Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  

Fortnite – aktualny stan prac nad trybem kreatywnym!


daav.

kreatywny_plany.jpg.aad2b1ea98965aa657206fd8c0c11386.jpg

 

Stwórzcie własne Fortnite

Producenci chcą zapewnić nam narzędzia, dzięki którym stworzymy cokolwiek zechcemy. Według programistów przygoda z trybem kreatywnym dopiero się zaczęła, więc wciąż mają przed sobą mnóstwo możliwości. Oto co już zrobili i co planują zrobić wkrótce.

Jednym z celów jest dostarczenie większej liczby funkcji i opcji, które pomogą tworzyć gry na wyspie. Najnowsze przykłady to Strefy likwidacji, Wartownik i Ostatni ocalały, które pojawiły się wraz z aktualizacją 7.20.

Prędkość kontra doskonałość

Przez te kilka miesięcy skupiali się na zapewnieniu twórcom narzędzi, zaniedbując kwestię ich dopracowania na rzecz szybkości, abyśmy mogli tworzyć bez ograniczeń. System gotowców jest tego najlepszym przykładem. Gdyby twórcy mieli nieco więcej czasu, mógłby on mieć postać pełnowartościowej przeglądarki elementów. Indywidualna selekcja elementów pozwoliła jednak wydać całość kilka miesięcy wcześniej.

Fortnite-tryb-kreatywny3.thumb.jpg.7bae48c0c68bf30e121047a7d13b77b0.jpg

W przyszłości będą starać się zachować równowagę pomiędzy wprowadzaniem zmian zwiększających komfort korzystania z dotychczasowych elementów, a tworzeniem nowych funkcji. Jedną z takich zmian, która pojawi się już niebawem, jest udostępnienie większej liczby opcji, pozwalających na dostosowanie tego, w jaki sposób czat głosowy działa na waszych wyspach. Zyskacie możliwość zebrania wszystkich na jednym kanale, niezależnie od drużyny.

Wydajność i stabilność

Twórcą zależy na jak najszybszym udostępnieniu nowych elementów. Jednocześnie wciąż skupiają się na błędach i problemach ze stabilnością powstałym wskutek tempa, jakie sobie narzuciliśmy. Cały zespół koncentruje się na usprawnianiu działających funkcji i optymalizacji wydajności tam, gdzie to możliwe – a w szczególności płynności rozgrywki i czasów ładowania.

Przedmioty

Poświęćmy chwilę przedmiotom z Battle Royale, które znalazły się w trybie kreatywnym.

Usuwane będą z trybu kreatywnego przedmioty, które zostają wycofane z Battle Royale w celu wprowadzenia poprawek lub te, które są z założenia tymczasowe. Ściśle współpracują z ekipą od Battle Royale, abyście mieli dostęp do jak największej liczby przedmiotów (np. Czepiaka)!

źródło: 1

Sign in to follow this  


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.