Jump to content
 • PC
 • H1Z1 przemianowane na Z1 Battle Royale, twórcy wprowadzają ogromną aktualizację
  daav.
  2 comments
  289 views

  h1z1_fb_share.thumb.jpg.89e6086efcd5bd976f29733b8d3f578a.jpg

  H1Z1 zostało - zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami - przemianowane na Z1 Battle Royale. W grze powracają pewne elementy, dzięki którym H1Z1: King of the Hill cieszyło się popularnością, związane z animacjami, mechaniką pojazdów czy walką. Ekipa NantG przywróciła także oryginalną mapę, by powrócić w grze do dni jej chwały.

   

  Cytat

  - Dzisiejszy patch jest ogromny, nie tylko dlatego, że zawiera masę zawartości, ani nie dlatego, że wraz z nim rozpoczyna się pierwszy nowy sezon od początku listopada, ani nie dlatego, że gra ma nową nazwę. Jest on ogromny, ponieważ wraz z nim zaczynamy wywiązywać się z obietnicy, jaką ekipa NantG złożyła, kiedy przejmowała stery we wrześniu: przywrócić grę, którą tak wielu z was pokochało w erze klasycznego "King of the Hill", w okolicach presezonu 3, między końcówką 2016 a początkiem 2017 - podkreślił Anthony Castoro, menadżer generalny studia.

   

  W grze wprowadzono sporą nowość w postaci systemu misji. Podczas starcia gracze mogą wykonywać opcjonalne zadania, o różnych stopniach trudności. Dodano również codzienne i cotygodniowe wyzwania, modyfikując istniejący uprzednio system wyzwań oraz tryb Ranked Pro.

   

  Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Steam.

  źródło: 1


  User Feedback

  Recommended Comments

  Ciesze się, że w końcu coś ruszyło w sprawie H1, ale nie wydaje mi się również, żeby "hype" na H1 powrócił. Jeżeli praca nad tą grą skończy się na przywróceniu 3 sezonu, to za tydzień w lobby nie będzie 150 osób tak jak jest teraz, tylko 20 osób. Wiele osób pod Z1, lub just survive test server domaga się żeby tryb just survive wrócił, ale nie wiem czy developerzy mają to w planach. 

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites


  Guest
  This is now closed for further comments

  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.