Jump to content
PC

Aktualizacja CS:GO - Katowice 2019 Viewer Pass i nowe naklejki

Sign in to follow this  
aXenDev™
 • 1,424 views

Dzisiaj udostępniono aktualizację do CS:GO, która przygotowuje do wielkiego spotkania najlepszych drużyn z całego świata. Powalczą oni o póle nagród $1.000.000. Update przynosi nam wielkie zmiany, które dotychczas wyglądały zupełnie inaczej. Co się zmieniło?
 

 • Dodano naklejki i autografy drużyn i zawodników,
 • Dodano zestawy kapsuł z naklejkami IEM Katowice 2019,
 • Wprowadzono przepustkę widza

 

Przepustka widza (Viewer Pass), co to jest?

Jest to specjalna przepustka dla graczy, która umożliwia:

 • Możliwość dropienia skrzynek z meczów,
 • Ulepszenie żetonu Katowice 2019 do 4 stanów (Brązowy, srebrny, złoty i platynowy),
 • Darmowe obstawiania w Pick'Em Challenge,
 • nielimitowane graffiti drużyn na czas trwania wydarzenia,
 • dodatki na steam.tv,
 • ekskluzywny dostęp do pamiątkowych paczek

 

viewerpass.png

Wszelkie informację dotyczące dropu skrzynek IEM Katowice 2019

Najważniejszą zmianą w aktualizacji jest brak możliwości dropienia skrzynek bez wykupienia Viewer Pass (cena 37,99 zł). Valve ograniczyło również ilość skrzynek podczas upgrade żetonu do 3.

To od nas będzie zależało kiedy chcemy otrzymać skrzynkę, która przysługuje nam tylko jedna. Po ukończeniu meczu będziesz mógł wybrać z listy spotkań swoją skrzynkę, które zostaną rozdane 31 Marca. Skrzynka będzie posiadać autograf gracza z największym MVP w meczu.

 

Jak mogę ulepszać żeton IEM Katowice 2019?

Można ulepszyć żeton przez codzienne wykonywanie zadań i oglądanie meczów. Nagrodą za wskoczenie do kolejnego poziomu otrzymujemy skrzynkę.

 

Jak myślicie czy opłaca się kupować przepustkę widza? Jakie jest Wasze zdanie?

Edited by aXenBiceps™

Sign in to follow this  


User Feedback

Recommended Comments

38zł? Wydaje mi się to trochę sporo chociaż nie „przeanalizowałam” co dokładnie posiada ten Viewer Pass, bo wiadomo, najczęściej w praktyce wszystko wygląda inaczej. Dodatkowo z tego co zrozumiałam jest on tylko dla IEM’u w Katowicach 2019, potem traci swoją wartość, więc co turniej będzie trzeba go na nowo kupować, jeśli ktoś rzeczywiście jest zaangażowany w te wszystkie turnieje. 

 

Chociaż są też i plusy, skrzynki zapewne będą miały większą wartość bo nie każdy będzie mógł je zdobyć.

 

Mimo wszystko wole poprzedni system, gdy każdy był widzem takim samym, ew. można by było dać drop tych skrzynek jedynie dla osób z kontem Prime. Ale wiadomo, hajs musi się zgadzać. ;) 

 

W każdym razie fajny artykuł, dobra robota. :) 

Share this comment


Link to comment
Share on other sites

W dupie się Gabenowi poprzewracało...

Chociaż z drugiej strony wiadomo było jak to działało, były osoby co miały 10 kont twitch, 10 STEAM i dropiły skrzynki hurtowo, możliwe, że to jest główny cel tego zabiegu, ale dostają po dupie przy okazji ludzie normalni którzy po prostu sobie meczyki oglądali i czasem skrzynka wypadła chociaż od 3 majorów nic mi ostatecznie nie dropło i tak, więc pewnie dużej różnicy nie odczuje 😜 

Ciekawe czy skiny z tego dropu będą nieco ekskluzywne, może zrobią jak na LOLU, że skiny będą tworzone jakby na wzór barw danych teamów, to by było dość spoko dla osób które są fanami danego teamu i dało by to trochę prestiżu dla osób mających takie skiny których nigdy się już nie będzie dało zdobyć. 

Share this comment


Link to comment
Share on other sites

Kurde, 50% dochodów z passów i stickerów idzie do organizacji. Ciekawe jaka była by pula turnieju gdyby to do niej szło tak jak w docie.  Z tego co na szybko widzę to jeśli ktoś obstawia pickemy to się zdecydowanie bardziej to opłaca niż kupowanie kilkunastu lub nawet ponad 20 naklejek drużynowych w przeszłości. Ja w cs go za bardzo nie gram, ale posprzedaje wszystko i sobie to ogarnę, zawsze jakaś odznaka na pamiątkę, a może też się okaże, że wyjdę na +.

Share this comment


Link to comment
Share on other sites

Kwota dosyć spora ale wg mnie dobra. Mamy dzięki temu szansę na wzięcie udziału w pick'emie w cenie. (wcześniej trzeba było bulić za wszystkie naklejki) w dodatku przy zakupie tego "karneciku" mamy 100% szansę że za oglądanie meczy możemy dostać skrzynkę. Zmiana jak najbardziej na plus.

Co do naklejek to są kozackie. W szczególności folie i naklejka holo teamu furia. Te "kółeczko" w tle jest też świetne bo symbolizuje tzw talerz który dostaje zwycięzca turnieju z seri Intel Extreme Masters. Gdy naklejki zdrapujemy zostaje nam obrys tej tarczy pełne logo teamu, małe logo esla na dole oraz napis IEM Katowice 2019.

Zmiana jak najbardziej na plus ale cena jednak pozostawia trochę do życzenia :/

Share this comment


Link to comment
Share on other sites


Guest
This is now closed for further comments

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.