Jump to content
ZAPRASZAMY NA NOWY SERWER CS:GO ONLY KNIFE - 91.224.117.168:27015
Sign in to follow this  
Gazetka #35 - wrzesień 2019
0la
15 comments
283 views

Sign in to follow this  

User Feedback

Recommended Comments

Według mnie gazetka taka jak wcześniejsza, jest bardzo słaba treściowo. Nie ma nic interesującego prócz grafiki, no i wiadomo elita, ale ona już dawno straciła swój urok :D Po co komu kodeks karny w gazetce? To jest forum poświęcony grze, a więc gdzie są jakieś informację dotyczące e-sportu lub nowości steam? Nowy cache został zaprezentowany a zero o nim wzmianki ani nawet o otwartej becie nowego klienta steam :D Nie wspomnę o pominięciu otwarcia nowego serwera CS:GO Arena #2, zachęcaniu ludzi do typera i wiele wielu innych drobnych szczegółów :> Ja rozumiem, że jesteście we dwie, ale dlaczego nie napiszecie do kogoś, aby wam pomógł? Moderacja albo administracja pewnie chętnie by pomogła, rzuciła kilka fajnych pomysłów, a tak to jest miesiąc w miesiąc, to samo w gazetce tylko podmienione nazwy tematów xD aaa i jeszcze wulgaryzmy w gazetce? :/  Mam nadzieję, że w następnej gazetce będzie więcej zaangażowania i coś ciekawego do przeczytania :D To nie jest żaden hejt czy coś tylko opinia osoby, która chciałaby znaleźć w forumowej gazetce więcej nowych i pasujących treści :D 

Share this comment


Link to comment
Share on other sites

Pomimo, że jesteście same. Staracie się coś robić, i dodawać gazetki co miesiąc. Według mnie redaktorów powinno być więcej, ponieważ praca redaktora to czasochłonna robota, a jak to już jest nie mamy tyle czasu, ponieważ mamy pracę, szkołę, życie prywatne. Za chęci i prace oczywiście plusik. 

Share this comment


Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z opinią selfieg’o co do gazetki. Nie czyta jej się z zaciekawieniem, a wręcz przeciwnie - jest nudna i monotonna. Fajnie, że się staracie i próbujecie utrzymać redakcję, ale chciałabym zobaczyć coś więcej - coś nowego i zaskakującego. Najlepsza w gazetce jest oczywiście oprawa graficzna, jak zwykle na wysokim poziomie. 

Ps: Proszę nie brać mnie za jakąś wredną osobę, bo po prostu wyraziłam swoją opinię.

Share this comment


Link to comment
Share on other sites


Guest
This is now closed for further comments

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.