie całkowite ffa to prosze bardzo. Oddajcie nam pieniądze za vipy i niech sobie biega zwierzyna po serverze. Obudzicie sie, jak gracze odejdą i zostaną same odpały.
 5. Dobra, valve odwaliło to trzeba coś z tym zrobić. Jakieś wymagania co do wchodzenia na server, ilość godzin czy coś. Na ten moment na servie jest gdzieś 5 cheaterów...
 6. Nick z CS: Pies Admin banujący: Console Serwer: Only mirage 1 Data zdarzenia: 12-02-2018. 18:08 Opis sytuacji: Dostałem bana na tydzień, w międzyczasie ziomek wbił na server na moim kompie, dostał bana na 2, a teraz chciałem wejść po skończeniu mojego bana i wywaliło mi na 4 tygodnie. #yolo Czy da rade to odbanować? Link do bana z amxbansa(http://amxbans1s2k.gameclan.pl/sourcebans/): http://amxbans1s2k.gameclan.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:129458149&advType=steamid&Submit Wycinek bana z konsoli:
 7. Hipek

  Hipek

 8. K/D, przez punkty przychodzi 1 lepszy pajac i w 2 dni wali topke
 9. To dla was jak jest, jak ktoś nie stoi i nie kręci się na respie to jest czysty? XDDD Grałem z różnymi ludźmi faceity/esea i jakoś takiego szybkiego gracza nie było. :}] chyba mamy gwiazde esportu.
 10. Ja mam propozycje do serwera. Zmiana opiekuna. ;] Przez miesiąc był 2 razy, broni kolege, który mieli na triggerze i inne różne akcje. 90% serva sie z tym zgodzi, dziekuje, dobranoc. :]
 11. No ta punktacja to jest rozjebana, nie wspominając, że na servie częściej jest cheater niż kurde jakiś admin. pozdrawiam serdecznie ;]]
 12. Normalna punktacja za zabicia. Każdy kill 2 punkty, nieważne czy masz 1000 punktów czy 5000. Jak masz +1800 punktów, to Ci zabiera często po 10 punktów, co uniemozliwia normalne nabicie punktów.
 13. Nick z CS: Hipek :----) Admin banujący: Majami Serwer: ★ 1shot2kill.pl ★ Only Mirage Data zdarzenia: 10-23-18 21.32 Opis sytuacji: Napisałem na czacie do gracza, że "campi jak pizda, dostałem bana na 6 godzin, gdzie w taryfikatorze jest podane 30 minut. Link do bana z amxbansa to chyba macie Wycinek bana z konsoli:
 14. Ja sie urodziłem jako psychopata
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.