Jump to content
Z powodu testu wyłączono tabelkę serwerów. Prosimy o korzystanie z adresów IP podanych w opisach działu.

Gronoss

Użytkownik
 • Content Count

  65
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Gronoss

 • Rank
  Silver II
 • Birthday 06/29/1997

Information about me

 • Location
  Warszawa
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

915 profile views
 1. Zamiast wypisywać mi tutaj jak pisałeś na [email protected] wklej konsolkę z tego ile razy na say pisałeś cos typu " je***y odpał" "odpalone gó**o" itp. Jakbyś nie widział byłem na speccie odkąd napisałeś na [email protected] i przyglądałem się graczowi jednak nie zauważyłem żadnych aim locków a jak tylko spojrzałem na chat to widziałem twoje komentarze odnośnie tego jak bardzo jest on odpalony, TY i reszta graczy została upomniana, że do takich rzeczy jest [email protected] mimo tego dalej kontynuowałeś swój atak na say w kierunku gracza, ostrzeżenie nie pomogło to dałem bana aż na 30 minut. Ban nie jest za to, że nie zgłaszałeś tylko cheaty zgłaszamy na [email protected] To, że napisałeś 2 razy na [email protected], że gracz jest odpalony nie upoważnia cie do spamowania co rundę, że jest odpalony, Polecam przestudiować regulamin i wtedy pisać skargi
 2. Jestem na tak ponieważ ostatnio brakuje trochę tych adminów, będąc na servie udało mi się przyjrzeć jemu i mogę powiedzieć, że jest kulturalny i raczej spokojny niestety nie słyszałem jego przez mikro lub w tym momencie nie zwracałem na to uwagi, nie jest adminem a wspiera nas w naszych obowiązkach dlatego nada się do tej funkcji. był już adminem więc ma doświadczenie i steama, jest aktywny wieczorami co pozwoli zredukować liczbę "dzieci"wchodzących tylko po to żeby przeszkadzać innym.
 3. Gronoss

  Skarga Gronoss

  Chciałbym jeszcze dodać, że w regulaminie nie jest konkretnie napisane nic o granicy respa. Jest tam napisane tylko 9. Zakaz kampienia na respie - TT (30s max) pozdrawiam serdecznie
 4. Gronoss

  Skarga Gronoss

  Z tym musisz zgłosić się do @Krystek a jak widzisz mapa została przez niego zaakceptowana co może znaczyć o tym, że granice respu są takie jakie zostały przedstawione na mapie
 5. Gronoss

  Skarga Gronoss

  Faktycznie obydwa bany dostałeś ode mnie. 1 za resp gdzie faktycznie byłeś na nim i jak wczesnej Ci napisałem zapoznaj się z tematem gdzie kończy się resp tt i przypomnij sobie gdzie stałeś Natomiast 2 ban nie jest za to co się działo po Twoim wejściu na serv po odczekaniu 5 minut tylko to co mówiłeś tuż po dostaniu bana na 5 minut.
 6. jestem na TAK. Był adminem czyli ma doświadczenie nie ma z nim problemow Steam jest
 7. Gronoss

  ban

  Gracz zbanowany nieslusznie, przy probie zbanowania kogos innego popelnilem blad za co przepraszam, proszę o ub dla gracza.
 8. Gronoss

  ban

  Witam. Aktualnie jestem w pracy wiec nie moge dokladnie okreslic co sie wtedy stalo. Wiem jedno kolezanka musiala zostac zbana przeze mnie przez przypadek i dlatego prosze o odbabowanie. Jak wroce do domu postaram sie przyjrzeć blizej tej sytuacji. Mozliwe, ze pomylka zaszla podczas banowania natreta , ktory dostal ode mnie takiego bana za wchodzenie co chwile na aktywnym banie.
 9. Dodam i ja swoje 3 grosze. Po pierwsze jak kolega wyzej napisal, ban sluszny nie powinno jej tam byc, osobiście prxymykam oko jak ktoś sprawnie przez ten resp przebiega nie trafiającna przeciwnika. Co do dlugosci bana bylem uczony, ze rozdaje sie bany 5min chyba, ze ktoś notirycznie jest na respie po czasie lub kampi tam oporowo, raz zwricilem uwage wlasnie adminowi @aluFART i po krotkiej rozmowie z nim musze przyznać jemu racje ban 5 min lub 30 . Ja wolę dawac 5 min lecz faktycznie mozna dawac tez 30.
 10. z tego co wiem ban jest "karą" dla graczy za łamanie regulaminu ban na 5 minut nie zmieniłby nic w twojej postawie teraz może jednak zastanowisz się nad tym. Tamten gracz nie poleciał bo miał o tyle więcej rozumu, że przestał obrażać ciebie, czasami lepiej jest nic nie mówić niż mówić za dużo.
 11. Wszedłem na server i gracz Puchalke obrażał się z innym graczem zamiast pisać im osobno żeby przestali użyłem binda " na serwerze obowiązuje KULTURA" , zbanowany gracz tego nie zrozumiał i dalej przez mikro obrażał , dlatego też dostał bana. Nie było mnie od początku tego wszystkiego więc nie banowałem od razu i uwagę też zwróciłem, wystarczy czytać ze zrozumieniem komunikaty na [email protected]@. Tyle ode mnie uważam, że ban się należy.
 12. Nick: Gronoss ilość warnów które chcesz odpracować: 1 Potwierdzenie przelewu wysłałęm do : @selfie
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.