Jump to content

| Aktualizacja CS:GO |
- 19.11.2019 -
 
 
Dzisiejszej nocy Valve dodało nową, gigantyczną aktualizację do CS:GO.
Została dodana między innymi długo wyczekiwana operacja - SHATTERED WEB!
Co konkretnie aktualizacja wprowadza?
 
Cena przepustki: 56,99 zł.

 
- Agenty Shattered Web -
Jedna z największych zmian w aktualizacji - Agenty. Po raz pierwszy w CS:GO, można odblokować postać TT/CT którą można zagrać na dowolnej mapie, trybie, czy serwerze.
Postacie można zdobyć jako nagrodę w postępach misji operacji. Wykonując misje, zdobywa się gwiazdki, dzięki którym można następnie odblokowywać nagrody.
 

 

Wszystkie postacie > Tutaj <.
 
- Skrzynka Shattered Web -
Została dodana nowa w skrzynka, a w niej 4 nowe kosy!
 

 

 
- Nowe kolekcje broni -
The Norse Collection | The St. Marc Collection | The Canals Collection
Pojawiły się również nowe kolekjne broni, które sięgają od czerwonych, po szare skiny.
 

Wszystkie skiny  > Tutaj <.
 
- Stickery & Graffiti Shattered Web -
Zostały także dodane stickery oraz wszelkiego rodzaju graffiti:


 
- Misje Shattered Web -
Gracz posiadający przepustkę do operacji będzie otrzymywał co tydzień 6 misji. Można je wykonywać w każdej chwili i w dowolnej kolejności.
Wykonując misje, gracz otrzymuje gwiazdki.

- Nowe mapy -
Zostały dodane 3 nowe mapy:
- Studio do trybu uproszczonego,
- Lunacy do misji Flying Scoutsman ,
- Jungle do trybu Danger Zone.
 

 
- Inne zmiany -
 
[Mapy]
- Cache został dodany do trybu turniejowego.
- Zoo oraz Seaside zostały usunięte.
- Zmieniono mapę Vertigo.
 
[Gameplay]
- Zwiększono cenę SG553.
- Zmniejszono cenę FAMASA i Galila o 200$.
 
[DangerZone]
- Wprowadzono korekty w menu zakupów.
- Wprowadzono niewielkie korekty zablokowanych drzwi oraz interakcji z sejfem.
- Automatyczni strażnicy strzelają teraz M249.
- Dodano ikonę na killfeedzie dla automatycznych strażników.
- Dodano więcej wybuchowych baryłek.
 
 
Źródła: 1, 2, 3
 
 
Co myślicie o dzisiejszej aktualizacji?
Operacja warta jest swojej ceny? Agenty mają sens w CS:GO? Jak podobają wam się nowe skiny?
 

Listopad- Nowe gry, nowe gwiazdy! Najbardziej oczekiwanymi grami w Listopadzie są: Need for Speed Heat, Star Wars Jedi: Fallen Order, Red Dead Redemption 2 i Sniper: Ghost Warrior.
 
Need for Speed Heat
Premiera: 8 listopada
Platformy: PC, PS4, Xbox One
Wydawca PL: Electronic Arts Polska
Wersja polska: Dialogi
Need for Speed powraca na dawne tory. Po chłodno przyjętej odsłonie z 2015 roku oraz Payback, Ghost Games sięga do korzeni, ponownie serwując graczom rozbudowane opcje tuningu, nielegalne zawody i pościgi policyjne. W dniu premiery gra zaoferuje 127 pojazdów. Nowości w serii to możliwość wymiany silnika w autach i zmiana wydechu, a także modyfikacja postaci gracza. Wiadomo, że w Need for Speed Heat nie pojawią się płatne paczki z losową zawartością, czyli lootboxy. Rozgrywkę podzielono na dzień i noc. Po zmroku bierzemy udział w nielegalnych wyścigach, które przyciągają uwagę służb. Po wschodzie słońca ścigamy się w legalnych zawodach na ulicach Palm City. Policja patrolują ulice i może przeszkodzić w jeździe po Palm City, przy czym o zmroku funkcjonariusze są agresywniejsi i korzystają ze wsparcia helikopterów.
Star Wars Jedi: Fallen Order (Star Wars Jedi: Upadły zakon)
Premiera: 15 listopada
Platformy: PC, PS4, Xbox One
Wydawca PL: Electronic Arts
Wersja polska: Dialogi
Po wielu latach miłośnicy najbardziej znanego kosmicznego uniwersum doczekali się pełnoprawnej kampanii dla jednego gracza w uniwersum „Gwiezdnych Wojen”. W Fallen Order nie ma trybu sieciowego. Historia rozgrywa się po wydarzeniach z trzeciej części filmowej sagi. Młody padawan - Cal - któremu udało się przetrwać Rozkaz 66, ukrywa się przed Imperium. Główne hasło marketingowe gry to „Nie wyróżniaj się”. W grze nie ma możliwości skradania się, twórcy stawiają na walkę. Potyczki, które będziemy toczyć za pomocą miecza świetlnego i Mocy, mają przywodzić na myśl Sekiro: Shadows Die Twice. Chodzi jednak nie o poziom trudności, a o parowanie i uniki. Podczas przygody zwiedzimy wiele planet, na których zdobędziemy nowe bronie i ekwipunek. Gra nie ma jednak otwartej struktury - to tytuł w znacznej mierze liniowy. Do ukończonych lokacji można jednak powrócić.
Red Dead Redemption 2 (PC)
Premiera: 5 listopada
Platformy: PC
Wydawca PL: Cenega
Wersja Polska: Napisy
Nadszedł ten czas. Zgodnie z oczekiwaniami, jeden z największych hitów 2018 roku (a może całej historii gier?) zadebiutuje na PC. To oczywiście pełna edycja - obszerny tryb fabularny oraz multiplayer, czyli Red Dead Online. Wersja PC zaoferuje „liczne ulepszenia techniczne i graficzne”. Pojawią się też dodatkowe treści do kampanii fabularnej - między innymi nowe misje ścigania zbiegów, kryjówki gangów oraz uzbrojenie. Warto nadmienić, że Rockstar Games nieustannie rozbudowuje moduł online, dodając nowe misje i możliwości. Pojawiły się już np. profesje: łowca nagród, handlarz i kolekcjoner. Produkcja to prequel historii opowiedzianej w Red Dead Redemption. Wcielamy się w Arthura Morgana - prawą rękę przywódcy gangu, który po nieudanym napadzie nieustannie ucieka stróżom prawa.
Sniper: Ghost Warrior Contracts
Premiera: 22 listopada
Platformy: PC, PS4, Xbox One
Wydawca PL: CI Games / City Interactive
Wersja polska: Dialogi
Nowa gra od CI Games ponownie pozwoli wcielić się w strzelca wyborowego, tym razem na Syberii. Istotną zmianą jest fakt, że twórcy rezygnują z otwartego świata na rzecz mniejszych i bardziej skondensowanych lokacji. Nie oznacza to jednak, że przygoda jest liniowa - cele można wyeliminować na wiele sposobów, niczym w serii Hitman. Główną oś rozgrywki stanowią tytułowe kontrakty, z określonym celem głównym i zadaniami dodatkowymi. Gracze powtórzą wyzwania, aby zrealizować je lepiej i zarobić więcej pieniędzy. W grze znajdzie się w sumie pięć regionów, zróżnicowanych pod względem krajobrazu. Podchodząc do celu zastosujemy różne strategie. Bohater jest nie tylko świetnym strzelcem, ale potrafi się też skradać. Gra zaoferuje nie tylko kampanię, ale też tryb wieloosobowy.
 
 
Ja osobiście czekam na grę Sniper: Ghost Warrior Contracts, pewnie z polubienia tej serii gier.
A gracze na jaką grę najbardziej czekają?? 
źródła: 1, 2, 3
 

Siemanko, dzisiaj z palca postaram się napisać krótki artykuł na podstawie jednego filmu. Będzie o piłkarzu przymierzanym niegdyś do zastąpienia Cristiano Ronaldo w Realu Madryt, a mowa o nikim innym jak o Gareth'cie Bale'u.
 
Gareth Bale - czy on w ogóle interesuje się piłką? Skąd takie kontrowersyjne pytanie w tytule tego artykułu? A no jeżeli ktoś interesuje się w choć małym stopniu Realem Madryt może zauważyć specyficzne podejście tego piłkarza do swojego zawodu. Postaram się to wypunktować, a na końcu wyciągnąć jakiś wniosek z tych wypocin, a więc do dzieła
Walijczyk nie potrafi mówić po hiszpańsku. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że spędził tam już 6 lat i nie, to nie są żarty. Piłkarz ten mimo tak długiego pobytu w Madrycie dalej nie potrafi chociaż w stopniu minimalnym wypowiadać się po hiszpańsku. Takie podejście jest karygodne i może świadczyć tylko, jak bardzo (nie)zależy mu na tym, aby chociażby dobrze wypadać w wywiadach, mieć lepszy kontakt z fanami na social mediach ale też z piłkarzami z drużyny czy pracownikami klubu, i wiele wiele innych. Umówmy się, język jest ważny, mija szmat czasu a Pan piłkarz nie potrafi nawet zdania po hiszpańsku sklecić - dla mnie osobiście dramat. Jego główną pasją jest golf. Ostatnio w wywiadach dawał znać o tym, że nie czuje już zamiłowania do piłki nożnej poprzez hejt spadający na jego osobę, a jego główną pasją jest golf. Stąd też pobyt w stolicy Hiszpanii jak najbardziej mu odpowiada, gdyż jest tam po prostu sporo pól golfowych. Nie kryje się z tym, że woli popchać kulkę kijem, aniżeli pokopać ją nogą, gdyż robi to w tym momencie głównie dla funu, nie czuje żadnej presji, stąd też może właśnie przyjemniejsza jest dla niego pasja aniżeli aktualnie wykonywany zawód, co by nie mówić. Ambasador brytyjskiej piłki nożnej nawet nie wie, kto jest premierem. I to jest niestety fakt. Garetha kompletnie nie interesuje to, co dzieje się np. w polityce, mimo iż jest w tym momencie ikoną dla brytyjskiego sportu. Kiedy wchodził Brexit z jego wypowiedzi w wywiadach można było wyczytać, że dla niego ważne jest, jak to wpłynie na jego zarobki, a o tym kto jest premierem Wielkiej Brytanii nie ma zielonego pojęcia. Nie integruje się z resztą piłkarzy, złe relacje z trenerem. Blokadą między innymi jest pewnie też język, jednak sam piłkarz i jego koledzy z drużyny potwierdzają fakt, że ten kompletnie nie interesuje się resztą piłkarzy, co potwierdza że nie zależy mu na ogólnym dobrze zespołu. Ponadto nie dogaduje się on też z trenerem, który w letnim oknie transferowym jasno dawał do zrozumienia, że nie widzi walijczyka w swojej drużynie. Nie zmieni klubu ze względu na wiek, kontuzjogenność oraz zarobki. Niestety dla klubu Bale to wciąż jeden z najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie, niestety gdyż utrudnia to sprzedaż piłkarza. Pieniądze są dla niego bardzo ważne, a mało który klub jest w stanie zaoferować mu taką wypłatę, jaką daje mu Real. Do tego problemem jest kontuzjogenność piłkarza, któremu często zdarzają się urazy przede wszystkim w lewej łydce, a jakby tego było mało jest on po prostu już dość stary - 30 lat. Ktoś powie że to może nie jest wiele, ale nie każdy piłkarz to Ronaldo czy Lewandowski, i po trzydziestce u większości poziom piłkarski po prostu spada.  
Co sądzicie o podejściu tego grajka? Zapraszam do dyskuzji
Źródło: 
https://www.youtube.com/watch?v=kK-yOvmwD8U  

Aktualizacja CS:GO - 18.10.2019    
 
Nowy cache
Pierwsza, jak i najbardziej wyczekująca zmiana przez graczy CS:GO w ostatnim czasie, została wreszcie wprowadzona! Mowa tu o nowej mapie Cache!
Została ona dodana do trybu Uproszczonego, Deathmatch oraz Sparingowego.
 

 
 
 
 
Nowa skrzynka
Została również dodana nowa skrzynka o nazwie CS20 z okazji 20 urodzin Counter-Strike'a.
 

 
Standardowo, skiny zostały wzięte z Warsztatu Społeczności, natomiast wszyscy zafascynowani są kosą:
Wprowadzono nowy rzadki przedmiot specjalny - klasyczny nóż z serii CS'a.
 
 
 
Nowa kapsuła
CS:GO udostępnił również kapsułę CS20 Stricker Capsule, która zawiera 20 naklejek zaprojektowanych przez społeczność.
 

 
 
 
Inne zmiany
[MISC]
Dodano opcję uruchamiania -lowmemworkshop, która pozwala na wgrywanie wyjątkowo dużych map do Warsztatu Steam
Dodano komendę fov_tv_debug, która pozwala na zmienianie pola widzenia w trybie wolnej kamery na GOTV oraz podczas oglądania dema
 
 
Źródła: 1, 2, 3
 
 
Co myślicie o tych wszystkich zmianach?
Co wam się najbardziej podoba?

BCAA czyli aminokwasy rozgałęzione
 
BCAA dla każdego?
TAK! - BCAA jest polecane wszystkim osobą, które podejmują wysiłek fizyczny.
 
Jak działają?
Aminokwasy rozgałęzione zawierają dużą ilość waliny, izoleucyny oraz leucyny, czyli składników, które naturalnie występują w produktach mlecznych. Zwiększają one syntezę białek, przyczyniają się do wzrostu włókien mięśniowych i kształtowania muskulatury.
 

Aminokwasy rozgałęzione 

* stymulują procesy energetyczne
* redukują zmęczenie 
* pozwalają zwiększyć intensywność ćwiczeń
* ułatwiają regenerację
* poprawiają samopoczucie
 
Suplement jest przydatny kiedy chcemy zredukować wagę z
zachowaniem muskulatury.
 
DAWKOWANIE:

Pierwszą dawkę suplementu (5 g) najlepiej przyjmować ok. pół godziny przed rozpoczęciem ćwiczeń, natomiast drugą dawkę po zakończeniu treningu.
W dni nietreningowe – pierwszą dawkę na czczo, a drugą przed snem. 
 
 
Źródło: 1

Witajcie, aktualizacja dla Counter-Strike 1.6 jest już dostępna, a co w niej nowego?  (Większość tekstu jest tłumaczona przez translator, a więc przepraszam za błędy)
 
 
Zmiany i uzupełnienia:  
Zapobiegaj wpływom texgamma i lightgamma oraz jasności na oświetlenie w trybie multiplayer. Dodano obsługę awatarów dla graczy w tabeli wyników dla niższych rozdziałek. Dodano cvar tablicy wyników, aby pokazać skrócone, proste nagłówki kolumn: scoreboard_shortheaders, ustaw na 0/1, aby wyłączyć / włączyć. Dodano cvar tablicy wyników, aby włączyć / wyłączyć wyświetlanie awatarów: scoreboard_showavatars, ustaw na 0/1, aby wyłączyć / włączyć. Dodano nowy serwer cvar, mp_infinite_ammo, ustawiony na 0, aby wyłączyć, 1 dla nieskończonej amunicji w pistoletach, 2 dla nieskończonego przeładowania amunicji. Dodano kolumny pieniędzy i zdrowia do tablicy wyników i graczy / serwerów, aby kontrolować ich wyświetlanie.  Cvars graczy to: scoreboard_showhealth i scoreboard_showmoney, można ustawić na 0/1, aby wyłączyć / włączyć wyświetlanie.  
Cvar'y dla serwera: mp_scoreboard_showhealth i mp_scoreboard_showmoney, można je ustawić na następujące wartości. 
 
      0 - Wyłącz wyświetlanie zdrowia / pieniędzy.
 
1 - Pokaż wszystkim terrorystom zdrowie / pieniądze dla TT.
2 - Pokaż zdrowie / pieniądze dla CT wszystkim drużynom
3 (domyślnie) - Pokaż zdrowie / pieniądze CT & TT.
4 - Pokaż zdrowie / pieniądze dla wszystkich graczy wszystkim pozostałym graczom
5 -  Pokaż dla CT & TT zdrowie i pieniądze członkom drużyny i widzom
 
 
      2. Poprawki:
 
Naprawiono opóźnienie przeładowania pocisku shotgun'a podczas przytrzymywania +attack, gdy magazynek jest pusty. Naprawiono nieznaczne przesunięcie nieprzezroczystego celownika. Naprawiono anulowanie ataku UMP45 po naciśnięciu przycisku +attack2.
 
     3. Ogólne:
 
Naprawiono ustawienie częstotliwości odświeżania monitora przez -freq, gdy używane jest z -nofbo. Naprawiono niepotrzebne przeskalowanie tekstur za pomocą tekstur NPOT. Naprawiono polecenie slist, teraz pokaże serwery w sieci lokalnej. Naprawiono pasek postępu dla poszczególnych plików w pobieraniu zasobów zawsze wyświetlanych na 100%. Dodano automatyczne zapisywanie cvar'ów (HL # 2237). Naprawiono brakujące lokalizacje w interfejsie użytkownika obserwatora. Zmieniono kolejność kolumn w przeglądarce serwerów, aby zapobiec wykorzystywaniu opisów gier do fałszywej liczby graczy na serwerze. Naprawiono możliwość ustawienia sv_cheats przez graczy w grze wieloosobowej (sv_cheats jest teraz kontrolowany przez serwer). Poprawki bezpieczeństwa do poleceń konsoli. Poprawki bezpieczeństwa ładowania zasobów.  
 
 
Źródło: 1
 

PC
9 comments
267 views
Nowy wygląd mapy Cache!
Dnia dzisiejszego zaprezentowano, wyczekiwany przez wszystkich graczy CS:GO, rework mapy Cache!
 
Podczas ESL One New York odbył się showmatch, prezentujący odświeżoną mapę de_cache, nad którą pracował Shawn “FMPONE“ Snelling przez ostatni rok.
Na mapie zostały wykonane gigantyczne zmiany zarówno w wyglądzie, jak i w samej rozgrywce.
 
Mapa zostanie oficjalnie wprowadzona do gry 11 października.
 
NOWY WYGLĄD

 

 

 

 

 

 

 
 
NOWE MIEJSCÓWKI
 
 
A jak wam się podoba nowy cache?  
Źródła: 1, 2, 3, 4

Znamy datę premiery The Last of Us: Part II!
Druga część kultowej gry na PlayStation zostanie wypuszczona 21 lutego 2020r.
 
Sony zaprezentowało krótki filmik w postaci zwiastuna najnowszej gry The Last of Us: Part II zdradzając datę premiery:

 
 
Pierwsza część The Last of Us pojawiła się w 2013 roku na PlayStation 3.
Gra spotkała się z wielkim sukcesem i jest oceniana przez wielu do dnia dzisiejszego jako najlepsza gra na PlayStation.
Nic więc dziwnego że Sony postanowiło kontynuować swoją współpracę z producentem Naughty Dog nad drugą częścią.
 
The Last of Us: Part II jest przygodową grą akcji która ukaże się na platformie PlayStation 4.
Fabuła toczy się 5 lat po wydarzeniach z pierwszej części i śledzi poczynania Ellie, która u progu dorosłości, próbuje przeżyć w tym nieprzyjaznym świecie.
 
 
Osobiście, na drugą część tej niesamowitej gry czekałam niecierpliwie przez ostatnie kilka lat.
Aktualnie nie mogę się doczekać tych zimowych wieczornych gierek poznając jej fabułę.
 
A jak jest z wami? Ktoś z was również czekał na drugą część The Last of Us?
 
Źródła: 1, 2, 3, 4
 

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.