Jump to content
 • Sign Up
 • Home
 • Senbonzakura

  Zablokowany
  • Content Count

   622
  • Entries from Chatbox

   1,620
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Time Online

   16d 1h 59m 57s

  Senbonzakura last won the day on November 10 2018

  Senbonzakura had the most liked content!

  About Senbonzakura

  • Rank
   Kono Yo no Kyūseishu
  • Birthday October 5
  • Days Won 2
  • Joined
  • Entries from Chatbox 1,620

  Information about me

  • Sex
   Mężczyzna/Man

  Contact

  • GG
   11413779

  Recent Profile Visitors

  4,738 profile views
  1. Pamiętasz naszą rozmowę na TeamSpeak'u, nawet nie zdążyłem dołożyć swoich cegiełek.

  2. papapa

   1. Show previous comments  3 more
   2. Miuoszek

    Miuoszek

    hN4aqHD.png

    @BlancioR ツoprócz opcji edytuj post gdy ktoś Ci wytyka rażące błędy jest jeszcze takie coś jak narzędzie wycinanie chwilę po zobaczeniu tego co naskrobałeś c:

   3. BlancioR ツ

    BlancioR ツ

    oke kumam lol 

     

   4. Polej

    Polej

    XDDDDDDDDDDDD 

  3. Nie przejmuj się wariacie xD braci się nie traci narmalnie tak o xDDDDD

   1. Senbonzakura

    Senbonzakura

    Aj aj Szeryfie. XDDDDDDDDD

   2. pat0

    pat0

    Idź stalker lepiej nick zmieniać bo nie mogę patrzeć na niego tak mnie obraża :v 

  4. Witam, halo. 30 dni blokady chatbox'a za wyjaśnienie typowi sieci, która upadła, że "ZŁOTO, A NAWET PLATYNA" nie było odniesieniem do niego? Nawet nie chce mi się smarować wszystkiego. Logi z czatboxa proszę sobie wyciągnąć, a tutaj pare screenów dla wyjaśnienia. + Groźba do użytkownika i pokazywanie swojej "władzy". I Donek, jak będziesz to czytał, nie opieraj się na argumencie, że dużo robi i ma nawał pracy, jak ma czas na bezpodstawne banicje chatboxowe i przesiadki po nocach pokazując jaki on nie jest. xD @d0naciak Proszę Cię o rozpatrzenie tego. Świadkowie @nevaeh ♡ @Stalker @DIVI. Reszty nie wymieniam, bo są od strony przeciwnej. *5 SCREEN GROŹBA AU* @EDIT @BlancioR ツ Ty tutaj lepiej się nie wypowiadaj, bo sam zacząłeś, kiedy spokojnie Ci odpowiadałem nagle fajerwerki zaczęły latać, bluzgi i groźby przemocą. Bardzo wiarygodny jesteś, jak to, że dostaliśmy taką samą karę, a z mojej strony był brak przewinienia w tamtym momencie. Nie pogrążaj się więcej KULSOM, bo od kiedy Czosnka nie ma to głupoty Ci w głowie. @EDIT2 Na Tym screenie właśnie pokazałeś, że to ja mam racje z Tym co napisałem. Polecam zapoznać się ze słowem "zniesławienie", bo kiedyś się przewrócisz. @selfie Nie wiem skąd wywnioskowałeś, że "To my bracia "prowokacja"" jest skierowana do Poleja? Jak powiedział @d0naciak do mnie "Szukasz drugiego dna", w Tym momencie robisz to samo co niby ja. Nie odzywałem się do nikogo, nie prowadziłem tych słów do nikogo oprócz Stalkera. Jest w cudzysłowie, więc to miało być sarkastyczne. Nie dopowiadaj sobie czegoś, czego nie ma, bo kolesiostwo Ci się już odbija. Och, opierasz się, że nazywam kogoś kozłem, jeśli tak się zachowuje? Przepraszam moje maniery. Jesteś manipulatorem w Tym momencie, bo widzisz coś, czego nie ma. Tak samo z Tym degradem. Jakbyś sprawdzał wszystkie logi to by było okej, bo byłem w bansie praktycznie cały czas, a w nocno-wieczornych godzinach jest dużo ss'ów albo niezamkniętych spraw. Poza Tym, tamta skórka na zalogowaniu nie pokazywała nic, a nic i każdy to wie. Z Tobą pisałem 20 minut przed wejściem na serwer i nawet mi nie powiedziałeś, że mam bana. PS. "TO JEST ZŁOTO. NIE, NAWET PLATYNA" Tak się określa coś DOBREGO w internecie. I nie mów mi, że tego nie znasz, bo siedzisz co nieco i rżniesz teraz głupa. Manipulacja Ci wychodzi, ale nie ze mną panie Bartoszu. I mam nadzieje, że to przeczytasz, bo jak ja jestem prowokatorem, to Ty jesteś Manipulantem. W dodatku: TO CO TY UZNASZ ZA PROWOKACJĘ, a PROWOKACJA, to dwie różne sprawy drogi "koleżko". Za dużo Władzy i odpierdziela człowiekowi. Na UBT dało się z Tobą wytrzymać, nawet piątke zbić, ale od kiedy dostałeś [email protected] brak słów. XD
  5. :6:

   1. Show previous comments  4 more
   2. Senbonzakura

    Senbonzakura

    @Kub1nho A pamiętasz rozmowę "Co nas wkurza"? :v
    Jak tak, to nie przyzwyczajaj się, że u mnie będziesz widział coś takiego często. 
    Raz na jakiś czas jest k XD

   3. Kub1nho

    Kub1nho

    A xD

    PS: @DIVI, mam identycznego kota :D

   4. DIVI

    DIVI

    :) Zaciekawiała mnie ta rozmowa.

  6. Mikusiu kochany! Byłem w tamtym tygodniu niegrzeczny, ponieważ "obraziłem" kobiety jednym wpisem. Baaaaaaaaardzo mi z tego powodu przykro i postanawiam poprawę (tylko nie dawaj mi rózgi)! :c Chciałbym prosić o dodatkowy prezent dla wszystkich: Internet =/= Realny Świat. Wiesz o co chodzi, na pewno! Postanawiam poprawę do Pierwszej Gwiazdki, a także do pierwszego kielicha w Sylwestra! Niegrzeczny chłopczyk umiejący w polski - Aris.
  7. Ktoś powraca ktoś odchodzi ;)

   1. Adaś ツ

    Adaś ツ

    image.png

     

    Odświeżyć Ci pamięć?

   2. Zborek ツ
  8. Twój nick: Senbonzakura Nick gracza/admina na którego składasz skargę: @o.- Opis sytuacji: Admin jest nieokrzesany, wulgarny, napastliwy. Dzisiaj byłem naprawdę oazą spokoju, którą zepsuł mi ten admin. Pierwsze co, to jest wulgarne odnoszenie się przez mikrofon z zepsutego bębna od pralki - ja rozumiem jak się zginie jakieś "ku*wa" czy też składanka z JPRDL etc. ale ten to przebija wszystko. Jak gracz mu podwędzi kill'a (autentyczna sytuacja) to mówi "Kurwa... Chuju". Bezbecja over 9k. ku**y na say'u, na prawo i lewo. Nie reaguje co się piszę do niego na [email protected] Nie reaguje na say'a jak gracze piszą. Nie reaguje, jak się mu tłumaczy przez mikrofon. Jeszcze bezczel pisze "[email protected] masz?" gdzie chwile wcześniej napisałem na [email protected] "Widzisz co pisze, kurwa? Czy kretem jesteś?". Oczywiście chyba znowu nie widział, skupiony na grze, że na admina czasu nie starcza. Po wyjaśnieniu sprawy, że gościu krzyczy po dead'zie "Kurwo jebana, żeby Ci matka na raka zdechła" i mówią mu to również inni następuje sytuacja "[email protected] masz?". Zezłościłem się i mu powiedziałem, że mnie kolokwialnie WKURWIA i żeby czytał [email protected] Kick momentalny. Wracam i cyk banicja na 10h za obraze. Nie mówię, że tego nie zrobiłem, ale grając ponad godzine na serwerze myślałem, że mam zwidy. Jak powiedziałem, że admin ma dawać przykład, to mnie wyśmiał. Cudowny admin. Proszę o przejrzenie logów z say'a i [email protected] od godziny 2:30 do teraz (3:25 chyba ban nastąpił). Wystarczający materiał na degradację. Najlepiej bez możliwości powrotu, ale ja tylko składam także propozycję - żeby nie było, że ja decyduję o Tym degradzie czy nie. IP/ID gracza: - Data i czas zdarzenia: 2:30 - 3:30 Dowód (ss/demko): DEMKO 1 (poprzednia mapa) Demko 2 (Demko 2 od początku do jakiejś 2-3 minuty, potem ban.)
  9. Gdyby ktoś miał wątpliwości: Pula map: Dostęp do serwera (rcon) mamy ja i @P00L także zawsze możecie przybić. :>
  10. Wcale takiego serwera nie mamy. Wcale takiej strefy na TS'ie nie mamy. Pobudka.
  11. Jest źle :frog_monka:

    

   image.png

   1. Senbonzakura

    Senbonzakura

    Jak mogłeś? :/

    7XINsDr.png

    :")

   2. Adaś ツ

    Adaś ツ

    Samo tak wyszło :/ ale mamy jeszcze 3 sezony

   3. Senbonzakura

    Senbonzakura

    Też mnie korciło, ale zająłem głowe czymś innym.
    Pluje na Ciebie.

  12. Czytanie ze zrozumieniem boli. Jeśli to główna przyczyna, to nie ma co się starać. Zajmij się zatem nauką. Znowu: ? Podanie lepsze od poprzedniego, ale dyspozycyjność masz znikomą. Widzę też, że Discord deleted z kontaktu. Fajnie. Jednakże, dalej nie.
  13. My się nie żegnamy, za pisiory się trzymamy. Mimo tego, że ostatnio zachowywałeś się jak... Dopisz sobie, wiesz o czym mówie... To i tak jak młodszy brat dla mnie jesteś. U mnie zawsze masz miejsce, nieważne jak bardzo będę na Ciebie wkurzony krecie.
  14. Jako, że grywałem na serwerze dużo, aktualnie mam dłuższą pauze, ale się wypowiem. Znajomość AMX 7-8 - Warto przepytać, w szczególności z zakresu 8-smego skali. Jeśli nie posiadasz na platformie Steam gry CS 1.6 to tak zwane "Nie masz Steam'a". Nie posiadasz mikrofonu. GameTracker płacze. Atm. nope.
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.