Jump to content
 • Home
 • Joshua

  Użytkownik
  • Content Count

   12
  • Entries from Chatbox

   6
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   4h 10m 36s

  About Joshua

  • Rank
   Silver I
  • Joined

  Information about me

  • Sex
   Mężczyzna / Male

  Recent Profile Visitors

  305 profile views
  1. Ograniczenie na awp'y chyba jest, tak mi się wydaje. Tylko, że vipy temu ograniczeniu nie podlegają.
  2. Co do tytułu. Bayern też można mianować skrótem FCB. La liga i rywalizacja Barcelony z Realem na pewno na tym ucierpi, zarówno pod względem sportowym, jak i marketingowym. Za to zdecydowanie większe zainteresowanie będzie teraz ligą włoską. Starsi fani, raczej tutaj nieobecni kibicowali Juve ze względu na Bońka, a teraz m.in Szczęsnego. Ciekawi mnie, jak Arek Reca, Bereś i inni, polscy obrońcy pokażą się na tle Juventusu i Cr7. Ja natomiast słyszałem o Edenie, że od zawsze chciał grać w Królewskich, ale wiadomo, jak to z tymi deklaracjami bywa.
  3. Jeżeli chodzi o Rosję,to oni aktualnie mają jeszcze ostrzejsze restrykcje niż owa ustawa, która może wejść. Więc odradzam ? A co do ustawy. Władza znowu pokazuje nam, że traktuje nas, jak przestępców. Powinni wprowadzić prawo prewencyjne dotyczące kastracji każdego faceta, bo każdy może być gwałcicielem Co do notatki. Faktem jest to,że za maryśke jest 3, a za rozpijanie nieletnich 2. To już dosadnie pokazuje kwiat naszego polskiego prawa.
  4. Argentyna Ci na 100% nie wejdzie, grają żałośnie. Nie mają pomocy. W tym aspekcie są podobni do naszej reprezentacji
  5. Być może.. Macie dłuższy staż na serwerze, więc pewnie wiecie lepiej. To była tylko propozycja. :) Wracając do GOTV, bo to był główny powód mojego postu.. To jest mus... Plays.tv nagrywa tylko i wyłącznie Twojego pova,a po czymś takim nie można stwierdzić, czy grasz przeciwko odpaleńcowi. Nie mówię tutaj o oczywistych cheaterach, tylko takich którzy się z tym kryją. Po za tym, jak patrzałem na liście to inne serwery posiadają sprawne gotv.(np mirage #2) GOTV jest potrzebne tak czy siak. Angażuje zwykłych użytkowników do współpracy z administracją i lepszym bytem serwera.
  6. Hej! Serwer nie jest obserwowany przez administrację 24/7, bo to nie możliwe. W związku z tym moje pytanie. Dlaczego nie ma gotv na serwerze(W sumie jest, tylko nic nie jest tam uwieczniane), użytkownicy którzy używają wspomagaczy są i będą, a pisanie na nich skarg jest dosyć trudne z powodu braku owych dem. Druga kwestia. Serwer ma 34 sloty i praktycznie zawsze jest pełen. Zazwyczaj zdarza się tak, że TT nie ma czasu/ bądź nie chce wykonywać celów mapy. Jestem za wydłużeniem czasu rundy o 15-20 sekund, w ogólnych rozrachunku nie zrobi to wielkiej różnicy dla graczy, ale w pewnych sytuacjach na pewno pomoże. Pozdrawiam, Josh. :) Edit. Pomińmy ten temat i zajmijmy się tą pierwszą, dla mnie ważniejszą kwestią :)
  7. Joshua

   dowcipy

   Zapłakana blondynka przychodzi do baru. Kelner pyta się blondynki: - Proszę pani czego pani płacze? - Bo wszystkie głupie kawały są o blondynkach. - Pokażę pani, że nie. Kelner zawołał do brunetki: - Brunetka idź zobacz czy Cię w domu niema. Brunetka szybkim krokiem wybiegła z bary. Blondynka patrzy się co się dzieje i zaczyna się śmiać. - Ale głupia mogła zadzwonić.
  8. Gust muzyczny, jak najbardziej na plus :)
  9. Pewnie to koniec Nawałki, ale kto za niego? Stawiam na Probierza
  10. DDG w kadrze, a w klubie to zupełnie dwie inne osoby. Pierwszy,znany ze świetnych parad, pewności siebie i ratowaniu punktów Manchesterowi. Natomiast w kadrze, eh.. W meczu z Portugalią popełnił karygodny błąd. W meczu z Iranem też zdarzyła mu się wpadka, gdyby nie Var w owej sytuacji bramkę można byłoby przypisać na jego konto. Hiszpanie domagają się na jego miejsce Arrizabalage, który gra w Bilbao. Czy to słuszne żądania? Zobaczymy w następnych spotkaniach.
  11. Joshua

   To ja!

   Witam wszystkich użytkowników! W grze możecie mnie poznać jako Joshua, niektórzy mogą kojarzyć mnie pod pseudonimem Kij3k. Głównie będę grał na Mirage only!
  12. Niedawno skończyła roczek, a mam ją 9 miesięcy
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.