Jump to content
Z powodu testu wyłączono tabelkę serwerów. Prosimy o korzystanie z adresów IP podanych w opisach działu.

~Demon~

Użytkownik
 • Content Count

  33
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About ~Demon~

 • Rank
  Silver I
 • Birthday 06/16/1995

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna / Male

Contact

Recent Profile Visitors

545 profile views
 1. Tak otrzymałeś bana i nadal sądzę że słusznie. Takie odzywki możesz zachować dla siebie i swoich kolegów! Nie lubię chamstwa i braku kultury, a ty z tekstem "Uszami się słucha a nie wali o wannę" nie wykazałeś nawet namiastki dobrego wychowania. Oczywiście jeśli @d0naciak uzna inaczej przyjmę karę, lecz i tak nadal będę twierdził że ban ci się należał. Pozdrawiam ~Demon~
 2. Mimo iż nie spełniasz wymagań dotyczących forum jestem na tak. Jesteś osobą kreatywna, znasz regulamin, dużo czasu spędzasz na jb. Wczoraj szczególnie poświęciłem czas by obserwować twoje zachowanie oraz styl gry w CT i utwierdziłem się w przekonaniu że nadajesz się na strażnika.
 3. Jestem za okresem próbnym, ponieważ jakoś ciężko mi Cię skojarzyć, może i dlatego że gramy w różnych porach dnia. Posiadasz platformową wersję gry, game tracker masz na dobrym poziomie. Twierdzisz że posiadasz znajomość amx 7/10 co mam nadzieję że jest prawdą, oczywiście wiek też na plus.
 4. Twój nick z gry: ~Demon~ Twoje imię: Piotr Wiek: 23 Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): ~Demon~ Link do Game Tracker: GameTracker Staż w Counter-Strike 1.6: około 11 lat Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 5 Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: 7-8 lat Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Tak posiadałem admina na serwerach typu JB oraz aktualnie posiadam strażnika na JB. Czy posiadasz sprawny mikrofon: TAK Czy posiadasz mutacje: TAK W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: W skrócie dzięki Kenonowi.
 5. Nadal jestem na TAK. Osobiście nie zauważyłem żadnej sytuacji gdzie kolega Piotr prowokuje jakieś kłótnie, możliwe że akurat nie było mnie na JB. Wiek ma odpowiedni, amx zna na bardzo dobrym poziomie. Oczywiście każdy ma swoje zdanie i szanuję każdą wypowiedz, lecz w pierwszym podaniu wszyscy byli na TAK. Gdyby nie to że sam nawalił z rozmową pewnie by posiadał już rangę Strażnika (o ile by przeszedł rozmowę z @Tomczoog) Oto link do przedniego podania:
 6. Nick: ~Demon~ Ranga: Admin JB Link potwierdzający otrzymanie grupy:https://1shot2kill.pl/topic/30319-podanie-o-rangę-strażnika-v2/?tab=comments#comment-232827
 7. Tak jak już w poprzednim podaniu się wypowiedziałem, jestem na TAK. + Pomocny + Miły + Kreatywny + posiada znajomość regulaminu + STEAM + mutacja + amx + ogarnia grę w CT + wiek
 8. @Mateo. Bardzo dobrze wyszły ci sygnatury . Wybieram tą pierwszą. Temat można zamknąć.
 9. - Słabe podanie - nie czytasz ze zrozumieniem (miałeś wkleić link do profilu steam) Robaczek1 - ledwo ponad 900 min w GT Jestem na nie
 10. Twój nick z gry: ~Demon~ Twoje imię: Piotr Wiek: 23 Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): ~Demon~ Link do Game Tracker: GameTracker Staż w Counter-Strike 1.6: Przygoda z CS-em rozpoczęła się dla mnie w latach 2007/8 i jak większość zaczynałem na NS. Od 2011 posiadałem już Steam i zacząłem bardziej angażować się w grę oraz w życie sieci serwerów na których grałem. Sumując będzie to w zaokrągleniu 10-11 lat. Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): Co do AMX nie jestem wielkim programistą ani znawcą pluginów oraz silników, więc dam sobie solidne 5-. Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: Pierwszy raz napotkałem się na JB jakoś po 2-3 latach gry, początki były ciężkie, lecz czy kiedyś ktoś miał łatwy start? Oczywiście każdy serwer JB rządzi się swoimi prawami i innymi zasadami/regulaminem. Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Wielokrotnie posiadałem rangę Admina oraz Opiekuna Adminów. Większych skarg nigdy na mnie nie było, jedynie małe nieporozumienia międzyludzkie które zawsze się zdarzają. Czy posiadasz sprawny mikrofon: Oczywiście Czy posiadasz mutacje: W moim wieku to raczej nieuniknione. W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Po upadku poprzedniej sieci serwerów na której grałem i miałem szczęście poznać Kenona oraz z nim współpracować, zrobiłem sobie prawię półroczną przerwę od grania w wszelkie gry, ponieważ skupiłem się na samodoskonaleniu i przygodzie z wojskiem. Ostatnimi czasy postanowiłem z powrotem zostać “maniakiem” więc przeglądając Steam wszedłem na serwer za Kenonem i postanowiłem zostać u Was na dłużej. PS. Moje podanie motywuję tym, iż natrafiłem na wiele sytuacji gdy na JB nie było Strażnika ani Admina a każdy z graczy wie co w takich momentach potrafi się dziać. Mam nadzieję, że jeśli dostanę szanse to podołam waszym wymogom i każdy będzie zadowolony z mojej służby ku serwerowi JB.
 11. Jestem na TAK, a to dlaczego: + ogarnięty gracz + miły i pomocny + po grze jako klawisz widać że zna regulamin + na pewno atutem będzie wiek + rozbudował trochę swoje podanie, co pokazuję że stara się i przykłada do tego co robi No i mały minus to forum ale da się wszystko nadrobić.
 12. Typ pracy: Sygnatura Rozmiar: 700x250px Tematyka: GROM, AGAT, FORMOZA lub NIL Kolorystyka: ciemna, wojenna. Napis: ~Demon~ Inne: ... Przepraszam że dodaje komentarz lecz nie mogę edytować postu. Wczoraj nawet nie spostrzegłem że coś źle zrobiłem przy dodawaniu zlecenia.
 13. Jestem na TAK + wiek + spokojny i ogarnięty gracz + nie sprawia problemów - GT
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.