Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ESL Katowice Royale - Featuring Fortnite na IEM Katowice 2019


aXenBiceps™

W Katowicach odbędzie się event ESL Katowice Royale - Featuring Fortnite, gdzie około 200 graczy z całego świata powalczy nad zwycięstwem, aby zgarnąć główną nagrodę. ESL ogłosiło pulę nagród na 2,5 mln złotych!


Pula nagród zostaje podzielony na polską edycję, która odbędzie się 23-24 lutego i w puli nagród będzie można zgarnąć około 380 tysięcy zł, lecz w światowej edycji pula nagród będzie wynosić około 1,9 mln zł i odbędzie się 1-3 marca.

 

Gracze będą grać na mocnych komputerach PC oraz na konsoli PlayStation 4.

Na chwilę obecną swoją obecność potwierdzają: 72hrs i Chap, 7ssk7 i Jamside, Bizzle i Dmo, Boyerxd i Crippa, Dementos i Fwexy, Hoopek i Sk1x, Issa i Kamo, Kinstaar i Hunter, Magin i Juganza, Mirwana i Inclyde, Mitr0 i Khuna, Motor i ErycTriceps, Nate Hill i FunkBomb, RazZzero0o i x8, Saf i Zayt, Sak0ner i Skram, Skite i Vato, Taiovsky i Nero, Teeqzy i Mushway, Tfue i Cloak, TheVic i Blaxou, Vivid i Poach, ZexRow i Vinny1x.

 

Sebastian Weishaar, Chief Product Officer w ESL skomentował to:

Cytat

„ESL Katowice Royale - Featuring Fortnite to nasz pierwszy międzynarodowy turniej Fortnite i jesteśmy z tego powodu niezmiernie podekscytowani. Fani z całego świata znają naszą katowicką imprezę i przywożąc do Katowic jedną z najpopularniejszych gier na świecie, mamy poczucie, że świetnie się tu wpasuje"

Przedstawicielowi ESL wtórował Rob Hodson, Esports Manager w Epic Games:

Cytat

„Fortnite to gra, która znana jest na całym świecie, a jej fani to niesamowici pasjonaci gamingu. Współpraca z ESL w Katowicach daje nam szansę zaprezentowania niektórych z tych niesamowitych międzynarodowych talentów"

Źródło: PPE.pl

Edited by aXenBiceps™User Feedback

Recommended Comments

Przyznam szczerze, nie wiedziałam o tym że będzie fortnite, ale i tak, miła niespodzianka. Szkoda tylko że na tą chwilę żadne duo nie kojarzę. No cóż, zobaczymy jak wyjdzie ten cały (chyba) pierwszy poważny turniej fortnite.

Share this comment


Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem to jest bezsens. Fortnite nie jest wcale taką gierką esportową. PUBG dla przykładu na iemach bywał i raczej nadal będzie bo jest świetny pod takie eventy. A fortnite? Gierka w której nie liczy się skill strzelania a to kto szybciej buduje. Równie dobrze mogliby już turniej w minecrafta zrobić wyszłoby na to samo. Ostatnio dla przykładu była informacja o tym ,że Farming Silulator wypuszcza ligę esportową. Wnioski wysuwają się same. Każdy próbuje teraz się mieszać w esport bo tam jest kasa i sponsorzy. W sumie fortnite jest bardziej sensowny niż farming silmulator ale i tak uważam ,że nie jest to jeszcze tytuł który powinien się pojawiać na IEMach.

Share this comment


Link to comment
Share on other sites


Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.