Jump to content

68 articles in this category

 1. Counter-Strike - 2021 rok w pigułce

  Nowe skrzynki w CS:GO
  Skrzynia Ukąszenia Węża -  jest skrzynią ze skórkami do broni, która została wydana 3 maja 2021 roku. Cała skrzynia jest naprawdę świetna, ale tylko dwa skiny klasy "tajne" skradły serca graczom: USP-S Zdrajca oraz M4A4 W żywe kolory.

  Skrzynia Operacji Riptide - jest skrzynią ze skórkami do broni, która została wydana 21 września 2021 roku wraz z operacją Riptide.
  Podczas trwania operacji wypadała tylko osobom, które posiadały operację.
  W całej skrzynce jest wiele niesamowitych skinów choćby takich jak: M4A4 Lycoris, AK-47 Leet museo oraz Desert Eagle Nadmorska ulica.
   
   
  PGL Major: Sztokholm 2021 
  Szesnasty sponsorowany przez Valve Corporation major w Counter-Strike: Global Offensive, rozegrany został w Sztokholmie na Avicii Arena w dniach 26 października - 7 listopada w 2021. Jest to trzeci turniej rozgrywany w Szwecji oraz drugi organizowany przez rumuńską organizację PGL. 
   
  W finale zagrała ukraińska drużyna Natus Vincere, pokonując w półfinale 2:0 rosyjskie Gambit Esports oraz europejskie G2 Esports, które zwyciężyło z wynikiem 2:1 starcie z duńską formacją Heroic. Finał wygrało Na'Vi pokonując europejską formację 2:0 i tym samym stało się pierwszą drużyną, która wygrała Majora, nie tracąc żadnej mapy na turnieju.
   
  Finałowe starcie przyciągnęło przed ekrany monitorów ponad 2,5 mln widzów (nie licząc chińskich platform streamingowych).


   
  Wyniki PGL Major Sztokholm 2021:
  1. Natus Vincere
  2. G2 Esports
  3. Heroic
  4. Gambit Esports
  5. FURIA Esports
  6. Team Vitality
  7. Virtus.pro
  8. NIP
  9. Copenhagen Flames
  10. FaZe Clan
  11. Entropiq
  12. MOUZ
  13. Team Liquid
  14. Astralis
  15. ENCE
  16. Evil Geniuses
   
   
  Nagrody:
  1.    Natus Vincere    1 000 000 $
  2.    G2 Esports    300 000 $
  3-4.    Gambit Esports, Heroic    140 000 $
   
   
   
  NAJLEPSZY GRACZ ŚWIATA
  s1mple - to ukraiński profesjonalny gracz Counter-Strike: Global Offensive dla Natus Vincere. Uważany jest za jednego z najlepszych graczy w historii Global Offensive.
   
  Od kilku miesięcy obserwujemy trwająca na światowej scenie CS:GO dominację Natus Vincere. Wygrywają oni najważniejsze zawody i mało kto jest w stanie jakkolwiek im zagrozić. Do Majora podchodzili jako bezapelacyjny faworyt i dlatego ciążyła na nich spora presja. Mimo tego udowodnili swoją wartość i siłę rażenia. Historia zna wiele przypadków, kiedy to w teorii najlepsza drużyna pod naporem oczekiwań kibiców i ekspertów po prostu gubiła swoją formę i pewność siebie na najważniejszych turniejach. W przypadku NAVI tak się nie stało i pokazali oni, że są najlepsi zarówno na Wschodzie, jak i na całym świecie, a tego właśnie od pewnego czasu potrzebowali. 
   

  NOWA MAPA
  Ancient jest to mapa typu "Zamach bombowy", która została dodana do gry w dniu 3 grudnia 2020 roku jako część operacji Broken Fang. W 2021 roku mapa przeszła wiele poprawek m.in.:
   
  3 maja 2021:
  Dodano nową drogę z respawnu CT na strefę detonacji A. 
  Poszerzono wejście T z lewej strony mida.
  Dodano Ancient do obecnej puli map turniejowych, Train został zaś z niej usunięty.
   
  6 maja 2021:
   Zaktualizowano obraz minimapy.
   
  27 maja 2021:
   Korekta strefy detonacji B oraz otaczającego go obszaru.
  Wyprostowano ścianę w przejściu na BS B.
   
  21 września 2021:
   Zwiększono obszar podkładania bomby na obu strefach detonacji.
   

   
  Wraz z nową operacją 22.09.2021 zostały wdrożone również dość spore zmiany dotyczące rozgrywki, najważniejsze z nich to:
   
  Granaty można teraz wyrzucać jak broń.
  Kamera po śmierci skrócona z 3.0s do 2.0s (przy trafieniu w głowę z 1.0s do 0.5s).
  Deagle – Zmniejszone obrażenia
  M4A1-S – Zwiększone obrażenia
  Dwie Beretty- Obniżona cena do 300$
  Riot Shield – dodano ciężką broń Riot Shield do menu zakupów, którą można zakupić w CT na mapach z zakładnikami.
   
   

  źródło: 1, 2, 3, 4, 5
   

  5 comments
  277 views
 2. Nowy TeamSpeak 5 - dostępny dla wszystkich!

  Witajcie!
  Może troszkę późno, ale od pewnego czasu z oryginalnej strony TeamSpeak'a, można pobrać TeamSpeak'a 5 w fazie beta.
  Z racji, że ostatnio mam mało czasu, nie przyglądałem się działaniu tego programu, natomiast dziś coś mnie natchnęło.. I co się okazało: Jak podaje TeamSpeak na swoim Twitterze, od 5 listopada program TeamSpeak 5 mogą pobrać wszyscy. Z racji, że ja posiadam już TeamSpeak'a 5, do analizy zaprosiłem 2 osoby i rzeczywiście, osoby które nie dostały kodu, mogą już korzystać z programu jakim jest TeamSpeak 5. 
  Z tego co już w sumie sam sprawdziłem, dostępny do wszystkich TeamSpeak 5 nie ma jeszcze wszystkich funkcji, takich jak: Zapraszanie do znajomych, tworzenia grup, prywatnego czatu poza serwerem i wszystko inne co będzie dostępne na TS5 bez potrzeby łączenia się z serwerem.
  Dla osób chętnych, chcących dowiedzieć się troszkę więcej o TeamSpeak'u 5, polecam obejrzeć parę krótkich filmików z youtube (Link do oryginalnych filmików z programu TeamSpeak (youtube)) albo przeczytać mój poprzedni artykuł (Pod tym linkiem).
  Natomiast informuję, że TeamSpeak 5, od momentu wydania tych filmików i stworzenia mojego artykułu, troszkę się zmienił i to bardzo!
  TeamSpeak'a 5, możecie pobrać z tej strony:
  - https://teamspeak.com/en/downloads/#ts5
  Natomiast, jak kiedyś wpadnie wam kod do TeamSpeak'a 5 beta i będziecie chcieli odblokować wszystkie funkcje, to można to zrobić bezpośrednio na komunikatorze, bądź pod tym linkiem:
  - https://beta.teamspeak.com
  To by było w sumie na tyle z nowości o tym komunikatorze.
   
  Może podam wam też uproszczoną wersję zalogowania się i połączenia z naszym serwerem TeamSpeak. No to zaczynamy! 
  - Kiedy już pobierzecie i odpalicie nowego TeamSpeak'a, musicie się zalogować na konto myTeamSpeak (jak ktoś nie ma konta myTeamSpeak, może to zrobić tutaj: https://www.myteamspeak.com/register).
  - Kiedy już się zalogujemy, jeżeli nie posiadacie Kodu do TeamSpeak Beta, to zostawiacie puste pole i wchodzicie w "Continue with limited functionality" (poniżej ss)
  - Jak już jesteśmy, to po lewej stronie będą ustawienia 
  Więc tutaj możecie sobie ustawić jak ma wyglądać wasz komunikator.
  - Następnie, musimy wejść w serwery, aby połączyć się z naszym serwerem, więc wykonujemy wszystko zgodnie z nagraniem poniżej.
  I to tyle! Komunikator TeamSpeak 5 jest gotowy do używania (choć jeszcze dla wszystkich niestety nie w całej wersji).
  P.S za błędy przepraszam, nigdy dobry z Polskiego nie byłem. 
   
   
  Źródła podałem wyżej, reszta jest z głowy!

  8 comments
  663 views
 3. Historia Rockstar Games North - Grand Theft Auto

  Rockstar Games powstało w 1998 roku po przejęciu BGM Interactive, przez amerykańską spółkę Take-Two Interactive (obecnie poza Rockstarem posiadają oni także 2K Games, twórców serii Mafia). Studia Rockstar w przeciągu tych 23 lat rozrosło się do 10 oddziałów, które tworzą gry, z czego 2 z nich jest już nieaktywne są, to bowiem Rockstar Vancover, którzy tworzyli takie gry jak Bully oraz Maxa Payne 3. Drugim studiem jest Rockstar Vienna, którzy tworzyli Max Payne 1 na PS2, Xbox'a oraz grę Manhunt 2. Poza tymi grami pod swoim skrzydłem mają takie gry jak L.A Noir, Red Dead Redemption.'
   
  Same przedsiębiorstwo BGM, zostało stworzone w 1987 w Edynburgu, na początku stworzyli oni kosmiczne shootery Menace i Blood Money. Pierwszym ich większym boom była gra stworzona w 1990 roku pod tytułem Lemmings.
   

   
  GTA 1 powstało jeszcze przed przejęciem BGM Interactive, sama kamera była z lotu ptaka. Problem tej gry poza kompatybilnością było też to, że żeby przejść grę musiałeś ją zacząć i skończyć bez wychodzenia z gry, ponieważ sama gra nie posiadała opcji zapisywania, więc był to ciężki problem. Fabuła też jakoś nie wciągała, rozgrywała ona się na przełamach 3 miejsc, Liberty City, San Andreas i Vice City, a przejścia do poszczególnych miast odblokowywało się wówczas po zdobyciu określonej ilości pieniędzy. W 2003 roku gra została pozwana za plagiat przez rzekomego twórcę owej gry Marka Gallaghera. Nie dostał on się do firmy BGM i wtem, gdy zobaczył tę grę oskarżył ich o wykorzystywanie "jego gry".
   
   

   
  GTA 2 zostało po przejęciu robione przez firmę Rockstar North, która aż do tej pory robi gry z serii Grand Theft Auto. Ta część nie różni się zbytnio niczym od poprzedniczki, lecz zamiast 3 miast twórcy stworzyli jedno wielkie miasto podzielone na dystrykty, do których mogliśmy się dostać po zebraniu odpowiedniej ilości pieniędzy.
   
   

   
  GTA 3, ahh moja miłość, ile to się grało w tę grę. Jest to pierwsze GTA, które dostało swoją wersję 3D i widok z trzeciej osoby, przez co gra stała się brutalniejsza. Także po raz pierwszy seria zdobyła jakąś fabułę, gracz wciela się w Claud'a, gościa który został wyrolowany przez swoją dziewczynę, jednak przez to, że nasz protagonista nic nie mówi, nie dowiadujemy się jej imienia. W tej części po raz pierwszy dostajemy, także możliwość jazdy ambulansem, taksówką, pojazdem policyjnym.
   

   
  GTA Vice City przez wielu uważana za najlepszą odsłonę serii, przez jej klimat i fabułę. Tutaj ponownie dostajemy protagonistę, któremu "ucięli" język. Wcielamy się w Tommiego Vercetiego, który został wysłany z powodu straty dużej ilości narkotyków, które musiał odzyskać dla gangstera Sonnego, który wkurzony próbował naszemu bohaterowi ukręcić łeb przez telefon. Główną linią fabularną jest kupowanie różnych firm, wypełnanie misji i zarabianie z nich pieniędzy, żeby zwrócić owego gangstera, poznajemy także historię Tommiego, ponieważ wychował się on właśnie w Vice City.
   

   
  GTA San Andreas, według mnie najlepsza część serii, wcielamy się w niej w czarnoskórego Carla Johnsona, często zwanego CJ, przybywa on do San Andreas na pogrzeb swojej matki, która zginęła. Niestety z powodu paru policyjnych "przyjaciół" zostaje on wrobiony w zabójstwo i handel narkotykami, z tego powodu musi oczyścić swoje imię i bronić swojej rodziny przed spiskiem, która ma głębokie korzenie. Owa gra była fenomenem, mogliśmy dowolnie zmieniać naszą postać, włosy, wage, tatuaże, ubrania. I w tej części można było pływać, czego nie było można robić w poprzednich częściach. Mogliśmy także odwiedzać bary, pizzerie, grać w kasynach, zdobywać dziewczyny.
   

   
  GTA 4, część która miała duże problemy z powodu Microsoft Games Live, która uniemożliwiała wielu grę, z tego powodu na jakiś czas zniknęła z obiegu, ale po paru miesiącach pojawiła się ponownie bez tego problemu i z możliwością normalnej rozgrywki. Wracając, w tej odsłonie wcielamy się w Nico Belica byłego wojskowego, który walczył w wojnach na Bałkanach, skuszony listami od swojego kuzyna Romana, jakie on tu ma życie postanawia przypłynąć do Liberty City, jednak nie wszystko okazało się prawdą i teraz Nico musi walczyć o to, żeby spłacić swojego kuzyna. Dzięki nowemu silnikowi fizycznemu Euphoria gra posiada bardzo ładne próby kradzieży auta, ponieważ w większości trzeba rozbić szybę, ale nie tylko to dzieki temu każdy motocyklista posiada kask, a i przez mocne uderzenie w jakąś przeszkodę możemy wylecieć przez okno. W tej odsłonie dostajemy, także możliwość grania z perspektywy pierwszej osoby i dostajemy HUD z GPS-em, który prowadzi nas do zaznaczonego punktu, najszybszą trasą.
   
   

   
   
  GTA 5 akcja rozgrywa się na terenach stanu San Andreas, a dokładniej w fikcyjnym mieście Los Santos oraz na terenach pozamiejskich nazwanych Blaine County. Pierwszą nowością jest to, że sterujemy 3 postaciami, a nie 1 jak to było w poprzednich częściach. Wcielamy się w Frankina Clintona, który pracuje dla dilera luksusowych aut Simeona, egzekwuje on samochody, które nie zostały spłacone w danym czasie. Drugim bohaterem jest Trevor Phillips jest on zawodowym złodziejem, który okradł kilka banków, przed tym był także pilotem wojskowym, lecz został zwolniony z powodów psychicznych. Ostatnim bohaterem jest Micheal de Santa (Micheal Townley), współpracował on z Trevorem podczas okradania banków. Upozorował on własną śmierć po nieudanej ucieczce w 2004 w North Yankton.

  6 comments
  309 views
 4. Nowa kryptowaluta Chia - wzrost cen i ograniczenie dostępności dysków?

  Wzrost popularności kryptowalut mocno ograniczył cenę i dostępność kart graficznych. Okazuję się, że stosunkowo nowa kryptowaluta, o której kilka informacji udzielę poniżej, może wpłynąć także na dyski HDD I SSD.
  Miłego czytania!
   
  Kryptowaluta "Chia":
  Projekt kryptowaluty pt. "Chia", który zyskuję coraz większą popularność w Chinach, zakłada by wirtualne monety nie przez koparkę, złożoną z kart graficznych i dedykowanych urządzeń, ale dzięki "sadzeniu" danych w wolnej przestrzeni dysków HDD i SSD. Zdaniem wielu obserwatorów rynku, to może mocno zawyżyć ceny i ograniczyć dostępność.
   
  Wiadomo póki co, że:
  Kryptowaluta Chia wykorzysta HDD i SSD, zamiast procesorów, czy jak w przypadku koparek - kart graficznych. Cały Projekt startuje 3 maja  
  Działanie:
  Kryptowaluta Chia została stworzona przez Brama Cohena, czyli twórcę protokołu BitTorrenta. Póki co wiadomo tyle, że nowa kryptowaluta wykorzystuje specjalny system zabezpieczenia księgi, który został opisany jako Dowód Przestrzeni i Czasu (Proofs of Space and Time). W tym przypadku blockchain jest zapisywany na dysku w komputerze, przetwarzany za pomocą modeli znajdujących się w pamięci i następnie porównywany z informacjami na serwerach wirtualnej waluty. Twórca zapewnia, że nowy pomysł ma być "bardziej zdecentralizowany, wydajny oraz bezpieczny" Kryptowaluta bazuje na zupełnie innej zasadzie kryptologii - „dowodzie miejsca”, zamiast „dowodu pracy”, jak w Bitcoinie czy Ethereum.
   
  Aktualny wzrost cen w Chinach:
  Pomimo, że cały projekt jeszcze nie wystartował - zagraniczne media informują jakoby w Chinach górnicy zaczęli masowo wykupywać pojemne dyski HDD i nośniki SSD.
  Ceny HDD w Chinach wzrosły na wolnym rynku o 67 procent. Póki co, kłopoty w Chinach związane są głównie z HDD, ponieważ dysk SSD szybciej zużywa się przy powtarzalnych operacjach. Już teraz pojawiają się informację o tym, że sprzedawcy magazynują dyski HDD i SSD, by móc je później drożej odsprzedać - co powoduję ograniczenie dostępności. W razie gdyby kryptowaluta Chia zyskała na popularności i spotka się z zainteresowaniem - podobny problem może pojawić się w innych krajach, poza Chinami.
   
  Źródło: #1, #2, TechPowerUp.
  Grafika: ITHardware.pl

  1 comment
  288 views
 5. ARK: Survival Evolved z DLC za darmo na Epic Games Store!

  No i doczekaliśmy się ostatniej gry z serii darmowych gier AAA na Epic Games Store. Właśnie z tygodniowym opóźnieniem wjechała gra ARK: Survival Evolved! Według przecieków gra miała być darmowa tydzień temu, ale z powodu zamieszek w USA została przesunięta. Dzisiaj już możemy pobierać i cieszyć się do woli. Gra do tanich nie należy.
   
  ARK: Survival Evolved możecie pobrać tutaj do 18 Czerwca 2020 do godz. 17:00.
  Gra dostępna jest z paroma darmowymi dodatkami (DLC).
   
  Już za tydzień czyli 18 Czerwca po godzinie 17:00 pojawią się kolejne gry w Epic Games Store. Jest nimi: Pathway i The Escapist 2.

  1 comment
  1.3k views
 6. Borderlands: The Handsome Collection za darmo w Epic Games Store!

  Wyciek z darmowymi grami od Epic Games sprawdza się w najlepsze. Do sklepu trafiła darmowa gra Borderlands: The Handsome Collection!
   
  Borderlands: The Handsome Collection dostępne jest już teraz i będzie darmowe do 4 Czerwca 2020r. 17:00 tylko na Epic Games Store.
  Możecie również wejść bezpośrednio w link.
   
  Jakie będą następne darmowe gry?
  Poniżej możecie zobaczyć grafikę, która wyciekła tydzień temu.

   
  Według tej grafiki darmowe gry dołączą do Epic Games Store:
  Grand Theft Auto V - od 14 Maja do 21 Maja Civilization VI - od 21 Maja do 28 Maja Borderlands: The Handsome Collection - od 28 Maja do 4 Czerwca ARK: Survival Evolved - od 4 Czerwca do 11 Czerwca

  0 comments
  1.4k views
 7. Civilization VI za darmo na Epic Games Store! Jakie będą następne darmowe gry?

  Tydzień temu jeszcze przed udostępnieniem GTA V za darmo w Epic Games Store wyciekła grafika, która zapowiada 4 świetne darmowe gry. Do kolejnego zestawu darmowych gier po GTA V dołącza Civilization VI!
   
  Civilization VI dostępne jest już teraz i będzie darmowe do 28 Maja 2020r. 17:00 tylko na Epic Games Store.
  Możecie również wejść bezpośrednio w link.
   
  Jakie będą następne darmowe gry?
  Poniżej możecie zobaczyć grafikę, która wyciekła tydzień temu.

   
  Według tej grafiki darmowe gry dołączą do Epic Games Store:
  Grand Theft Auto V - od 14 Maja do 21 Maja
  Civilization VI - od 21 Maja do 28 Maja
  Borderlands: The Handsome Collection - od 28 Maja do 4 Czerwca
  ARK: Survival Evolved - od 4 Czerwca do 11 Czerwca
   
  Na tej liście brakuje jednak gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, co może oznaczać że plotka jest fałszywa, albo gra będzie darmowa dopiero w drugim tygodniu czerwca.

  5 comments
  859 views
 8. Grand Theft Auto V (GTA V) za darmo na Epic Games Store!

  Wczoraj cały internet aż huczał na wieść następnej darmowej gry od Epic Games. Według przecieków tą grą ma być właśnie Grand Theft Auto V!
   
  Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na udostępnienie gry za darmo od 14 Maja 2020r. 
  Epic Games przypadkowo udostępniło zwiastun nowej darmowej gry, na której możemy zobaczyć właśnie GTA V.
   
   
  Gra będzie dostępna dzisiaj (14.05.2020r.) od godziny 17:00 do 21 Maja 2020r. 16:59.
  Do pobrania gry wymagane jest posiadanie weryfikacji dwuetapowej do konta!
   
  Jako ciekawostce podam, że do Epic Games Store zmierza Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku. Krążą plotki że ma również trafić do biblioteki Epic Games jako darmowa gra, tak samo jak w przypadku GTA V.
   

  Źródło: reddit.com
   

  11 comments
  1.3k views
 9. Aktualizacja do CS:GO 16.04.2020

  Dziś jak zwykle późną nocą zawitała do nas nowa aktualizacja do CS:GO! W niej możemy się dowiedzieć o zmianach na de_vertigo, de_train oraz nowym eksperymencie w trybie skrzydłowym.
   
  1. GRA
  - Dodano areny rozgrzewki 1vs1 w trybie Skrzydłowym na mapach de_vertigo i de_train.
  - Dodano nowy parametr broni "niedokładność strzału w skoku", ustawiony na 331,55 dla Deagle.
   
  2. INTERFEJS GRACZA
  - Dodano możliwość zobaczenia celowników obserwowanych graczy (Ustawieniach gry możemy wybrać opcje kogo celownik możemy zobaczyć nikogo, przyjaciół i osoby z teamu, wszystkich).
  - Dodano możliwość kopiowania celowników innych graczy (poprzez tabele wyników).
  - Dodano możliwość słuchania zestawów muzycznych podczas ich przeglądania.
   
  3. MUZYKA
  - Dodano "Masterminds Music Kit Box", dostępny w normalnej wersji i StatTrak™. Zawierający 7 nowych zestawów muzycznych.
  Lista nowych zestawów muzycznych + w nazwie linki do YouTube, aby przesłuchać.
  Austin Wintory - Bachram
  Daniel Sadowski - Eye of the Dragon
  Dren - Gunman Taco Truck
  Matt Levine - Drifter
  Sam Marshall - Bodacious
  Tim Huling - Neo Noir
  Tree Adams and Ben Bromfield - M.U.D.D. FORCE
   
  4. RÓŻNE
  - Naprawiono modele agentów, którzy czasami nie trzymali broni na ekranach końca mapy.
  - Naprawiono modele agentów w wersji "Perfect World", czasami mówiących po angielsku.
  - Zakładka "Wydarzenia" w menu "Oglądaj" będzie teraz prezentować także turnieje online.
   
  5. MAPY
  Anubis
  - Naprawiono pewne odległości w kanale przed A.
  - Zwiększono promień wybuchu bomby z 400 na 450.
  - Poprawiona czytelnościach w miejscówkach "Main" i "Mid".
  - Kilka poprawek clippingu.
  - Naprawiono brakujące rekwizyty.
  - Ulepszona nawigacja, dzięki temu boty wiedzą jak teraz poruszać w danych miejscach.
  - Przeniesiono ikony odradzania na radarze do właściwych obszarów.
  - Naprawiono plik z nawigacją.
   
  Chlorine 
  - Wizualna przeróbka tekstur podstawowych w celu poprawy widoczności.
  - Rozjaśniono światło na B.
  - Usunięto pływające pomieszczenie w pobliżu respa CT.
   
  Jungle
  (Mapa trybu DangerZone)
  - Dodano więcej skrzynek z broniami w kilku regionach.
  - Naprawiono niektóre zgłoszenia graczy (w tym latająca drabine)
  - Zaktualizowana teksturę tabletu minimapy.
  - Dodano jeden dodatkowy dom w pobliżu "Radio Tower".
  - Przerobiono drewniany płot (usunięto otwory).
  - Naprawiono siatkę kolizyjną modelu baterii słonecznej.
   
  Train
  - Przeniesiono gołębie, które czasami pojawiały się w pobliżu "Odnogi". Nie są już widoczne od strony CT.
  - Naprawiono wychodzenie i schodzenie z drabiny na pociągu "Olejowym" na B.
  - Rozjaśniono rusztowanie na pociągu "Olejowym".
  - Nowy model kolizji śmietników na mapie.
  - Dodano (Tymczasowo) w trybie skrzydłowym podczas rozgrzewkę 1vs1. Gracze się odradzają na arenie.
   
  Vertigo
  - Rozjaśniono tekstury i-beam.
  - Zamieniono drewniany płotek na A na wersję metalową. Zmniejszano obrażanie poprzez skanowanie płotu.
  Bombiste B
  - Obniżono wysokość bs'a o 32 jednostki.
  - Zwężono wyjście od strony schodów terrorystów.
  - Usunięto wejście przez okno od "Mida". Zastąpiono je podniesionym wejściem w pobliżu respa CT.
  - Odwrócone poręcze na schodach do BS-a, aby umożliwić skok z pozycji worka z piaskiem.
  - Przerobiono układ BS-a i otoczenia.
  - Przeniesiono "Łącznik" z sal B, które znalazły się poniżej "Mida", w kierunku respa TT.
  - Dodano bombsite B na skrzydłowe.
  - Dodano (Tymczasowo) w trybie skrzydłowym podczas rozgrzewkę 1vs1. Gracze się odradzają na arenie.
   
   
   
  Już druga aktualizacja Vavle w ciągu kilku dni! Gaben czuje presje Valoranta? Zapraszam do dyskusji w komentarzach  
   
  Źródło: 1

  • selfie
  • (edited)
  0 comments
  902 views
 10. Aktualizacja do CS:GO 11.04.2020

  Dziś późną nocą zawitała do nas nowa aktualizacja do CS:GO! W niej możemy się dowiedzieć o nerfie Kriega, poprawkach w broniach oraz aktualizacje map!
   
  1. BRONIE
  SG553 - Zmiejszono szybkostrzelność i celność,aby Krieg był bardziej podobny do innych broni 
  AUG - Poprawiona dokładność strzelania bez przybliżenia. Nieznacznie zmniejszono celność celownika  
  M4A1-S - Cena obniżona do 2900$ 
  Deagle - Poprawiona celność podczas skoku, skracając czas na odzyskanie celności po wylądowaniu gracza 
  Tec 9 - Zmniejszona niedokładność strzałów  
  Bizon - Zwiększona penetracja pancerza 
   
  2. MAPY
  Anubis:
  - Przeniesiono z trybu Sparingowego do Trybu Turniejowego.
  - Naprawiono problemy z odbiciem wody.
  - Naprawiono wszystkie zgłoszenia dotyczące przycinania i niezamierzonych miejsc do boostowania.
  - Poprawiono wydajność
   
  Chlorine:
  - Zmieniono światło otoczenia na jaśniejsze odcienia.
  - Zmieniono domyślny model ścieżki głosowej CT na FBI.
  - Dodano sklejkę na bombiste B dla lepszej widoczności.
  - Usunięto kałuże wodne, aby gracze nie byli widoczni w dymie.
  - Naprawiono areaportal na skrzypiących drzwiach.
  - Dodano klip granatowy za żółtej plandece.
  - W zestawie brakujący materiał na błyszczące oczy.
  - Naprawiono problem z clippingiem w pobliżu rzeki.
  - Naprawiono kilka miejsc, w których można było utknąć.
   
  Inferno:
  - Ściana od drzwi do balkonu na BS A jest teraz możliwa do skanowania.
  - Poprawiono ustawienia HDR.
   
  Mirage:
  - Naprawiono niektóre problemy z clippingiem.
  - Zablokowano widoczność pod vanem na B.
   
  Office:
  (Zmiany oparte na opiniach pro graczy)
  - Dodano śnieg na śmietniku na tylnym dziedzińcu
  - Maszyny do napojów zostały uzupełnione.
  - Biuro jest teraz środowiskiem dla niepalących.
  - Uporządkowano pomieszczenie kuchenne.
   
  Overpass:
  - Nowy model kolizji na śmietnikach na mapie.
  - Naprawiono zwiększenie pikseli #151 w wodzie przy bombsite B.
  - Zmienione oświetlenie świata.
  - Przerobiono tło na bombiste A.
   
  3. INNE
  - Skompresowano kilka tekstur w celu zmniejszenia użycia pamięci.
  - Wyciszono automatycznie ścieżki dźwiękowe przez boty na rozgrzewce.
  - Usunięto tryb "Obrońca" z karty "Chętni do gry"
  - Dodano opcje uruchamiania "-noubershader". Gracze na bardzo starym sprzęcie Intela mogą ustawić tą opcje, aby poprawić szybkość klatek.
  W innym razie ta opcja nie jest zalecana, ponieważ może powodować problemy na przeważającej większości procesorów graficznych.
   
   
   
  Jak oceniacie aktualizacje? Myślicie, że poprawki w broniach, mapach wpłyną jakoś inaczej na grę? Zapraszam do komentowania  
  Źródło: 1

  • selfie
  • (edited)
  5 comments
  828 views
 11. To już koniec pewnej epoki fanów Windows 7, właśnie dzisiaj zakończył wsparcie! System staje się niebezpieczny!

  Stary dobry Windows 7, pamiętam jego premierę jak by to było wczoraj. Windows Areo, ulepszona wydajność względem Windows Visty. Niektórzy pozostali na tej wersji ze względu na kafelki, które pojawiły się w systemach 8, 8.1 i 10. Wszystko dobre, co się szybko kończy.
   
   
  Co to oznacza dla użytkowników?
  Oznacza to, że użytkownicy tych systemów zostaną pozbawieni łatek bezpieczeństwa. Od dnia dzisiejszego nie jest zalecane (a wręcz kategorycznie niezalecane) korzystanie z Windows 7 np. dla firm, użytkowników prowadzących własne projekty, robienie przelewów przez internet itp.
  Dalszy rozwój programów zostanie również zakończony.
   
  CentrumXP w swoim artykule napisało ciekawą notkę:
   
  Warto wspomnieć tutaj również, że i my kończymy wsparcie z tym systemem. Wszelkie nowości na forum jak i serwerach będą powstawać z myślą o najnowszym systemie Windows 10.
   
  Aktualizacja do Windows 10?
  Tak, to może zapobiec mnóstwem problemów. Nadal istnieje możliwość aktualizacji ze starszych systemów. Jak dokonać aktualizacji znajdziecie w osobnym artykule:
   
  Windows 7 na celowniku hakerów!
   

   
  Jak widzimy powyżej komputery z systemem Windows 7 są wciąż popularne. Badania również wskazują, że Windows 7 pada coraz częściej ofiarą hakerów i wirusów. Można się spodziewać, że ilość ataków od dnia dzisiejszego będzie tylko rosła.
   
  A Wy planujecie przesiadkę do najnowszego systemu Windows 10? Za czym będziecie tęsknić?
   
   
   
   

  1 comment
  693 views
 12. NOWA OPERACJA! - Aktualizacja CS:GO [19.11.2019]

  | Aktualizacja CS:GO |
  - 19.11.2019 -
   
   
  Dzisiejszej nocy Valve dodało nową, gigantyczną aktualizację do CS:GO.
  Została dodana między innymi długo wyczekiwana operacja - SHATTERED WEB!
  Co konkretnie aktualizacja wprowadza?
   
  Cena przepustki: 56,99 zł.

   
  - Agenci Shattered Web -
  Jedna z największych zmian w aktualizacji - Agenci. Po raz pierwszy w CS:GO, można odblokować postać TT/CT którą można zagrać na dowolnej mapie, trybie, czy serwerze.
  Postacie można zdobyć jako nagrodę w postępach misji operacji. Wykonując misje, zdobywa się gwiazdki, dzięki którym można następnie odblokowywać nagrody.
   

   

  Wszystkie postacie > Tutaj <.
   
  - Skrzynka Shattered Web -
  Została dodana nowa w skrzynka, a w niej 4 nowe kosy!
   

   

   
  - Nowe kolekcje broni -
  The Norse Collection | The St. Marc Collection | The Canals Collection
  Pojawiły się również nowe kolekjne broni, które sięgają od czerwonych, po szare skiny.
   

  Wszystkie skiny  > Tutaj <.
   
  - Stickery & Graffiti Shattered Web -
  Zostały także dodane stickery oraz wszelkiego rodzaju graffiti:


   
  - Misje Shattered Web -
  Gracz posiadający przepustkę do operacji będzie otrzymywał co tydzień 6 misji. Można je wykonywać w każdej chwili i w dowolnej kolejności.
  Wykonując misje, gracz otrzymuje gwiazdki.

  - Nowe mapy -
  Zostały dodane 3 nowe mapy:
  - Studio do trybu uproszczonego,
  - Lunacy do misji Flying Scoutsman ,
  - Jungle do trybu Danger Zone.
   

   
  - Inne zmiany -
   
  [Mapy]
  - Cache został dodany do trybu turniejowego.
  - Zoo oraz Seaside zostały usunięte.
  - Zmieniono mapę Vertigo.
   
  [Gameplay]
  - Zwiększono cenę SG553.
  - Zmniejszono cenę FAMASA i Galila o 200$.
   
  [DangerZone]
  - Wprowadzono korekty w menu zakupów.
  - Wprowadzono niewielkie korekty zablokowanych drzwi oraz interakcji z sejfem.
  - Automatyczni strażnicy strzelają teraz M249.
  - Dodano ikonę na killfeedzie dla automatycznych strażników.
  - Dodano więcej wybuchowych baryłek.
   
   
  Źródła: 1, 2, 3
   
   
  Co myślicie o dzisiejszej aktualizacji?
  Operacja warta jest swojej ceny? Agenty mają sens w CS:GO? Jak podobają wam się nowe skiny?
   

  5 comments
  6.9k views
 13. Listopad 2019 - nowe gry na PC?

  Listopad- Nowe gry, nowe gwiazdy! Najbardziej oczekiwanymi grami w Listopadzie są: Need for Speed Heat, Star Wars Jedi: Fallen Order, Red Dead Redemption 2 i Sniper: Ghost Warrior.
   
  Need for Speed Heat
  Premiera: 8 listopada
  Platformy: PC, PS4, Xbox One
  Wydawca PL: Electronic Arts Polska
  Wersja polska: Dialogi
  Need for Speed powraca na dawne tory. Po chłodno przyjętej odsłonie z 2015 roku oraz Payback, Ghost Games sięga do korzeni, ponownie serwując graczom rozbudowane opcje tuningu, nielegalne zawody i pościgi policyjne. W dniu premiery gra zaoferuje 127 pojazdów. Nowości w serii to możliwość wymiany silnika w autach i zmiana wydechu, a także modyfikacja postaci gracza. Wiadomo, że w Need for Speed Heat nie pojawią się płatne paczki z losową zawartością, czyli lootboxy. Rozgrywkę podzielono na dzień i noc. Po zmroku bierzemy udział w nielegalnych wyścigach, które przyciągają uwagę służb. Po wschodzie słońca ścigamy się w legalnych zawodach na ulicach Palm City. Policja patrolują ulice i może przeszkodzić w jeździe po Palm City, przy czym o zmroku funkcjonariusze są agresywniejsi i korzystają ze wsparcia helikopterów.
  Star Wars Jedi: Fallen Order (Star Wars Jedi: Upadły zakon)
  Premiera: 15 listopada
  Platformy: PC, PS4, Xbox One
  Wydawca PL: Electronic Arts
  Wersja polska: Dialogi
  Po wielu latach miłośnicy najbardziej znanego kosmicznego uniwersum doczekali się pełnoprawnej kampanii dla jednego gracza w uniwersum „Gwiezdnych Wojen”. W Fallen Order nie ma trybu sieciowego. Historia rozgrywa się po wydarzeniach z trzeciej części filmowej sagi. Młody padawan - Cal - któremu udało się przetrwać Rozkaz 66, ukrywa się przed Imperium. Główne hasło marketingowe gry to „Nie wyróżniaj się”. W grze nie ma możliwości skradania się, twórcy stawiają na walkę. Potyczki, które będziemy toczyć za pomocą miecza świetlnego i Mocy, mają przywodzić na myśl Sekiro: Shadows Die Twice. Chodzi jednak nie o poziom trudności, a o parowanie i uniki. Podczas przygody zwiedzimy wiele planet, na których zdobędziemy nowe bronie i ekwipunek. Gra nie ma jednak otwartej struktury - to tytuł w znacznej mierze liniowy. Do ukończonych lokacji można jednak powrócić.
  Red Dead Redemption 2 (PC)
  Premiera: 5 listopada
  Platformy: PC
  Wydawca PL: Cenega
  Wersja Polska: Napisy
  Nadszedł ten czas. Zgodnie z oczekiwaniami, jeden z największych hitów 2018 roku (a może całej historii gier?) zadebiutuje na PC. To oczywiście pełna edycja - obszerny tryb fabularny oraz multiplayer, czyli Red Dead Online. Wersja PC zaoferuje „liczne ulepszenia techniczne i graficzne”. Pojawią się też dodatkowe treści do kampanii fabularnej - między innymi nowe misje ścigania zbiegów, kryjówki gangów oraz uzbrojenie. Warto nadmienić, że Rockstar Games nieustannie rozbudowuje moduł online, dodając nowe misje i możliwości. Pojawiły się już np. profesje: łowca nagród, handlarz i kolekcjoner. Produkcja to prequel historii opowiedzianej w Red Dead Redemption. Wcielamy się w Arthura Morgana - prawą rękę przywódcy gangu, który po nieudanym napadzie nieustannie ucieka stróżom prawa.
  Sniper: Ghost Warrior Contracts
  Premiera: 22 listopada
  Platformy: PC, PS4, Xbox One
  Wydawca PL: CI Games / City Interactive
  Wersja polska: Dialogi
  Nowa gra od CI Games ponownie pozwoli wcielić się w strzelca wyborowego, tym razem na Syberii. Istotną zmianą jest fakt, że twórcy rezygnują z otwartego świata na rzecz mniejszych i bardziej skondensowanych lokacji. Nie oznacza to jednak, że przygoda jest liniowa - cele można wyeliminować na wiele sposobów, niczym w serii Hitman. Główną oś rozgrywki stanowią tytułowe kontrakty, z określonym celem głównym i zadaniami dodatkowymi. Gracze powtórzą wyzwania, aby zrealizować je lepiej i zarobić więcej pieniędzy. W grze znajdzie się w sumie pięć regionów, zróżnicowanych pod względem krajobrazu. Podchodząc do celu zastosujemy różne strategie. Bohater jest nie tylko świetnym strzelcem, ale potrafi się też skradać. Gra zaoferuje nie tylko kampanię, ale też tryb wieloosobowy.
   
   
  Ja osobiście czekam na grę Sniper: Ghost Warrior Contracts, pewnie z polubienia tej serii gier.
  A gracze na jaką grę najbardziej czekają?? 
  źródła: 1, 2, 3
   

  5 comments
  822 views
 14. NOWA KOSA! - Aktualizacja CS:GO 18.10.2019

  Aktualizacja CS:GO - 18.10.2019    
   
  Nowy cache
  Pierwsza, jak i najbardziej wyczekująca zmiana przez graczy CS:GO w ostatnim czasie, została wreszcie wprowadzona! Mowa tu o nowej mapie Cache!
  Została ona dodana do trybu Uproszczonego, Deathmatch oraz Sparingowego.
   

   
   
   
   
  Nowa skrzynka
  Została również dodana nowa skrzynka o nazwie CS20 z okazji 20 urodzin Counter-Strike'a.
   

   
  Standardowo, skiny zostały wzięte z Warsztatu Społeczności, natomiast wszyscy zafascynowani są kosą:
  Wprowadzono nowy rzadki przedmiot specjalny - klasyczny nóż z serii CS'a.
   
   
   
  Nowa kapsuła
  CS:GO udostępnił również kapsułę CS20 Stricker Capsule, która zawiera 20 naklejek zaprojektowanych przez społeczność.
   

   
   
   
  Inne zmiany
  [MISC]
  Dodano opcję uruchamiania -lowmemworkshop, która pozwala na wgrywanie wyjątkowo dużych map do Warsztatu Steam
  Dodano komendę fov_tv_debug, która pozwala na zmienianie pola widzenia w trybie wolnej kamery na GOTV oraz podczas oglądania dema
   
   
  Źródła: 1, 2, 3
   
   
  Co myślicie o tych wszystkich zmianach?
  Co wam się najbardziej podoba?

  • Evi.
  • (edited)
  2 comments
  1.7k views
 15. Aktualizacja do CS 1.6 z dnia 08.10.2019

  Witajcie, aktualizacja dla Counter-Strike 1.6 jest już dostępna, a co w niej nowego?  (Większość tekstu jest tłumaczona przez translator, a więc przepraszam za błędy)
   
   
  Zmiany i uzupełnienia:  
  Zapobiegaj wpływom texgamma i lightgamma oraz jasności na oświetlenie w trybie multiplayer. Dodano obsługę awatarów dla graczy w tabeli wyników dla niższych rozdziałek. Dodano cvar tablicy wyników, aby pokazać skrócone, proste nagłówki kolumn: scoreboard_shortheaders, ustaw na 0/1, aby wyłączyć / włączyć. Dodano cvar tablicy wyników, aby włączyć / wyłączyć wyświetlanie awatarów: scoreboard_showavatars, ustaw na 0/1, aby wyłączyć / włączyć. Dodano nowy serwer cvar, mp_infinite_ammo, ustawiony na 0, aby wyłączyć, 1 dla nieskończonej amunicji w pistoletach, 2 dla nieskończonego przeładowania amunicji. Dodano kolumny pieniędzy i zdrowia do tablicy wyników i graczy / serwerów, aby kontrolować ich wyświetlanie.  Cvars graczy to: scoreboard_showhealth i scoreboard_showmoney, można ustawić na 0/1, aby wyłączyć / włączyć wyświetlanie.  
  Cvar'y dla serwera: mp_scoreboard_showhealth i mp_scoreboard_showmoney, można je ustawić na następujące wartości. 
   
        0 - Wyłącz wyświetlanie zdrowia / pieniędzy.
   
  1 - Pokaż wszystkim terrorystom zdrowie / pieniądze dla TT.
  2 - Pokaż zdrowie / pieniądze dla CT wszystkim drużynom
  3 (domyślnie) - Pokaż zdrowie / pieniądze CT & TT.
  4 - Pokaż zdrowie / pieniądze dla wszystkich graczy wszystkim pozostałym graczom
  5 -  Pokaż dla CT & TT zdrowie i pieniądze członkom drużyny i widzom
   
   
        2. Poprawki:
   
  Naprawiono opóźnienie przeładowania pocisku shotgun'a podczas przytrzymywania +attack, gdy magazynek jest pusty. Naprawiono nieznaczne przesunięcie nieprzezroczystego celownika. Naprawiono anulowanie ataku UMP45 po naciśnięciu przycisku +attack2.
   
       3. Ogólne:
   
  Naprawiono ustawienie częstotliwości odświeżania monitora przez -freq, gdy używane jest z -nofbo. Naprawiono niepotrzebne przeskalowanie tekstur za pomocą tekstur NPOT. Naprawiono polecenie slist, teraz pokaże serwery w sieci lokalnej. Naprawiono pasek postępu dla poszczególnych plików w pobieraniu zasobów zawsze wyświetlanych na 100%. Dodano automatyczne zapisywanie cvar'ów (HL # 2237). Naprawiono brakujące lokalizacje w interfejsie użytkownika obserwatora. Zmieniono kolejność kolumn w przeglądarce serwerów, aby zapobiec wykorzystywaniu opisów gier do fałszywej liczby graczy na serwerze. Naprawiono możliwość ustawienia sv_cheats przez graczy w grze wieloosobowej (sv_cheats jest teraz kontrolowany przez serwer). Poprawki bezpieczeństwa do poleceń konsoli. Poprawki bezpieczeństwa ładowania zasobów.  
   
   
  Źródło: 1
   

  • selfie
  • (edited)
  5 comments
  1.7k views
 16. CS:GO - Nowy Cache!

  Nowy wygląd mapy Cache!
  Dnia dzisiejszego zaprezentowano, wyczekiwany przez wszystkich graczy CS:GO, rework mapy Cache!
   
  Podczas ESL One New York odbył się showmatch, prezentujący odświeżoną mapę de_cache, nad którą pracował Shawn “FMPONE“ Snelling przez ostatni rok.
  Na mapie zostały wykonane gigantyczne zmiany zarówno w wyglądzie, jak i w samej rozgrywce.
   
  Mapa zostanie oficjalnie wprowadzona do gry 11 października.
   
  NOWY WYGLĄD

   

   

   

   

   

   

   
   
  NOWE MIEJSCÓWKI
   
   
  A jak wam się podoba nowy cache?  
  Źródła: 1, 2, 3, 4

  • Evi.
  • (edited)
  9 comments
  755 views
 17. Znamy datę premiery oraz miejsce nowej wersji mapy Cache!

  Tak, stało się! Na naszym fanpage informowaliśmy Was o ukończeniu przebudowy mapy Cache, który ogłosił jeden z twórców mapy Shawn „FMPONE” Snelling. Kiedy zobaczymy na naszych ekranach nową mapę?
   
  Od razu mówimy Wam, że możemy obejść się smakiem na kolejne dwa miesiące. Opublikowanie nowej wersji mapy nie nastąpi wcześniej niż po majorze. Wygląda na to, że na większą aktualizację możemy liczyć dopiero pod koniec września. Premiera nowej mapy ma nastąpić już 29 września podczas imprezy organizowanej przez Intela czyli ESL One New York 2019. Tego dnia zostanie rozegrany mecz pokazowy na nowej mapie. Spodziewamy się ogromnych nowości na tej mapie ze względu na tak długi czas renowacji Cache.
   
  Fani tego dnia w Barclays Center będą mogli przetestować nową mapę osobiście, a ich twórcy będą nadzorować testy osobiście.
   
  Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź na YouTube.
   

  1 comment
  757 views
 18. Aktualizacja CS:GO - Nowe mapy i Mecze 5 vs. 5 nierankingowe

  Dzisiaj wjechała aktualizacja do gry CS:GO. Wprowadza jak zawsze poprawki, ale dzisiaj dodano również parę nowości! Dodano mapy Seaside oraz Breach, które pochodzą z operacji Bravo oraz Phoenix. Może skończą się Valve mapy i wkrótce zobaczymy nową operację, która jest chyba najbardziej wyczekiwaną nowością w CS:GO. Poniżej możecie znaleźć zmiany oraz zdjęcia nowych map.
   
  Rozgrywka:
  Dodano mapy Breach i Seaside do Grupy Sigma,
  Usunięto Workout z gier rankingowych,
  Dodano gry nierankingowe pod nazwą „Scrimmage Maps” do oficjalnych gier. Scrimmage Maps to w tym momencie Ruby, Breach i Seaside,
  Scrimmage Map nie mają restrykcji dotyczących rang w grupie, mecze nie mają wpływu na rangę, wygrane nie będą zaliczane do oficjalnych wygranych meczów. Opuszczenie meczu po wciśnięciu „ACCEPT” będzie skutkować karą.
  Linux:
  Logi serwera na Linuxie używać będą teraz osobnych ścieżek do zapisu danych.
  Inne:
  Usunięto błąd powodujący turlanie się granatów,
  Naprawiono problem powodujący krach gry po nadepnięciu na minę odrzutową lub ładunek wyważający,
  Suwak głośności graczy może być przesunięty do zera, co spowoduje wyciszenie gracza.
  Mapy:
  Naprawiono niechcianą podsadzkę na Overpassie (Codewise boost?).
  Vertigo:
  Nowe podejście do obszaru bombowego B, Usunięto krokwie wokół wejścia bombsite'u, Zredukowano ilość jednostek HVAC (zielonych dużych obiektów z wentylatorami), Dodano możliwość rzucania granatów na bombsite bez pokazywania się, Usunięto jednostronne zejście w windzie, Dodano pokój z drabinką niedaleko szybu windy, łączący ze środkiem, pozwala na przejście pod bombsite A, Przesunięto most w szybie windy, Przesunięto spawn terrorystów, Poszerzono otwór do rzucania granatów na środku w łączniku, Ułatwiono skok na rusztowanie na A, Poszerzono drzwi na tyłach bombsite'u A, Wiele poprawek. Opis zmian pochodzi z: Esportnow.pl
  Mapa Seaside
   
   
  Mapa Breach
   
   

  0 comments
  742 views
 19. PS Plus | Lipiec 2019

  W Lipcu posiadacze PS Plus będą mieli w co grać.
  Mogą oni już dopisać do biblioteki takie tytuły jak :
  Detroit Become Human Edycja Specjalna -  Detroit, 2038 r. Androidy do złudzenia przypominające ludzi idealnie sprawdzają się jako siła robocza. Nigdy się nie męczą ani nie sprzeciwiają, są bezgranicznie posłuszne – do czasu. Nikt nie wie dlaczego nagle, niektóre androidy zaczynają zachowywać się irracjonalnie, zupełnie jak gdyby działały pod wpływem emocji…
  Przejmij kontrolę nad trzema z nich i bądź świadkiem podróży mającej na celu odkrycie tego kim naprawdę są.
  W edycji specjalnej znajdziecie oprócz samej gry :
  -Kolejną grę : Heavy Rain na PS4! Jest to gra przygodowa utrzymana w konwencji interaktywnego thrillera, w której celem jest złapanie seryjnego mordercy
  - Cyfrowe materiały graficzne.
  - Ścieżkę dźwiękową.
  - Awatary.
  - Dynamiczne motywy na PS4 - Cyber Life oraz główni bohaterowie.
   
  Horizon Chase Turbo - Ulepszona wersja gry Horizon Chase znanej z urządzeń mobilnych. Naszym zadaniem jest oczywiście pokonywanie tras w jak najkrótszym czasie.
   
  Pamiętajcie - Macie miesiąc na dodanie gier, bo przepadną!
   
   
   
   
   
  Źródło : https://tvgry.pl
  https://www.playstation.com/

  0 comments
  712 views
 20. Aktualizacja CS:GO - wersja retro

  Wczoraj CS obchodził i skończył dwadzieścia lat, więc Valve postanowiło z tej okazji dodać do gry starą wersję Dusta2.
  To jednak niejedyna akcja ze strony deweloperów, ponieważ ogłoszono jeszcze event dla twórców, którzy mogą stworzyć skórki do nowej skrzynki oraz naklejki do nowej kapsuły.
  Więcej informacji zobaczycie tutaj => Kliknij <=
   
  [MISC]
  Naprawiono bloga, który czasami nie wyświetlał najnowszych treści. Naprawiono brakujące CMS na niektórych modelach OpenGL
  Naprawiono wysokość trawy na Linuxie  
  [Dust2]
  Poprawiono miejsca odrodzenia Naprawiono niewidzialne struktury na mapie retro
  Dodano nazwy navmesh w wersji retro 1,2

  5 comments
  825 views
 21. 20 urodziny Counter Strike'a!

  Dzisiaj mija dokładnie 20 lat od premiery jednej z najsłynniejszych gier w historii - Counter Strike!
   
  Z tej okazji Valve przygotowało aktualizację CS:GO która między innymi obejmuje event z okazji 20 lecia gry.
  Event ten pozwala przenieść się na oldschoolową wersję Dusta 2!
  W tejże aktualizacji, Valve postanowiło również osłabić AUG'a, poprzez zmiany zarówno w szybkości, jak i w celności karabinu.
   
   
  [20 Rocznica Gry]
  ● Świętujcie 20 rocznicę wydania Counter Strike’a na klasycznej wersji Dusta 2. Mapa w wersji retro jest dostępna w trybie uproszczonym, na grupie map Dust 2.
  ● Kapsuła Chicken jest teraz dostępna do kupienia w kliencie gry.
   
  Oldschoolowa wersja Dust 2.

   
  Naklejki z kapsuły Chicken.

   
   
  [Rozgrywka]
  ● Wprowadzono zmiany w AUG'u, mające na celu wyrównanie stanu użytkowania broni z innymi karabinami.
  ● Szybkostrzelność broni została lekko zmniejszona.
  ● Celność karabinu bez włączonego przybliżenia została zmniejszona.
   
  [Danger Zone]
  ● Usunięto błąd powodujący podwojenie przedmiotów wyrzucanych poprzez rozbrojenie przeciwnika.
  ● Członkowie jednej drużyny będą się odradzać na rozgrzewce bliżej siebie.
  ● Gracze odradzają się teraz na rozgrzewce z losowym pistoletem.
   
  Źródła: 1, 2

  • Evi.
  • (edited)
  11 comments
  1.5k views
 22. Aktualizacja CS:GO - poprawki.

  Aktualizacje CS:GO
  11.06/12.06.19 r.
   

   
  Od jakiegoś czasu społeczeństwo CS:GO borykała się z problemem, który automatycznie wyrzucał gracza z meczu. Wszystko na to wskazuję, że po dzisiejszej łatce (naprawie) nie powinno być już żadnych komplikacji z wyrzucaniem graczy z meczu i normalnym rozegraniem meczu. 
   
  [MISC]:
  Zmniejszony czas trwania śladów niektórych materiałów leżących na ziemi. Ładunki na zakładniku, spadną od razu po jego podniesieniu.
  Naprawiono półprzezroczystość postaci FBI. Dodano kilka poprawek do stabilności serwerów i klienta gry.
   
  [PERFECT WORLD]:
  Dodano panel z wydarzeniami dla graczy w chińskiej wersji.  
  >> Tutaj znajdziesz źródło <<

  6 comments
  933 views
 23. Przedstawiamy Wam pierwszą przeglądarkę dla graczy! Oto Opera GX!

  Tak, to nie jest żart. Opera wprowadza na światło dzienne swoją nową przeglądarkę dla graczy o nazwie Opera GX! Przeglądarka ma różne funkcje personalizacji, łatwy dostęp do Twitcha oraz możemy kontrolować ile procesora i RAMu może pobierać.
   
  Jak działa kontrola procesora i RAMu w nowej przeglądarce?
  Działa to za pomocą konsoli GX. To właśnie w niej możemy ustawić ile chcemy dać miejsca procesorowi oraz kontrolować zasoby pamięci RAM. Jeżeli przeglądarka przekroczy limit to wygasi części otwartych okien lub w ekstremalnych przypadkach przeglądarka może zwolnić.
  Dzięki konsoli możemy również wygasić wybrane przez nas strony, aby ograniczyć użycie RAMu przez przeglądarkę. Dzięki temu nie musimy się martwić zamykaniem przeglądarki przed włączeniem gry.
  Twórcy przeglądarki mają już w planach wprowadzenie funkcji z jakiego rdzenia procesora przeglądarka ma korzystać.
   

   
  Większe możliwości personalizacji!
  Nowa przeglądarka Opera GX oferuje nam nie tylko zmianę tła na własny, ale także innych kolorów przeglądarki. Dodatkowo została zintegrowana z Razer Chroma, która daje nam możliwości ustawienia kolorów urządzeń do panujących kolorów z przeglądarki.
  Dodane zostały również efekty dźwiękowe. To chyba jedna z najfajniejszych nowości!
   

   
  Wszystkie inne funkcje, które są w obecnej przeglądarce Opera zostały przeniesione do najnowszej przeglądarki, co daje nam nawet wbudowany AdBlock!
  Przeglądarkę możecie już testować klikając w ten link.
  Warto pamiętać, że przeglądarka działa na silniku Chromium dzięki czemu jest kompatybilna z naszą stroną
  Premiera Opera GX jest przewidziana jeszcze na ten rok.
   
   
   

  11 comments
  1.5k views
 24. Gry Playstation Plus na czerwiec !

  Sony wczoraj podało nowe tytuły gier, które możemy dodać do biblioteki za darmo!
  Posiadacze PS Plus mogą dopisać do biblioteki gry:
  Borderlands: The Handsome Collection - zremasterowana kolekcja, w której skład wchodzą dwie odsłony serii Borderlands – Borderlands 2 oraz Borderlands: The Pre-Sequel! wraz ze wszystkimi rozszerzeniami oraz dodatkami DLC. Borderlands: The Handsome Collection oferuje w sumie dziesiątki godzin zabawy, zarówno solo, jak i w grupie ze znajomymi. Sonic Mania - Tytuł który stworzony został przez niezależny zespół deweloperski złożony z oddanych fanów serii, gra jest hołdem złożonym marce na 25-lecie jej istnienia.  
  Te gry będzie można dodać dopiero od 7 czerwca.
   
  Są to też ostatnie dni, w których można dodać gry z PS Plus z maja :
  Overcooked - kooperacyjna gra kulinarna, w której w trakcie zabawy wcielamy się w zapracowanego kucharza. Naszym zadaniem jest przygotowywanie potraw, co wymaga ścisłego trzymania się receptury i dostarczania odpowiednich składników we właściwe miejsca w kuchni. Tempo rozgrywki jest bardzo szybkie i nawet krótkie opóźnienie w realizacji poszczególnych etapów przepisu może zniszczyć całą potrawę lub sprawić, że klient straci cierpliwość. What Remains of Edith Finch - wielokrotnie nagradzana gra przygodowa. Stworzona została przez niezależne studio Giant Sparrow, odpowiadające też za The Unfinished Swan z 2014 roku. W trakcie zabawy gracze eksplorują przedziwną rodzinną posiadłość, której mieszkańcy zginęli w tragicznych okolicznościach. Krótka produkcja odznacza się niezwykle interesującą oprawą graficzną. @ Polej napisalem że od 7 czerwca te gry nowe xD
  Źródło : https://tvgry.pl
   

  3 comments
  609 views
 25. Wiosenne Porządki na Steam!

  Dzisiaj na Steamie trwają wiosenne porządki. Mają one zachęcić do kupna trochę starszych produkcji.
  Od dzisiaj do 28 maja do 19:00 można przetestować za darmo tytuły takie jak:
  - Dead by Daylight - gra multiplayer, w której jeden gracz kontroluje psychopatycznego mordercę, a pozostali uczestnicy zabawy wcielają się w jego potencjalne ofiary,
  - Assetto Corsa - Symulator wyścigów samochodowych, za którą odpowiada studio Kunos Simulazioni,
  - Black Desert Online - gra MMORPG,
  - Don't Starve Together - Samodzielny dodatek do gry Don't Starve,
  - Left 4 Dead 2 - Kooperacyjna strzelanka studia Valve,
  - Grim Dawn - RPG Akcji,
  - Endless Space 2 - Kosmiczna strategia 4X studia Amplitude.
   
  Podczas Wiosennych Porządków możesz zdobyć specjalną odznakę dla profilu Steam. Wymaga to różnych zadań , a ich całą listę znajdziecie tutaj!
  Wszystkie wymienione gry zostały przecenione o min 50%, więc jeśli ci się gra spodoba i skończy ci się okres próbny, to możesz ją kupić w promocji!
   
   
  Źródło https://tvgry.pl:

  4 comments
  758 views
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.