Skocz do zawartości

Thomas

Junior Admin

O Thomas

Opiekun Serwera

Informacja

 • PC
  Brak
 • Mobilny
  Android 7.0

Kontakt

 • GG
  58649487
 • Nick
  Thomas

Ostatnie wizyty

1,102 wyświetleń profilu
 1. Awatar dla Thomasa

  Może Wy jeszcze spróbujecie ? @Natsu @IMPOWERED @Hypebae
 2.  Odrzucona Lekki snajper - zmarnowany potencjał

  Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 3.  Odrzucona Lekki snajper - zmarnowany potencjał

  Lekki miał 1/2 w głowę nie w ciało. Zmieniliśmy mu w ciało i zwiększyliśmy dmg z scouta A co do tego że ulepszamy tylko lepsze to coś pomyliłeś. Zauważ że co reset klasy Mniej grywalne są zmieniane lecz z umiarem. Lekki snajper jest op tylko dla osoby która umie posługiwać się tą klasą.
 4. Październik - elita sieci

  Człowiek miesiąca: @aXenBiceps™ Najlepszy Administrator: @Roni Najlepszy Moderator sieci: @Pai Mei Najlepszy Opiekun Serwera: @Pai Mei Najlepszy członek UB TEAM: @Lelouch Najlepszy Admin Serwera: Najlepszy Redaktor Sieci: @Titania Specjalista poprawnej pisowni: @don Erwin Najlepszy Grafik Sieci: @IMPOWERED Najbardziej Pomocny użytkownik na sieci: @d0naciak Najbardziej kulturalna osoba na sieci: @don Erwin Najbardziej lubiana osoba na sieci: @Krystek Najzabawniejsza osoba na sieci: @don Kuba Najpoważniejsza osoba na sieci : @Roni Największy płaczek na sieci : @Warning !? Największa mądrala na sieci : @don Kuba Największy nolife sieci: @Pai Mei Największy bot na sieci: @Futuba Największy Spamer sieci: @DyLu Najprzystojniejszy: - Najładniejsza: -
 5. witam chyba jest aimer na serwie 201

  1. Aztil

   Aztil

   juz uciekl na szczescie

  2. Thomas

   Thomas

   Jeśli masz jego IP to wrzuć na forum demko z mapy i podaj ip.

  3. Aztil

   Aztil

   niestety nie mam 

 6. Kim Zrobiliście Pente :D

  Pierwsza pente zrobiłem Garenem
 7. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Popraw aktywność i spróbuj za tydzień.
 9.  Zbanowany CoD 201 hard Muttly SS

  Zastosuj się do wzoru: https://1shot2kill.pl/temat/114-wzór-wstawienia-ssów/
 10.  Rozwiązany Szpieg - drobna zmiana

  Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 12. Za krótko z Nami jesteś, daj się poznać i spróbuj za 7dni
 13.  Rozwiązany Skarga na Warning?!

  Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 14.  Rozwiązany Skarga na Warning?!

  Admin ma prawo sprawdzić gracza ale nie notorycznie dawać bany dla Waszej jasności. Jeśli ktoś dostanie ss a są czyste a Ty dalej myślisz że ta osoba jest odpalona to nie dajesz znowu ss tylko wysyłasz informacje do Mnie lub ubt o sprawdzenie demka i tyle.
 15.  Rozwiązany Warning,

  Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Regulamin.