Jump to content
 • Newspaper 1s2k
 • Sign in to follow this  
  Gazetka #35 - wrzesień 2019
  0la
  15 comments
  154 views

  Sign in to follow this  

  User Feedback

  Recommended Comments

  Według mnie gazetka taka jak wcześniejsza, jest bardzo słaba treściowo. Nie ma nic interesującego prócz grafiki, no i wiadomo elita, ale ona już dawno straciła swój urok :D Po co komu kodeks karny w gazetce? To jest forum poświęcony grze, a więc gdzie są jakieś informację dotyczące e-sportu lub nowości steam? Nowy cache został zaprezentowany a zero o nim wzmianki ani nawet o otwartej becie nowego klienta steam :D Nie wspomnę o pominięciu otwarcia nowego serwera CS:GO Arena #2, zachęcaniu ludzi do typera i wiele wielu innych drobnych szczegółów :> Ja rozumiem, że jesteście we dwie, ale dlaczego nie napiszecie do kogoś, aby wam pomógł? Moderacja albo administracja pewnie chętnie by pomogła, rzuciła kilka fajnych pomysłów, a tak to jest miesiąc w miesiąc, to samo w gazetce tylko podmienione nazwy tematów xD aaa i jeszcze wulgaryzmy w gazetce? :/  Mam nadzieję, że w następnej gazetce będzie więcej zaangażowania i coś ciekawego do przeczytania :D To nie jest żaden hejt czy coś tylko opinia osoby, która chciałaby znaleźć w forumowej gazetce więcej nowych i pasujących treści :D 

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites

  Pomimo, że jesteście same. Staracie się coś robić, i dodawać gazetki co miesiąc. Według mnie redaktorów powinno być więcej, ponieważ praca redaktora to czasochłonna robota, a jak to już jest nie mamy tyle czasu, ponieważ mamy pracę, szkołę, życie prywatne. Za chęci i prace oczywiście plusik. 

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites

  Zgadzam się z opinią selfieg’o co do gazetki. Nie czyta jej się z zaciekawieniem, a wręcz przeciwnie - jest nudna i monotonna. Fajnie, że się staracie i próbujecie utrzymać redakcję, ale chciałabym zobaczyć coś więcej - coś nowego i zaskakującego. Najlepsza w gazetce jest oczywiście oprawa graficzna, jak zwykle na wysokim poziomie. 

  Ps: Proszę nie brać mnie za jakąś wredną osobę, bo po prostu wyraziłam swoją opinię.

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites


  Join the conversation

  You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

  Guest
  Add a comment...

  ×   Pasted as rich text.   Restore formatting

    Only 75 emoji are allowed.

  ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

  ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

  ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.