Skocz do zawartości

Matt.

Zasłużony

Ostatnia wygrana Matt. w Rankingu w dniu 3 Sierpień

Matt. posiadał najczęściej polubioną zawartość!

6 obserwujących

O Matt.

 • Tytuł
  Kapral Poziom 7

Kontakt

 • Nick
  0101

Ostatnie wizyty

1,896 wyświetleń profilu
 1. Co tu sie odjaniepawla ?? Co to za zgnily kolor ??? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Pokaż poprzednie komentarze  12 więcej
  2. Laila<3

   Laila<3

   @@@@@@ hahahahahah uwielbiam Cie małpa ! :D
   @Futuba ostrzegalam go ,ze bedzie spam haha :D

  3. DyLu

   DyLu

   Powodzonka Prezes :) Dd2 nie będzie już takie same RIP

  4. Ave

   Ave

   Coś czuję że trzeba strajk zrobić. Tvn 24 Tvp Info Polsat New oraz Sprawa dla reportera Zawiadomić

 2.  Rozwiązany Laila <3, 0101

  Fakty są takie, że nie zauważyłem jedynego zgłoszenia na niego, które Ty skierowałeś. Zawsze mówię, żeby pisać mi na steam, to na pewno zareaguje, bo w grze można łatwo przeoczyć, lecz wszystko dobrze się skończyło i go zbanowałem. Tak, miałem dość ciągłej pracy admina i opiekuna i zwyczajnie grałem dla siebie, więc nie skupiłem całej mojej uwagi na to co się dzieje na serwerze, także nie wiem skąd ta przesadna złość u Ciebie, która zmyliła Ciebie z osądem co do wspomagaczy, bo miał aima, a modelowo, to nawet ja gram. Nie licz, że każdy będzie siedział na spect i pilnował wszystkiego jak w zegarku, bo nie da rady pograć, a po to tu przychodzimy. Admin to tylko pomocna na ile daną osobę stać i ważne, że robi cokolwiek i uczy się z każdym dniem, niż nie ma być ich w ogólę. Niemniej jednak nie będziesz miał już problemu, że taki wielki problem stanowię dla serwera. Powodzenia w dalszej pracy.
 3. Rate & interp.

  Opiszę to Tobie fachowo. Rozumiem, że przyzwyczajenie robi swoje, ale matematyki nie oszukasz. Wartości w regulaminie nie zostały poprawione przy zmianie jaka zaszła blisko miesiąc temu. ex_interp 0.01 dla cl_updaterate jest 100. My korzystamy z maksymalnej wartości 101 więc oblicza go na 0.009. Przy cl_updaterate 101, czyli ile raz na sekundę dostajemy dane od serwera przy rate 25000 jest za mało. Tak mało ustawiony limit bajtów jaki możemy otrzymać od serwera powoduje skaczące choke i nie odbierzesz wszystkiego co wyśle Tobie serwer. Dla poszerzenia wiedzy, która może komuś pomóc, to wartości fps muszą się zgadzać z wartością cl_cmdrate, czyli jak ja gram na 144fps, ponieważ muszę mieć tyle by monitor działał z odświeżaniem 144hz, to również konieczne jest ustawienie cl_cmdrate na 144. W innym wypadku powoduje pogorszenie strzelania i cięższy do opanowania recoil, także wymuszanie go na 101 jest błędem, bo nie każdy gra na 101 fpsach. Technika idzie do przodu i idziemy razem z nią. Parametry na których się kiedyś grało są już nieaktualne. Chciałem dla Was dobrze, by podnieść Wasz poziom, ale jeśli wolicie bym to zachował dla siebie i później się dziwili dlaczego tak dobrze gram, to @Krystek może usunąć wymuszanie rejtów i ustawić tylko ex_interp na 0.01. Ja opiekunem już nie jestem. Powodzenia.
 4.  Rozwiązany Mala zmiana.

  Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 5. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Ban dla Agent Gwiazdy został nadany. Proszę nie mieć pretensji do administracji, bo to tylko i wyłącznie Wasza wina. Zainteresujcie się swoją osobą, bo na tym Wam powinno zależeć kim Wy jesteście, a nie nieznaczące i bez wpływu słowa innych. Powstrzymujcie się od nieodpowiednich wniosków, skoro nie znacie całej sytuacji. Dziękuję Sylwii, że o tak późnej porze potrafiła wejść i zbanować. Nikt nigdy nie będzie w stanie wszystkiego należycie wykonać. Cieszcie się, że robimy ile możemy, a jeśli tego nie rozumiecie to jesteście ignorantami. Widzicie tylko to co chcecie widzieć.
 9.  Odrzucona Lucia Hallucination na DD2?

  Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 10. Nazwy Roundsound

  Październik: 1. "Alan Walker - The Spectre" 2. "Avicii - Without You Audio ft. Sandro Cavazza" 3. "Bakermat - One Day" 4. "David Guetta ft. Justin Bieber - 2U" 5. "Defis Marcin Miller - Zakochane Oczy" 6. "Dropgun - Little Drop" 7. "EXTAZY - Master" 8. "FunkyBeatz - Sax" 9. "Hardwell KSHMR - Power" 10. "KSHMR & Crossnaders ft. Micky Blue - Back To Me" 11. "KSHMR ft. Sidnie Tipton - Wildcard" 12. "Lobuzy - Dla Ciebie Kupie Se Spodnie" 13. "Lost Frequencies - What Goes Around Comes Around" 14. "Marshmello - Alone" 15. "Martin Garrix MOTi - Virus" 16. "Mejk - Dzisiaj Cie ukradne" 17. "Nils van Zandt Fatman Scoop ft. EMB - Destination Paradise" 18. "Tiesto featuring StarGate Aloe Blacc - Carry You Home"
 11. TOP15

  Wrzesień: Zapraszam pierwsze 3 osoby po odbiór VIPa na 30 dni.
 12. RSy - październik

  Temat został zamknięty! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 13. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 14. Oficjalna skarga na admina

  Temat został zamknięty! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 15. Oficjalna skarga na admina

  Dobry wieczór Panu. Wymagania są jasno określone. Nie przyznam Tobie rezerwacji slota przez wzgląd na brak 10 postów. Nagroda w tej postaci nie jest tylko za wyniki na serwerze, ale i również za forum. Nie jest to nabijanie bez sensu postów jak uważasz, tylko udział w życiu forum. Dziękuję, powodzenia.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Regulamin.