Jump to content
 • Home
 • тяυѕт // Hyper

  Użytkownik
  • Content Count

   23
  • Entries from Chatbox

   3
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   3h 55m 34s

  3 Followers

  About тяυѕт // Hyper

  • Rank
   Silver I
  • Joined

  Information about me

  • Location
   Warszawa
  • Sex
   Mężczyzna/Man

  Recent Profile Visitors

  The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Nie rozumiem twojego postu. Taki plugin jest na serwerze i każdy gracz może go użyć nie patrząc na to czy to VIP czy zwykły gracz.
  2. Popieram w 100% i jeszcze do naprawy autobalans
  3. Dostosuj się do wzoru bo skarga zostanie odrzucona. Pozdrawiam
  4. LemoN Ratuj już nie mogę tego czytać.
  5. Człowieku wywaliłem Cie dwa razy a ty robisz taką dramę jak byś dostał perma za respa. Uspokój się Nie interesuje mnie ile masz doświadczenia w byciu adminem i ile grasz w csa ja się wczoraj nie urodziłem.
  6. Kolego źle to odbierasz, wracać przez respa można ale zrozum to bo już nie mam siły RESP jest po to żeby sobie tam kupić broń i z niego wyjść masz AWP to do 1:30 strzelaj a jak Cie ct dojedzie i się tam chowasz to tylko twoja wina. TT ma cel podłożyć pake a nie kampić i płakać, że dostał kicka bo stał na respie i strzelał do ct bo go raszowali. Nie będę dalej prowadzić z tobą dyskusji bo nie ma sensu. Poczekajmy na decyzje kogoś wyżej i się wszystko wyjaśni.
  7. Ciesze się że napisałeś twój problem polega na tym, że nie rozumiesz co to znaczy kampić na respie już mieliśmy na ten temat rozmowę ale z tego co widzę nic nie zrozumiałeś. Zasada jest taka, że nie ważne co się dzieję twoim obowiązkiem jest opuścić resp do 1:30. Stanie na respie i strzelanie w środkowe drzwi po 1:30 to kwalifikuje się do kampienia na respie. Gdy wychylam anarchie i widzę na respie 5 osób o czasie 1:00 to wyrywkowo z patrzenia zostali wyrzuceni i poinformowani z małym opóźnieniem tobie zbiera się i zbiera. Nie jestem uparty na Ciebie ale jak nie zrozumiesz, że jak nie opuścisz respa do 1:30 to i tak zostaniesz wyrzucony. Rash ct nie jest żadnym usprawiedliwieniem w twojej sytuacji bo jak runda się zaczyna masz bardzo dużo czasu żeby ten RESP opuścić. Buntowanie graczy przeciwko mnie nie robi z Ciebie kozaka. Macie problemy??? Od tego jest forum każdy może skargę napisać. Dziękuję bardzo
  8. Twój nick na serwerze: тяυѕт // Hyper Wiek: 21 Mutacja głosu: Tak Czas spędzony na serwerze (link do GT):https://www.gametracker.com/player_info/index.php?nameb64=0YLRj8%2BF0ZXRgiAvLyBIeXBlcg%3D%3D&host=80.72.33.181:27015 Znajomość sourcebans [1-10]:9 Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Byłem już adminem na tym serwerze i z litości składam to podanie bo nie da się grać. Jest to mój serwer na którym zawsze gram i jak widzę jak nie ma ładu ani składu to aż chce się wyjść. Posiadasz działający mikrofon:Tak Kontakt (GG / Steam): steam nick тяυѕт // Hyper Steam ID: STEAM_1:0:431054217 Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Tak
  9. Nie możecie go odbanować poprzez konsole na serwerze komendami register_concmd("amx_unban", "cmdUnBan", ADMIN_BAN, "<steamID or IP>")
  10. Do zamknięcia wydaje mi się, że problem został naprawiony.
  11. Do jasnej cholery za przeproszeniem czy ktos moze naprawic bug zwiazany z ciaglym zabijaniem w tej chwili siedze na serwerze i juz 3 razy mnie serwer zabil i nie moge grac albo zabija graczy pod koniec rundy zeby przeniesc do innej druzyny. Prosze o niezwloczne naprawienie tego bledu. Dziekuje !!!!
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.