Skocz do zawartości

Thomas

Opiekun Serwera
 • Zawartość

  131
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

5 obserwujących

O Thomas

Informacja

 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Nick
  Thomas

Ostatnie wizyty

241 wyświetleń profilu
 1. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 2. Proszę o kontakt ze Mną lub z @P.N.G. Oraz napisz posta o przydzielenie rangi na forum.
 3. Plugin - Miny

  Ale w większości miejsc działa.
 4. Snajper

  Temat został zamknięty! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 5. Snajper

  Grałem snajperem 2 miesiące temu po awansie ma prawie wszystkich na hita więc nie ma szans na ulepszenie klasy bo komandor byłby bez sensu wtedy.
 6. Pożegnanie

  Trzymaj się i wpadaj częściej na 201
 7. Ciekawostka o sieci, cz. 1

  Dobra robota. Czekam na kolejną ciekawostkę
 8. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9.  Rozwiązany Propozycja odnośnie klanu.

  Ja jestem tego samego zdania co @PyBro Za wejście zapłacisz 1000 monet i co dalej już nie musisz ? Właściciel do resetu zdąży sam ulepszyć. Rozmawiałem o tym samym z wcześniejszym opiekunem i dla takich właśnie sytuacji nie był stwarzany regulamin. Sam gram na serwerze i wiem jak to działa. Są w klanie 4 max 6 osób co wpłacają a ta reszta nic nie robi tylko czeka jak oni się na męczą. Wchodząc do klanu musisz mieć to na uwadze do kogo się dołączasz i czy ta osoba nie jest taka że wyrzuci Cię z klanu chociaż jak wpłacasz.
 10.  Nowość Powrót notatek oraz poprawki w stylu

  Widzisz a mówiłeś powoli xD
 11. Utracone usługi

  Temat został zamknięty! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 12.  Wykonane Sygnatura Thomas

  Zostawcie temat do wtorku jeśli nie będzie innych prac to zamknijcie.
 13. Nick:Thomas Ilość warnów które chcesz odpracować:1 Kod SMS wysłany na PW do:Donator Linki do reklam:
 14. Skarga na OPIEKUNA THOMASA

  Dla Twojej jasności mutacje już dawno przeszedłem, a po drugie mikro +16 mam 18 więc Sam już Sobie odpowiedz. Wbiłeś na serwer nie wiedząc czemu przerzucam lvl i nawet mogę Ci teraz to zdradzić. Chcemy zbalansować każdą klasę i przerzucam swój lvl wbity żeby żeby sprawdzać czy dana klasa nie jest za słaba. A co do bana to mam 3ss w którym pokazujesz jak admin powinien się zachowywać.Może ten trzeci nie ale warto zobaczyć.
 15.  Archiwum WALLHACK?

  3:50-4:10 b+/- celownikiem po modelu wroga 6:20-6:30 b- 10:00-10:15 b- wygląda jak podpucha że niby leci po modelu, ale nic tam nie było 15:40-15:45 b- nie wiem czemu dalej był wcelowany w ścianę, ale ct już dawno przeszło na drugą stronę 19:45-19:50 b- normalna akcja wcelował się w dwa miejsca góra, dół bo było ich słychać jak podbiegają Według Mnie czysty
×

Ważny komunikat

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Regulamin.