Jump to content
Z powodu testu wyłączono tabelkę serwerów. Prosimy o korzystanie z adresów IP podanych w opisach działu.

RasTa.!

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

About RasTa.!

 • Rank
  Silver I

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. RasTa.!

  Podanie Exc

  Szczerze? Na nie. Dlaczego? A no dlatego że 8-9 dni na serwerze to moim skromnym zdaniem za mało. Rozumiem, jesteś ogarnięty, po wypowiedzi przez mikrofon słyszę ze dojrzały głos. Ale, pobądź trochę z serwerem, z Nami. A pretekst "Bo nie ma adminów na serwerze" nie jest żadną wymówką, że trzeba pierwszego lepszego przyjmować. Widzę ze grasz dużo. Jak by tak na prawdę było zapotrzebowanie na adminów, to by opiekun otworzył szybką rekrutacje. Takie jest moje zdanie.
 2. +1 https://cssetti.pl/serwer/145.239.237.178:27015
 3. Cześć, moja następna propozycja to taka, żeby każdy gracz, czy to nowy, czy stary. Miał obowiązek założyć konto na serwerze. ( oczywiście Ci co maja to nie obowiązuje). Czyli tak jak to w przypadku, tylko dla chętnych. Po wbiciu na serwer mają obowiązek: Jeśli nie mają konta to zarejestrowanie go. Nick: Hasło: Jeśli mają to albo wpisanie hasła ( Najlepiej czarny ekran przed rozgrywką), albo zapisane hasło, czyli automatyczne zalogowanie na konto. Zmniejszyło by to płacz związany z "Bo ktoś wbił na nick i hasło założył" i oczywiście dało by to mniej pracy dla wyższych rangą i nie będą musieli co chwile wchodzić i to hasło usuwać.
 4. Ja rozumiem. Ale w tym wypadku nemek osiąga 5x większy lvl od graczy którzy w niego strzelają.
 5. Hej, moja następna propozycja to taka, aby po rundzie rogrzewkowej każdy miał 0 lvl. Ponieważ to nie idzie w parze, że gracz będąc nemkiem osiągna 40 lvl w 1 runde (rogrzewkową), a inni mają po te 5 lvl, jeszcze nie każdy. Moim zdaniem runda rozgrzewkowa jest po to aby nabić Sobie ap, a nie jak to w przypadku nekma osiągnąć 40 lvl w 1 rundzie, gdzie to się później nie kasuje. Wiem że to błachostka, ale mam nadzieje ze w przyszłości taka o to zmiana zostanie wprowadzona.
 6. Na Nie +Mikro, lecz nigdy nie słyszałem jak przez nie gadasz. +/- Wiek. 16 Minimum - steam Piszesz o ludziach który nie przestrzegają regulaminu, lecz Sam chyba się z nim nie zaznajomiłeś. Byłem świadkiem parę razy jak go łamałeś. Współpraca, obrażanie, prowokowanie. Popraw uwagi które są pisane pod Twoim podanie i myślę ze nikt nie będzie miał zastrzeżeń, a ni się niczego nie czepi.
 7. Cześć, moja propozycja to taka żeby usunąć ten nie potrzebny spam informacji o wbiciu lvl. Ponieważ początek mapy, a tu taki spam zalewa ze Marian wbil 1,2,3,4,5 lvl * 20 graczy to już daje duży spam, Nawet się napisać nic nie da bo za chwilę znika. Jestem za tym żeby usunąc ten spam całkowicie, albo żeby każdemu przychodziło indywidualnie informacje o tym ze JA osiągnąłem wyższy lvl. Naprawde to jest mało interesujące ze Janek czy Mirek osiągną 30 lvl. Przed update było spoko, bo ten lvl pokazywał się raz na mapę ze ktoś osiągnął lvl. Ale teraz? Jeden wielki spam.
 8. Nie rozumiem bo co od razu takim tonem. Skoro aktualizacja jeszcze nie ruszyła to myślałem ze najroztropniej będzie napisanie tutaj tej propozycji, skoro autor dał możliwość komentowania, myślę ze chciał aby każdy się wypowiedział. Co dodać, co ująć, czy się z czymś zgadza czy nie. Jeśli tak Cie to bardzo razi to zaraz zgłoszę moderatorowi mój komentarz i zniknie. Więc przepraszam, następnym razem będę pisał w odpowiednich działach.
 9. Mam propozycje co do vipów, a mianowicie żeby zostały zrobione gold oraz diament bronie, tylko że w inny sposób a mianowicie. brak vipa = Normalne bronie. Vip = gold bronie (oczywiśćie wiecej ap oraz expa, skin) Vip rozbudowany = diamentowe bronie (inny skin jak przy normalnym vipie) gold oraz diament bronie więcej dmg. Oczywiście to tylko propozycja.
 10. Podanie na admina Nick: RasTa.! Wiek: 22 Lat Link do GT: https://www.gametracker.com/player/RasTa.!/145.239.237.178:27015/ Steam: RasTa.! Doświadczenie w adminowaniu na serwerach zombie mod: Byłem adminem na róznych modach Cod, ffa, only dd2. Myślę ze mod zombi nie jest trudny do ogarnięcia i Sobie poradzę. Staż na serwerze: Około 2 miesiące u Was przebywam. Znajomość AMX: Tak jak pisałem wyżej, byłem adminem na serwerach, na jednych z nich przesiedziałem całe pół roku. Więc nawet z samej ciekawości, gdy na serwerze nikogo nie było starałem się ogarnąć i sprawdzić, co po niektóre funkcje służą w AMX. Myślę ze to będzie 7. Mikrofon: Posiadam. Dlaczego Ty: Teraz najtrudniejsze pytanie. Myślę ze dlatego ze już poznałem tutejszy klimat, widzę również co się dzieje gdy admina brak na serwerze. Jeden wielki meksyk, np Nemek nie bije humana bo ten wykonuje misje na niego. Ja rozumiem wszystko, ale każdy ma misje i stara się ja wykonać. Mi np. nikt nie pomaga w misjach, staram się sam je wykonywać bez żadnej współpracy Zm-Human, Human-zm. Również dlatego że chciałbym pilnować porządku na serwerze i karać graczy za nie znajomość regulaminu. Dużo graczy wchodzi nie czytając regulaminu serwera, uczą się od innych z serwera. Jak widzi ze ktoś np survkiem, snajperem kampi, będzie robił to samo. Dlatego chciałbym też pomóc im w znajomości regulaminu poprzez łagodne kary do tych groźniejszych. Myślę ze tyle wystarczy. Kontakt: Steam, Forum PW.
 11. Witam. mam 2 propozycje: 1, Aby nie dawało bomby infekcyjnej 1 zombiakowi (matcie) poniżej 10 graczu, bo to jest bez sensu 5 graczy na serwerze, a tu boom paka 1 zombi. 2. Kupowanie expa jest przesadzone. Żeby wydać 30 ap na marne 100 expa to jest śmieszne, wole już dozbierać do 50 ap i kupić bombe infekcyjna gdzie więcej expa dostane za zarazenie tych 5 osób. Jestem za tym żeby chociaż dawało losową ilość expa 100-500, albo dać 10-20 ap za to 100 expa.
 12. Oczywiście skarga słuszna, nie mówię że nie. Dlatego iż biorę przykład z innych. Myślę ze to już nie powtórzy się z Mojej osoby. Ale odniosę się do skakania w kampie. Przecież nie muszę skakać, a ni używać long jumpa. Czy będę skakał czy uzyje longa to już moja sprawa, nie utrudniałem gry poprzez trzymanie shifta w kampie. Proszę o wyrozumiałość oraz o sprawiedliwy wymiar kary. Przepraszam i mam nadzieję ze to się już nie powtórzy z mojej strony . Ponieważ pisze co innego, a robię to samo. Mam nadzieje ze kara będzie łaskawa ponieważ wyciągnę wnioski ze skargi.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.