Jump to content

4 articles in this category

 1. Red Dead Redemption 2 największym hitem w historii PlayStation 4 i Xbox One

  Red Dead Redemption 2 na długo przed premierą kreowane było na wielki hit. Nie ulega wątpliwości, że faktycznie mamy z nim do czynienia. Potwierdzają to nie tylko wyniki sprzedaży, ale również oceny, jakie gra zebrała u recenzentów i graczy.
   
  Rockstar przypomniał właśnie o tym, jak ciepło Red Dead Redemption 2 przyjęły branżowe media. Producent ma się czym chwalić. Red Dead Redemption 2 to najlepiej oceniana gra na PlayStation 4 i Xbox One. Już wcześniej można było dowiedzieć się tego chociażby na podstawie danych z Metacritic.
  Spośród naprawdę wielu recenzji w aż 275 udało się uzyskać maksymalne oceny. Poza tym Red Dead Redemption 2 zdobyło aż 175 wyróżnień Game of the Year.
   
  źródło: 1

  0 comments
  640 views
 2. Microsoft chce wprowadzić usługę Xbox Game Pass na każdą możliwą platformę sprzętową

  W rozmowie z redakcją serwisu GeekWire szef Xboksa – Phil Spencer – odniósł się do planów Microsoft związanych z rozwojem usługi xCloud i ekspansją bibliotek Xbox Live Gold i Xbox Game Pass na urządzenia spoza rodziny giganta z Redmond.
   
  Spencer potwierdził doniesienia związane z planami udostępnienia usługi Xbox Game Pass m.in. na konsolach Nintendo Switch czy urządzeniach mobilnych z systemem iOS, czy Android. Dodał przy tym, że w dalszej perspektywie usługi Microsoftu mają trafić na wszystkie możliwe platformy sprzętowe dla graczy. Oczywiście nasuwa się tu pytanie — co ze sprzedażą Xboxa One i konsol kolejnej generacji giganta z Redmond. Okazuje się, że zdaniem Spencera sprzedaż platformy to jedno, ale prawdziwe zyski przychodzą wraz z dostępem graczy do bibliotek gier – czy to za sprawą zakupu określonych kopii, czy poprzez usługi jak Xbox Game Pass. Tym samym, im więcej osób będzie miało okazję cieszyć się daną grą niezależnie od platformy, tym bardziej rośnie skala całego przedsięwzięcia.
  1

  2 comments
  679 views
 3. Marcowa oferta Games with Gold

  Microsoft pochwalił się kolejną porcją gier, która zostanie oddana w ręce abonentów programu Games with Gold. 
   
  Korzystający z konsoli Xbox One będą mogli poszerzyć swoją kolekcję o przygodówkę Adventure Time: Pirates of the Enchiridion oraz lepiej znane Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2, w którym, jak sugeruje tytuł, zabawa koncentruje się na starciach roślin i nieumarłych. Wszystko podane jest jednak w otoczce sprawiającej, że jest to propozycja, którą śmiało przedstawiać można młodszym graczom (od 7 lat).
  Dla właścicieli starszej konsoli Xbox 360 przygotowano z kolei Star Wars Republic Commando oraz Metal Gear Rising: Revengeance. To już propozycje dla mających więcej wiosen na karku. Obydwie gry swojego czasu spotkały się z ciepłym przyjęciem i jeśli tylko ktoś nie miał okazji do tej pory się z nimi zapoznać to warto te zaległości nadrobić.
   
  Games with Gold – marzec 2019
  Adventure Time: Pirates of the Enchiridion – Xbox One – 1 - 31 marca Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 – Xbox One – 16 marca - 15 kwietnia Star Wars Republic Commando – Xbox 360 – 1 - 15 marca Metal Gear Rising: Revengeance – Xbox 360 – 16 - 31 marca Obydwie gry na Xbox 360 zadziałają, dzięki programowi wstecznej kompatybilności, także na Xbox One.
   
  źródło: 1

  0 comments
  740 views
 4. Xbox Game Pass za 1zł?

  Microsoft Store udostępniło możliwość kupna Xbox Game Pass za 1zł zamiast 40zł!
  Promocja ta jest dostępna jednorazowo a możliwość skorzystania z niej jest do 01.07.2019r.
   
  Xbox Game Pass udostępnia nam różne gry dostępne zarówno na samego Xbox'a, jak i również na PC.
  Możecie znaleźć w składzie między innymi takie gry jak:
  ● Sea of Thieves
  ● Disneyland Adventures
  ● Forza Horizon 4
  ● Gears of War 4
  i wielę innych.
   
  Nie zapomnijcie anulować subskrypcji jeśli nie chcecie płacić 40zł co miesiąc! (Sprawdźcie jak to zrobić na końcu artykułu.)
   
   
  Jak z tego skorzystać?
   
  1. Kliknij w Start.

   
  2. Wybierz Microsoft Store.

   
  3. Wyszukaj Xbox Game Pass.

   
  4. Zakup miesięczną subskrypcję za 1zł. Możesz to zrobić za pośrednictwem między innymi PayPala.

   
   
   
  Jak anulować subskrypcję?
   
  1. W prawym górnym rogu kliknij na 3 kropki, następnie na Wyświetl konto.

   
  2. Na górnym pasku wybierz Usługi i subskrypcje.

   
  3. Znajdź Xbox Game Pass i kliknij na Płatności i rozliczenia.

   
  4. Następnie kliknij na Zmień, po czym Wyłącz rozliczenia cykliczne i potwierdź.

   
   
  Microsoft informuje!
  "1-miesięczna oferta subskrypcji Xbox Game Pass jest dostępna tylko dla nowych subskrybentów oraz użytkowników, którzy anulowali swoje subskrypcje przed 30 września 2018r. Po zakończeniu pierwszego miesiąca opłaty za subskrypcję w wysokości odpowiadającej aktualnej cenie (może ulec zmianie) będą pobierane co miesiąc, dopóki subskrypcja nie zostanie anulowana. Będą doliczane obowiązujące podatki. Zawartość katalogu gier zmienia się z biegiem czasu."
   
  Osobiście polecam spróbować gierkę Sea of Thieves ze znajomymi, gwarantuję ona zabawne pirackie przygody!
   
   

  5 comments
  1.6k views
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.