Skocz do zawartości
 • Sky
 • Blueberry
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Cherry
 • Default
 • Banana
 • Apple
 • Military
 • Emerald
 • Chocolate

Senbonzakura

Zablokowany

Ostatnia wygrana Senbonzakura w dniu 10 Listopad 2018

Użytkownicy przyznają Senbonzakura punkty reputacji!

O Senbonzakura

 • Tytuł
  Kono Yo no Kyūseishu
 • Urodziny 5 Październik

Informacja

 • Płeć
  Mężczyzna/Man
 • PC
  Windows 7 Professional
 • Mobile
  Android 5.1

Kontakt

 • GG
  11413779
 • Steam
  Aris

Ostatnie wizyty

4 259 wyświetleń profilu
 1. Pamiętasz naszą rozmowę na TeamSpeak'u, nawet nie zdążyłem dołożyć swoich cegiełek.

 2. papapa

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. Miuoszek

   Miuoszek

   hN4aqHD.png

   @BlancioR ツoprócz opcji edytuj post gdy ktoś Ci wytyka rażące błędy jest jeszcze takie coś jak narzędzie wycinanie chwilę po zobaczeniu tego co naskrobałeś c:

  3. BlancioR ツ
  4. Polej
 3. Nie przejmuj się wariacie xD braci się nie traci narmalnie tak o xDDDDD

  1. Senbonzakura

   Senbonzakura

   Aj aj Szeryfie. XDDDDDDDDD

  2. pat0

   pat0

   Idź stalker lepiej nick zmieniać bo nie mogę patrzeć na niego tak mnie obraża :v 

 4. :6:

  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. Senbonzakura

   Senbonzakura

   @Kub1nho A pamiętasz rozmowę "Co nas wkurza"? :v
   Jak tak, to nie przyzwyczajaj się, że u mnie będziesz widział coś takiego często. 
   Raz na jakiś czas jest k XD

  3. Kub1nho

   Kub1nho

   A xD

   PS: @DIVI, mam identycznego kota :D

  4. DIVI

   DIVI

   :) Zaciekawiała mnie ta rozmowa.

 5. Mikusiu kochany! Byłem w tamtym tygodniu niegrzeczny, ponieważ "obraziłem" kobiety jednym wpisem. Baaaaaaaaardzo mi z tego powodu przykro i postanawiam poprawę (tylko nie dawaj mi rózgi)! :c Chciałbym prosić o dodatkowy prezent dla wszystkich: Internet =/= Realny Świat. Wiesz o co chodzi, na pewno! Postanawiam poprawę do Pierwszej Gwiazdki, a także do pierwszego kielicha w Sylwestra! Niegrzeczny chłopczyk umiejący w polski - Aris.
 6. Ktoś powraca ktoś odchodzi ;)

  1. Adaś ツ

   Adaś ツ

   image.png

    

   Odświeżyć Ci pamięć?

  2. Zborek ツ
 7. Twój nick: Senbonzakura Nick gracza/admina na którego składasz skargę: @o.- Opis sytuacji: Admin jest nieokrzesany, wulgarny, napastliwy. Dzisiaj byłem naprawdę oazą spokoju, którą zepsuł mi ten admin. Pierwsze co, to jest wulgarne odnoszenie się przez mikrofon z zepsutego bębna od pralki - ja rozumiem jak się zginie jakieś "ku*wa" czy też składanka z JPRDL etc. ale ten to przebija wszystko. Jak gracz mu podwędzi kill'a (autentyczna sytuacja) to mówi "Kurwa... Chuju". Bezbecja over 9k. ku**y na say'u, na prawo i lewo. Nie reaguje co się piszę do niego na [email protected] Nie reaguje na say'a jak gracze piszą. Nie reaguje, jak się mu tłumaczy przez mikrofon. Jeszcze bezczel pisze "[email protected] masz?" gdzie chwile wcześniej napisałem na [email protected] "Widzisz co pisze, kurwa? Czy kretem jesteś?". Oczywiście chyba znowu nie widział, skupiony na grze, że na admina czasu nie starcza. Po wyjaśnieniu sprawy, że gościu krzyczy po dead'zie "Kurwo jebana, żeby Ci matka na raka zdechła" i mówią mu to również inni następuje sytuacja "[email protected] masz?". Zezłościłem się i mu powiedziałem, że mnie kolokwialnie WKURWIA i żeby czytał [email protected] Kick momentalny. Wracam i cyk banicja na 10h za obraze. Nie mówię, że tego nie zrobiłem, ale grając ponad godzine na serwerze myślałem, że mam zwidy. Jak powiedziałem, że admin ma dawać przykład, to mnie wyśmiał. Cudowny admin. Proszę o przejrzenie logów z say'a i [email protected] od godziny 2:30 do teraz (3:25 chyba ban nastąpił). Wystarczający materiał na degradację. Najlepiej bez możliwości powrotu, ale ja tylko składam także propozycję - żeby nie było, że ja decyduję o Tym degradzie czy nie. IP/ID gracza: - Data i czas zdarzenia: 2:30 - 3:30 Dowód (ss/demko): DEMKO 1 (poprzednia mapa) Demko 2 (Demko 2 od początku do jakiejś 2-3 minuty, potem ban.)
 8. Jest źle :frog_monka:

   

  image.png

  1. Senbonzakura

   Senbonzakura

   Jak mogłeś? :/

   7XINsDr.png

   :")

  2. Adaś ツ

   Adaś ツ

   Samo tak wyszło :/ ale mamy jeszcze 3 sezony

  3. Senbonzakura

   Senbonzakura

   Też mnie korciło, ale zająłem głowe czymś innym.
   Pluje na Ciebie.

 9. Czytanie ze zrozumieniem boli. Jeśli to główna przyczyna, to nie ma co się starać. Zajmij się zatem nauką. Znowu: ? Podanie lepsze od poprzedniego, ale dyspozycyjność masz znikomą. Widzę też, że Discord deleted z kontaktu. Fajnie. Jednakże, dalej nie.
 10. Człowiek miesiąca: @Adaś ツ Najlepszy Administrator: @selfie Najlepszy Moderator sieci: @Adaś ツ Najlepszy Opiekun Serwera: @P00L Najlepszy członek UB TEAM: @Jestem Misio [*] Najlepszy Admin Serwera: @Maciej. Najlepszy Redaktor Sieci: @M4A1 Specjalista poprawnej pisowni: - Najlepszy Grafik Sieci: @Denisior Najbardziej pomocny użytkownik na sieci: - Najlepszy pracownik miesiąca: @Adaś ツ Najbardziej uprzejma osoba na sieci: @nevaeh ♡ Najbardziej zaufana osoba na sieci: @Jestem Misio Najwredniejsza osoba na sieci: Siebie nie mogę. :v Największy śmieszek na sieci: @TeTe-_- Najbardziej oziębły charakter: Tu także siebie nie mogę. :v Najbardziej irytująca osoba na forum: @BlancioR Uzależniony/na od forum: @selfie Najprzystojniejszy: - Najładniejsza: @M4A1
 11. My się nie żegnamy, za pisiory się trzymamy. Mimo tego, że ostatnio zachowywałeś się jak... Dopisz sobie, wiesz o czym mówie... To i tak jak młodszy brat dla mnie jesteś. U mnie zawsze masz miejsce, nieważne jak bardzo będę na Ciebie wkurzony krecie.
 12. Jako, że grywałem na serwerze dużo, aktualnie mam dłuższą pauze, ale się wypowiem. Znajomość AMX 7-8 - Warto przepytać, w szczególności z zakresu 8-smego skali. Jeśli nie posiadasz na platformie Steam gry CS 1.6 to tak zwane "Nie masz Steam'a". Nie posiadasz mikrofonu. GameTracker płacze. Atm. nope.
 13. Nick: Senbonzakura Ranga: Redaktor Link potwierdzający otrzymanie grupy:
 14. Podbijacze tematów - bez sensu. Nie nie wnoszą(?) Zaangażowanie w prace, gdzie piszesz do ludzi i robisz [ctrl c ctrl v]. Ogólnie, ambitne słowa i jak dla mnie temat powinien być tylko dla osób biorących udział pod ostrzałem/samego autora dla podziękowań czy jakichś słów do wypowiadających się. Kek
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.