Jump to content

Newspaper 1s2k


19 articles in this category

 1. Gazetka #51 - Kwiecień 2022

  Witajcie! Czas płynie nieubłaganie. Kolejny miesiąc już za nami, więc czas na podsumowanie. Jednak zanim przejdziemy do meritum, chcemy Wam podziękować za aktywność w poprzednim wydaniu. Liczymy na podobny odzew i tym razem. Możemy zaczynać. Jesteście ciekawi, co wydarzyło się w kwietniu? Sprawdźmy!
   

   
  W tym miesiącu byliśmy świadkami wielu zawirowań i wydarzeń, jeśli chodzi o życie forum.
   
  Jednym z najważniejszych wydarzeń były Święta Wielkanocne. Okres świąteczny nie mógł obyć się bez specjalnych zabaw i konkursów na naszej sieci. Jednym z nich był zorganizowany koszyk wielkanocny,w którym każdy z naszych użytkowników mógł wziąć udział i przy okazji wygrać ciekawe nagrody. Oczywiście nie mogliśmy zapomnieć o serwerach! Podczas aktywnej rozgrywki na wybranych przez Was serwerach CS:GO mieliście możliwość zbierania pisanek, z których otrzymywaliście usługi VIP na różny okres.
   
  Kolejną ważną, a zarazem dobrą informacją jest stworzenie nowego systemu skinów oraz zestawu naklejek! Postanowiliśmy uruchomić dla Was serwer, na którym macie możliwość ustawienia wszystkich skinów na broniach, rękawiczek i naklejek, którymi gracie na naszych serwerach. Wystarczy, że odwiedzicie serwer pod adresem skins.1s2k.pl bądź 91.224.117.104:27015, skorzystacie z dostępnych komend, których lista znajduje się w tym temacie!
   
  Myśleliście, że pracujemy tylko i wyłącznie nad serwerami? Mylicie się! Przez cały okres myśleliśmy nad usprawnieniem odwołań, skarg, ale i również aplikacji na stanowiska. W ostatnim okresie postanowiliśmy wprowadzić nowy system, który opiera się na prostych w obsłudze formularzach. Koniec z pisaniem tematu od podstaw i kopiowaniem obowiązkowych wzorów! Więcej informacji na temat nowego systemu znajdziesz pod tym odnośnikiem.
   
  Myśleliście, że to koniec informacji? Ech, niestety źle myśleliście... Pora na trochę mniej wesołą informacje. Jedną z nich na pewno jest rezygnacja @ Tugeza  ze wszystkich posiadanych rang (w tym głównie z roli Właściciela CS:GO 5vs5 #2). Serwer po przemyśleniach Szymona trafił w ręce sieci, a tym samym nowy skład zarządzający prezentuje się następująco: @ Erwin.  & @ Kacper . Szymonowi dziękujemy za cały wkład i zaangażowanie, który wniósł swoją osobą. Życzymy powodzenia w życiu prywatnym oraz mamy nadzieje, że za jakiś czas do nas wrócisz! 
   
  Ostatnią ciekawostką, którą znajdziecie w tym dziale jest uruchomienie dobrowolnej zbiórki na nową odsłonę wizualną naszego forum. Całkowity koszt stworzenia projektu i wdrążenia go wynosi mniej więcej 1300 zł. Oczywiście, ekipa zarządzająca projektem wpłaca większą część sumy, a sama zbiórka ma raczej charakter dobrowolny. Oczywiście dobrowolne wpłaty od naszych użytkowników wiążą się z odpowiednimi benefitami, których całą listę znajdziecie w tym temacie.
   

   
  Każda sieć ma swoją niezawodną załogę, na którą zawsze można liczyć. Oto członkowie, którzy pełnią obecnie funkcje administracyjne, bądź moderacyjne.
   
  Właściciel: @ Erwin.  @ salvatore  @ Kacper
  Junior Administrator: @ KeveS  @ MLK.
  Support Admin: @ Roni  @ raynie
  Moderator: @ czekoladka  @ piter  @ ChrZ4n1K.
   
  Pozostałe załogi, serwerowe jak i forumowe znajdziecie pod tym odnośnikiem: https://1shot2kill.pl/staff/
   

   
  Chciałbyś wesprzeć naszą sieć? Nie wiesz jak? Już Ci tłumaczymy w jaki sposób możesz nas wesprzeć. 
   
  Posiadamy wiele opcji wsparcia, jedną z nich są dotacje. Jeśli masz wolne fundusze, chciałbyś nas wspomóc dowolną wpłatą, a tym samym pomóc w rozwoju serwerów bądź forum
  zapraszamy do opcji dotacji: https://1shot2kill.pl/donate/make-donation/
   
  Nie chcesz wydawać pieniędzy? Spokojnie, mamy też inną formę pomocy - jest nią głosowanie na nasze serwery. Codzienne oddawanie głosów pomaga piąć się naszym serwerom w rankingu, a co za tym idzie zainteresowanie serwerem wzrasta dzień na dzień. Poniżej zostawiamy odnośniki do naszych serwerów, może będziecie chętni do oddania głosu.
   
  COUNTER-STRIKE 1.6 
   
  ★ ONLY DD2 ★
  ★ CS:GO MOD ★
   
  COUNTER-STRIKE: GLOBAL OFFENSIVE
   
  ★ ONLY MIRAGE #1 ★
  ★ ONLY MIRAGE #2 ★
  ★ ONLY MIRAGE #3 ★
  ★ ONLY MIRAGE #4 ★
  ★ ARENA 1VS1 ★
  ★ ARENA 1VS1 #2 ★
  ★ ONLY AWP ★
  ★ ONLY AWP #2 ★
  ★ FFA ★
  ★ 2MAPS ★
  ★ 3MAPS ★
  ★ 5vs5 #1 ★
  ★ 5vs5 #2 ★
  ★ RETAKES ONLY PISTOL ★
  ★ HNS ★
   

   
  Kwiecień jest miesiącem, w którym większość z nas zaczyna spędzać czas bardziej aktywnie i produktywnie. Jedni ze względu na piękną pogodę, a drudzy ze względu na obowiązki, zbliżające się matury bądź masę wolnego czasu. W przeciągu ostatniego miesiąca powitaliśmy nowe osoby na 26 nowych stanowiskach, a zarazem pożegnaliśmy osoby na 37 stanowiskach (14 rezygnacji, 23 degradacje).
   

   
  Kwiecień, plecień - pogoda dalej nijaka, raz słońce raz deszcz, a w górach śnieg. Wszystko się zmienia tak jak i u nas na forum. Do naszej społeczności dołączyło 8 osób. Jest to mniej osób niż w poprzednim miesiącu.
  Jednak niezmiernie się cieszymy z waszego przybycia i liczymy, że zostaniecie z nami na długo! 
  Teraz czas na przykrą informacje, niestety jedna osoba postanowiła od nas odejść.
  Mimo opuszczenia naszych szeregów życzymy wielu sukcesów i powodzenia w życiu na płaszczyźnie zarówno prywatnej jak i zawodowej.
   

   
  Nasza sieć jest doskonale znana z cotygodniowych losowań, w którym można zgarnąć dość ciekawe nagrody. Chcesz spróbować szczęścia? Obserwuj uważnie dział Losowanie i wytypuj swoje ulubione liczby.
   
  Oprócz losowań na forum, pojawiają się również zabawy i konkursy na naszych serwerach oto lista paru z nich, które odbyły się w kwietniu:
  [FORUM] WIELKANOC  Z 1S2K.PL
  [DD2] TOP15
  [CS:GO MOD] TOPWEAPON 1.6 #2!
  [CS:GO MOD] TOP15 #2
  [CS:GO MOD] TOPCZAS #1
  [CS:GO MOD] ZAGADKOWY WEEKEND
  [ONLY MIRAGE #1] TOPWEAPON - AWP
  [ONLY MIRAGE #1] TOP HS
  [ONLY MIRAGE #2] MARATON KONKURSÓW
  [ONLY MIRAGE #3] TOP HS #2
  [2MAPS] TOP TIME
  [ONLY MIRAGE #5] MARATON KONKURSÓW
   

   
  Jakie gry dostaniemy w maju? Ostatni miesiąc PS+?
   
  Dnia 27 kwietnia poznaliśmy kolejne darmowe gry w PlayStation Plus na miesiąc, którym jest Maj. Tym samym jest to ostatni miesiąc subskrypcji w tej formule. Dokładnie 23 czerwca dotychczasowa oferta zostanie wzbogacona o dwa poziomy: Extra & Premium. Przeskoczenie na nowe poziomy subskrypcji wiąże się z dopłatą kolejno 200 & 240 złotych do obecnej ceny PS+. Nowe poziomy oferują min. dodatkowe 400 lub 740 gier, oraz darmowe wersje demo wszystkich nowych gier w najwyższym segmencie cenowym. Przechodząc do darmowych gier zawartych w abonamencie PS+ są nimi:
  • FIFA 22
  • Tribes of Midgard
  • Curse of the Dead Gods
   
  Dodatkowo chcielibyśmy zaprosić Was do naszego partnera. Znajdziecie u niego sprzęt komputerowy dobrej jakości w przystępnych cenach: Shadow IT.
   

   
  Niestety w kwietniu nie pojawił się żaden mem. Zachęcamy do tworzenia śmiesznych obrazków z życia naszej sieci. Być może właśnie Twój mem zostanie wybrany "memem miesiąca" w maju. 
   

   
  W ubiegłym miesiącu, którym był kwiecień obchodziliśmy Święta Wielkanocne.
   
  Teorii odnośnie pochodzenia Świąt Wielkanocnych jest ich kilka. Samo Święto (okres świąteczny) najbardziej kojarzone jest za sprawą ukrzyżowania i zmartwychwstania Jezusa. Data obchodzenia Wielkanocy nie jest dokładnie znana ponieważ samo święto jest ruchome i wypada w pomiędzy 22 marca, a 25 kwietnia. 
   
  Okres Świąt Wielkanocnych składa się z następujących dni:
  • Niedziela Palmowa - dzień upamiętniający wyjazd Jezusa do Jerozolimy. W naszej tradycji jest to dzień, w którym święcimy palmy zrobione z traw, zbóż, ale i również łodyg wierzby.
  • Środa Popielcowa - jest to czas przygotowania do zbliżających się wielkim krokiem Świąt Wielkanocnych.
   • Wielki Czwartek - zabawa chłopców polegająca na hałasowaniu kołatkami w celu przepędzenia Wielkiego Postu.
  Wielki Piątek - jest to dzień wyciszenia i nocnego czuwania w kościele przy grobie Jezusa.
  • Wielka Sobota - potocznie nazywana Wigilią Wielkanocy ze względu na święcenie święconek. Dzień święcenia pokarmów jest jedną z najważniejszych tradycji w polskim obrządku liturgicznym.
  • Wielka Niedziela - jest świętem Zmartwychwstania Pańskiego. W naszej tradycji, w większości polskich rodzin niedziela rozpoczyna się od śniadania wielkanocnego podczas którego jest wspólna modlitwa, składanie życzeń i spożywanie wcześniej poświęconej święconki.
  • Poniedziałek Wielkanocny - dzień kojarzony z polewaniem wodą innych osób, potocznie nazywany „lanym poniedziałkiem”. Jest to Słowiańskie święto wywodzące się z praktyk pogańskich.
   

   
  GRILLOWANE WARZYWA
   
  SKŁADNIKI POTRZEBNE DO PRZYGOTOWANIA:
  • papryka czerwona - 1 sztuka;
  • papryka zielona - 1 sztuka;
  • przyprawa do kurczaka - 1 łyżeczka;
  • ketchup - 4 łyżeczki;
  • sos czosnkowy - 2 łyżeczki;
  • cukinia - 1 sztuka;
  • bakłażan - 1 sztuka;
  • pieczarki - 12 sztuka;
  • oliwa z oliwek - 5 łyżeczek;
  • ząbki czosnku - 2 sztuki;
  • tymianek świeży, gałązka rozmarynu, świeża bazylia kilka listków do dekoracji;
  • ocet balsamiczny - 1 łyżeczka;
  • cukier - 0.5 łyżeczki;
   
  PRZYGOTOWANIE:
   
  Wszystkie warzywa - papryki, cukinię oraz bakłażana pokrój w duże kawałki. Pieczarki sparz krótko we wrzącej, lekko osolonej wodzie z dodatkiem octu, odcedź.
  W miseczce wymieszaj oliwę, przyprawę, ocet, cukier, posiekany czosnek oraz zioła. Przygotowaną marynatą polej pokrojone warzywa i pieczarki. Całość wymieszaj. Pozostaw na kilka minut w chłodnym miejscu.
  Ketchup wymieszaj z sosem czosnkowym. Tak przygotowany dip przełóż do miseczki i udekoruj listkami bazylii.
  Zamarynowane warzywa wyłóż na aluminiową tackę i opiecz na mocno rozgrzanym grillu ok. 6-8 minut. Gotowe, grillowane warzywa podawaj z przygotowanym koktajlowym sosem.
   

   
  W trakcie trwania poprzedniego miesiąca utworzyliście 313 tematów oraz 2 916 odpowiedzi. Na naszym publicznym czacie utworzyliście między sobą 8985 wiadomości.
  Jesteście aktywną społecznością, pora zobaczyć ile reakcji przyznaliście w kwietniu naszym użytkownikom.
   
  Lubię to! - 4734 reakcje
  Super! - 1321 reakcji
  Dzięki! - 934 reakcji
  Haha! - 660 reakcji
  Wow  - 104 reakcje
  Smutny  - 155 reakcji
  Wrrr - 27 reakcji
   
  Łącznie: 7 935 reakcji
   

   
  Dziękujemy za przeczytanie najważniejszych informacji z tego miesiąca. Życzymy Wam udanej majówki, świetnej pogody i oczywiście smacznych przekąsek z grilla. 
  Do zobaczenia w kolejnym wydaniu!
   
  Gazetkę wykonali: @ MLK.  @ 0la  @ czekoladka  @ piter
   

  4 comments
  365 views
 2. Gazetka #50 - Marzec 2022

  Witajcie! To już 50. wydanie naszej gazetki. Z okazji małego jubileuszu życzymy sobie i Wam kolejnych publikacji. Dziękujemy przede wszystkim za ich czytanie oraz komentowanie. Na początek mała ciekawostka - pierwsza gazetka, która ujrzała światło dzienne została dodana 7 października 2016 roku przez @ Erwin. .
   

   
  W tym miesiącu byliśmy świadkami wielu zawirowań, jeśli chodzi o życie forum.
   
  Jednym z miłych zaskoczeń poprzedniego miesiąca jest dołączenie nowego serwera Counter-Strike'a 1.6. Mowa tutaj oczywiście o trybie jakim jest CS:GO MOD #2, chcielibyśmy w oficjalnie przywitać @ Flawless.  oraz pozostałą ekipę serwera. Mamy nadzieje, że spędzony przez Was czas na naszej sieci wpadnie Wam w pamięć.

  Pora na kolejną miłą, a zarazem niemiłą wiadomość. W poprzednim miesiącu nasz najważniejszy oraz najlepszy serwer CS:GO borykał się z wielkimi problemami. Jak wszyscy już dobrze wiedzą, chodzi o Arenę 1vs1 102 TR.  Serwer był przez większość czasu niedostępny przez problemy natury technicznej, na które nie mieliśmy bezpośredniego wpływu. Po nieustannym oczekiwaniu, postanowiliśmy zmienić usługodawce co niestety wiązało się ze zmianą adresu IP. 
   

   
  Każda sieć ma swoją niezawodną załogę, na którą zawsze można liczyć. Oto członkowie, którzy pełnią obecnie funkcje administracyjne, bądź moderacyjne.
   
  Właściciel: @ Erwin.  @ salvatore  @ Kacper
  Junior Administrator: @ KeveS  @ MLK.
  Support Admin: @ Roni  @ raynie
  Moderator: @ enderman  @ czekoladka  @ piter  @ ChrZ4n1K.
   
  Pozostałe załogi, serwerowe jak i forumowe znajdziecie pod tym odnośnikiem: https://1shot2kill.pl/staff/
   

   
  Chciałbyś wesprzeć naszą sieć? Nie wiesz jak? Już Ci tłumaczymy w jaki sposób możesz nas wesprzeć. 
   
  Posiadamy wiele opcji wsparcia, jedną z nich są dotacje. Jeśli masz wolne fundusze, chciałbyś nas wspomóc dowolną wpłatą, a tym samym pomóc w rozwoju serwerów bądź forum
  zapraszamy do opcji dotacji: https://1shot2kill.pl/donate/make-donation/
   
  Nie chcesz wydawać pieniędzy? Spokojnie, mamy też inną formę pomocy - jest nią głosowanie na nasze serwery. Codzienne oddawanie głosów pomaga piąć się naszym serwerom w rankingu, a co za tym idzie zainteresowanie serwerem wzrasta dzień na dzień. Poniżej zostawiamy odnośniki do naszych serwerów, może będziecie chętni do oddania głosu.
   
  COUNTER-STRIKE 1.6 
   
  ★ ONLY DD2 ★
  ★ CS:GO MOD ★
  ★ CS:GO MOD #2 ★
   
  COUNTER-STRIKE: GLOBAL OFFENSIVE
   
  ★ ONLY MIRAGE #1 ★
  ★ ONLY MIRAGE #2 ★
  ★ ONLY MIRAGE #3 ★
  ★ ONLY MIRAGE #4 ★
  ★ ARENA 1VS1 ★
  ★ ARENA 1VS1 #2 ★
  ★ ONLY AWP ★
  ★ ONLY AWP #2 ★
  ★ FFA ★
  ★ 2MAPS ★
  ★ 3MAPS ★
  ★ 5vs5 #1 ★
  ★ 5vs5 #2 ★
  ★ RETAKES ONLY PISTOL ★
   

   
  Jak co miesiąc, ludzie przychodzą, ale i odchodzą - naturalna kolej rzeczy. W przeciągu 31 dni powitaliśmy nowe osoby na 46 nowych stanowiskach, a zarazem pożegnaliśmy osoby na 23 stanowiskach (11 rezygnacji, 12 degradacji).
   

   
  W marcu jak w garncu – tak samo jak zmienna jest pogoda za oknami, tak i na forum zaszły pewne zmiany. Dołączyło do nas aż 17 użytkowników. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej. Niestety jedna osoba postanowiła się z nami pożegnać. Życzymy wielu sukcesów zarówno na stopie prywatnej jak i zawodowej.
   

   
  Nasza sieć jest doskonale znana z cotygodniowych losowań, w którym można zgarnąć dość ciekawe nagrody. Chcesz spróbować szczęścia? Obserwuj uważnie dział Losowanie i wytypuj swoje ulubione liczby.
   
  Oprócz losowań na forum, pojawiają się również zabawy i konkursy na naszych serwerach oto lista paru z nich, które odbyły się w marcu:
  • TYPER
  • ONLY DD2 - TOP15
  • ONLY MIRAGE #3 - TOPWEAPON
  • ONLY MIRAGE #4 - TOPWEAPON
   

   
  Zmiany w Xbox Game Pass? Jakie gry zostaną usunięte?
   
  Jutro, w godzinach porannych Microsoft powinien udostępnić listę nowych tytułów, które trafią do Xbox Game Pass w pierwszej połowie miesiąca. Skoro pojawią się nowe tytuły, kilka starych, ale i produkcji zostanie usuniętych. Jakie tytuły znikną? W sieci krąży potencjalna lista, która prawdopodobnie będzie oficjalna, oto tytuły które znikną z Xbox Game Pass: Destiny 2 + DLC [PC], MLB The Show 21 [Konsole], Pathway [PC], Rain on Your Parade [PC, Konsole], The Long Dark [PC, Konsole].  
   
  Najgorętszy news poprzedniego miesiąca?
   
  Największą furorę w sieci zrobiła informacja o nadchodzącej nowej sadze gier z serii Wiedźmin. Wydawca, którym jest polskie studio CDProjekt RED oficjalnie za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych ogłosiło wydanie nowej gry. Obecna data premiery, jak i szczegóły produkcji nie są znane.
   
  Więcej na ten temat znajdziecie w jednym z naszych artykułów: Kolejna gra serii Wiedźmin?
   
  Dodatkowo chcielibyśmy zaprosić Was do naszego partnera. Znajdziecie u niego sprzęt komputerowy dobrej jakości w przystępnych cenach: Shadow IT.
   

   

   

   

   
  Tuż nieopodal Aleksanderplatz znajdziesz najwyższy budynek w Niemczech. Jest nim licząca 368 metrów wieża telewizyjna Berliner Fernsehturm. Wzniesiona jako symbol nowoczesności i postępu z czasem stała się jedną z głównych atrakcji Berlina. Oprócz swojej głównej funkcji nadajnika stacji radiowych i telewizyjnych służy dodatkowo jako wieża widokowa. Na wysokości 203 metrów umieszczono w niej taras widokowy z barem, a nad nim restaurację, która obraca się o 360 stopni w ciągu pół godziny.
   

   
  Brandenburger Tor to zdecydowane najbardziej rozpoznawalny zabytek Berlina i jeden z symboli ponownie połączonego państwa. W czasie gdy Berlin podzielony był na dwie części, brama stała na pasie ziemi niczyjej i nikt nie mógł przez nią przejść. Ani Ci ze strony wschodniej ani Ci z zachodniej części Berlina. Dopiero po zjednoczeniu Niemiec i zburzeniu muru brama została odrestaurowana, a dziś dostęp do niej ma każdy. To przy niej odbywają się najważniejsze uroczystości, koncerty czy demonstracje. Tutaj również obchodzi się sylwestra. Bramę Brandenburską znajdziesz na zachód od historycznego centrum miasta przy skrzyżowaniu alei Unter den Linden z ulicą Ebertstrasse.
   

   
  Berliński ogród zoologiczny (niem. Zoologischer Garten Berlin) – jeden z największych ogrodów zoologicznych w Niemczech oraz jeden z największą liczbą gatunków zwierząt na świecie. Położony jest w dzielnicy Berlina Tiergarten, niedaleko stacji S-Bahn i dworca kolejowego Zoologischer Garten w centrum miasta. Obecnie w pomieszczeniach zoo znajduje się blisko 14.000 zwierząt z 1.500 różnych gatunków. Wszystko znajduje się na 35 hektarach w historycznych klatkach. Wszystkie zwierzęta są ulokowane w zagrodach, w których stworzono im warunki odpowiadające naturalnym.
   

   
  Każdy wie, że wypicie odpowiedniej ilości wody dziennie jest niezbędne do prawidłowej pracy naszego organizmu. Czym tak właściwie jest równowaga gospodarki wodnej? Nieustannie zachodzące procesy biochemiczne w organizmie prowadzą do wydalania wody. Konieczne jest zatem wyrównanie tych strat. A są one stosunkowo wysokie, ponieważ każdego dnia tracimy: 
  • z moczem przez nerki – ok. 1500 ml;
  • z potem przez skórę – ok. 600 ml;
  • przez płuca – ok. 500 ml;
  • z kałem przez przewód pokarmowy – ok. 150 ml.
  Łącznie daje nam to ubytek 2,8 l wody. Przyjmuje się, że pewne ilości wody powstają w wyniku przemian metabolicznych (ok. 300 ml). Wodę dostarczamy również spożywając produkty stałe (ok. 1000 ml). Z powyższych obliczeń wynika, że powinniśmy wypijać co najmniej 1500 ml wody. Jednak zazwyczaj mówi się, że powinniśmy każdego dnia wypijać od 2 do 2,5 litrów wody.
   

   
  W czasie 31 dni utworzyliście 417 tematów oraz 3 325 odpowiedzi. Na naszym publicznym czasie utworzyliście między sobą 14 104 wiadomości.
  Jesteście aktywną społecznością, pora zobaczyć ile reakcji przyznaliście w marcu naszym użytkownikom.
   
   Lubię to! - 6076 reakcji
   Super! - 2373 reakcji
   Dzięki! - 419 reakcji
   Haha! - 1215 reakcji
   Wow  - 142 reakcje
   Smutny  - 178 reakcji
   Wrrr - 82 reakcje
   
  Łącznie: 10 488 reakcji
   

   
  Niestety to już koniec. Dziękujemy za przeczytanie i zachęcamy do aktywności pod tematem. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zostawicie reakcje i komentarze. Do zobaczenia już wkrótce!
   
  Gazetkę wykonali: @ MLK.  @ 0la  @ czekoladka  @ piter
   

  13 comments
  454 views
 3. Gazetka #49 - Luty 2022

  Przygotowując każdy kolejny numer gazetki 1shot2kill zawsze pamiętamy, że mamy przyjemność prowadzić tę wspaniałą publikację dla równie wspaniałych ludzi. Ludzi, którzy na forum i serwerach tworzą wyjątkową i niepowtarzalną społeczność użytkowników, zawsze otwartą i przyjazną dla innych. Jesteście integralną częścią sieci 1shot2kill i to dla was adresowany jest nasz co miesięcznik. Dziękujemy i zachęcamy do zapoznana się z treścią gazetki.
   
   

   
  1. WAŻNE INFORMACJE
  2. ADMINISTRACJA
  3. WESPRZYJ SIEĆ
  4. ZMIANY PERSONALNE
  5. PRZYWITANIA & POŻEGNANIA
  6. KONKURSY
  7. FIT KĄCIK
  8. POD OSTRZAŁEM
  9. ZMIANY - REDAKCJA
  10. ZAKOŃCZENIE
   
   

   
  W przeciągu trwania poprzedniego miesiąca, zostało wprowadzonych trochę zmian, oto one:
  09.02 | Została zakończona współpraca między siecią, a serwerem JB.
  09.02 | Wystartowanie kolejnych kolejek Ligi Typerskiej, tym razem były typowane wyniki IEM Katowice 2022.
  10.02 | Poznaliśmy nowego członka wyższej administracji - @ KeveS .
  12.02 | Wystartował konkurs na MISS & MISTER 1s2k 2021.
  13.02 | Odbyła się kolejna aktualizacja forum, jest to 2 z 6 mniejszych zmian.
  20.02 | Powrót 5MAPS - zakończenie współpracy z ówczesnym właścicielem i przejęcie serwera.
   
   

   
  W obecnym składzie administracji zaszły niewielkie zmiany obsady w porównaniu do poprzedniego miesiąca. Na chwilę obecną wyższych rangą sieci 1shot2kill stanowią:

  WŁAŚCICIELE: @ Erwin.  @ salvatore  @ Kacper
  JUNIOR ADMIN: @ KeveS
  SUPPORT ADMINI: @ Roni  @ raynie  
  MODERATORZY: @ MLK.  @ ChrZ4n1K.  @ enderman  @ piter
   

   
   
  Wszystkim zainteresowanym przypominamy i zachęcamy do wsparcia działalności sieci. Dokonać tego możecie poprzez głosowanie na serwery, a także dotacje. To istotna pomoc w dążeniu do rozwoju i sprawnego jej funkcjonowania. Informujemy, że jesteśmy także dostępni na facebooku i instagramie, a każde udostępnienie przez was treści przyczynia się do dotarcia do większego grona odbiorców.
   

   
  Luty był obfitym miesiącem, w wyniku czego powitaliśmy nowe osoby na 36 stanowiskach.
  Również w tym okresie pożegnaliśmy osoby na 44 stanowiskach (degradacji 28, rezygnacji 16).
   

   
  Liczba 13 nie zawsze oznacza pechową. Taką sumę stanowi bilans przywitań i pożegnań w lutym, z czego dominuje pierwsza grupa. Serdecznie witamy 11 nowych użytkowników naszego forum! Pozostałym 2 osobom, które z różnych przyczyn musiały się z nami rozstać, życzymy dalszych sukcesów w życiu prywatnym. Dziękujemy, że byliście, jesteście i będziecie częścią naszej społeczności.
   

   
  Nasza sieć jest doskonale znana z cotygodniowych losowań, w którym można zgarnąć dość ciekawe nagrody. Chcesz spróbować szczęścia? Obserwuj uważnie dział Losowanie i wytypuj swoje ulubione liczby.
   
  Oprócz losowań na forum, konkursy pojawiają się również na naszych serwerach jak i forum oto króciutka lista paru z nich, które odbyły się w lutym:
  • FORUM | MISS & MISTER 2K21
  • DD2 | TOP15
  • CS:GO MOD | TOPWEAPON
  • OM #2 | TOPWEAPON 3 [DEAGLE]
  • OM #3 | LVL FACEIT
  • ONLY AWP | TOP 3
  • 2 MAPS | TOPWEAPON
   

   
  WEGAŃSKI CHLEBEK BANANOWY
   
  Składniki mokre: 3 dojrzałe banany, 1 łyżeczka ekstraktu z wanilii, 1/2 szklanki oleju kokosowego, 3/4 szklanki miodu lub syropu z agawy.
  Składniki suche: 1 szklanka mąki, 1 szklanka płatków owsianych, 1/2 łyżeczki soli, 1 łyżeczka proszku do pieczenia, 1 łyżeczka sody oczyszczonej, 1 łyżka cynamonu.
   
  Początkowo zblendować wszystkie mokre składniki. Następnie wymieszać suche składniki, dodać do mokrych i jeszcze raz wszystko razem zblendować. Opcjonalnie dodać kawałki czekolady, rodzynki lub inne dowolne dodatki. Całość piec w piekarniku około 30-40 minut w 180°.
   

   
  1. Co sądzisz o @ KeveS ?
   
  #1 | Jest bardzo pozytywną osóbką, zawsze gdy czegoś potrzebuję to nawet o późnych godzinach mi odpisuje.
  #2 | Nie miałem z nim jakiejś większej "styczności". Można powiedzieć, że praktycznie się nie znamy, ale wydaje się być miły, uprzejmy, pomocny, ogarnięty - A co za tym idzie potrafi być neutralny, bezstronny i bezkonfliktowy. A to się szanuję, bo w dzisiejszych czasach to rzadkość.
  #3 | Bardzo uprzejmy i pomocny człowiek
  #4 | Świetny Junior Administrator, Opiekun oraz kolega. Zawsze chętnie służy pomocą, neutralny i bezkonfliktowy.
  #5 | W końcu awansował na j@, co znaczy, że przez górę jest doceniony i wykonuje solidnie swoją robotę.
  #6 | Myślę, że jest spoko, nie podpadł mi póki co. :D 
  #7 | Pracowity i uprzejmy. :)
  #8 | Jak dla mnie cicha osoba, bo go nie znam pod względem zarządzania serwerami csgo, ale też coś robi na forum, że go docenili tym awansem.
  #9 | Myślę, że jest przyjazną osobą.
  #10 | Bardzo miła i kulturalna jak i pocieszna osoba, zawsze można liczyć na jego wsparcie, nie można wyobrazić sobie lepszego opiekuna.
   
  2. Co jest jego główną zaletą?
   
  #1 |  Poczucie humoru.
  #2 |  Chyba pracowitość właśnie.
  #3 |  Bezstronny i neutralny wobec różnych dram na forum, szacun!
  #4 |  Chyba jest sprawiedliwy.
  #5 |  Zawsze uśmiechnięty.
  #6 |  Szczerość I guess. 
  #7 |  Pracowitość.
  #8 |  Wydaje mi się, że pracowitość / zaangażowanie. Bez tego raczej by nie awansował na J@.
  #9 |  Stonowanie. Nie pcha się tam, gdzie nie widzi takiej konieczności.
  #10 |  Zawsze można na niego liczyć, pracowity.
   
  3. Co chciałbyś przekazać anonimowo?
   
   
  #1 | Po prostu powodzenia jako j@.
  #2 | Stawiaj wreszcie ten bimberek na stół...
  #3 | To kiedy nowy wywiadzik? My czekamy!
  #4 | Chyba nic.
  #5 | Postaram się nie omijać Dni na snapie, obiecuję. 
  #6 | Wbijaj postrzelać na arenę bociku. ;d
  #7 | Daj się namówić na piwo.
  #8 | Wpadaj częściej na czatboxa. ;)
  #9 | Daj się lepiej poznać - zaglądaj częściej na czatbox.
  #10 | Niech się nie zmienia i robi wszystko żeby awansować jeszcze wyżej.
   

   
  Jak mogliście zauważyć, na naszym forum ostatnimi czasy sama redakcja przygasła jeśli chodzi o aktywność i przykuwanie uwagi. Z tego powodu, zachodzą małe zmiany jeśli chodzi o organizację w niektórych płaszczyznach np. pojawiła się nowa seria "Zgadnij kto to". Niestety, to nie wszystko co zostanie zmienione - zmiany dotykają również Elitę Sieci. Organizacja tego plebiscytu z miesiąca na miesiąc mija się po prostu z celem - powielające się głosy, zwycięzcy. Doszliśmy do wniosku, że lepszym rozwiązaniem będzie publikacja Elity Sieci raz na kwartał. Oprócz tego, gazetka będzie publikowana tylko i wyłącznie z formie "tekstowej" - taka forma jest bardziej atrakcyjna dla samego forum, a nawet jeśli chodzi o dostępność na różnych urządzeniach (w formie graficznej były z tym problemy).
   

   
  Dziękujemy że wytrwaliście do końca. Miejmy nadzieje, że ten miesięcznik trafił w Wasze gusta, bacznie obserwujcie forum jak i redakcję! Do zobaczenia niebawem!

  6 comments
  414 views
 4. Nowy system rang i odznak!

  Witajcie użytkownicy!
  Nadszedł czas na pokazanie Wam jednej z najbardziej wyczekiwanej nowości jaką jest nowy system rang oraz odznak!
   
  Rangi
  Rangi wbijane są przez punkty, które potem są przeliczane na rangi. Każdy użytkownik ma również w swoich profilach pasek postępu do następnej rangi.
  Za co można otrzymać punkty?
  Opublikowanie komentarza w tematach - 2 punkty, Opublikowanie artykułu w specjalnym portalu - 20 punktów, Obserwowanie użytkownika - 5 punktów, Dołączenie do klubu - 1 punkt, Opublikowanie statusu - 1 punkt, Utworzenie wydarzenia w kalendarzu - 5 punktów, Reakcja na zawartość - 1 punkt, Otrzymanie reakcji - 2 punkty, Dzienne logowanie - 5 punktów, Najlepsza odpowiedź - 10 punktów Jak wyglądają rangi oraz ile punktów trzeba, aby poszczególną otrzymać? Możecie się dowiedzieć w dziale pomocy tutaj klikając w link.
   
  Odznaki
  Pamiętacie medale? W nowym systemie zmieniają się one w odznaki i są teraz lepiej widoczne w profilu.
  Dostępne odznaki do zdobycia również są w dziale pomocy, wystarczy kliknąć tutaj.
  Należy również pamiętać że do odznak zaliczają się także nagrody zdobyte w konkursach.
  Aktualnie przenosimy powoli wszystko do nowego systemu w miarę możliwość, aby było wszystko spójne i w jednym miejscu.
   
  Plany na kolejny czas
  Jestem (czyli ja @ aXenDev ) podczas tworzenia nowej aplikacji, która ma ułatwić zarządzanie urlopami dla adminów serwerów i innych rang wyższych. Dzięki niej osoba na urlopie będzie wyróżniona w taki sposób, aby każdy wiedział że jest na wakacjach :)
   

  Mam nadzieję że niedługo pożegnamy dział "Nieobecności" i wszystko będzie można zrobić automatycznie :)
   
  I na koniec...
  Na koniec prawdopodobnie jak rok temu przez jakiś czas będzie mniej nowości na forum oraz moja aktywność będzie mniejsza. Jest to spowodowane głównie moją nową pracą oraz studiami :)
   
  Na sam, samiuteńki koniec mogę Wam zdradzić że będę również nowy motyw na forum. Nie mogę Wam jeszcze zdradzić kto go będzie projektował, ani jak wyglądał. Temat jest bardzo świeży, być może pojawi się dopiero pod koniec roku.
   
  Dajcie znać czy podoba się podoba nowy system!

  18 comments
  843 views
 5. Nowy motyw oraz event świąteczny na forum!

  Przedstawiamy Wam nowy, a zarazem stary motyw uwielbiany przez użytkowników 1s2k. Został on zakodowany z myślą o Was, graczach i użytkownikach forum
   
  Motyw był dostępny jeszcze przed wielką aktualizacją, która była w lipcu. Teraz motyw powraca z ulepszoną funkcjonalnością, poprawioną wydajnością oraz z wyjątkowymi funkcjami z motywu Fluent (poprzedni motyw na forum).
   
  Skoro mowa o motywie Fluent... Motyw cały czas jest dostępny i będzie stale rozwijany tak jak obecny domyślny. Wystarczy zmienić go na dole forum (przycisk znajduje się w stopce).
   
  Ho, HO, HO! Święta zawitały na forum!
  Nowy motyw jest dostępny od wczoraj i razem z nim zawitało logo świąteczne, ale to nie koniec!

   
  Co jakiś czas aż do wigilii będą pojawiały się różne elementy nawiązujące do zimy oraz świąt.
   
  Pierwszy śnieg pojawił się na forum!
  Widzicie to?! Pierwszy śnieg! Czujemy już klimat świąt!
  Wraz z czasem zacznie on padać jeszcze mocniej, tak więc uważaj na siebie i ubieraj się ciepło!
   

   
  Aha, byłbym zapomniał... Śnieg może powodować utrudnienia w poruszaniu się na forum, mogą pojawić się zaspy śniegu!
   

   
  Tak więc gorąca czekolada, kominek, mandarynki, forum oraz nasze serwery są wskazane!
  Uważajcie na siebie!

  0 comments
  956 views
 6. Aplikacja mobilna 1shot2kill jest już dostępna!

  Tak, to już się stało. Od ponad tygodnia nasze forum pracuje również na aplikacji mobilnej na iOS oraz Android. Dzięki aplikacji możecie otrzymywać powiadomienia, przeglądać forum, odpowiadać na równe tematy, mieć ikonę 1s2k na swoim telefonie, być na bieżąco z każdą zmianą na całym forum i więcej!
   
  Z racji wytycznych sklepów App Store jak i Google Play silnik IPS nie pozwolił na modyfikację stron, co oznacza że nie będzie w aplikacji takiego samego wyglądu jak na przeglądarce i nie będzie wyczekiwanego chatboxa przez aplikację. Miejmy nadzieję że wraz z aktualizacjami aplikacji twórcy dodadzą nowe możliwości
   
  Aplikację możecie pobrać z poniższych linków. Jest to wczesna wersja aplikacji, więc aby z niej skorzystać musicie dołączyć do beta-testów.
   
   
   
  Aby znaleźć nasze forum wystarczy użyć wyszukiwarki
  Błędy z aplikacją możecie zgłaszać tutaj.

  6 comments
  2.3k views
 7. Gazetka Noworoczna | 2019 - 2020


  0 comments
  1.2k views
 8. Gazetka #36 - październik 2019


  • 0la
  4 comments
  918 views
 9. Gazetka #35 - wrzesień 2019


  14 comments
  1.1k views
 10. Gazetka #34 - sierpień 2019


  15 comments
  1.1k views
 11. Gazetka - lipiec

  GAZETKĘ WYKONALI:
  @ Karolcia ;***
   
  Pomoc: @0la
  Oprawa graficzna: @ Evi.
   
  Dziękujemy!

  19 comments
  1.1k views
 12. #32 Gazetka 1s2k

  GAZETKA CZERWIEC 2019!
  WYDANIE #32
   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   


  23 comments
  1.3k views
 13. #31 Gazetka - 1s2k.pl


  18 comments
  1.3k views
 14. #30 - Gazetka.1s2k.pl


  16 comments
  1.2k views
 15. #29 [Gazetka] - 1s2k.pl


  14 comments
  1.3k views
 16. #28 Gazetka - Luty

  Gazetka miesięczna - Luty 1s2k.pl
  2019 r.
   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   


  14 comments
  1.4k views
 17. #27 Gazetka 1s2k.pl

  Gazetka miesięczna - Styczeń 1s2k.pl
  2019 r.
   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   


  23 comments
  1.8k views
 18. [Gazetka] #26 1s2k.pl

  Gazetka #26 - Grudzień
  02.01.2019 r.
   
  W gazetce pomagali:
  @M4A1
  @Natty.
  @Karolcia ;***
  @daav

  27 comments
  2.7k views
 19. #25 Gazetka 1s2k

  Przed wami kolejna odsłona comiesięcznej gazetki...
  Hej, hej, hej! Słowami wstępu chcemy zaznaczyć, że Listopad był jednym z najbardziej ekscytujących i pokręconych w tym roku miesiącem dla Naszej Sieci. Powstało wiele roszad w gronie Redakcji, że aż Pani Redaktor Naczelna miała dużo w głowie odnośnie naszej gazetki. Stara "ekipa" poszła w siną dal, została tylko Karolcia ;***, a tonącą łajbę wzięła "eMKa". Mkky namieszał nam, a oliwy dolałem ja, Senbonzakura. Zostałem niewolnikiem do pomocy. Pod groźbą odgryzienia ucha jestem zmuszony być jako pióro. Zwą mnie także jako Aris i całą aktualną - nową - ekipą, chcemy Wam przedstawić NASZE WYDANIE GAZETKI 1SHOT'a. Miejmy nadzieję, że spodoba się Wam i jak już tu jestem, można by było wzbogacić gazetkę o parę pozycji... Ale to może przy kolejnym wydaniu! Będzie tylko lepiej.


  Awanse na administratorów serwera CS 1.6:
   Zmora - [Admin BB]
   #Paula# - [Admin BB]
   dziuraGG – [Admin BB]
   Malik Montana – [Admin BB]
   Kansior – [Admin CoD 201]
   pumpkin – [Admin CoD 201]
   SzalonyJohny – [Admin CoD 201]
   tragedIa – [Admin CoD 201]
   Aztil - [Admin COD 201]
   TRIq – [Admin CoD 401]
   Azur. – [Admin CoD 401]
   Karolcia ;** - [Admin CoD 401]
   twerkzi - [Admin CoD 401]
   Kenny – [Admin JB]
   NopeK - [Admin JB]
   Polski Belg! - [Admin JB]
   MesseM - [Admin JB]
   Maykie ♔ - [Admin JB]
   TonieJa - [Admin JB]
   Maciej. – [Admin Only DD2]
   *[ S ]o [W]ha[T]* ?! ;33 – [Admin Only DD2]
   Mategros - [Admin Only DD2]
   Zmora - [Admin Only DD2 #2]
   hant - [Admin Only DD2 #2]
   Noope. - [Admin CS:GO MOD 4 Maps]
   FouX - [Admin CS:GO MOD 4 Maps]
   Dzien bez slowa na K - [Admin CS:GO MOD 4 Maps]
   Spizgany  [t] - [Admin CS 1.6 CS:GO MOD 4 Maps]
   mAJSTER - [Admin FFA]
   DobryKonToIPoBlociePociagnie - [Admin FFA]
   Szrama – [Admin FFA]
   Mila – [Admin PB]
   BlancioR – [Admin PB]
   Problematyka! – [Admin PB]
   Tynaa. – [Admin PB]
   Maniek92z - [Admin PB]
  Awanse na administratorów serwera CS GO:

   BotsoN – Admin CS:GO [Only Mirage #2]
   AlTo – Admin CS:GO [Only Mirage #2]
   Ducides - Admin CS:GO [Only Mirage #2]
   kuczi – Admin CS:GO [Only Mirage #2]
   HubeK -  Admin CS:GO [Only Mirage #2]
   SoniK - Admin CS:GO [Only Mirage #2]
   Tlg1945 - Admin CS:GO [Only Mirage]
   Goxon - Admin CS:GO [Only Mirage]
   Tomy - Admin CS:GO [Only Mirage]
   Sopin - Admin CS:GO [Only Mirage]
   Tygrys - Admin CS:GO [Only Mirage]
   Vruci - Admin CS:GO [SURF+RPG]
   Kaczus - Admin CS:GO [Arena 1v1]
   mefek23 - Admin CS:GO [Arena 1v1]
   AligatoR - Admin CS:GO [Arena 1v1]
   PepePanDziobak - Admin CS:GO [5 MAPS]
   LuKasz14 - Admin CS:GO [5 MAPS]
   Ywle - Admin CS:GO [3 MAPS]
   Nabijam creditsy 1S2K.pl - Admin CS:GO [3 MAPS]
   
  Awans na inne poszczególne rangi:

   Maciej. - Admin TS3
   Fruzak - Opiekun Serwera CS:GO
   BotsoN - Opiekun Serwera CS:GO
   Senbonzakura - [Redaktor]
   mkky - [Redaktor]
  Polej - [Moderator] 
  Kub1nho - [Opiekun Serwera] 
  don Erwin - [Moderator] 
  P00L - [Opiekun Serwera] 
  Degradacje:

   Vruci – [Admin Surf+RPG]
   Lepski – [Admin SURF+RPG]
   Off-1s2k.pl - [Only DD2 #2]
   ouTs – [Admin BB]
   worstplayer - Admin CS:GO [Only Mirage #2]
   Immonkey. – [Admin JB]
   Pere – [Admin CoD 401]
   Mateoo – [Admin Only DD2]
   Malina** - [Admin DD2 #2]
   Lamcia. -  [Admin DD2 #2]
   fCk iSis torcida. - [Admin DD2 #2]
  PayAttention - Opiekun [CS:GO 3Maps]
   Toschi-Senpai – Admin CS:GO [Arena 1v1]
   mefek23 – Admin CS:GO [Arena 1v1]
   Spizgany Wloczykij - Admin [GO:MOD 4 maps]
   Inteligent – [Admin BB]
   Kazi59 – [Admin BB]
   Trocek – [Admin Only AWP]
   Thebestkangur – [Admin Only AWP]
   ^ Orange ^ - [Admin CoD 401]
   Need – [Admin CoD 401]
   M O R D E R C A – [Admin FFA] 
   Shoock - Admin CS:GO [Only Mirage #2]
   Kuczi – Admin CS:GO [Only Mirage #2]
   R2. – Opiekun serwera
   #Paula# - [Admin BB]
   DrexiN - Admin CS:GO [5 Maps]
   KQLY - Admin CS:GO [SURF + RPG]
   Szrama – [Admin FFA]
   menime<3 – [Admin PB]
   M3nt0s - Admin CS:GO [Only Mirage]
   doNPatrizio. - [Admin DD2 #1]
   Ghostii - [Admin JB]
   grzechu1 - Admin CS:GO [Only DD2]
   Yakura - Admin CS:GO [Only Mirage #2]   
  Chciałbyś dołączyć do grona naszej ekipy? Nie czekaj! Złóż podanie już teraz, rekrutacja na poszczególne rangi jest nadal otwarta!
  Listopad był miesiącem obfitym w wydarzenia wśród działu forumowej redakcji. Skład redaktorów ubiegł znacznej zmianie, pojawiło się kilka nowych twarzy oraz dobrze znane Wam osoby z różnych powodów oddały rangi. Jeśli czujesz się na siłach, chcesz pomóc obecnej redakcji bądź masz jakiś ciekawy pomysł, aby rozwinąć kącik naszej redakcji złóż podanie. Obecnie rekrutacja jest otwarta!
  Nasi redaktorzy zadbali o to, aby dostarczyć Wam porcję ciekawostek oraz artykułów na wszelakie tematy. Jeśli jesteście zainteresowani jak wygląda przysłowiowe "piekło na ziemi", czym jest globalne ocieplenie lub interesuje Was kwestia marihuany i chcecie się podzielić z nami opinią, zapraszamy do czytania i wypowiadania się w poszczególnych artykułach. Święta coraz bliżej, poszukujecie prezentów dla swoich bliskich? Sprawdźcie koniecznie "Trudne Tematy" gdzie wspólnie zastanawiamy się nad upominkami dla najbliższych. Czujesz w sobie duszę pisarza? Pochwal się koniecznie swoimi tekstami w strefie "Własnej Twórczości", znajdziesz tam prace naszych użytkowników w różnych stylach, każda z nich jest wyjątkowa na swój sposób.   
  Aktywni użytkownicy:

   
  Aktywni posterzy:

   
  Aktywni na forum:
   
  Zmiany mają na celu ułatwić poruszanie się po forum. Wszystkie ważne prace są w jednym miejscu. Dodatkowo google bardziej lubi ten system artykułów co przykłada się na większą liczbę odwiedzin forum.
   
  Zobaczcie jakie zmiany na naszym forum postanowił wprowadzić aXen! Począwszy od przebudowy artykułów i ogłoszeń po zabawę w artystę! Od teraz możecie pokolorować forum na jakąkolwiek barwę, którą sobie wymarzycie.

  Powracają również ogłoszenia w przebudowanej formie.
  A najnowsze artykuły? No cóż, teraz zamiast odpychać swoją szarością boją kolorem i zapraszają do przeczytania poprzez animację.   

  W najnowszym stylu został przebudowany wygląd działów, który jest podstawą naszego forum. Musicie przyznać, że zmienił się diametralnie. Nowy styl zawiera animację, strzałki nieprzeczytanych tematów i ilość tematów w danym dziale. Opisy działów zostały przeniesione wyżej, dzięki czemu wszystko wygląda bardziej czytelniej i estetyczniej. 
  To były najważniejsze nowości dotyczące nowego stylu. Niestety nie udało nam się doprowadzić go do takiej wersji, aby nazwać ją betą. Ma ona wciąż wiele błędów, które mogą powodować kłopoty więc zdecydowaliśmy się, że nadamy jej status alpha.  Stary styl zdecydowanie odbiega od tego, który mamy teraz. Zmiana stylu jest na samym dole forum. Axen wykonał naprawdę bardzo dobrą robotę!   To nie koniec nowości, zobaczcie jakie są dalsze plany:
  ⦁    Gify w postach,
  ⦁    Edycja oraz redukcja działów pomocy,
  ⦁    Zmiana wyglądów szablonów moderacyjnych,
  ⦁    Zmiana wyglądu profilu,
  ⦁    Zmiana wyglądu podglądu profilu,
  ⦁    Nowy wygląd tabelki serwerów,
  ⦁    Wprowadzenie grupy promotor wraz z rekrutacją,
  ⦁    Uruchomić logowanie na forum za pomocą platformy discord,
  ⦁    Zmiana grup administracyjnych,
  ⦁    Podwyższenie wymagań na Moderatora oraz Redaktora,
  ⦁    Nowa legenda wraz z pokazanymi uprawnieniami i przywilejami,
  ⦁    Zmiana wyglądu kontaktu do administracji,
  ⦁    Osobny blok najnowszych postów, gdzie działy z serwerami będą pomijane,
  ⦁    Nowe kategorie w systemie filmów,
  ⦁    Nowe grupy: Redaktor Naczelny, Szef UBTeam, Sponsor,
  ⦁    Nowe emotikony,
  ⦁    Poprawienie powiadomień,
  ⦁    Poprawka w grupach VIP i Donator,
  ⦁    Przyśpieszenie ładowania forum, za pomocą ładowania tylko widocznych rzeczy.  Na naszym forum nie mogło zabraknąć konkursów. Zobaczcie, kto był zwycięzcą! 
   
  Konkurs COD MOD 401

  Odbył się – 18.11.2018 r. o godzinie 21:10
  Konkurs trwał przez dwa dni 21 i 22 listopada i polegał na tym, że Opiekun serwera Kow@l  sprawdzał podane wcześniej GT uczestników. Kto przegrał najwięcej czasu w przeciągu  dwóch dniach wygrał nagrody.
  Nagrody za najlepsze trzy pierwsze miejsca:

  - 1 miejsce 14 dni VIP na serwerze lub inna usługa
  - 2 miejsce 10 dni VIP na serwerze lub inna usługa
  - 3 miejsce 7 dni VIP na serwerze lub inna usługa 
  Zwycięzcy:

  1 miejsce: @Adrian.
  2 miejsce: @DON
  3 miejsce: @twerkzi
  Gratulujemy!

  Wyniki konkursu Miss & Mister 2018!

  Miss 2018
  1. @Nati. - 46 głosów  Paczka słodyczy o wartości 50zł
  2. @Aniaaa<3 - 42 głosy Klucz steam z CS:GO
  3. @SUPERBOHATERKA! - 16 głosów VIP na forum lub usługa na okres 30 dni

  Mister 2018
  1. @Wujek eXo - 20 głosów  Klucz steam z CS:GO
  2. @Dranzer - 10 głosów  Paczka słodyczy o wartości 50zł
  3. @Rossa Voorhees - 10 głosów  VIP na forum lub usługa na okres 30 dni

  Darmowe usługi - wyniki i nagrody.

  Po odbiór usług zgłaszamy się do Administracji czyli:
  Junior Admin/Administrator/Właściciel bądź Opiekuna.
  Lub:
  Po odbiór nagród zgłaszamy się do odpowiedniego działu „Odbierz nagrodę”
  Nagrody za losowania są następujące.

  1. Wylosowany numer - Darmowa dowolna usługa na 30 dni
  2. Wylosowany numer - Darmowa dowolna usługa na 15 dni
   
  Wygrani w losowaniu:
  #70
  Wyniki  z dnia 14 listopada:

  Nr. 27 darmowa usługa na okres 30 dni - @Adaś ツ
  Nr. 25 darmowa usługa na okres 15 dni @Spizgany Wloczykij
  #71
  Wyniki z dnia 21 listopada:

  Nr. 23 Darmowa usługa na 30 dni - @Fafka i @Fak Jo Mada!
  Nr. 5 Darmowa usługa na 15 dni - @Karolcia ;***
  Zapraszamy do brania udziału w konkursach!  Człowiek miesiąca: @d0naciak
  Najlepszy administrator: @selfie
  Najlepszy moderator sieci: @Polej
  Najlepszy Opiekun Serwera: @Maciej./ @Dajesz Malina/@platyna1992
  Najlepszy członek UBT: @Holister
  Najlepszy administrator serwera: @Maciej.
  Najlepszy redaktor sieci: @M4A1
  Specjalista poprawnej pisowni: @Carolina Reaper!
  Najlepszy grafik sieci: @Conte
  Najbardziej pomocny użytkownik sieci: @selfie
  Najlepszy pracownik miesiąca: @selfie
  Najbardziej uprzejma osoba na sieci: @Adaa.
  Najbardziej zaufana osoba na sieci: @Maciej.
  Najwredniejsza osoba na sieci: @Zborek ツ
  Największy śmieszek na sieci:  @Zborek ツ
  Najbardziej oziębły charakter na sieci: @Senbonzakura
  Najardziej irytująca osoba na forum: @don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ/@Zborek ツ
  Najbardziej uzależniony użytkownik od forum: @selfie
  Najprzystojniejszy: @don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ/@Zborek ツ
  Najładniejsza: @Nati./ @M4A1  Zapytaliśmy  co śmieszy naszych użytkowników. Oto co nam odpowiedzieli:
   
  @Adaś ツ
  "Osoby pokroju "Nie znam się to się wypowiem" i czarny humor."
  @Polej
  "Nic"
  @Krystek
  "Najbardziej mnie śmieszy ile człowiek niekiedy potrafi zrobić dla sławy lub uznania innych. Ewidentnie bez idiotów byłoby nudno i mało zabawnie na świecie."
  @Dajesz Malina
  "Cieszy mnie głupota mego przyjaciela Sernika."
  @don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
  "Kinga."
  @[Soul]jaboy
  "Szczerze, to naprawdę nie mam pojęcia, w pracy najczęściej różne historie, które sobie opowiadamy, ale często mam wrażenia ze jestem człowiekiem bez jakiejkolwiek empatii czy osobowości."
  @LoL2014
  "Remigiusz Rock Maciaszek obrażający matki widzów i
  @Saszko Weblin.jak pierdzieli głupoty na 201."
  @P0v3R
  "Mam czarny humor więc wszystko co złe, nie etyczne oraz chamskie mnie śmieszy w jakimś stopniu mniejszym bądź większym, zależy od sytuacji i miejsca. XD"
  @Mała
  "Jest takie coś a mianowicie zachowanie niektórych osób."
  @Mategros
  "Nie wiem. "   

  kategoria: dramat, wojenny
  Premiera: 22 marca 2002 roku
  Reżyseria:  Ridley Scott
  Link do obejrzenia: HELIKOPTER W OGNIU
  Film oparty jest na autentycznych wydarzeniach (dokładnie z dnia 3 października 1933 roku, gdzie grupa elitarnej armii żołnierzy USA została wysłana w celach pokojowych do Somalii. Niestety misja okazała się największą porażką  w jakiej wzięły udział siły zbrojne). Film wojenny, który wyreżyserował Ridley Scott dostał dwa Oscary (za montaż i dźwięk) opowiada o milicji Mohameda Farraha Aidida,która terroryzowała wycieńczoną klęską głodu ludność cywilną, zabierając jej żywność, dostarczoną przez siły ONZ.
  Opis filmu:
  "Oparty na faktach film opowiada o nieudanej akcji amerykańskiego oddziału 120 Delta. Zadaniem elitarnej jednostki jest porwanie dwóch przywódców zbuntowanych Somalijczyków. Przewidziana akcja miała zająć 30 minut, ale niestety wszystko poszło nie tak jak powinno, zostały postrzelone 2 amerykańskie śmigłowce UH-60 Black Hawk, mała akcja przerodziła się w ogromną, krwawą bitwę w której  zginęło  18 żołnierzy, niemal 100 zostało rannych. Po drugiej stronie było kilkaset ofiar. Mogadisz stał się pełną wrogów pułapką - za broń chwyciły nawet kobiety i dzieci."
   
   


  "Życie to dar. Nie zapomnij, żeby żyć."
   
  kategoria: literatura młodzieżowa
  autorka: Nicola Yoon
  Autorka książki Nicola przedstawiła nam opowieść o dziewczynie, która poznając świat zewnętrzny, zmieniła całkowicie wszystkie wartości jakimi kierowała się w życiu. Osiemnastoletnia  Maddy jest dziewczyną uczuloną na wszystko, cierpi bowiem na rzadką chorobę układu odpornościowego, która skazuje ją na przebywanie w sterylnym otoczeniu, ponieważ jakakolwiek infekcja grozi śmiercią, nigdy nie opuszcza progów swojego domu, żyje w jednej wielkiej bańce, która oczyszcza powietrze dostające się z zewnątrz. Jedynymi osobami, które widuje jest jej matka i pielęgniarka, lecz pewnego dnia poznaje Ollyego, zakochuje się w nim i postanawia po raz pierwszy zmierzyć się ze światem zewnętrznym. „Ponad wszystko” to opowieść o sile, wierze, nadziei, ale i prawdziwej miłości, która jest w  stanie przetrwać wszystko.  Zbliżamy się do końca roku 2018, dni robią się coraz krótsze, za oknami mrok pojawia się coraz szybciej. Powoli można dostrzec pierwsze oznaki zimy, która dopiero nadchodzi. Temperatury spadają już poniżej zera, widok śniegu o tej porze roku przestaje kogokolwiek już dziwić. Jednakże my jako ludzie jesteśmy w stanie z tym walczyć, wystarczy założyć cieplejsze ubranie, wypić gorący napój i po chwili zima przestaje nam być straszna. Niestety zwierzęta nie mają już tak łatwo, oczywiście nasi domownicy poza spacerami pod gołym niebem raczej nie doświadczają zimna przez dłuższe chwile. Lecz nie wszystkie zwierzęta mają to szczęście, wiele z nich błąka się dniami i nocami, szukając jakiegoś przytułku, gdzie znajdą ciepło i jakieś pożywienie. W tym okresie wszystkie zwierzęta potrzebują naszej pomocy. Jeśli masz taką możliwość wesprzyj zbiórki poświęcone zwierzętom bezdomnym, zamontuj karmnik dla ptaków bądź zrób cokolwiek innego. Może dzięki Tobie zwierzę przeżyje zimę lub zyska nowy dom. Nie bądźmy obojętni na los zwierząt! 
  Już niedługo, a dokładniej 6 grudnia obchodzimy MIKOŁAJKI. Jest to tradycja ku czci biskupa Mikołaja z Miry. Według hagiografii(piśmiennictwo religijne, które obejmuje żywoty świętych) wskazuje okres życia biskupa na przełom trzeciego oraz czwartego wieku u naszej ery. Swą sławę zawdzięcza dokonanym cudom oraz pomocą biednym i potrzebującym. Przykładów jak i legend o Świętym Mikołaju jest wiele, a pozwolę sobie przytoczyć jedną z nich, która opowiada o trzech córkach.
  "W spisanym w pierwszej połowie IX wieku żywocie autorstwa archimandryty Michała, w rozdziałach od dziesiątego do osiemnastego, po raz pierwszy pojawiła się bardzo popularna legenda o trzech córkach.
  Zgodnie z jej wersją z IX wieku, młody Mikołaj, jeszcze przed wyborem na biskupa, miał chciwego i bogatego sąsiada, który drwił z pobożności świętego. Bóg ukarał sąsiada i sprawił, że stracił majątek oraz popadł w skrajną biedę. Gdy nie miał już z czego utrzymać rodziny, postanowił sprzedać swoje trzy córki do domu publicznego, ponieważ nikt nie chciał ich poślubić bez otrzymania stosownego posagu. Mikołaj, po długich rozważaniach tekstów Pisma Świętego i modlitwie, postanowił uratować cnotę dziewcząt. Trzykrotnie, pod osłoną nocy, wrzucał przez okno pieniądze przeznaczone na posag dla każdej kolejnej siostry. Gdy sąsiad wyprawił już dwa wesela, postanowił dowiedzieć się, skąd biorą się tajemnicze pieniądze. Czuwał całą noc i ze zdumieniem odkrył, że to pogardzany przez niego Mikołaj wrzuca po raz trzeci pieniądze przez okno. Podziękował mu zawstydzony i postanowił zmienić swoje życie na zgodne z przykazaniami."
  (źródło) 
  Według polskiego zwyczaju jest to dzień wyjątkowy, wręczamy naszym bliskim bądź przyjaciołom drobne upominki. Jest to niezwykle miłe otrzymać upominek od bliskiej osoby, i warto pomyśleć kilka dni wcześniej komu chcemy wręczyć ów podarek. Niech ten czas będzie dla Was wszystkich magiczny oraz pozwoli się przygotować do nadchodzącego Bożego Narodzenia. Jako iż jest to ostatnia gazetka, którą widzicie w roku 2018, w imieniu całej redakcji chciałbym złożyć Wam najlepsze życzenia. Życzymy Wam Kochani dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz tego, aby wszystkie Wasze marzenia się spełniły. Spędźcie ten czas wśród najbliższych, poświęćcie im odrobinę czasu, w końcu święta to magiczny czas!
  Wesołych Świąt! 


  Żeby Właściciel dbał (o sieć rzecz jasna)
  Head Admin pomagał (temu wyżej, prawda?)
  Junior Admin wspierał (i innych nie olewał)
  Rudy tyle nie jadł (bo skarpetki wymieniać trzeba)
  Młotki dawały (UB pacany)
  Opiekuni głaskali (ale czasami przylali)
  Pędzle robiły (prace graficzne bezbożnicy)
  Pióra pisały (normalnie bez skazy)
  Admini sprawowali (piecze nad serwerami)
  Donatorzy hajs (dawali)
  VIP'y warny (zdejmowali)
  Zasłużeni byli (z nami)
  Weterani odwiedzali (czasami)
  Bywalcy zostali (z brązu kolorem)
  Dziewczyny sprawiały (uśmiech na twarzy)
  Szaraki tworzyli (bez sensu tematy)
  Świeżaki bywali (żeby stać się szarakami)
  No i Zbanowani (aby kolor odzyskali)
  Wierszyk zgrabny, ale ładny. Czas więc na zastrzyk Boży.
  Żeby wszyscy żyli w zgodzie.
  Szczęścia dużo sobie dajcie.
  Dziewczyny, facetów kłopotajcie.
  Słodyczy tonę zajadajcie.
  Ustami na stole w domu sprzątajcie.
  Uśmiech na twarzach niech Wam się tworzy.
  Kto może niech pieniądz zarabia, bez tego niestety marna zabawa.
  Przy stole jednym zasiądźcie, z rodziną święta są droższe.
  Poproście @Roniego o Błogosławieństwo, chłop jest jak ojciec lecz ciężko to przełknąć.
  Z pasterki wszyscy zygzakiem wracajcie i o kumplach nie zapominajcie.
  O brzasku wstańcie i prezenty otwierajcie.
  Jednak pamiętajcie - do nas po Świętach wracajcie.


   
   
  Listopadowe wydanie gazetki przygotowali dla was:
   

  @M4A1
   

  @mkky

  @aXenBiceps™
   
   
  @Karolcia ;***
   
   

  @Senbonzakura
   

  22 comments
  2.6k views
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.