Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
In PC
Sign in to follow this  

Twórcy Left 4 Dead i Evolve zapowiadają Back 4 Blood

daav.

Back-4-Blood.thumb.jpg.9e437db3d28dc065171b1ef9da486cf9.jpg

Warner Bros. i Turtle Rock Studios (twórcy Left 4 Dead i Evolve), ogłosili Back 4 Blood. Gra będzie kooperacyjną strzelanką z zombie. Trafi ona na PC, PS4 i Xboksa One, być może także na inne platformy. W porównaniu z Left 4 Dead, w Back 4 Blood pojawi się sporo nowych funkcji, dzięki którym będzie to unikatowa marka. W grze znajdzie się kampania i tryb PvP (nie będzie to tytuł battle royale). Na razie niewiele informacji znalazło się w FAQ na stronie studia - twórcy szukają jeszcze pracowników i podkreślają, że chcą od początku komunikować się z graczami.

 

Cytat

- Dla nas Back 4 Blood to niesamowita okazja, by powrócić do gatunku, który narodził się w naszym studiu i dodać do niego ponad 10 lat dodatkowego doświadczenia oraz pomysłów na zombie, które telepały się w naszych głowach - podkreśla Chist Ashton, współzałożyciel i dyrektor projektu w Turtle Rock Studios. - Mamy także jeden z najlepszych zespołów w Warner Bros. Interactive Entertainment, którzy rozumieją nasz proces tworzenia gry, kierujemy się również zasadą, że gracze są na pierwszym miejscu. Cieszymy się, mogąc zapowiedzieć ten tytuł i rozpocząć nad nim prace wraz ze społecznością.

Cytat

- Nie zamierzamy spocząć na laurach - dodaje Phil Robb, współzałożyciel i dyrektor kreatywny w Turtle Rock Studios. - Naszym celem jest zebrać wszystko, czego się nauczyliśmy i iść naprzód. Wiemy, że to ambitne założenia. Znacząco powiększamy zespół, ponieważ będzie to największe wyzwanie w historii naszego studia. Wiemy, że tytuł ten musi się wyróżniać i dołożymy starań, by tak się stało.

źródło: 1

Sign in to follow this  


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.