Jump to content
 • Sign Up
 • Newspaper 1s2k
 • In Newspaper 1s2k

  #32 Gazetka 1s2k

  Sign in to follow this  
  Karolcia ;***
  Sign in to follow this  


  User Feedback

  Recommended Comments

  Miło i przyjemnie spogląda się na Wasze wspólne dzieło i kolejny owoc współpracy. 

  Oprawa graficzna doskonała! Czuć, zieleń i lato, idealnie pasuje do aktualnego klimatu. Brakuje nieco jednak wyróżnienia fragmentowego tekstu, bądź pojawienia się w nim miejscowo odpowiednich kolorów, które na swój sposób również przykuwają uwagę.

  Treść jak na taką ekipę - myślę, że stać Was na więcej i to nie jest jeszcze jej najlepsza wersja. 

  Mimo wszystko piąteczka i tak trzymać!

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites

  Bardzo dobra gazetka. Tylko teraz bym moją wypowiedz na temat opiekuna FFA zmienił. Bo czym dłużej tu jestem okazał sie najgorszą szują z całej sieci. Pozdrawiam i oby tak dalej B-)

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites

  Ojj, redaktorzy. :> 

   

  Oprawa graficzna super - niczego innego nie da się spodziewać po tak kreatywnej osobie. Jasne tło + zielone elementy = przyjemność z czytania. Jedynie czcionka mi nie pasuje, trochę muszę wytężać wzrok. Szkoda, że wszystko jest napisane jednym kolorem i bez pogrubień w miejscach, gdzie mogliście coś wyróżnić. 

   

  Szkoda, że występuje ogromna ilość błędów w całej gazetce. Interpunkcja siada, podobnie sens niektórych zdań. Redaktorzy powinni redagować wypowiedzi innych osób. Nie chodzi mi o zmienianie zdań całkowicie, tylko o poprawienie rażących w oczy błędów. Może innym nie przeszkadzają takie "pomyłki", ale według mnie dalibyście radę zrobić to perfekcyjnie, jeśli poświęcilibyście odrobinę więcej czasu na przygotowanie gazetki. Wiem, że każdy z was ma pewnie jakieś obowiązki, ale zaplanowanie sobie dobrze czasu daje dużo. 

   

  W gazetce jest kilka ciekawych kwestii, ale też czegoś mi w niej brakuje. Nie widzę zaangażowania i uważam, że mogłoby być lepiej. Miałam nadzieję, że w tym miesiącu przeczytam super wydanie, ale się rozczarowałam. 

   

  @ Adrian. czas się nauczyć pływać, narcyzie. 

   

  Jednocześnie gratuluję wygranym w elicie. Słabo, że kategorie rzadko ulegają zmianie. :> 

  Edited by Ewwcia.
  x

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites

  Dziękuję za tak pozytywny odzew! Cieszę się że podoba wam się oprawa, mimo że jest to moja pierwsza do gazetki w jasnym stylu. Użyłam do niej tej samej czcionki co w poprzednich, ciemnych oprawach, co najwyraźniej okazało się być błędem. :D Przy następnej okazji, postaram się znaleźć inną, odpowiednią czcionkę z polskimi znakami do jasnego tła.

   

  @ Titania @Ewwcia. dziękuję za wasze cenne uwagi. Przyznam że chciałam pozostać przy tekście w czymś prostym i wyróżniać niektóre elementy jedynie poprzez większy rozmiar, pogrubienie bądź pochylenie czcionki, co po zapisaniu grafiki, okazało się to być prawie że niezauważalne. Wezmę z pewnością wasze komentarze pod uwagę przy kolejnych podobnych pracach. ^^

   

  Dziękuję całej redakcji za kolejny miesiąc i gratuluję wykonanej pracy przy gazetce. Ale tak jak dziewczyny wyżej to opisały, może uda nam się jeszcze bardziej udoskonalić gazetkę a może i zaskoczyć czymś nowym forumowiczów. :pifpaf:

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites


  Join the conversation

  You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

  Guest
  Add a comment...

  ×   Pasted as rich text.   Restore formatting

    Only 75 emoji are allowed.

  ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

  ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

  ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.