Jump to content
 • Sign Up
 • Home
 • Flash88

  Użytkownik
  • Content Count

   5
  • Posts on chatbox

   0
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   5h 29m 36s

  About Flash88

  • Rank
   None
  • Joined

  Information about me

  • Location
   Bdg
  • Sex
   Mężczyzna/Man

  Recent Profile Visitors

  The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Mówiłem że ten jaboy zbanował Mnie pod wpływem agresji (zbanował w ramach odwetu za to że go zabiłem, super zachowanie jak na admina przystało). Ciekawe czy on dostanie jakąkolwiek karę za takie impulsywne i bezmyślne zachowanie. Zapewne standardowo ujdzie mu na sucho, bo przeczuwam że, nie on pierwszy i nie ostatni tak zrobił. To pokazuje jakich adminów posiada ten server i jak bardzo wymaga to "naprawy". 24h minęły. Czekam na UB!
  2. @[email protected] Chciałbym wiedzieć co grozi takiemu adminowi, jak banuje bez zastanowienia i po złości? Chronicie każdego admina nawet jak się pomylił, a gracza który został niewinnie zbanowany, olewacie i pozbywacie się jak śmiecia? Chciałbym wiedzieć czy jest tu jakaś sprawiedliwość i czy admin który dał du*y (lub jak w tej sytuacji - specjalnie zbanował bo przegrał) dostaje jakąkolwiek karę za "nadużywanie funkcji admina"?
  3. Nick z CS: eXiGe# Admin banujący: [Soul]jaboy Serwer: [CS:GO]4Maps Data zdarzenia: 05-01-2019 / ~22:05 Link do bana z amxbans: http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=57244 Wycinek bana z konsoli: https://www39.zippyshare.com/v/g9zl8BRf/file.html Opis sytuacji: Mapa de_nuke (śnieżna). Nie dziwie się że admin mógł mieć podejrzenie, bo czasem mam formę, ale generalnie jej nie mam i jestem lamusem, ALE ŻEBY NAWET SS-ów NIE ZROBIĆ?! Odrazu perma po złości za czitowanie?! bo przegrałeś?!?! Jaboy ty lamusie i bezmózgowcu. Gdybyś miał choć odrobinę oleju w głowie (o rozsądku nie wspominam bo brak) i korzystał choć w 1% poprawnie z tego admina... to byłby curva sukces! Śmiem przeczuwać, że dostałeś w prezencie na święta tego admina, a nie za zasługi i jedynie co zostałeś nauczony, to klikać w klawiaturę żeby pozbywać się niewygodnych tobie graczy z serwera. Za takie zachowanie admin powinien stracić możliwość administrowania na serwerze na 1 dzień - żeby się nauczył jak poprawnie banować i zachowywać (nauczyć opanowywać emocje kiedy się przegrywa). Reasumując: Miałem dobrą rundę - 5 killów/5 hsów, ale oczywiście musi się znaleźć SUPER ADMIN który nie ogarnia tematu, no i nagle... ban Chyba zacznę nagrywać każdą moją grę, żeby pokazywać (adminom i innym niedowiarkom), że można grać fair. BARDZO PROSZĘ (kogoś ogarniętego) O SZYBKIE UB. Z GÓRY DZIĘKUJĘ!
  4. Twój nick: eXiGe# Serwer: [GO:MOD] 4MAPS Link do AMXBans (http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php): http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=55177 Link do ssów w zippyshare: https://www113.zippyshare.com/v/snL1dbzl/file.html Link do ss'ów: https://megawrzuta.pl/download/287ef7b9b814ac8474b0956dba9a7a4a.html Komentarz: Spizgany powinien brać relanium i mniej się denerwować, bo admin nie powinien się kierować złością w banowaniu, tylko rozsądkiem. Dostałeś w łeb od kogoś i po złości dajesz bana? Żałosne zachowanie, a nie admin. edit1: Proszę. Wrzucone na zippyshare. Z megawrzuty ciężko się otwiera? Tak samo można zobaczyć więc nie rozumiem w czym problem.
  5. Flash88

   Flash88

  6. Twój nick: Flash# Serwer: ONLY DD2 #2 Komentarz: Admin hant zemścił się ssami w zamian za pięknego headshota którego mu sprzedałem :D Pozdrawiam miszcza hanta :) Link do AMXBans (http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans/ban_list.php): http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans/ban_list.php?bid=8593 Link do ss'ów: https://megawrzuta.pl/download/5b08a23a3dff8aa266e9c7f11d5d8d48.html
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.