Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Miuoszek

Bywalec
 • Content Count

  676
 • Posts on chatbox

  7,386
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Time Online

  9d 23h 58m 47s

Miuoszek last won the day on April 27 2018

Miuoszek had the most liked content!

About Miuoszek

 • Rank
  Nie dobieram słów
 • Birthday 04/11/2001

Information about me

 • Location
  Poznań
 • Sex
  Mężczyzna/Man

Contact

 • GG
  65606962

Recent Profile Visitors

7,355 profile views
 1. Skad zaczerpnąłeś ten artykuł z Fortnite Polska? Jeśli ktoś naprawdę myśli, że Fortnite po podpisaniu kontraktu z Avengers, po licznych turniejach z najwyższą oglądalnością i po niedawnym wykupieniu ze steama firmy Psyonix (Rocket League) upadnie to jest nikim innym jak zwykłym idiotą. Sorka za wyrażenie. Gość wykorzystywany? Nic tam nie było o wykorzystywaniu, po prostu powiedział, że siedział tam całmi dniami pewnie dla hajsu bo przyjemna robota. Fortnite nie padnie, a kolega hejtujacy ten tytuł wyżej po prostu nie wie i sie udziela. Pewnie ma ból du*y, że nie umiał grać, dostał raz wp*****l i odinstalował gierkę. Dzieci są, ale w której grze ich nie ma? Mi dzieci w Fortnite nie przeszkadzają bo to free fragi i czasami gadając z takimi albo spotykając jako enemy można mieć niezły ubaw :>
 2. Nie widzę żadnych przeszkód żebyś ogarniał serwer skoro spełniasz wymagania i nie jesteś konfliktowym graczem. Jestem na tak, powodzenia.
 3. Atut exp booster daje 120xp za fraga co jest odpowiednie, a perk super exp, który podkreślam jest dla VIPA daje całe 14xp, wow. Perk do usunięcia albo polecam dodać za tą czternastką jedno zero. Wtedy to będzie sprawiedliwe, bo jest tylko na 1 mapę, nie wpada zbyt często i nie zapominajmy że jest dla określonej grupy osób (płacących za usługę). A jeśli ktoś uważa, że za mocne to niech pomyśli o tym, że ten perk nie daje żadnej przewagi w grze tylko expa dodatkowego. Mógłbym wziąć za niego platynki albo cokolwiek co mi pomoże z przeciwnikami. Obecnie ten perk zaśmieca pulę perków. Pewnie perk co daje exp za hs'a jest tak samo useless (zapomniałem nazwy sorki).
 4. Pewnie chodziło ci że po spotkaniu mnie skończysz jak Ci niemili chłopcy z tego teledysku co?
 5. Wg mnie najlepsza paczka to były 24 poziomy punkty powrotu, dungeony serwerowe, monety i ulepszenia. Teraz nigdzie takiego nie znajdziecie a kilka lat temu dla takiego serwera trzeba było naprawdę 2 godziny refresh w lobby klikać xD
 6. Widzę że wrócił zombie mod i widzę też, że ciągle jest ten sam właściciel. Wychodzę z pytaniem co ze starymi graczami co jeszcze u NEQA kupowali wszystkie usługi na zawsze i wydawali na to gruby hajs? Mieliśmy z Krystianem ugadane że nam nic nie przepadnie i tak faktycznie było na następnej odsłonie gdy opiekuna mieli Basenowy i Poli. Co teraz? "Na zawsze " już nie trwa wiecznie tylko kilka miesięcy?
 7. Nick z CS: Majlosz Admin banujący: NopeK Serwer: zm Data zdarzenia: teraz Opis sytuacji: niżej Link do bana z amxbansa(http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php): http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=86378 Wycinek bana z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin NopeK. [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : Majlosz [AMXBans] Reason : ' AutoBH. Odwolaj sie na 1shot2kill.pl ' [AMXBans] You can complain about your ban @ 1shot2kill.pl [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 243692384 ' [AMXBans] Your IP : ' 194.116.193.50 ' [AMXBans] =============================================== Co tu dużo mówić. Nie raczył nawet wejść na specta i po nie wiem 4 minutach i jednym zarażeniu mnie zbanował za autobh. Znaczy wiecie według niego skakanie na scrollu (bind mwheelup +jump) będąc opartym przy ścianie to autobh. @ NopeK Zanim się ośmieszysz rozpisując mnie spójrz na ten temat który napisałem ponad rok temu żeby tacy niedoinformowani ludzie jak ty też mogli się tego AUTOBH nauczyć W skrócie. LEWA SĆIANA POD KĄTEM A + W + SPACJA , PRAWA ŚCIANA D + W + SPACJA(wiadomo ze 150 fps najlepiej mieć bo to jest opieranie na fps) czyli nic innego jak wykorzystywanie mechaniki gry XD. Nauczyłem tych skoków od groma osób na wcześniejszych odsłonach zm i nawet używał ich były opiekun starego zombiaka DeadGuy i 3/4 adminów. Czekam na ub pozdro.
 8. Ta propozycja ma tyle sensu że ja też dam tutaj swoją. Usuńmy wszystkich graczy którzy płaczą o lodowego samuraja komendą amx_banneo. Ma sens nie? Lodowy jest od zawsze i nie zostanie nigdy wyrzucony (raczej) xD
 9. Dokładnie o tym samym pomyślałem jak go zobaczyłem na serwerze. Czyli wychodzi na to że nasza boża żałoba nie była konieczna i Rafi naprawdę się nie przekręcił. Szkoda tylko że nam nie składali pochwał za robienie zabawnej atmosfery na serwerze kilka miesięcy temu. Chyba, że tylko nas śmieszyły małpie i świńskie odgłosy, boże cytaty, pocieranie jajami o mikrofon przez Janusza, polowania na miszczuki, boże piosenki i oczywiście Czajniczek xD
 10. Podam przykład. Powiedzmy że mam przeciwnika za plecami i nie jestem tego świadom a strzelam do innego gościa i to jego chce porazić prądem. Używam piorunu i dostaje z niego ta osoba która stoi za mną a nie osoba do której mierzyłem więc trochę to nie działa jak powinno. Dzieje się tak prawdopodobnie bo osoba która stała za mną była bliżej od osoby z którą się strzelałem.
 11. Wywalcie komandosa to będziemy grali innymi klasami. Zamiast robić komandosem 50 fragów i 20 zgonów nasze staty będą w okolicach 100 fragów i 5 dedów. Serio dla mnie żaden ból zmienić klasę na powiedzmy ciężkiego wbić na szybko pierwszy awans i z platynami być nieśmiertelnym(nie będę tu wspominał o przesadzonym predatorze nawet). Przypuszczam że tak jest w przypadku każdego co gra komando umie skakać i ma 100lv+ xD Ja tam wchodzę na serwer co jakiś czas sobie poskakać i się świetnie bawię grając komandosem. Padam sporo ale przynajmniej mi się nie nudzi gra po 3 dniach tak jak to było gdy grałem sanitariuszem lub predatorem czy ciężkim i zabijałem wszystkich wokół.
 12. Miuoszek

  To znowu ja

  Ta elo. Król Stulejarzy wraca do formy. Nie moje słowa nie bijcie plsss xddd
 13. Ta, no jak trzeci przestal grac to od razu z 15-18/32 zrobilo sie 32/32. Gralo mi sie przednio ale trzeba bylo sie w koncu zabrac za robienie misji w karnecie(nie martwcie sie wroce niedlugo). Graty chlopy moze za jakis czas 401 dorówna 201 pod względem dopracowania i nie bedzie wiecznym p2w.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.