Jump to content
 • Sign Up
 • Newspaper 1s2k
 • In Newspaper 1s2k

  [Gazetka] #26 1s2k.pl

  Karolcia ;***


  User Feedback

  Recommended Comments  Cudo! ^^ 

  Gazetka piękna! Robota wykonana w doskonałym stopniu :* 

  Z elitą sieci się nie zgadzam przynajmniej w jednym przypadku :/ 

   

   

   

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites

  Widać że zostało w to włożone mnóstwo pracy, mimo wszystko tak jak napisał kolega wyżej, ta gazetka absolutnie nie powala. Jest mnóstwo niedopracowanych szczegółów które wspólnie, tworzą coś nieciekawego. Czy to głupie tytuły, czy same czcionki lub ich rozmiar, czy to dobrana kolorystyka napisów, tła, grafiki i inne - to wszystko sprawia, że niestety gazetka nie jest przyjemna dla oka.

  Co do artykułów nie mam żadnych zarzutów, wszystko starannie napisane.

   

  Teraz też przychodzi kwestia "co działo się tego miesiąca na forum?". Podam przykład świątecznego konkursu który niestety w większości został skopiowany z samego tematu konkursowego. Mamy tam między innymi regulamin, który myślę że nikogo nie ochodzi (konkurs w końcu już się zakończył), lepiej byłoby napisać coś typu "wymagania były dosyć wysokie i wszystkie prace je niestety nie przestrzegały". Po co też dawać zwycięzców w osobnej "kartce" skoro można to od razu zrobić w opisie konkursu, z pokazaną pracą zwycięzcy oraz jego nagrodą? Myślę że byłoby to dużo ciekawsze dla czytelników.

   

  To tylko i wyłącznie przykład jak i PROPOZYCJA.

  Wiadomo, nie wszystkich da się zadowolić ale wiem, że gazetke można wykonać staranniej która zachwyci całe forum. Co powiecie może na współpracę z grafikami w gazetce?

  Wiem też że w tym miesiącu z redaktorami było krucho, dlatego nie odbierajcie mojego komentarza jako narzekania lub czegokolwiek innego negatywnego. Chciałam to przedstawić jako "konstruktywną krytykę" mając nadzieję że przy tym nikogo nie uraziłam. :D I kto wie, może podczas tworzenia następnej gazetki niektóre propozycje wejdą w życie, decyzja należy do was.

   

  Tak samo jak przy poprzedniej gazetce, w razie problemu przy takich bardziej "wyglądowych" cechach gazetki, śmiało możecie chociażby do mnie napisać, a z chęcią w wolnej chwili pomogę, mimo że sama w tym ofc. nie jestem profesjonalistką. :D 

  W każdym razie, podziwiam za ogrom pracy włożony w tą gazetke i czekam z niecierpliwością na kolejne! 

  Edited by Evi.

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites

  Gazetka w porównaniu z wcześniejszymi "wydaniami" jest na bardzo niskim poziomie. Nawet mogłabym powiedzieć, że wygląda jak prezentacja, którą Maciuś z gimnazjum zmontował w Power Poincie, dzień przed terminem końcowym, żeby tylko nie dostać jedynki. 

   

  "Zmiany w ekipie" zostały przedstawione bardzo chaotycznie. Poszczególne rubryki są umiejscowione na zupełnie innych wysokościach, sprawia to wrażenie braku organizacji i nieporządku.

   

  Kolorowe kwadraciki/prostokąty, białe paski i źle wklejone zdjęcia aż kłują w oczy.

   

  Top 15 graczy na podstawie wyników w gametrackerze? To żart jakiś? X_D

   

  Rozpisywanie zasad każdego konkursu z osobna również jest nieprofesjonalne i kiepsko wygląda. Wystarczyłoby wypisać zwycięzców i nagrody, ale nie! Trzeba zająć jak najwięcej miejsca. :DDDD

   

  A, no tak.. Prawie zapomniałam o czcionce. Dlaczego coś tak ohydnego w ogóle znalazło się w gazetce? Wygląda jak jakiś Arial z painta i wcale nie współgra z innymi elementami gazetki.

   

  Do treści nie mogę się przyczepić, bo wszystko wydaje się być przyzwoite, ale redagowanie tekstu wam nie wychodzi. Znajdźcie sobie kogoś kto zadba o walory estetyczne.

  : )

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites

  Wiele gazetek widziałem ale w tej widać, że autorowi się 'chciało'. 

  Jedyne co mnie zdziwiło to top15 z GT a nie z serwera ale fakt faktem na tyle serwerów ciężko to uporządkować :)

  Może kolorystyka moglaby być ładniejsza (kwestia gust). Taka błękitna lepiej by siadła. Ale to już czepialstwo z mojej strony

   

  Oczywiście +

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites
  14 godzin temu, Karolcia ;*** napisał:

  Przykro mi, ale grafikiem nie jestem, a ktoś musiał to dokończyć. :)

  Nie przejmuj się negatywnymi komentarzami, gazetka wyszła bardzoo dobrze :D 

   

  A do reszty osób, których gazetka "nie przekonała" sami wiedzieliście, że z redakcją było krucho, więc może zamiast narzekać. to docenilibyście pracę naszej redakcji :) 

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites

  Specjalnie weszłam, żeby przeczytać gazetkę, jak redakcja zauważyła, kontaktu ze mną nie ma. Pomimo mojego odejścia, daliście radę, doceniam wasze starania oraz pracę jaką włożyliście w owy artykuł, aczkolwiek to nie jest coś, czego się spodziewałam. Ów wyżej użytkownicy wypowiedzieli się na temat grafiki, popieram ich zdanie. Wiem, że nie jesteś grafikiem, ale wygląda to słabo, więc można byłoby z niej zrezygnować i dodać po prostu jakieś obrazki w formacie png, ponieważ grafika psuje tutaj wszystko, materiałów jak na ten miesiąc również nie jest jakoś dużo(tak jest i w tym moja wina) Jest to Twoja pierwsza gazetka, mam nadzieję, że następna będzie lepsza, plus za włożoną pracę. 

  Czekam na następne wydanie, a tym czasem ciaou do lutego. 

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites

  Widzę że dajecie radę, może nie jest idealnie, ale staracie się, aby było wszystko na jak najwyższym poziomie, bądź takim jak na redakcję przystało. Cieszę się, że kontynuujecie gazetkę w maksymalnie możliwym dla Was dobrym świetle i wydaniu. Wiem, że jest sporo niedociągnięć, lecz każdy uczy się na błędach. Mam nadzieję, że wy także. Tak trzymajcie i zawsze podnoście poprzeczkę! 

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites

  A no się wypowiem jak już jestem przelotnie tutaj. Gazetka jak gazetka szału nie ma du.. nie urywa. Jak koleżanka wyżej @nevaeh ♡ napisała (Bardzo niski poziom), a tu się zgodzę patrząc poprzednie wydania, a no można odnieść wrażenie, że nie które z nich były lepiej wykonane :< A, co za tym idzie redakcji to powoli się nie chcę.. Graficznie słabo, ale wiem, że to przez forum, ale i tak słabo. Pozwolę sobie zacytować wypowiedź, a w sumie pytanie:

  Cytat

  Top 15 graczy na podstawie wyników w gametrackerze? To żart jakiś? X_D

  Tak to musi być żart jakiś na pewno? Dlaczego, bo gracze którzy kiedyś dużo grali między innymi Teka czy trzeci. Z tego co widzę nie zmienia się GT, z cod401 od pół roku jak nie więcej, a więc nie wiem czemu ogłaszacie wyniki top15, po teraźniejszym wynikach graczy, którzy już nie grają, bo z tego co wiem Teka sobie gdzie indziej pyta, a o trzecim czy kimś tam, z top15 cod czy innego serwera to już nie gra :< Wbił co miał wbić i teraz siedzi na 201 Teka i UPS pierwszy, bo od komputera ne odchodzi. To i wyniki nie są prawdziwe. Patrząc na dd2 również jest to samo, ale no mniejsza, bo przecież lepiej dać takie wyniki niż żadne prawda?

   

  Druga sprawa, a po co daliście (awanse, degradacje, rezygnacje), a tak by była nie? Dając przykład @Lance - Rezygnacja 21.12.18 i co po tym można wywnioskować, bo nie wiem? (Zrezygnował, z czego? Bycia adminem, a może opiekuna, a może UBT, ah.. no nie wiem) Też tak o zrobione, aby gazetka co 3/4 jej nie przeczyta, bo elitka tylko, aby była dłuższa ... To Tyle dziękuję.

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites
  16 minut temu, V1rus ✘ napisał:

  A, co za tym idzie redakcji to powoli się nie chcę..

  Lepiej się nie wypowiadaj na temat gazetki. Jak by nam się nie chciało to by żadnych tematów nie było.

  + Nie wiesz co się działo w redakcji więc już nie unoś się tak. I nie gadaj pisz takich głupich tekstów,  "że nam się nie chce". :)

  Inne rzeczy jak Top 15 też są dodane z jednego powodu, a więc w czym problem. Nie wiesz, nie wypowiadaj się lepiej.

   

  Awanse, degradację, i rezygnacje zawsze były i będą bo tutaj nie chodzi o jedno dla twojej świadomości. :)

   

   

  Edited by Karolcia ;***

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites  Guest
  This is now closed for further comments

  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.