Jump to content
 • Home
 • azjatka

  Kobieta
  • Content Count

   15
  • Entries from Chatbox

   9
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   4h 52m 18s

  3 Followers

  About azjatka

  • Rank
   Silver I
  • Joined

  Information about me

  • Sex
   Kobieta / Female

  Recent Profile Visitors

  248 profile views
  1. azjatka

   ban

   Nick z CS: azjatka szmatka hihi 0 Admin banujący: o.- Serwer: dd2 Data zdarzenia: 13.09 Opis sytuacji: gram i nagle ban Link do bana z amxbansa(http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans/ban_list.php): nie ma, takze poszlo raczej przez konsolke Wycinek bana z konsoli: Kicked :" "You have been banned from this server!" to ze za mna nie przepadasz, nie znaczy ze masz bany za free rozdawac ;] ja nawet nie mam zamiaru z Toba dyskutować, bo nie dorastasz mi do piet. ps: wszystko zostało wyjaśnione tutaj:
  2. azjatka

   skarga Krystek

   jakiś Ty przezabawny już skończ się produkować, już wiadomo jest, że kulturą i szacunkiem nie grzeszysz, także tego Ci życzę w niedalekiej a może i dalekiej przyszłości. Jest "aż tyle" serwerów gdzie administracja jest w porządku wobec gracza. A Ty możesz banować tam za swojego aktywnego i jeszcze życzę Tobie, byś się nauczył bany wklepywać, bo coś nie halo <śmiech> ps: temat do zamknięcia bo szkoda strzępić ryja, bo każdego wzięło na lekkie wyżalenie się, a mnie oczy bolą jak to czytam
  3. azjatka

   skarga Krystek

   Nie wiedziałam o tym, myślałam że ban został usunięty. Poinformował mnie i wyszłam. Poza tym nie mam zmiennego IP i nic nie zrobiłam. ps: to czemu nie zbanowałeś jak o dziwo coś tam widziałeś? gubisz się sam <śmiech>
  4. azjatka

   skarga Krystek

   obejrzyj demko a później się wypowiadaj <śmiech> nie chce mi się po raz kolejny tego tematu rozpoczynać - przegrałam dużo na tym na serwerze weźcie demko, lub nagrajcie sami i rozpiszcie wasze podejrzane akcje, bo nie chce mi się tych wypocin i tego płaczu czytać.
  5. azjatka

   skarga Krystek

   właśnie teraz rzecz w tym, że ban dalej wisi, a na serwer mogę wejść - nie mam zmiennego IP. STEAM ten sam, Ip to samo. O co chodzi? IP: 85.222.92.54
  6. azjatka

   skarga Krystek

   No to banuj za każde przekleństwo na serwerze i będziemy kwita - ale takich akcji jak teraz proszę mi nie wywijać. Mnie nie musisz uświadamiać, że czasami przeginam bo jestem doskonale tego świadoma. W takim razie proszę o skrócenie bana.
  7. azjatka

   skarga Krystek

   Twój nick: azjatka Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Krystek Opis sytuacji: Dostałam słusznego bana na serwerze na 30 minut za jakieś tam przekleństwa na sayu i Pan stwierdził, iż za rozmowę na steamie może mi przedłużyć - a jeszcze wczoraj pisał, że "za coś poza serwerm nie ma banów". Panie Właścicielu proszę dla opiekuna również bana za kulturę i wyzwiska poza grą. Będzie fair, bo na razie to ta osoba pozwala sobie za dużo. IP/ID gracza: --- Data i czas zdarzenia: 05.09.2018 Dowód (ss/demko): Poczytajcie sobie ten kabaret. http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans_new/ban_list.php?bid=16076 ps: Panie Krystianie, proszę mi wytłumaczyć przy wszystkich za co ban przedłużony do 5 dni - z checią się dowiem =)
  8. http://cssetti.pl/serwer/80.72.37.157:27015 926
  9. Tobie to codziennie i w każdej chwili nerwy puszczają, jesteś nieopamiętany i w ogóle nie powinieneś w tę grę grać. I radze Ci się nauczyć kultury i szacunku do drugie osoby. Byłam przy tej "akcji" i jesteś winien, bo nikt Ci nie kazał się kręcić koło respa - im szybciej zrobisz cele tym dla Ciebie lepiej. I ten Pan zasługuje na bana minimum tydzień za kulturę. Bez pozdrowień osiedlowy kozaczku.
  10. Nick podejrzanego: snatchie VP Serwer: only dd2 #1 IP/Steam ID (komenda amx_ip wszystko pokaże): 95.160.157.253 STEAM_0:1:114789007 Link do demka: https://www24.zippyshare.com/v/JPq7ERUu/file.html Czas akcji: nie trzeba rozpisywac, od poczatku do konca Opis sytuacji: leisik
  11. Nick podejrzanego: Trzecia Główka Serwer: dd2 #1 IP/Steam ID (komenda amx_ip wszystko pokaże): 159.205.33.34 - ns - STEAM_1:0:358107819 Link do demka: https://www117.zippyshare.com/v/3YrWQVwx/file.html Czas akcji: 6:06 8:31 8:56 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 11:15 12:03 XDDDDDDDDDDDDDDDD Opis sytuacji: nie ma co opisywac, gosciu trolluje - perfidny aim przeważnie się w to nie bawię, ale sam chciałeś to masz. Bez pozdrowień kozaczku.
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.