Skocz do zawartości

Matt.

Zasłużony
 • Zawartość

  144
 • Wpisy na chatbox

  13
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  2d 8h 50m 23s

6 obserwujących

O Matt.

 • Rejestracja
 • Tytuł
  Srebro III

Kontakt

 • Nick
  0101

Ostatnie wizyty

2,440 wyświetleń profilu
 1. Co tu sie odjaniepawla ?? Co to za zgnily kolor ??? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Pokaż poprzednie komentarze  12 więcej
  2. Ave

   Ave

   Coś czuję że trzeba strajk zrobić. Tvn 24 Tvp Info Polsat New oraz Sprawa dla reportera Zawiadomić

 2. Matt.

   Archiwum Laila <3, 0101

  Fakty są takie, że nie zauważyłem jedynego zgłoszenia na niego, które Ty skierowałeś. Zawsze mówię, żeby pisać mi na steam, to na pewno zareaguje, bo w grze można łatwo przeoczyć, lecz wszystko dobrze się skończyło i go zbanowałem. Tak, miałem dość ciągłej pracy admina i opiekuna i zwyczajnie grałem dla siebie, więc nie skupiłem całej mojej uwagi na to co się dzieje na serwerze, także nie wiem skąd ta przesadna złość u Ciebie, która zmyliła Ciebie z osądem co do wspomagaczy, bo miał aima, a modelowo, to nawet ja gram. Nie licz, że każdy będzie siedział na spect i pilnował wszystkiego jak w zegarku, bo nie da rady pograć, a po to tu przychodzimy. Admin to tylko pomocna na ile daną osobę stać i ważne, że robi cokolwiek i uczy się z każdym dniem, niż nie ma być ich w ogólę. Niemniej jednak nie będziesz miał już problemu, że taki wielki problem stanowię dla serwera. Powodzenia w dalszej pracy.
 3. Matt.

   Archiwum Rate & interp.

  Opiszę to Tobie fachowo. Rozumiem, że przyzwyczajenie robi swoje, ale matematyki nie oszukasz. Wartości w regulaminie nie zostały poprawione przy zmianie jaka zaszła blisko miesiąc temu. ex_interp 0.01 dla cl_updaterate jest 100. My korzystamy z maksymalnej wartości 101 więc oblicza go na 0.009. Przy cl_updaterate 101, czyli ile raz na sekundę dostajemy dane od serwera przy rate 25000 jest za mało. Tak mało ustawiony limit bajtów jaki możemy otrzymać od serwera powoduje skaczące choke i nie odbierzesz wszystkiego co wyśle Tobie serwer. Dla poszerzenia wiedzy, która może komuś pomóc, to wartości fps muszą się zgadzać z wartością cl_cmdrate, czyli jak ja gram na 144fps, ponieważ muszę mieć tyle by monitor działał z odświeżaniem 144hz, to również konieczne jest ustawienie cl_cmdrate na 144. W innym wypadku powoduje pogorszenie strzelania i cięższy do opanowania recoil, także wymuszanie go na 101 jest błędem, bo nie każdy gra na 101 fpsach. Technika idzie do przodu i idziemy razem z nią. Parametry na których się kiedyś grało są już nieaktualne. Chciałem dla Was dobrze, by podnieść Wasz poziom, ale jeśli wolicie bym to zachował dla siebie i później się dziwili dlaczego tak dobrze gram, to @Krystek może usunąć wymuszanie rejtów i ustawić tylko ex_interp na 0.01. Ja opiekunem już nie jestem. Powodzenia.
 4. Matt.

   Archiwum Mala zmiana.

  Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 5. Matt.

   Archiwum v_1_o_O

  Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. Matt.

   Archiwum Podanie :>

  Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Ban dla Agent Gwiazdy został nadany. Proszę nie mieć pretensji do administracji, bo to tylko i wyłącznie Wasza wina. Zainteresujcie się swoją osobą, bo na tym Wam powinno zależeć kim Wy jesteście, a nie nieznaczące i bez wpływu słowa innych. Powstrzymujcie się od nieodpowiednich wniosków, skoro nie znacie całej sytuacji. Dziękuję Sylwii, że o tak późnej porze potrafiła wejść i zbanować. Nikt nigdy nie będzie w stanie wszystkiego należycie wykonać. Cieszcie się, że robimy ile możemy, a jeśli tego nie rozumiecie to jesteście ignorantami. Widzicie tylko to co chcecie widzieć.
 9. Matt.

   Archiwum Lucia Hallucination na DD2?

  Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 10. Matt.

  Nazwy Roundsound

  Październik: 1. "Alan Walker - The Spectre" 2. "Avicii - Without You Audio ft. Sandro Cavazza" 3. "Bakermat - One Day" 4. "David Guetta ft. Justin Bieber - 2U" 5. "Defis Marcin Miller - Zakochane Oczy" 6. "Dropgun - Little Drop" 7. "EXTAZY - Master" 8. "FunkyBeatz - Sax" 9. "Hardwell KSHMR - Power" 10. "KSHMR & Crossnaders ft. Micky Blue - Back To Me" 11. "KSHMR ft. Sidnie Tipton - Wildcard" 12. "Lobuzy - Dla Ciebie Kupie Se Spodnie" 13. "Lost Frequencies - What Goes Around Comes Around" 14. "Marshmello - Alone" 15. "Martin Garrix MOTi - Virus" 16. "Mejk - Dzisiaj Cie ukradne" 17. "Nils van Zandt Fatman Scoop ft. EMB - Destination Paradise" 18. "Tiesto featuring StarGate Aloe Blacc - Carry You Home"
 11. Matt.

  TOP15

  Wrzesień: Zapraszam pierwsze 3 osoby po odbiór VIPa na 30 dni.
 12. Matt.

   Archiwum RSy - październik

  Temat został zamknięty! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 13. Matt.

   Archiwum Podanie eQ` demolka

  Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 14. Matt.

   Archiwum Oficjalna skarga na admina

  Temat został zamknięty! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 15. Matt.

   Archiwum Oficjalna skarga na admina

  Dobry wieczór Panu. Wymagania są jasno określone. Nie przyznam Tobie rezerwacji slota przez wzgląd na brak 10 postów. Nagroda w tej postaci nie jest tylko za wyniki na serwerze, ale i również za forum. Nie jest to nabijanie bez sensu postów jak uważasz, tylko udział w życiu forum. Dziękuję, powodzenia.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Regulamin.