Jump to content
PC

Devil May Cry 5 - zwiastun

Sign in to follow this  
daav.
  • 270 views

Devil-May-Cry-5-livestream.thumb.jpg.12b04bd75b7c702014761fe8c2068f62.jpg

Ostateczny zwiastun to przede wszystkim przedstawienie najważniejszych bohaterów, którymi przyjdzie nam pokierować lub których spotkamy na swojej drodze podczas zabawy przy Devil May Cry 5. Przypomnijmy, że przejmiemy kontrolę nad trzema postaciami – to Nero, Dante i V – i to z nimi właśnie poznawać będziemy kolejne rozdziały (przygotowanej przez Capcom) opowieści, która została osadzona 10 lat po wydarzeniach z czwartej części serii.

 

Wiemy już, że na poznanie tej historii będziemy musieli przeznaczyć około 15 godzin. To może wydawać się niewiele, ale twórcy obiecują, że cały ten czas będzie wyśmienicie wypełniony – kolejnymi fragmentami opowieści, ale też niezliczenie wieloma starciami. Te cechować mają się przede wszystkim dużą dynamiką i rozmachem, a także widowiskowością.

 

Efektowność to bowiem kolejna cecha, jaką mamy docenić w Devil May Cry 5. Autorzy przyznają, że są bardzo dumni z tego, jak prezentuje się ta gra, a w jednym z wcześniejszych wywiadów zdradzili, że właśnie na takie możliwości technologiczne czekali, tłumacząc, dlaczego wymagali od graczy tak dużych pokładów cierpliwości. Ta ma zostać wynagrodzona już 8 marca, kiedy to „piątka” zadebiutuje na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Poza stanowieniem wprowadzenia fabularnego nowy zwiastun pozwala także rzucić okiem na fragmenty rozgrywki, ale zdecydowanie odradzamy jego oglądanie osobom, które obawiają się spoilerów. Jeśli jednak się nie boicie, to wiecie, co robić…

 

źródło: 1

Sign in to follow this  


User Feedback

Recommended CommentsGuest
This is now closed for further comments

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.