Kolorovy

Opiekun Serwera
 • Zawartość

  66
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

4 obserwujących

O Kolorovy

 • Tytuł
  Prawa ręka Axena
 • Urodziny 16.04.2002

Informacja

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Sosnowiec, Polska

Kontakt

 • GG
  48273767
 • Nick
  qubahombre

Ostatnie wizyty

341 wyświetleń profilu
 1. Rozwiązany

  1. Na spect zawsze znajdzie się 5-letni kozak, co będzie wyzywał pół serwera przez swój mikrofon za 5 zł z tesco. Moim skromnym zdaniem głos Jessiego nie przeszkadza aż tak bardzo, bo przynajmniej ogarnia swoją robotę. Ja jeszcze nie zauważyłem, żeby Jessi nadużywał adminvoica na tyle, żeby było to uciążliwe. 2. Tutaj niepotrzebny ban, ale z dwóch stron debilizm. Bo jednak musiałeś napisać skargę na 5-cio minutowego bana... 3. Tutaj jest haczyk, bo rzeczywiście ma pełne prawo cię zabić - poczuł się zagrożony. No bo skąd miał wiedzieć, że to flashe? Nawet jeśli to mogłeś go oślepić i zabić. 4. Co do tego FDMG, to wszyscy chyba mają to w du**e. Jedyne co można zrobić w takiej sytuacji, to włączyć i wyłączyć boks. Myślę, że ten punkt wyjaśnia wszystko. Szczerze mówiąc nie wiem co odwala Shawins i nie interesuje mnie to, jego sprawa - ale regulamin to regulamin. 5. Tutaj udzielam pouczenia Jessiemu. Sam byłem świadkiem podobnej sytuacji miesiąc temu. Dla mnie to było zabawne, ale niekoniecznie dla wszystkich. Także na przyszłość hamuj z takimi śmieszkami Jessi. Ostateczną decyzję zostawiam @Shawinsowi, ponieważ nie było mnie ostatnimi czasy na serwerze, tudzież spadła moja aktywność. Tyle ode mnie, dziękuję.
 2. Przyjęty

  Jestem na tak, bo ja śpię i nic nie robię XD. Xmens się opierdala jednym słowem to opisując. Czyli potrzeba grafików. Kolejna rzecz- jest aktywny i ładne prace robi to się przyda. Dziękuję, dobranoc. JAKO NACZELNY SZEF GRAFIKÓW GO BIORĘ!!11!1
 3. -Brak zainteresowania tematem przez składającego zlecenie bądź grafika przez 3 dni (72h) = zamknięcie.
 4. No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nieważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nieważne czy taki czy taki, ale trzeba iść i walczyć. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrząsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę to przodu i osiągam swój cel. Pozdro.

 5. będę szczery jak zawsze nie wyróżniają się jakoś za********e ale są piękne i przejrzyste oraz nie odstają poziomem plusik skarb
 6. Cześć witam
 7. A co z configiem "cstrike/addons/resemiclip w pliku config.ini noteamflash = 0; na 1" ? Bo z tego co się orientuję, to wystarczy się pobawić configiem AntyWH, żeby się nie bugowało :v.
 8. Rozwiązany

 9. Rozwiązany

  SVIPa na tydzień wygrywa @P00L. Gratuluję! Zgłoś się do mnie na pw/steam po flagi Screen: https://scr.hu/dm8LRk
 10. kaczka wita, dzień dobry
 11. quality bardzo
 12. Szkoda, tracić takich dobrych ludzi z sieci. Powodzenia in REAL LIFE mordeczko :)!
 13. @Kuba. czy ja coś mówię? przecież też mam 14
 14. a mówiliście, że axen sprowadza dzieciarnie na forum cześć qmplu

Trochę o nas:

Sieć serwerów powstała 4 lipca 2016 roku. Od początku wiedzieliśmy czego chcemy - porządnego forum oraz dopracowanych i grywalnych serwerów. Stawiamy przede wszystkim na rozwój, dlatego nie oszczędzamy na reklamach. Nasze doświadczenie i profesjonalizm zaskoczą nie jedną osobę. Codziennie staramy się dać z siebie jak najwięcej aby zadowolić naszych użytkowników. U nas masz gwarancję, że nie upadniemy z różnych dziwnych powodów czy braku funduszy. Projekt jest ciągle rozwijany i doskonalony co można zaobserwować z miesiąca na miesiąc. Zostań i ciesz się z gry razem z nami! Pozdrawiamy - Administracja 1shot2kill.