Jump to content
Sign in to follow this  
Nowy TeamSpeak 5?
Lasik
2 comments
682 views

Witajcie gracze! Z dniem dzisiejszym, pragnę wam pokazać nowego TeamSpeak'a. Program od bardzo dawna działa nad nowym, lepszym komunikatorem głosowym pod nazwą TeamSpeak 5. Jak podają źródła, daty premiery jeszcze nie wiadomo, na razie nowy TS jest w fazie testów i od około października, co jakiś czas są wydawane kody na pobranie właśnie tego komunikatora w wersji "5.0.0-beta.19"

 

 

Zupełnie nowy TeamSpeak to całkowicie nowe centrum współpracy które zostało zaprojektowane przez graczy dla graczy. Łączy wszystkie narzędzia i komunikację Twoich zespołów w jednym, łatwym w użyciu miejscu. Bez względu na to, czy jesteś małym klanem, czy gildią międzynarodową, TeamSpeak zrewolucjonizuje Twoją komunikację i współpracę. DARMOWY GŁOS DLA KAŻDEGO TeamSpeak jest teraz wyposażony w DARMOWY serwer TeamSpeak dla wszystkich. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy będą mieli możliwość stworzenia własnego serwera TeamSpeak. Ponieważ jakość głosu i opóźnienia są dla nich tak ważne, każdy użytkownik będzie miał dedykowany serwer, hostowany w wybranym przez siebie regionie. Serwer darmowy, będzie jak na razie na max. 10 osób, resztę slotów trzeba kupić. Prawie żadnego opóźnienia, bardziej wyraźniejszy i autentyczny (taki jak w realu) głos.  

 

Oczywiście, nie mogę pominąć faktu, iż dla wiernych fanów TeamSpeak 3, nic się nie stanie. Zupełnie nowy klient TeamSpeak jest w 100% kompatybilny wstecz, co oznacza, że będziesz mógł łączyć się ze wszystkimi swoimi ulubionymi serwerami i rozmawiać ze znajomymi - bez względu na to, czy dokonali aktualizacji.

 

Nowy TeamSpeak, ma możliwość zapraszania do znajomych, stworzenia grup czyli pisania do znajomych nie będąc na żadnym serwerze. Wysyłanie zdjęć, (nawet na kanale!) gify, naklejki, emotki i wiele, wiele więcej. Dodatkowo nowy TeamSpeak, jest zaprojektowany tak, aby gracze mogli ustawiać motyw, (ciemny i jasny) tak samo z stylem drzewa, można zostać przy starych dobrych kropkach, albo nowych lepszych szczegółowych znacznikach graczy.

 

0gYzAoN.png

 

TeamSpeak 5 nie posiada jeszcze możliwości bawienia się w permisjach, widzenia kolorów, pogrubienia, kursywy itd. Nie wiem jeszcze jak to wygląda po stronie administracyjnej, ale z tego co wiem, to zmieni się dodawanie rang, ponieważ jest widoczna nazwa rangi wraz z ikoną. 

 

Na koniec, jako jeden z posiadających nowego TeamSpeak 5, chciałbym wam pokazać jak wygląda nasz serwer 1s2k.

 

PJ05tBJ.png

 

Dodam jeszcze jak wyglądają informacje o danym graczu. 

 

SAXThps.png

 

Dodatkowo po lewej stronie pod serwerem na którym się połączymy, wyskakują okienka graczy/botów, z którymi piszesz, albo oni napisali. Ten artykuł jest z lekka skrócony i posiada informację dla zwykłych graczy, nie bawiących się w żadne "adminowanie". W przyszłości, jak wszystko zostanie dodane, albo chodziarz część z tego czego nie ma, napiszę resztę, bardziej rozbudowaną. 

 

Jako podsumowanie, polecam bardzo nowego TeamSpeak 5, jest poręczny i dużo informacji w jednym miejscu. Także, na ten moment jestem z tego komunikatora zadowolony i czekam na kolejne, może lepsze aktualizacje. Pozdrowionka! 

Źródło: https://www.teamspeak.com/en/

Edited by aXenBiceps™
Poprawienie składni oraz wyglądu

Sign in to follow this  

User Feedback

Recommended CommentsGuest
This is now closed for further comments

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.