Jump to content
 • Sign Up
 • Home
 • Holister

  Opiekun CS:GO [5 Maps]
  • Content Count

   1,418
  • Posts on chatbox

   665
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   53d 14h 33m 38s

  Everything posted by Holister

  1. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  2. @ Myszka Miki / @ Adrian. / @ selfie, możecie sprawdzić, czy faktycznie zbanowany czegoś nie reklamował, bo ja niestety nie mam dostępu..?
  3. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  4. Od banów krótszych niż 1h nie piszemy odwołań. Jeżeli chcesz to napisz skargę na admina w odpowiednim dziale. Zamykam.
  5. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  6. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  7. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  8. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  9. Czekamy na rozpiskę demka ze strony admina @ selfie, który ma na to 24h.
  10. Czekamy na wyjaśnienie sytuacji i dostarczenie dowodów ze strony admina @ Labeo, który ma na to 24h.
  11. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  12. Czekamy na wyjaśnienie sytuacji i dostarczenie dowodów ze strony admina @ Labeo, który ma na to 24h.
  13. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  14. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  15. Czekamy na rozpiskę demka strony admina @ [V]ice[V]ersa, który ma na to 24h.
  16. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  17. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  18. Wzór na skargę: Twój nick: Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Opis sytuacji: Data i czas zdarzenia: SteamID (status w konsoli): Dowód (SS/DEMKO): Wzór na pochwałę: Twój nick: Nick admina/gracza, który zasłużył na pochwałę: Data i czas: Czym zasłużył na pochwałę?:
  19. @ Myszka Miki / @ Adrian. - czy jesteście w stanie sprawdzić w logach, czy faktycznie tak było, jak napisał@Bogdan LSD?
  20. Decyzja UBT do 48h. Wszedłeś na aktywnym banie (http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=6730), a więc ban zostaje. Zamykam.
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.