Jump to content
Z powodu testu wyłączono tabelkę serwerów. Prosimy o korzystanie z adresów IP podanych w opisach działu.

Muerte`

Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Muerte`

 • Rank
  Silver I

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sugerujesz że te komendy nie wpływają na gre? Może nikt się nie skarżył bo nie miał pojęcia na ten temat, wymuszanie powinno byc ustawione na prawidłowe komendy ktore podałem w 1 punkcie ? i skoro może @Mategros nie wiesz czy to takie ważne, zostaw zdanie dla siebie ? Mówisz że lepiej jest zachować klasyczny serwer, gdzie gracze blokujący beda sie co chwile wyzywać ? te modele, jak wam pomógł @Mixtaz należało by wprowadzić dla samej zasady by utrzymać porządek n serwerze
 2. Siema, w związku z fuzją serwerów chciałbym wnieść parę uwag oraz propozycji: 1. Podstawową i najważniejszą jest zmienienie wartości komend wymuszanych. ex_interp 0.009 ---> ex_interp 0.01 rate 50000 ---> rate 25000 To są odpowiednie wartości bo z dotychczasowymi ciężko co trafić 2. Od razu jak wszedłem na serwer usłyszałem krzyki od graczy "nie blokuj nie blokuj". Wnosiłem tą propozycje już na nasze DD2 ale po fuzji post został zamknięty. Są takie modele graczy dzięki którym nie będziemy się blokować, ale nie uniemożliwi to nam również podsadzania. Myślę że to dobre rozwiązanie tylko trzeba znaleźć te modele. 3. Reset topki tak jak wspomniał @Gronoss, ale nie wiem czy na tym serwerze jest takie coś, żeby zrestartować wszystkie statystyki. Połączyliśmy serwery także uczciwe i ciekawe by było jakby każdy rozpoczął swoje zmagania od nowa. 4. Dodanie HUD z zabójstwami, KD Ratio, rangą jak to było na DD2 #3 5. Myślę, że jeszcze wiele poprawek można by było wnieść, zostawiam to do @Myszka Miki, aby zrobił ten serwer ala stare DD2 #3, bo ten serwer na prawdę był doprawcowany.
 3. Muerte`

  Reset topki

  jestem jak najbardziej na tak, ale najpierw ten serwer trzeba ustawić, bo te komendy które są wymuszane to jakaś komedia :)
 4. Jako iż ja dawałem tego bana to się wypowiem. SS wyszły spalone tak jak podejrzewałem, a co da nam to ze drugie ss wstawisz jak wszystko wyłączysz, straciłeś swoją szanse. Nie dodawaj kolejnych postów bo jest to bez sensowne :)
 5. https://www16.zippyshare.com/v/wZpXuAs6/file.html
 6. demka z serwera DD2 #3: 1. http://d1.hltv.org.pl/srv47220/HLTV-1807111138-de_dust2.dem.zip 2. http://d1.hltv.org.pl/srv47220/HLTV-1807111111-de_dust2.dem.zip
 7. Nick podejrzanego: ViruS Eternally Alive Serwer: gra na DD2 3, co prawda demko jest z mixa, ale to nie zmienia faktu że na waszym serwerze też się pali IP/Steam ID: 94.254.151.108 / STEAM_0:0:17420249 Link do demka: w linku jest zamieszczone demko oraz rozpiska w programie Word :) https://www82.zippyshare.com/v/r04e5DGZ/file.html Czas akcji: mix był rozgrywany wczoraj, ale pali się on już od dłuższego czasu co zauważyłem, nie rozpatrywałem tej opcji żeby ViruS'a banować, ponieważ jego osoba była znana na serwerze i pełnił podajże funkcje administratora ? To co zobaczyłem na wczorajszej grze przeszło już wszelkie oczekiwania co zobaczycie na Demku Opis sytuacji: rozpisałem na górze w "czas akcji".
 8. Nick gracza: Muerte` GameTracker: https://www.gametracker.com/player/Muerte`/91.224.117.11:27130/
 9. Muerte`

  RANGA

  Nick: Muerte` Ranga: Admin DD2 #3 Link potwierdzający otrzymanie grupy:
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.