Jump to content
 • PC
 • Sign in to follow this  
  Fortnite – aktualny stan prac nad trybem kreatywnym!
  daav.
  0 comments
  493 views

  kreatywny_plany.jpg.aad2b1ea98965aa657206fd8c0c11386.jpg

   

  Stwórzcie własne Fortnite

  Producenci chcą zapewnić nam narzędzia, dzięki którym stworzymy cokolwiek zechcemy. Według programistów przygoda z trybem kreatywnym dopiero się zaczęła, więc wciąż mają przed sobą mnóstwo możliwości. Oto co już zrobili i co planują zrobić wkrótce.

  Jednym z celów jest dostarczenie większej liczby funkcji i opcji, które pomogą tworzyć gry na wyspie. Najnowsze przykłady to Strefy likwidacji, Wartownik i Ostatni ocalały, które pojawiły się wraz z aktualizacją 7.20.

  Prędkość kontra doskonałość

  Przez te kilka miesięcy skupiali się na zapewnieniu twórcom narzędzi, zaniedbując kwestię ich dopracowania na rzecz szybkości, abyśmy mogli tworzyć bez ograniczeń. System gotowców jest tego najlepszym przykładem. Gdyby twórcy mieli nieco więcej czasu, mógłby on mieć postać pełnowartościowej przeglądarki elementów. Indywidualna selekcja elementów pozwoliła jednak wydać całość kilka miesięcy wcześniej.

  Fortnite-tryb-kreatywny3.thumb.jpg.7bae48c0c68bf30e121047a7d13b77b0.jpg

  W przyszłości będą starać się zachować równowagę pomiędzy wprowadzaniem zmian zwiększających komfort korzystania z dotychczasowych elementów, a tworzeniem nowych funkcji. Jedną z takich zmian, która pojawi się już niebawem, jest udostępnienie większej liczby opcji, pozwalających na dostosowanie tego, w jaki sposób czat głosowy działa na waszych wyspach. Zyskacie możliwość zebrania wszystkich na jednym kanale, niezależnie od drużyny.

  Wydajność i stabilność

  Twórcą zależy na jak najszybszym udostępnieniu nowych elementów. Jednocześnie wciąż skupiają się na błędach i problemach ze stabilnością powstałym wskutek tempa, jakie sobie narzuciliśmy. Cały zespół koncentruje się na usprawnianiu działających funkcji i optymalizacji wydajności tam, gdzie to możliwe – a w szczególności płynności rozgrywki i czasów ładowania.

  Przedmioty

  Poświęćmy chwilę przedmiotom z Battle Royale, które znalazły się w trybie kreatywnym.

  Usuwane będą z trybu kreatywnego przedmioty, które zostają wycofane z Battle Royale w celu wprowadzenia poprawek lub te, które są z założenia tymczasowe. Ściśle współpracują z ekipą od Battle Royale, abyście mieli dostęp do jak największej liczby przedmiotów (np. Czepiaka)!

  źródło: 1

  Sign in to follow this  

  User Feedback

  Recommended Comments

  There are no comments to display.  Guest
  This is now closed for further comments

  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.