Jump to content

PlayStation


8 articles in this category

 1. The Last of Us: Part II

  Znamy datę premiery The Last of Us: Part II!
  Druga część kultowej gry na PlayStation zostanie wypuszczona 21 lutego 2020r.
   
  Sony zaprezentowało krótki filmik w postaci zwiastuna najnowszej gry The Last of Us: Part II zdradzając datę premiery:

   
   
  Pierwsza część The Last of Us pojawiła się w 2013 roku na PlayStation 3.
  Gra spotkała się z wielkim sukcesem i jest oceniana przez wielu do dnia dzisiejszego jako najlepsza gra na PlayStation.
  Nic więc dziwnego że Sony postanowiło kontynuować swoją współpracę z producentem Naughty Dog nad drugą częścią.
   
  The Last of Us: Part II jest przygodową grą akcji która ukaże się na platformie PlayStation 4.
  Fabuła toczy się 5 lat po wydarzeniach z pierwszej części i śledzi poczynania Ellie, która u progu dorosłości, próbuje przeżyć w tym nieprzyjaznym świecie.
   
   
  Osobiście, na drugą część tej niesamowitej gry czekałam niecierpliwie przez ostatnie kilka lat.
  Aktualnie nie mogę się doczekać tych zimowych wieczornych gierek poznając jej fabułę.
   
  A jak jest z wami? Ktoś z was również czekał na drugą część The Last of Us?
   
  Źródła: 1, 2, 3, 4
   

  2 comments
  1.3k views
 2. AMD przygotuje podzespoły dla Playstation 5!

  Sony postanowiło ponownie współpracować z AMD, by wspólnymi siłami zaoferować graczom wyjątkową konsolę. Korporacja przygotowuje procesor oraz grafikę – aktualnie nie otrzymaliśmy szczegółowej konfiguracji, ale wiadomo, że Sony tym razem sięga po mocną technologię.
   
  PlayStation 5 < 3 AMD
  Sony stawia na AMD Radeon Navi oraz AMD Ryzen, jednak na konkretne informacje dotyczące mocy urządzenia musimy wciąż zaczekać. W sprawie sprzętu dość niespodziewanie wypowiedziała się Lisa Su, która wspomniała, że obie firmy pracują nad wyjątkowym sprzętem:
   
   
  Dyrektor generalna firmy podkreśliła, że AMD stworzyło zestaw „dla zastosowań” japońskiej korporacji, więc możemy mieć pewność, że producent przygotowuje podzespoły specjalnie dla Sony. Było to pewnie niezbędne do zaoferowania odpowiedniej mocy, która w połączeniu z odpowiednimi narzędziami pozwoli na przygotowanie świetnych gier
   
  PlayStation 5? Najwcześniej za rok
  Nadal niestety nie wiemy, kiedy możemy się spodziewać premiery PlayStation 5. Należy podkreślić, że Sony nie zamierza wrzucić konsoli na rynek do 31 marca 2020 roku. W Sieci nie brakuje domysłów, według których firma zaoferuje graczom sprzęt pod koniec 2020 roku. Japończycy pewnie chcieliby zaczekać z prezentacją nowej generacji, ale jak wiadomo Microsoft nie śpi, a w tym wyścigu raczej nikt nie zamierza „gonić króliczka”.
  AMD także potwierdziło, że będzie gotowe dostarczyć podzespoły do PlayStation 5 w drugim kwartale 2020 roku, więc produkcja konsoli może rozpocząć się w połowie roku. W tej sytuacji urządzenia bez problemu zdążą trafić na półki sklepowe, by następnie wylądować w naszych domach.
   
  Źródło.
   

  13 comments
  1.5k views
 3. Sony zapowiada State of Play - transmisję z zapowiedziami przypominającą Nintendo Direct

  Sony w tym roku nie zjawi się na E3. Nie oznacza to, że zrezygnuje z ogłoszeń - w najbliższy poniedziałek, 25 marca, zadebiutuje pierwszy epizod State of Play. Będzie to transmisja na żywo, poświęcona zapowiedziom na PlayStation 4 i PlayStation VR. Transmisja ma rozpocząć się o godzinie 22:00 - zobaczymy trailery, zapowiedzi oraz nowe wideo z rozgrywki. Transmisję będzie można oglądać na Twitchu, YouTube, Twitterze i Facebooku. Po zakończeniu transmisji dostępne będzie także wideo z wydarzenia. Całość przypomina nieco Nintendo Direct, ale będzie to transmisja na żywo, nie starannie przygotowane wideo.
   
  Microsoft także przygotowuje podobną transmisję na żywo - ID@Xbox Game Pass będziemy mogli oglądać 26 marca o godzinie 17:00. Zostaną wówczas zapowiedziane rozmaite tytuły, które poszerzą katalog Xbox Game Pass. Podczas wydarzenia zostaną pokazane takie gry, jak Afterparty, Void Bastards, Supermarket Shriek oraz nowe tytuły, które zostaną dopiero ogłoszone.
  źródło: 1

  0 comments
  786 views

  Polskie Seven: The Days Long Gone z rozszerzoną edycją i datą premiery na PlayStation 4

  Firma IMGN.PRO ujawniła, że debiutancka produkcja polskiego studia Fool's Theory – wydana w 2017 roku na PC gra Seven: The Days Long Gone jeszcze w tym miesiącu doczeka się kilku istotnych zmian. Oryginalna wersja tytułu zostanie rozszerzona o zawartość fabularnego rozszerzenia Drowned Past, a przy okazji twórcy wyeliminują szereg występujących w grze błędów, by przekształcić całość w Seven: Enhanced Edition.
   
  Obok tego dowiedzieliśmy się, że Seven: Enhanced Edition ukaże się 26 marca nie tylko na PC, ale także na konsolach PlayStation 4. Warto zaznaczyć, że posiadacze Seven: The Days Long Gone na Steam będą mogli w dniu premiery rozszerzonego wydania bezpłatnie zaktualizować je do bogatszej wersji. Wydawca nie wskazał jednak, czy nastąpi to samoczynnie, więc niewykluczone, że będzie konieczna dodatkowa interakcja z platformą Valve.
  źródło: 1

  0 comments
  518 views
 4. Prace nad apokaliptycznym Days Gone zakończone

  Days Gone od dłuższego czasu kreowane jest na jedną z najciekawszych gier tego roku zmierzających wyłącznie na PlayStation 4. Jeśli czekacie na premierę to mamy bardzo dobre wieści.
  Ekipa Bend Studio pochwaliła się, iż Days Gone uzyskało status gold. Tego typu komunikat oznacza, że zakończono wszelkie prace, a premiera nie jest zagrożona i odbędzie się zgodnie z ostatnimi założeniami. Ostatnimi, ponieważ wcześniej mieliśmy do czynienia z jej opóźnieniem. Wypada zatem przypomnieć, iż Days Gone trafi w ręce graczy 26 kwietnia.
   
  W ostatnich dniach pojawiło się też nieco doniesień na temat długości rozgrywki. Ujawniono, iż ukończenie głównego wątku zajmie graczom około 30 godzin. Trzeba jednak zaznaczyć, że mieści się w tym aż 6 godzin przerywników filmowych. Dobre wieści są takie, że dodając do tego zadania poboczne i zwiedzanie świata można będzie bawić się przy Days Gone znacznie dłużej.
   
  źródło: 1

  0 comments
  570 views
 5. Call of Duty: Modern Warfare Remastered w marcowym PlayStation Plus

  Firma Sony ujawniła szczegóły oferty skierowanej do subskrybentów usługi PlayStation Plus na konsolach PlayStation. Okazuje się, że tym razem osoby, które opłacają sieciowy abonament, otrzymają dwie produkcje – wydane w 2016 roku Call of Duty: Modern Warfare Remastered i przygodówkę z dużym naciskiem na elementy logiczne zatytułowaną The Witness. Użytkownicy konsol PlayStation 4 sięgną po wymienione tu tytuły już 5 marca.
   
  Warto podkreślić, że marzec 2019 roku jest pierwszym miesiącem, od którego bonusowymi grami będą objęci już tylko użytkownicy konsol najnowszej, ósmej generacji. Do tej pory Sony udostępniało również tytuły dedykowane platformom PlayStation 3 i PlayStation Vita, a te czasami były kompatybilne także z najnowszą konsolą, co pozwalało miłośnikom PS4 zdobyć 3-4 gry w każdym miesiącu. Pozostaje mieć nadzieję, że zawartość oferty będzie wystarczająco atrakcyjna, by zrekompensować abonentom wprowadzone w tym zakresie zmiany.
   
  Do 5 marca wciąż możecie sięgnąć po takie tytuły jak For Honor i Hitman: The Complete First Season.
   
   
  źródło: 1

  0 comments
  585 views
 6. PlayStation Plus: Sony ogłasza darmowy weekend

  W najbliższy weekend, w dniach 15-17 lutego gracze, którzy nie opłacają abonamentu PlayStation Plus, będą mogli bez przeszkód bawić się w sieciowych trybach multiplayer w swych ulubionych grach, które posiadają już w swych bibliotekach. Darmowy weekend z PS+ To doskonała okazja, by połączyć siły ze znajomymi w kooperacji albo sprawdzić, kto okaże się najlepszy w rywalizacji. 
   
  W tym czasie możecie m.in. pograć w:
  Grand Theft Auto V Online, Red Dead Redemption 2 Online, Monster Hunter World, FIFA 19, PES 2019, Battlefield V, Call of Duty: Black Ops 4, Apex Legends. oraz wiele, wiele innych. Ile gier z sieciowym multiplayerem, tyle pomysłów. źródło: 1
   

  4 comments
  1.1k views
 7. Hitman i For Honor w ofercie PS Plus na luty

  wczoraj poznaliśmy ofertę Games with Gold na luty. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Sony i trzeba przyznać, że tym razem japoński producent pokusił się o bardzo interesującą ofertę.
  Postawił na tytuły AAA, które nie wymagają bliższego przedstawiania. Właściciele PlaySation 4 będą mogli powiększyć swoje kolekcje między innymi o For Honor osadzone w klimatach średniowiecza oraz Hitman z 2016 roku. Co istotne, w tym drugim przypadku twórcy zdecydowali się na dystrybucję w epizodach, ale Sony zadbało tutaj o cały pierwszy sezon.
   
  Na tym ciekawe tytuły się jednak nie kończą. Korzystający z PlayStation 3 otrzymają bowiem Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, wysoko ocenianą część świetnej serii od Konami i Hideo Kojimy.
  Łącznie Sony przygotowało 6 tytułów, coś dla siebie znajdą także posiadacze PS Vita. Wypada podkreślić, że jednocześnie Sony poinformowało o oddaniu do dyspozycji graczy 100 GB (zamiast 10 GB) przestrzeni na dysku internetowym.
   
  PlayStation Plus - luty 2019
   
  For Honor (PS4) Hitman: The Complete First Season (PS4) Divekick (PS3, PS Vita) Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (PS3) Gunhouse (PS4, PS Vita) Rogue Aces (PS4, PS Vita)  
  źródło: 1

  0 comments
  677 views
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.