Jump to content

Nieromantyczny maraton horrorów w Heliosie

Kacper
  • 239 views

 Share

ip-helios-nmf-2_63d3ea70e39e53_84836566.jpg.jpg

 

W tym roku sieć kin Helios przygotowała filmową alternatywę dla romantycznych kolacji, pięknych bukietów i słodkich czekoladek. Wszyscy, którzy zechcą świętować Walentynki nieco inaczej powinni skusić się na Nieromantyczny Maraton Grozy. W piątek, 10 lutego cykl NMF zaprezentuje na pokazach w całej Polsce naszpikowany nowościami wieczór filmowy z aż czterema przerażającymi horrorami!

 

Są tacy, dla których wspólne oglądanie horrorów może być najwyższą formą romantyzmu, wówczas przytulać się można ze… strachu! W piątek, 10 lutego, specjalnie z myślą o wszystkich mających dość przesłodzonej walentynkowej atmosfery, sieć kin Helios przygotowała filmową noc pełną grozy bijącej wprost z wielkich ekranów.

 

Repertuar prezentuje się różnie w zależności od miasta, ale to kilka przykładów:

 

  1. ABYZOU – Złą moc sprzed wieków nieświadomie uwalnia główny bohater filmu – Art, gdy próbuje nakłonić swego ojca, ortodoksyjnego Żyda, do sprzedaży domu pogrzebowego. Do rodzinnej kostnicy trafia tajemnicze ciało, w którym zamieszkuje starożytny demon. Przebudzony, skupia uwagę na ciężarnej żonie Arta.

 

 

  1. PLAY DEAD – Studentka kryminologii Chloe pozoruje własną śmierć, by wniknąć do kostnicy. Ta śmiała akcja to jedyna szansa na przejęcie dowodu, który mógłby obciążyć jej brata w sprawie o morderstwo. Gdy Chloe wybudza się w zimnym prosektorium, odkrywa, że zatrudniony tam koroner prowadzi na boku makabryczną działalność. Okazuje się, że najbardziej przerażającą rzeczą w kostnicy nie są martwi, lecz żywi.

 

 

  1. OCZY DEMONA – Amerykańska, telewizyjna ekipa poszukująca zjawiska paranormalne na całym świecie, udaje się do idyllicznego Fraser”s Hill na górzystym obszarze Malezji.W skład ekipy wchodzą między innymi piękna, ezoteryczna Jules i sceptyczny Ben. Mają tam nagrać materiał o nawiedzeniach starego domu. Jego nowi właściciele Ian i Martha twierdzą, że doświadczyli tam dziwnych fenomenów. Zgłębiając zagadkę ekipa napotyka przypadki opętania i upiory tak przerażające i silne, jakich nigdy dotąd nie napotkali w swej praktyce. Jules w dzieciństwie zetknęła się z nieziemską mocą, może to sprawi, że jako jedyna będzie w stanie stanąć do walki ze złymi mocami.

 

 

 

  1. CONTROL – Kierowana przez nieznajomy głos Eileen musi wykonywać zadania — w przeciwnym razie jej córka zginie. Gdy kobieta odkrywa w sobie zdolności paranormalne, postanawia się zbuntować i porywa się na zuchwałą ucieczkę. Co okaże się rzeczywistością, a co uosobienie jej najbardziej przerażających fantazji?

 

 

Ceny biletów:

 

  • Przedsprzedaż 4-6 dni do seansu: 32,90 zł
  • Przedsprzedaż 1-3 dni do seansu: 34,90 zł
  • W dniu seansu: 38,90 zł 

 

Więcej informacji i repertuar dla swojego miasta można znaleźć na https://helios.pl

 

Ktoś z Was wybiera się na wyżej opisany maraton?

 

 

Artykuł częściowo pochodzi ze strony tuzory.pl

 Share


User Feedback

Recommended Comments

Jako fan horrorów niestety musze się wypowiedzieć. Te ich całe maratony to tylko puszczanie kupy widzom, dadzą jeden znany film, a potem w pakiecie wrzucą coś nieznanego czego nikt nie chce oglądać, by na siłę ściągnąć widzów.

 Niestety takie zabiegi są częstą praktyką, a co do filmów to…. radze obejrzeć jakić stary klasyk, na pewno będzie lepsze niż te dzisiejsze sieczki.

Link to comment
Share on other sitesCreate an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.