Jump to content
Sign in to follow this  
5 najlepszych gier które się opłaca kupić/zainstalować. NA PC
TheProShizer
13 comments
621 views

 

Często sobie zadajemy pytania jakie gry kupić. Być może po Przeczytaniu tego artykułu kupisz tę grę ? 

(Nie muszą tobie te gry się podobać) !!!! 

 

  

 

image.png.5ee10dabe05fe85a116dfc4a1434dd21.png

 

 

 

 

 

 


 Total War: Warhammer II

 

   image.png.f3f1984fedfe8c53668cc93c7e504d22.pngCena:  Cena waha się w cenach 50-100

 

Premiera: 28 Września 2017.

 

Producent: Creative Assembly.

 

Fabuła: Zgodnie z tytułem, gra ponownie przenosi nas do ponurego uniwersum fantasy marki Warhammer. Tym razem jednak akcja nie toczy sie na znanym z poprzedniej odsłony Starym Świecie. Zamiast tego udajemy się na zachód, aby prowadzić wojnę na czterech kontynentach, nazwanych Ulthuan, Naggaroth, Południowe Ziemie oraz Lustria. 

Kampania ukazuje konflikt, jaki toczą między sobą cztery grywalne rasy: elfy wysokiego rodu, mroczne elfy, jaszczuroludzie oraz skaveni (szczuroludzie). Rywalizują one o kontrolę nad Wielkim Wirem, od tysiącleci wiszącym nad ojczyzną elfów, Ulthuanem.

 

 

 

 

 

Dark Souls III

 

image.png.7de017f0bfad3df17002e9730bf336c4.png

 

Cena: Około 150-200 zł (Zwykły)

 

Premiera:  24 Marca 2016.

 

Producent: FromSoftware

 

Fabuła: Fabuła Dark Souls 3 rozwija się wokół "mrocznego bohatera" próbującego pokonać powstałego/ych Władców Popiołów. Podczas eksploracji świata będzie można napotkać Epitafia dostarczające informacji o fabule w grze. 

Podobnie jak poprzednie części, akcja ma miejsce w tym samym świecie i kręci się wokół Pierwszego Płomienie oraz cyklu ognia i mroku. Trzecia część skupia się na czerwonych rycerzu - mrocznym bohaterze i protagoniście wychodzącemy naprzeciw Władcy/om Popiołów. Tytuł Władca Popiołów może odnosić się do któregokolwiek z przeszłości, nie tylko do Gwyna.

Nie jest jasne w jakiej epoce będą miały miejsce wydarzenia. Czy to na początku nowej epoki ognia czy w czasie epoki mroku. Podobnie jak w Dark Suls, wydaje się, że nie będzie miało znaczenia, które zakończenie zostało wybrane w Dark Souls 2. Tylko jedno zakończenie jest możliwe do wyboru w Dark Souls 2 - odwrócenie się od odradzającego się ognia. W przypadku drugiego zakończenia nie jest jasne jak dalej potoczą się losy postaci.

Opierając się na słowa z jednego z pierwszych zwiastunów "...i teraz pozostają tylko żary", nasuwa to na myśl, że ogień prawie wygasł a postać gracza jest wybraną, by poprowadzić ludzkość (mroczną duszę) i przełamać cykl lub go kontynuować.

 

 

 

 

Overwatch

 

image.png.435874ae96a11f76d097f45e12814b8f.png

 

Cena: Ceny już są od 170-200 zł (Zwykły)

 

Premiera: 24 Maja 2016

 

Producent: Blizzard Entertainment

 

Fabuła: Bunt maszyn o nazwie Omni sprawił, że ludzkość narażona została na ogromne niebezpieczeństwo. Tytułowi Overwatch są najdoskonalszymi jednostkami militarnymi, jakie posiadają poszczególni przywódcy światowych mocarstw. Ich celem staje się pokonanie niepokornych maszyn i zapanowanie nad chaosem, jaki ogarnął świat. Po pokonaniu maszyn, zostaje utworzona całkowicie nowa jednostka superbohaterów. Przez kolejne dziewięćdziesiąt lat, nie mając za przeciwnika godnego siebie rywala, grupa szkoli kolejne zastępy herosów.

 

 

 

 

TheForest

 

image.png.0fd77a880df360b83b9878abbf2d8d56.png

 

Cena: Od 20-50 zł (Takie są na internecie)

 

Premiera: 30 Kwietnia 2018 

 

Producent: Endnight Games

 

Fabuła: Wcielamy się w mężczyznę, który przeżył katastrofę samolotu pasażerskiego. Bohater budzi się przy wraku i, niczym Robinson Crusoe, stara się przetrwać budując schronienie i szukając pożywienia. Szybko jednak okazuje się, że rozbitek nie jest na wyspie sam, oprócz niego w dżungli kryje się plemię mutantów - kanibali.
 

 

 

 

 

 

Fifa 20 

 

image.png.9617970c9f9a6ffc4807310a0fc3e68f.png

 

Cena: 90-110 zł 

 

Premiera: 27 Września 2019

 

Producent:  Ea Sports 

 

 

Fabuła: Co tu dużo mówić na temat Fif'y. Każdy powinien wiedzieć że gra fifa jest oparta głównie na Footbolu. 

 

 

 

 

źródła: GryOnline.pl

 

 

Edited by TheProShizer

Sign in to follow this  

User Feedback

Recommended Comments

Proszę Cię nie dawaj spacji przed znakami interpunkcyjnymi.

Ogółem taki artykuł z checia bym przeczytał jesli poświęcony był by on w całości np grom RPG i z tego rodzaju podac pare przykładów. Przykładowo mozesz zrobic serie artykułów top gier akcji, battle Royal, mmo, RPG etc etc(we wstepie wyjaśnić nazwę, co oznacza, glowny cel etc) i na koniec roku zrobic najlepsze gry roku.

Nie musisz ograniczac sie tez do rodzajow gier typu RPG A możesz wprowadzić również "gry z najlepszą grafika" lub "gry z najlepszą fabuła". Jest dużo możliwości, a przyznam szczerze ze jesli takie artykuły wychodzily by powiedzmy co tydzien lub 2 z checia bym je czytał, lecz ten artykuł jest zbyt chaotyczny. Mysle ze powinienes wiecej pisać swoimi słowami, bedziesz przyzwyczajal sie do pisania i również pokażesz nam swoj styl przekazywania informacji. Zamiast kopiować opis gry sprobuj to samo przekazać ale w swoich słowach. 

 

Ps. Nigdy nie byłem dobry z polskiego, więc  wybaczcie bledy. xD

Edited by Kaiju

Share this comment


Link to comment
Share on other sites

Sam pomysł na artykuł jest bardzo fajny, ale wykonanie trochę gorsze. Liczne błędy sprawiają, że artykuł jest odpychający.

+ Biały kolor czcionki nie jest najlepszym rozwiązaniem (osoby na trybie jasnym nie widzą napisów).

Share this comment


Link to comment
Share on other sites
1 minutę temu, Puchaty napisał:

Na samym steamie jest kilkanaście tysięcy gier a artykuł jest tylko o 5 grach które warto kupić? Ostro

Ciężko byłoby opisać wszystkie gry, a skoro autor stwierdził, że chce zrobić top 5 gierek jego zdaniem, to nie widzę w tym problemu. 

Share this comment


Link to comment
Share on other sites
1 minutę temu, 50cent napisał:

Ciężko byłoby opisać wszystkie gry, a skoro autor stwierdził, że chce zrobić top 5 gierek jego zdaniem, to nie widzę w tym problemu. 

Nie mówię o prezentowaniu każdej gry, ale lista TOP5 nie dzieląc na gatunki to za mało. 
5 gier które najbardziej opłaca się kupić - Kupię The Foresta za 7 dych, pogram tydzień i się znudzi. Opłacało mi się? No nie.

Share this comment


Link to comment
Share on other sites

nie no kurde, takie 1/10 to zestawienie. 

Prawie każda gra jest dla konkretnego typu graczy aniżeli dla ogólnego przekazu, nie ma tutaj gier hmm... neutralnych?

A Soulsy to już jest taki hardcore, że sporo osób by się od tego odbiła w samym prologu :) Lepszą propozycja byłby już Skyrim, wiesiek,Shadow of Mordor/War,  nowe AC które w tej chwili są już pełnymi grami RPG.

No nawet nie padałeś tam podstawowej informacji, że ilość zgonów w serii souls przyćmiewa nawet epidemie czarnej śmierci w średniowieczu :D 

 

Share this comment


Link to comment
Share on other sites


Guest
This is now closed for further comments

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.