Jump to content
Z powodu testu wyłączono tabelkę serwerów. Prosimy o korzystanie z adresów IP podanych w opisach działu.

azjatka

Kobieta
 • Content Count

  15
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About azjatka

 • Rank
  Silver I

Information about me

 • Sex
  Kobieta / Female

Recent Profile Visitors

353 profile views
 1. azjatka

  ban

  Nick z CS: azjatka szmatka hihi 0 Admin banujący: o.- Serwer: dd2 Data zdarzenia: 13.09 Opis sytuacji: gram i nagle ban Link do bana z amxbansa(http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans/ban_list.php): nie ma, takze poszlo raczej przez konsolke Wycinek bana z konsoli: Kicked :" "You have been banned from this server!" to ze za mna nie przepadasz, nie znaczy ze masz bany za free rozdawac ;] ja nawet nie mam zamiaru z Toba dyskutować, bo nie dorastasz mi do piet. ps: wszystko zostało wyjaśnione tutaj:
 2. azjatka

  skarga Krystek

  jakiś Ty przezabawny już skończ się produkować, już wiadomo jest, że kulturą i szacunkiem nie grzeszysz, także tego Ci życzę w niedalekiej a może i dalekiej przyszłości. Jest "aż tyle" serwerów gdzie administracja jest w porządku wobec gracza. A Ty możesz banować tam za swojego aktywnego i jeszcze życzę Tobie, byś się nauczył bany wklepywać, bo coś nie halo <śmiech> ps: temat do zamknięcia bo szkoda strzępić ryja, bo każdego wzięło na lekkie wyżalenie się, a mnie oczy bolą jak to czytam
 3. azjatka

  skarga Krystek

  Nie wiedziałam o tym, myślałam że ban został usunięty. Poinformował mnie i wyszłam. Poza tym nie mam zmiennego IP i nic nie zrobiłam. ps: to czemu nie zbanowałeś jak o dziwo coś tam widziałeś? gubisz się sam <śmiech>
 4. azjatka

  skarga Krystek

  obejrzyj demko a później się wypowiadaj <śmiech> nie chce mi się po raz kolejny tego tematu rozpoczynać - przegrałam dużo na tym na serwerze weźcie demko, lub nagrajcie sami i rozpiszcie wasze podejrzane akcje, bo nie chce mi się tych wypocin i tego płaczu czytać.
 5. azjatka

  skarga Krystek

  właśnie teraz rzecz w tym, że ban dalej wisi, a na serwer mogę wejść - nie mam zmiennego IP. STEAM ten sam, Ip to samo. O co chodzi? IP: 85.222.92.54
 6. azjatka

  skarga Krystek

  No to banuj za każde przekleństwo na serwerze i będziemy kwita - ale takich akcji jak teraz proszę mi nie wywijać. Mnie nie musisz uświadamiać, że czasami przeginam bo jestem doskonale tego świadoma. W takim razie proszę o skrócenie bana.
 7. azjatka

  skarga Krystek

  Twój nick: azjatka Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Krystek Opis sytuacji: Dostałam słusznego bana na serwerze na 30 minut za jakieś tam przekleństwa na sayu i Pan stwierdził, iż za rozmowę na steamie może mi przedłużyć - a jeszcze wczoraj pisał, że "za coś poza serwerm nie ma banów". Panie Właścicielu proszę dla opiekuna również bana za kulturę i wyzwiska poza grą. Będzie fair, bo na razie to ta osoba pozwala sobie za dużo. IP/ID gracza: --- Data i czas zdarzenia: 05.09.2018 Dowód (ss/demko): Poczytajcie sobie ten kabaret. http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans_new/ban_list.php?bid=16076 ps: Panie Krystianie, proszę mi wytłumaczyć przy wszystkich za co ban przedłużony do 5 dni - z checią się dowiem =)
 8. http://cssetti.pl/serwer/80.72.37.157:27015 926
 9. Tobie to codziennie i w każdej chwili nerwy puszczają, jesteś nieopamiętany i w ogóle nie powinieneś w tę grę grać. I radze Ci się nauczyć kultury i szacunku do drugie osoby. Byłam przy tej "akcji" i jesteś winien, bo nikt Ci nie kazał się kręcić koło respa - im szybciej zrobisz cele tym dla Ciebie lepiej. I ten Pan zasługuje na bana minimum tydzień za kulturę. Bez pozdrowień osiedlowy kozaczku.
 10. Nick podejrzanego: snatchie VP Serwer: only dd2 #1 IP/Steam ID (komenda amx_ip wszystko pokaże): 95.160.157.253 STEAM_0:1:114789007 Link do demka: https://www24.zippyshare.com/v/JPq7ERUu/file.html Czas akcji: nie trzeba rozpisywac, od poczatku do konca Opis sytuacji: leisik
 11. Nick podejrzanego: Trzecia Główka Serwer: dd2 #1 IP/Steam ID (komenda amx_ip wszystko pokaże): 159.205.33.34 - ns - STEAM_1:0:358107819 Link do demka: https://www117.zippyshare.com/v/3YrWQVwx/file.html Czas akcji: 6:06 8:31 8:56 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 11:15 12:03 XDDDDDDDDDDDDDDDD Opis sytuacji: nie ma co opisywac, gosciu trolluje - perfidny aim przeważnie się w to nie bawię, ale sam chciałeś to masz. Bez pozdrowień kozaczku.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.