Jump to content
 • PC
 • Gry Playstation Plus na czerwiec !
  Pedel
  3 comments
  281 views

  Sony wczoraj podało nowe tytuły gier, które możemy dodać do biblioteki za darmo!

  Posiadacze PS Plus mogą dopisać do biblioteki gry:

  • Borderlands: The Handsome Collection - zremasterowana kolekcja, w której skład wchodzą dwie odsłony serii Borderlands – Borderlands 2 oraz Borderlands: The Pre-Sequel! wraz ze wszystkimi rozszerzeniami oraz dodatkami DLC. Borderlands: The Handsome Collection oferuje w sumie dziesiątki godzin zabawy, zarówno solo, jak i w grupie ze znajomymi.
  • Sonic Mania - Tytuł który stworzony został przez niezależny zespół deweloperski złożony z oddanych fanów serii, gra jest hołdem złożonym marce na 25-lecie jej istnienia.

   

  Te gry będzie można dodać dopiero od 7 czerwca.

   

  Są to też ostatnie dni, w których można dodać gry z PS Plus z maja :

  • Overcooked - kooperacyjna gra kulinarna, w której w trakcie zabawy wcielamy się w zapracowanego kucharza. Naszym zadaniem jest przygotowywanie potraw, co wymaga ścisłego trzymania się receptury i dostarczania odpowiednich składników we właściwe miejsca w kuchni. Tempo rozgrywki jest bardzo szybkie i nawet krótkie opóźnienie w realizacji poszczególnych etapów przepisu może zniszczyć całą potrawę lub sprawić, że klient straci cierpliwość.
  • What Remains of Edith Finch - wielokrotnie nagradzana gra przygodowa. Stworzona została przez niezależne studio Giant Sparrow, odpowiadające też za The Unfinished Swan z 2014 roku. W trakcie zabawy gracze eksplorują przedziwną rodzinną posiadłość, której mieszkańcy zginęli w tragicznych okolicznościach. Krótka produkcja odznacza się niezwykle interesującą oprawą graficzną.

  @ Polej napisalem że od 7 czerwca te gry nowe xD

  Źródło : https://tvgry.pl

   


  User Feedback

  Recommended Comments  Guest
  This is now closed for further comments

  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.