Skocz do zawartości
 • Sky
 • Blueberry
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Cherry
 • Default
 • Banana
 • Apple
 • Military
 • Emerald
 • Chocolate

Krystek

Opiekun Serwera

Ostatnia wygrana Krystek w dniu 27 Wrzesień

Użytkownicy przyznają Krystek punkty reputacji!

O Krystek

Weteran
 • Tytuł
  Najkompetentniejszy ♥
 • Urodziny 24.02.1995

Informacja

 • Lokalizacja
  Częstochowa

Kontakt

 • GG
  3508112
 • Steam
  Krystek
 • Snapchat
  kompetentny
 • Instagram
  kompetentny
 • Facebook
  krystian.grzesik.3

Ostatnie wizyty

29 008 wyświetleń profilu
 1. Z racji iż na 1 miejscu mamy 2 osoby z taką samą ilością punktów oraz oboje typowali w każdej kolejce zarządzam typ dodatkowy. O typy proszone są osoby @`M8 oraz @Joan Cornella. Waszym zadaniem jest wytypowanie ilości goli w meczu Hiszpania - Anglia. Nie można powtórzyć odpowiedzi przeciwnika (kto 1 ten lepszy). Gdy oboje nie traficie wygrywa ten, który będzie bliżej poprawnego wyniku. Powodzenia.
 2. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 3. Czas na wyniki! Nagrodę główną wygrywa @doNPatrizio. Nagrodę pocieszenia zgarnia również @doNPatrizio. Nagroda pocieszenia trafia do @SignuM™ Dzięki za udział, w przyszłości postaramy się rozbudować kolejne tego typu akcje. :)
 4. Sorry ale dalej nie czytam. Kapitan na poziomie zwykłych? To jest dopiero kabaret. Nigdy nie miałem problemu z tą klasą, zawsze była moim 1 wyborem, gdyż najwięcej na tej klasie ugrywałem. Podstawowym atrybutem klasy jest 1/1 z AWP i jeśli ktoś potrafi to wykorzystać to ta klasa jest dla niego najlepszą z możliwych. Dopiero potem ma dodatkowe cechy jak m4 i pozostałe mniej znaczące umiejętności. Porównywanie tej klasy do zwykłych jest absurdem - przerzuć się na zwykłą i testuj, może po prostu się nie nadajesz na Kapitana? Fakt faktem każdy ma swoje zdanie, lecz jesteś 1 osobą w historii tego serwera odkąd go prowadziłem (ponad 3 lata), która narzekałaby, że akurat ta klasa jest słaba. Cóż, każdy widocznie ma swoje gusta lecz to nie serwer życzeń i raczej nikt go pod Ciebie nie ustawi. Nie pisz takich bredni, bo klasę rozpowszechnił jej autor wrzucając w internet kod źródłowy. Zbyt duży narcyzm kolego, rozmawiajmy poważnie.
 5. Tak czytam i w sumie to ciężko zrozumieć o co Ci chodzi, nie potrafisz się wysłowić lub zmieniasz zdanie wraz ze stawianymi Ci stwierdzeniami. Kapitan jest dobrą klasą więc nie wiem po co ją zmieniać. To nie jest easy klasa, którą może grać każdy i jasno sobie to określmy, ale jak już umiesz strzelać to możesz skanować i bić ludzi na odległość czy z bliska bez problemu. Dyskusja bardziej aby ponarzekać i rozkręcić dział serwera - zgadłem? :)
 6. Aktualizacja - notatka w 1 poście.
 7. Krystek

   Przyjęty Vayn

  Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Krystek

   Przyjęty Vayn

  Podanie zaakceptowane. Po odbiór rangi na forum, uprawnienia u mnie. :)
 9. Oto mecze do typowania: Rosja - Szwecja Chorwacja - Anglia Korea Południowa - Urugwaj Holandia - Niemcy Irlandia - Dania Za wytypowanie zwycięzcy 1 punkt, za trafienie remisu 2 punkty. Typujemy w systemie 1, x lub 2 Typ bonusowy (3 pkt do zgarnięcia): W której minucie padnie 1 gol (lub nie padnie) w meczu Polska - Portugalia? (można się pomylić o 10 minut) Czas do czwartku godziny godz: 20:45. Typujemy poniżej.
 10. Punktacja po 9 kolejkach (nick, ilość pkt): Jeśli coś się nie zgadza to PW. Przypominam, że obecnie trwa ostatnia kolejka na mecze reprezentacji.
 11. Witajcie drodzy gracze! Na tą edycję przygotowaliśmy dla was konkurs w oparciu o medale. Informacje: Konkurs będzie trwać od poniedziałku (08.10) od godziny 8 rano do niedzieli (14.10) godziny 22:00 Do wygrania: - Nagroda główna - KOD PSC 20 zł dla najlepszej osoby w rankingu medali w chwili zakończenia konkursu oraz specjalny TAG na serwerze przed nickiem - Nagroda dodatkowa - VIP na 45 dni dla osoby, która spośród rankingu medalowego TOP15 będzie miała najwięcej rozegranych minut w czasie trwania konkursu - Nagroda pocieszenia - VIP na 30 dni dla losowej osoby z rankingu TOP15 medali Od startu konkursu medale zostaną zresetowane, aby każdy miał równą szansę Wyniki po zakończeniu w tym temacie. Podziękowania za wsparcie i inspirację dla @aluFART Powodzenia!
 12. Mała aktualizacja, iż może trafić się remis na danej pozycji: W przypadku takiej samej ilości punktów miejsce wyżej zajmuje ten, kto: - w 1 kolejności liczba typowań w edycji (im więcej tym wyżej) - w 2 kolejności w przypadku braku rozstrzygnięcia decyduje mecz bonusowy wysłany do osób z tą samą ilością punktów
 13. Punktacja po 8 kolejkach (nick, ilość pkt): Jeśli coś się nie zgadza to pw :)
 14. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 15. Podanie zaakceptowane, ranga do odebrania na forum a admin u mnie. :)
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.