Jump to content
Z powodu testu wyłączono tabelkę serwerów. Prosimy o korzystanie z adresów IP podanych w opisach działu.

Kr3mol

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

About Kr3mol

 • Rank
  Silver I

Information about me

 • Location
  Warszawa
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

636 profile views
 1. Siema jestem Daniel mam 13lat Tak ogolnie to bede gral w Jailbreaka na Waszej sieci Ale jest mi milo sie z wami przywitac.
 2. Na nie -Mało kreatywne prowadzenie -gt -żadko co cię widuję na serwerze -Niespełniasz wymagań +mutacja +wiek
 3. Moim zdaniem skarga bez sensu masz tam gdzieś napisane że ct niemoże blokować wyjśća? Nigdzie nic o takim czymś niepiszę. Powiem tyle Skarga ta jest śmieszna.
 4. Twój nick z gry:SZYMIXO Twoje imię:Daniel Wiek:13 lat Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): https://steamcommunity.com/id/145SZYMIXO/edit Link do Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/SZYMIXO/80.72.42.126:27015/ Staż w Counter-Strike 1.6: 4 lata Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ):5 Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?:1,5 lat Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach:tak posiadalem Czy posiadasz sprawny mikrofon:tak Czy posiadasz mutacje:nie ale zaczynam przechodzic W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?:sprawdzalem po sieciach ?
 5. Na tak +mutacja +steam +amx +ogarnia
 6. Kr3mol

  Goodbye

  Trzymaj się zdrówka :D
 7. Twój nick z gry:SZYMIXO Twoje imię:Daniel Wiek:13 lat Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): https://steamcommunity.com/id/145SZYMIXO/edit Link do Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/SZYMIXO/80.72.42.126:27015/ Staż w Counter-Strike 1.6: 4 lata Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ):5 Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?:1,5 lat Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach:tak posiadalem Czy posiadasz sprawny mikrofon:tak Czy posiadasz mutacje:nie ale zaczynam przechodzić W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?:sprawdzałem po sieciach
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.