Jump to content
Z powodu testu wyłączono tabelkę serwerów. Prosimy o korzystanie z adresów IP podanych w opisach działu.

////////

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

About ////////

 • Rank
  Silver I

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

2,014 profile views
 1. Zmora do wora Wiek+ Gt+ Forum+ Ogarniety+ TAK
 2. Bajceps morzesz mnie odbanowac 😝😛😛😊

  1. ////////

   ////////

   oj krecik nie mam takiej mozliwosci;/

    

  2. docipek

   docipek

   A może nad morze? 

 3. Wiek+ Gt+ mikro+ kultura+ Alkoholik z niego, ale za moje nie pije(żart oczywiście) TAK
 4. Janina napisałaś propozycję a również zadałaś pytania i na nie odpowiedziałaś, nie ma co pisać Więc nic tylko działać Też jestem za ONLY STEAM
 5. Dostałeś bana bo ciągle nadużywasz mikrofonu.... Ja nadużywam Admina?... wbiłeś po banie i co zrobiłeś? drwiąc i obrażajac nic nie załatwisz:). Słuchaj chłoptasiu piszac ze jestem psychiczmy to jest normalne?śmiesz wyśmiewać osoby chore? to jest dorosłe zachowanie? Czy ja kogos obrażam na serwerze???? weź swoja fantazje przygaś bo aż w oczy szczypi... A co kogo interesuje co było pół roku temu ?? ty dziecko broniłes? ze sowim ilorazem iteligencji?. Dostałeś słusznego bana za naduzywanie mikrofonu na 30 min wbilesi co robiłes... jak w ogóle smiesz jakieś skargi pisać.. chyba fantazja ponosi lub jak przypuszczam mylisz mnie z @czarna7005^^ czyli znasz zachowanie admina byceps na serwerze??? i mu pomagasz??? czy ty i twoi koledzy którzy regularnie atakują mnie na forum w tym temacie podobnie reagowaliście pół roku temu?? pod innymi nickami?? czy don patrizzio mówi coś nick małe drzewko że tak się zaangażował?? Jaki nick pół roku temu miał admin labeo?? Dziecko, dzieckiem"gdy broniłeś dziecka szacunek dla ciebie". Ale ty nie musisz opisywać co było pół roku temu... Ban sie tyczy Twojego notorycznego lametu przez mikrofon/wyzywania.. Nie potrafisz przegrywać? nie graj.
 6. I super, coś jeszcze?:) bo jak tak to ide po popcorn i cole:)
 7. Każdy ma problemy Obrażąj mnie dalej chcesz numer do mojego lekarza?:)
 8. hahahaahahaahaah aż napiszę JEBŁEM tyle z mojej strony:)
 9. Prosze bardzo:)) dobrze że nie piszesz żeby twoje sprawdzili:)
 10. Widzę że nawet ironi nie potrafisz zrozumieć... Śmiech z ciebie i tyle... dostajesz bana za mikrofon bo taka jak masz w nick'u JAPA nie zamyka.... Nie bedziesz mnie obrażał "pisząc że jestem dnem i drwił z mojej osoby.." kim ty jesteś ?? powiedz mi..... Problemto jest WIELKI ale z tobą. Zachowujesz sie jak upośledzony"jak jesteś to daj znać że Cię trzeba traktować inaczej.."
 11. Zrobisz mi te badania? weź sie chłopie za nauke lepiej, a nie mi tu z badaniami wyskakujesz... o.O Wygaduje oczywście "chyba że cię kocham" hahahah:) Od pierwszego dnia Adminowania wszystkich wywalam:)) coś mi się wydaje że usłyszą tylko CIebie a mnie juz nie:(((( Wykrzesaj minimum swojej kultury i nie bedziesz musiał płakać po forum:))
 12. Pajacuj dalej, zacznij sie zachowywać a nie płaczesz na forum. Jak już skladasz skarge to poczytaj regulamin A co do leszcza to na rybach nie byliśmy, idote to możesz sobie robić z kolegi na wiosce. Popracuj wpierw nad swoja KULTURĄ pozniej zwracaj uwage, obrazic kogoś a powiedzieć brzydko to jest rożnica.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.