Jump to content
Z powodu testu wyłączono tabelkę serwerów. Prosimy o korzystanie z adresów IP podanych w opisach działu.

3palcewkacprze

Blocked
 • Content Count

  275
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About 3palcewkacprze

 • Rank
  Silver IV

Information about me

 • Location
  sdasaddsa
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Typ pracy: Sygnaturka Rozmiar: Na forum Tematyka: Tupac Amaru Shakur Kolorystyka: Ciemna z wyróżniającym się niebieskim kolorem np. (na bandamce albo ubranie) Napis: West Side King Inne: Napis taki oldschoolowy coś jak napisy w San Andreas (również może wpadać w niebieski kolor)
 2. Twój nick z gry: Harley Quinn Twoje imię: Kacper Wiek: 17 Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): https://wwww.steamcommunity.com/id/dzlsquad/ Link do Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Harley Quinn/80.72.42.126:27015/ Staż w Counter-Strike 1.6: Nie wiem, ale gram w tę grę już długo xD . Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 8 Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: No tak z 2-3 lata . Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Ta, nawet tutaj lecz zrezygnowałem. Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak. Czy posiadasz mutacje: Tak. W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Na wyszukiwarce w 1.6 . Podanie pisane za zgodą @Mayki
 3. Jestem na NIE - Będąc na posadzie opiekuna jak i admina faworyzowałeś graczy . - Ledwo co dostałeś degrada z opiekuna już podanie na admina piszesz . - Pokaż graczom że się zmieniłes !!! - GT w ciągu ostatnich 3 dni płacze . @Patryk11 bardzo dobrze się sprawował ! Jeżeli dla ciebie faworyzacja oraz zabawa uprawnieniami jest dobrym zachowaniem to proszę cie przemyśl to co piszesz I tak wiadome jest że wszyscy znajomi dadzą mu na tak ... Wiadomość dla modków !
 4. Dobry pomysł ! Na pewno ułatwi wam to pracę.
 5. Jestem za, radzisz sobie po stronie CT, starasz się prowadzić kreatywnie, znasz regulamin, GT też jest spoko . Powodzenia
 6. Strażnik / Admin to zaufane osoby . Administracja raczej nie będzie wierzyć na słowo zwykłym "grajkom serwerowym" bo jeżeli tak by było to serwer ten już dawno byłby 0/32 . FK to FK skarga do śmieci . Od Tego masz forum aby zgłaszać tutaj tego co administracja nie widzi. Demko: http://d1.hltv.org.pl/srv40299/HLTV-1807252322-jail_psychics.dem.zip Ostatnia runda mapy . Dziękuję, dobranoc .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.