Jump to content

Dziennik esportowy 1s2k #6

obraz.png.c840458dd0eabd3faa923e2970457b76.png

 

Witajcie, drodzy czytelnicy.

Po prawie miesięcznej przerwie od dziennika esportowego, wracam do was z informacjami ze świata esportu.

Obecny artykuł, skupiony jest na dwóch tematach Rocket League oraz streamerowi "MikeyPerk".

Dwa tygodnie temu wystartowała nowa seria podobna do tej, lecz opierająca się na świecie sportu. Jeżeli jeszcze nie widziałeś to kliknij tutaj.

Zatem, życzę przyjemnego czytania.

image.png

INWESTYCJA "WILLIAMS RACING" W ESPORT

Znana Brytyjska marka, którą możemy kojarzyć z wyścigów Formuły 1 oraz ze współpracy z Robertem Kubicą, który przywdział ich barwy. Williams Racing nawiązała współpracę z brytyjską organizacją Resolve, której siedziba leży w Londynie oraz została utworzona w 2015 roku. Głównym elementem współpracy tych obu firm będzie stworzenie wspólnej dywizji w grze Rocket League. Gra jest uwielbiana przez 75 milionów fanów na całym świecie, ponieważ jest ona połączona z wyścigami samochodowymi oraz piłką nożną.

"Rocket League stał się tematem dyskusji w drużynie. Nasi ludzie w to grają, ich dzieci również - to znaczy już bardzo wiele. Główna zasada jaka przyświeca Teamowi Williams, niezależenie czy na torze - czy poza nim, to chęć rywalizacji i ścigania się" - skomentował szef marketingu w Williams Racing

Wspomniano również o przyszłości i wizji, którą będziemy mogli ujrzeć po efektach współpracy tych dwóch firm:
"Z organizacją Resolve wejdziemy razem do XI sezonu Rocket League Championship Series. To partnerstwo jest niesamowicie ekscytujące. Resolve zrobiło imponujący początek w świecie esportu i stworzyło w pełni konkurencyjny zespół - nie możemy się doczekać bycia częścią tego, jak również poszerzenia naszego grona wielbicieli również poza wyścigami Formuły 1"

Czy współpraca przyniesie korzystne efekty? Przekonamy się w niedalekiej przyszłości.

obraz.thumb.png.5b3565fea1203c112b9055351c1fcb87.pngobraz.thumb.png.5a98966daf1bc91bad3ceaa40f5cd9ff.png

obraz.png.c0528329b684d3d40eb48a764db3ce0c.pngobraz.thumb.png.b441996cb212234d7439512fe3bb6243.png

Źródło

 

DRAMATYCZNA HISTORIA STREAMERA ZAKOŃCZONA "SZCZĘŚLIWYM KOŃCEM"

W ostatnim tygodniu internet wył z przykrej sytuacji, która miała miejsce Ameryce. Zaginęła w tym czasie córka jednego amerykańskiego streamera – mowa o MikeyPerk. Najważniejsze, że historia zakończyła się happy endem, zamiast czymś poważnym. Rozpoczęło się to 25 czerwca, kiedy 17-letnia córka wyszła ze swojego domu w stanie Ohio w USA. Podobno miała imprezować ze starszymi rówieśnikami w jednym z hoteli. Od tamtego momentu słuch po niech zaginął, przez co nawet policja okazała się bezskuteczna. Wtedy Ojciec, czyli streamer MikeyPerk zdecydował się wykorzystać swoje media społecznościowe i poruszyć wszystkie możliwe środki do zwiększenia zasięgu poszukiwań. Pojawiło się wiele apeli na Twitterze oraz YT, w których proszono ludzi o pomoc oraz udostępnianie lub wskazanie konkretnych śladów, które przyczyniłoby się do odnalezienia córki. W sobotę dowiedzieliśmy się, że sprawa zakończyła się w szczęśliwy sposób, ponieważ 17-letnia Sarach wróciła cała i zdrowa. O całej sytuacji poinformował na swoim Twitterze MikeyPerk. W krótko minutowym filmiku na kanale YT streamer opisał więcej szczegółów w tej sprawie:

"Mamy świetne wieści. Moja córka została odnaleziona! Wszystko za sprawą ulotek, które rozmieszczaliśmy, filmom na Twitterze i ich dalszym udostępnianiu (...) Wszystko to bardzo pomogło... Również ten hashtag [#FINDSARAH - przyp. red.]" - tłumaczył emocjonalnym, lecz szczęśliwym tonem ojciec zaginionej.

Dodał on także, że jest bardzo dużo do opowiadania i możliwe, że spróbuje nakręcić kolejny filmik z wytłumaczeniem całej sytuacji. Wszystko, co z tego jest najważniejsze to, że cała ta akcja poszukiwawcza odnalazła swój szczęśliwy koniec, do którego w dużej mierze przyczyniła się prawdopodobnie społeczność internetowa.

obraz.thumb.png.82603f367c627ddc098ae3a940cf20a6.png

Źródło

image.png

Artykuł został wzorowany na źródłach, z których zaczerpnięto informacje.

65% tekstu została napisana własnymi słowami.
Redakcja zastrzega sobie, kopiowanie artykułu bez zgody autora tematu.

 

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.