Jump to content

Często sobie zadajemy pytania jakie gry kupić. Być może po Przeczytaniu tego artykułu kupisz tę grę ? 
(Nie muszą tobie te gry się podobać) !!!! 
 
  
 

 
 
 
 
 
 

 Total War: Warhammer II
 
  


Cena:  Cena waha się w cenach 50-100 zł
 
Premiera: 28 Września 2017.
 
Producent: Creative Assembly.
 
Fabuła: Zgodnie z tytułem, gra ponownie przenosi nas do ponurego uniwersum fantasy marki Warhammer. Tym razem jednak akcja nie toczy sie na znanym z poprzedniej odsłony Starym Świecie. Zamiast tego udajemy się na zachód, aby prowadzić wojnę na czterech kontynentach, nazwanych Ulthuan, Naggaroth, Południowe Ziemie oraz Lustria. 
Kampania ukazuje konflikt, jaki toczą między sobą cztery grywalne rasy: elfy wysokiego rodu, mroczne elfy, jaszczuroludzie oraz skaveni (szczuroludzie). Rywalizują one o kontrolę nad Wielkim Wirem, od tysiącleci wiszącym nad ojczyzną elfów, Ulthuanem.
 
 
 
 
 
Dark Souls III
 

 
Cena: Około 150-200 zł (Zwykły)
 
Premiera:  24 Marca 2016.
 
Producent: FromSoftware
 
Fabuła: Fabuła Dark Souls 3 rozwija się wokół "mrocznego bohatera" próbującego pokonać powstałego/ych Władców Popiołów. Podczas eksploracji świata będzie można napotkać Epitafia dostarczające informacji o fabule w grze. 

Podobnie jak poprzednie części, akcja ma miejsce w tym samym świecie i kręci się wokół Pierwszego Płomienie oraz cyklu ognia i mroku. Trzecia część skupia się na czerwonych rycerzu - mrocznym bohaterze i protagoniście wychodzącemy naprzeciw Władcy/om Popiołów. Tytuł Władca Popiołów może odnosić się do któregokolwiek z przeszłości, nie tylko do Gwyna.

Nie jest jasne w jakiej epoce będą miały miejsce wydarzenia. Czy to na początku nowej epoki ognia czy w czasie epoki mroku. Podobnie jak w Dark Suls, wydaje się, że nie będzie miało znaczenia, które zakończenie zostało wybrane w Dark Souls 2. Tylko jedno zakończenie jest możliwe do wyboru w Dark Souls 2 - odwrócenie się od odradzającego się ognia. W przypadku drugiego zakończenia nie jest jasne jak dalej potoczą się losy postaci.

Opierając się na słowa z jednego z pierwszych zwiastunów "...i teraz pozostają tylko żary", nasuwa to na myśl, że ogień prawie wygasł a postać gracza jest wybraną, by poprowadzić ludzkość (mroczną duszę) i przełamać cykl lub go kontynuować.
 
 
 
 
Overwatch
 

 
Cena: Ceny już są od 170-200 zł (Zwykły)
 
Premiera: 24 Maja 2016
 
Producent: Blizzard Entertainment
 
Fabuła: Bunt maszyn o nazwie Omni sprawił, że ludzkość narażona została na ogromne niebezpieczeństwo. Tytułowi Overwatch są najdoskonalszymi jednostkami militarnymi, jakie posiadają poszczególni przywódcy światowych mocarstw. Ich celem staje się pokonanie niepokornych maszyn i zapanowanie nad chaosem, jaki ogarnął świat. Po pokonaniu maszyn, zostaje utworzona całkowicie nowa jednostka superbohaterów. Przez kolejne dziewięćdziesiąt lat, nie mając za przeciwnika godnego siebie rywala, grupa szkoli kolejne zastępy herosów.
 
 
 
 
TheForest
 

 
Cena: Od 20-50 zł (Takie są na internecie)
 
Premiera: 30 Kwietnia 2018 
 
Producent: Endnight Games
 
Fabuła: Wcielamy się w mężczyznę, który przeżył katastrofę samolotu pasażerskiego. Bohater budzi się przy wraku i, niczym Robinson Crusoe, stara się przetrwać budując schronienie i szukając pożywienia. Szybko jednak okazuje się, że rozbitek nie jest na wyspie sam, oprócz niego w dżungli kryje się plemię mutantów - kanibali.
 
 
 
 
 
 
Fifa 20 
 

 
Cena: 90-110 zł 
 
Premiera: 27 Września 2019
 
Producent:  Ea Sports 
 
 
Fabuła: Co tu dużo mówić na temat Fif'y. Każdy powinien wiedzieć że gra fifa jest oparta głównie na Footbolu. 
 
 
 
 
źródła: GryOnline.pl
 
 

2 comments
673 views
Witajcie gracze! Z dniem dzisiejszym, pragnę wam pokazać nowego TeamSpeak'a. Program od bardzo dawna działa nad nowym, lepszym komunikatorem głosowym pod nazwą TeamSpeak 5. Jak podają źródła, daty premiery jeszcze nie wiadomo, na razie nowy TS jest w fazie testów i od około października, co jakiś czas są wydawane kody na pobranie właśnie tego komunikatora w wersji "5.0.0-beta.19". 
 
 
Zupełnie nowy TeamSpeak to całkowicie nowe centrum współpracy które zostało zaprojektowane przez graczy dla graczy. Łączy wszystkie narzędzia i komunikację Twoich zespołów w jednym, łatwym w użyciu miejscu. Bez względu na to, czy jesteś małym klanem, czy gildią międzynarodową, TeamSpeak zrewolucjonizuje Twoją komunikację i współpracę. DARMOWY GŁOS DLA KAŻDEGO TeamSpeak jest teraz wyposażony w DARMOWY serwer TeamSpeak dla wszystkich. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy będą mieli możliwość stworzenia własnego serwera TeamSpeak. Ponieważ jakość głosu i opóźnienia są dla nich tak ważne, każdy użytkownik będzie miał dedykowany serwer, hostowany w wybranym przez siebie regionie. Serwer darmowy, będzie jak na razie na max. 10 osób, resztę slotów trzeba kupić. Prawie żadnego opóźnienia, bardziej wyraźniejszy i autentyczny (taki jak w realu) głos.  
 
Oczywiście, nie mogę pominąć faktu, iż dla wiernych fanów TeamSpeak 3, nic się nie stanie. Zupełnie nowy klient TeamSpeak jest w 100% kompatybilny wstecz, co oznacza, że będziesz mógł łączyć się ze wszystkimi swoimi ulubionymi serwerami i rozmawiać ze znajomymi - bez względu na to, czy dokonali aktualizacji.
 
Nowy TeamSpeak, ma możliwość zapraszania do znajomych, stworzenia grup czyli pisania do znajomych nie będąc na żadnym serwerze. Wysyłanie zdjęć, (nawet na kanale!) gify, naklejki, emotki i wiele, wiele więcej. Dodatkowo nowy TeamSpeak, jest zaprojektowany tak, aby gracze mogli ustawiać motyw, (ciemny i jasny) tak samo z stylem drzewa, można zostać przy starych dobrych kropkach, albo nowych lepszych szczegółowych znacznikach graczy.
 

 
TeamSpeak 5 nie posiada jeszcze możliwości bawienia się w permisjach, widzenia kolorów, pogrubienia, kursywy itd. Nie wiem jeszcze jak to wygląda po stronie administracyjnej, ale z tego co wiem, to zmieni się dodawanie rang, ponieważ jest widoczna nazwa rangi wraz z ikoną. 
 
Na koniec, jako jeden z posiadających nowego TeamSpeak 5, chciałbym wam pokazać jak wygląda nasz serwer 1s2k.
 

 
Dodam jeszcze jak wyglądają informacje o danym graczu. 
 

 
Dodatkowo po lewej stronie pod serwerem na którym się połączymy, wyskakują okienka graczy/botów, z którymi piszesz, albo oni napisali. Ten artykuł jest z lekka skrócony i posiada informację dla zwykłych graczy, nie bawiących się w żadne "adminowanie". W przyszłości, jak wszystko zostanie dodane, albo chodziarz część z tego czego nie ma, napiszę resztę, bardziej rozbudowaną. 
 
Jako podsumowanie, polecam bardzo nowego TeamSpeak 5, jest poręczny i dużo informacji w jednym miejscu. Także, na ten moment jestem z tego komunikatora zadowolony i czekam na kolejne, może lepsze aktualizacje. Pozdrowionka! 
Źródło: https://www.teamspeak.com/en/

Aktualizacja CS:GO 
- 30.01.2020 -
Dzisiejszej nocy Valve zaskoczyło nas dosyć sporą aktualizacją, zmieniającą kompletnie gameplay na niektórych mapach!
Co konkretnie zmieniono?:
 
 
[MAPY]
 
▶MIRAGE
- dodano możliwość skanowania za pomocą AWP z pałacu do kąta przy rusztowaniu na A
- Poszerzono zakręt przed środkiem mapy
 - Zmniejszono progi wokół balkonu na B
- zablokowano jump-peek ze środka BS-a B w stronę catwalka
- Dodano ławkę pod oknem umożliwiającą wskoczenie do okna oraz kontrolowanie szorta

 
 
 
▶DUST 2
- Otwarto skybox nad górnym tunelem, ułatwiając wejście na site z granatami

 
▶TRAIN
- Otwarto skybox nad budynkami dzielącymi odnogę i BS A
- Poprawiono widoczność w wielu miejscach na mapie
- Naprawiono błędy wszelkiego rodzaju
 
▶CACHE
- Różne poprawki widoczności
- Optymalizacja
- Naprawa niewielkich błędów
- Zaktualizowano radar
 
▶STUDIO
- Naprawiono błąd, który sprawiał, że gracze nie otrzymywali obrażeń po wybuchu bomby
- Poprawiono clipping
- Poprawiono wygląd uliczek CT i T
- Naprawa niewielkich błędów
 
 
[Różne]
- Dodano komendę „tv_broadcast_server_info_message_size_kb”, która pozwala na zwiększenie rozmiaru okienka z informacją o transmisji HLTV
- Dodano komendę spec_xray_dropped_defusers, , dzięki której gra podświetla krawędzie upuszczonych zestawów do rozbrajania
- Dodano komendę spec_xray_dropped_unoccluded, dzięki której gra zawsze podświetla upuszczone C4 oraz zestawy do rozbrajania
- Dodano komendę, która pozwala na ustawienie dokładności liczb dostarczanych z API 
 
 
Co sądzicie o tych zmianach?
Jak bardzo wpłyną one na gameplay podczas rankedów, faceitów czy chociażby gry na naszych serwerach? 
 
   źródła:  1, 2, 3
 

fot. Shutterstock
Francuska minister zdrowia Francji Agnes Buzyn poinformowała w piątek, że we Francji pojawiły się dwa potwierdzone przypadki zakażenia wirusem z Wuhan. Jak pisze AFP, to pierwsze osoby w Europie, u których stwierdzono ten koronawirus.
 
Buzyn powiedziała, że pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem zdiagnozowano u pochodzącego z Chin 48-letniego mieszkańca Bordeaux, który niedawno ze względów zawodowych był w Wuhan i w środę wrócił do Francji.
Drugi pacjent również podróżował do Chin, ale minister nie podała na jego temat żadnych dodatkowych informacji. Poza tym, że jest on leczony w izolacji w paryskim szpitalu.
Minister dodała, że prawdopodobnie zdiagnozowane zostaną we Francji kolejne przypadki zakażenia wirusem z Wuhan.
Buzyn uważa, że jednym z powodów, dla których właśnie we Francji zdiagnozowano pierwsze potwierdzone przypadki zakażenia jest fakt, iż francuscy lekarze stworzyli test, który pozwala na bardzo szybkie rozpoznanie wirusa.
 
Kilka godzin wcześniej Amerykańskie Centrum ds. Kontroli i Zapobiegania Chorób (CDC) poinformowało, że w USA pojawił się drugi potwierdzony przypadek zarażenia wirusem z Wuhan; 63 osoby w 22 stanach poddane są badaniom, które mają ustalić, czy również one są zarażone koronawirusem.
AP podaje, że na informację o rozprzestrzenianiu się przypadków zakażenia zaczęły spadać notowania na nowojorskiej giełdzie, a najszybciej traciły na wartości firmy medyczne i farmaceutyczne oraz ubezpieczeniowe. Gigant farmaceutyczny Bristol-Myers Squibb notował najwyższe spadki i stracił 4,2 proc. Spadał też kurs linii lotniczych i firm turystycznych.
 
Władze Chin poinformowały wcześniej w piątek, że wirus spowodował dotąd śmierć 26 osób i wywołał ponad 850 zakażeń.
Podczas gdy większość przypadków zakażeń, wykrytych najpierw w mieście Wuhan, i wszystkie zgony miały miejsce w Chinach, nowy koronawirus pojawił się również w Tajlandii, Wietnamie, Singapurze, Japonii, Korei Południowej, Tajwanie i Stanach Zjednoczonych, a teraz również we Francji. Jest wysoce prawdopodobne, że w Wielkiej Brytanii są również przypadki zakażonych.
 
Według informacji, do jakich dotarła AFP, stan 177 zakażonych osób jest oceniany jako ciężki. W Chinach udało się dotąd wyleczyć 34 osoby, które już opuściły szpital. Władze prowincji Hubei i Guangdong ze stolicą w Kantonie ogłosiły w czwartek pierwszy, najwyższy stopień zagrożenia zdrowia publicznego z powodu nowego wirusa. Do walki z epidemią włączono wojsko i policję.
 
 

Afera z filmem "Pojechaliśmy na PODLASIE" Lorda Kruszwila trwa. - Mówi się, że ukradłem 50 tys. złotych oraz że to ja wymyśliłem taki scenariusz. Ja jedynie go zaakceptowałem. Wszyscy urzędnicy, którzy byli w to zamieszani, wypierali się tego - broni się znany youtuber w nowym filmie „Cała prawda o Podlasiu”.
 
 
Lord Kruszwil to jeden z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych polskich youtuberów. W maju opublikował film "Pojechaliśmy na PODLASIE". Na tyle kontrowersyjny, że był już kilka razy usuwany z YouTube. Sprawę przypomniał w styczniu portal waszaturystyka.pl.
 
Padają w nim między innymi kwestia: „O co chodzi z tym krzyżem przekreślonym? Taki design”. Albo podczas oglądania łóżka w podlaskim hotelu „Najpierw musisz sprawdzić, czy materac nie jest obszczany”. Za taką promocję zapłacił samorząd województwa.
Niektórzy nazwali to patopromocją, a Lorda Kruszwila uczynili wrogiem publicznym numer jeden. Dziennikarze i specjaliści od promocji oraz turystyki nie pozostawili na materiale suchej nitki wytykając rynsztokowy język, homofobiczne uwagi i prostactwo. Mieszkańcy Podlasia też mieli wiele uwag do spotu, który został sfinansowany z ich pieniędzy.
 
Lord Kruszwil: Nie chciałbym, aby wokół mnie była opinia oszusta
To wszystko mocno uderzyło w znanego youtubera, który postanowił nagrać kolejny film pt. „Cała prawda o Podlasiu”.
„Zostałem oskarżony przez media o nieetyczne zachowanie, czyli przyjęcie kwoty 50 tys. złotych za stworzenie filmu. Kwota, którą otrzymałem była o wiele niższa, a cała nasza współpraca przebiegała zupełnie inaczej niż w wersji przedstawionej przez dziennikarzy. Całej prawdy o tej aferze dowiecie się oglądając ten film do końca.” - czytamy w opisie pod filmem.
- Wydawało mi się, że dziennikarze w Polsce korzystają z w miarę wiarygodnych źródeł informacji, a tymczasem podczas tej całej afery wyszło naprawdę dużo oszerstw i wiele fałszywych informacji na mój temat. Nie chciałbym, aby wokół mnie była opinia oszusta, zatem jestem zmuszony, aby nagrać taki film z wyjaśnieniami. Chciałbym, żebyście poznali całą prawdę - rozpoczyna Kruszwil.
 
Będzie donos na podlaskich marszałków? Chce go złożyć w prokuraturze Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
A to dopiero początek. - Nie chcę powiedzieć, ile pieniędzy zostało mi przyznanych za ten film, ale na pewno nie było to 50 tys. złotych. To była dużo, dużo niższa kwota. Dwa telefony średniej jakości to równowartość tej kwoty - tłumaczy Kruszwil. - Normalnie taką współpracę wyceniałbym na 20-25 tys. złotych, ale jako że nie mam żadnej zrazy do województwa podlaskiego, a wręcz przeciwnie, to zgodziliśmy się zrealizować taką współpracę po niższych stawkach.
 
 
Lord Kruszwil mówi również, że to nie on był autorem scenariusza filmu pt. „Wyzwanie Podlasie”.
- Nie jestem autorem tego scenariusza, ale kiedy publice on się nie spodobał, to ja jestem obarczany całą winą. Mówi się, że ukradłem 50 tys. złotych oraz że to ja wymyśliłem taki scenariusz. Ja jedynie go zaakceptowałem. Wszyscy urzędnicy, którzy byli w to zamieszani, wypierali się tego. Całą winę postanowiono zrzucić na mnie. Prosiłbym, aby więcej nie kierować w moją stronę takich oszczerstw. Uważam, że w tej sytuacji zachowałem się uczciwie, ponieważ rozmawialiśmy o filmiku. Otrzymałem scenariusz, dokonaliśmy modyfikacji, wspólnie wszystko uzgodniliśmy, po czym przyjechałem na Podlasie, wykonałem film i otrzymałem swoje wynagrodzenie - broni się youtuber.
 
Mówi się, że ukradłem 50 tys. złotych oraz że to ja wymyśliłem taki scenariusz. Ja jedynie go zaakceptowałem. Wszyscy urzędnicy, którzy byli w to zamieszani, wypierali się tego.
- Nawiązując do tego samego tematu, ostatnio Marszałek Województwa Podlaskiego wypowiadał się o moim filmie, że jest on słabo zmontowany i nikt nie otrzymał go do akceptacji przed publikacją. Otóż to są kompletne bzdury! Ja ten film wysłałem do akceptacji. Wszystkim się podobało, a po otrzymaniu zielonego światła do publikacji, po prostu ten film został opublikowany. Ostatnio usłyszałem, że montaż filmu jest zły, beznadziejny, mimo że urzędnicy województwa podlaskiego otrzymali ten film do publikacji - kończy Lord Kruszwil.
 
Kim jest Lord Kruszwil?
 
Jego kanał na YouTube ma ponad 1,2 mln subskrybentów. Ale jeszcze przed rokiem było to sporo ponad 2 miliony. Jednak w międzyczasie YouTube dawał ostrzeżenia młodemu wideoblogerowi. Mogło się zakończyć nawet skasowaniem kanału. Ostatecznie skasował go sam autor.
Kanał jednak wrócił. 18-latek ze Szczecina (mieszka teraz ponoć w Poznaniu) szokuje w każdym filmiku. Sprawą zainteresował się nawet Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Jego przedstawiciele w ubiegłym roku złożyli wniosek do prokuratury o ścigane blogera, po jednym z jego filmików.
 

 
 
Więcej informacji znajdziesz na stronie źródłowej.

Amerykańska organizacja e-sportowa Team Dignitas oficjalnie zakontraktowała ekipę, która w 2012 dołączyła do Ninjas in Pyjamas. Wyjątkiem jest Robin "Fifflaren" Johansson, który będzie trenerem, a jego miejsce w składzie zajmie Håkon "hallzerk" Fjærli. 19-letni snajper z Norwegii ma być świeżością w tej drużynie. Kiedy jeszcze występował w Noravind, był najlepszym graczem, a jego K/D ratio wynosi 1.19. 
 
Nowy skład Dignitas
 
Patrik "f0rest" Lindberg
Richard "Xizt" Landström
Christopher "GeT_RiGhT" Alesund
Håkon "hallzerk" Fjærli
Adam "friberg" Friberg
Robin "Fifflaren" Johansson - trener
 
Kiedyś gracze w tym składzie oprócz hallzerk'a osiągnęli bilans wygranych 87-0, czy uda im się poprawić ten wynik? Kiedy zagrają swój pierwszy mecz oficjalnie? Według DBLTAP, Diginitas weźmie udział w nowej lidze o nazwie "B Site".
Źródła 1,2

Counter-Strike Global Offensive (CS:GO)
Data wydania: 21 sierpnia 2012 roku. 
Producent: Valve Corporation
Tryb gry: Gra wieloosobowa

 
Counter-Strike Global Offensive jest jedną z najbardziej popularnych gier na platformie Steam. Gra została stworzona jako wieloosobowa strzelanka pierwszoosobowa przez Valve Corporation. Jest to ich czwarte wydanie Counter-Strike. Ta o to gra zdobyło popularność odrazu po wydaniu. 
 
Rozgrywka
Counter-Strike Global Offensive, podobnie jak poprzednie gry z serii Counter-Strike, jest skupiona na wykonywaniu zadań. Dwie druzyny (Antyterroriści / Terroriści) rywalizują w różnych trybach gry wykonując określone cele, czyli podłożenie bomby oraz ochrona zakładników (Terroriści) oraz ochrona obszaru przed podłożeniem bomby (lub jej rozbrojenie) albo ewakuacja zakładników. (Antyterroriści) Podobnie jak w innych wersjach Counter-Strike, na koniec rundy gracze otrzymują nagrodę pieniężną, która pozwala na zakup lepszego wyposażenia w kolejnej rundzie. Gracze otrzymują takze nagrodę za wygranie rundy. Pojawia nam sie także nagroda <MVP> ktorą gracz otrzymuję za np. podłożenie bomby, rozbrojenie bomby, najwiekszą ilość zabójstw. 
 
Tryby gry
- Turniejowy
- Uproszczony
- Deathmatch 
- Skrzydłowy
- Strefa zagrożenia
- Gry wojennie ( Wyścig zbrojen, Demolka, Latający Skaut )
- Offline z botami
- Możliwość połączenia się z innymi serwarami. 
 
Wyposażenie
W grze występuje kilka rodzajów broni, są to między innymi pistolety, broń ciężka, pistolety maszynowe (PM-y), karabiny, granaty oraz dodatkowy sprzęt. Każda broń posiada unikalne właściwości, takie jak ilość amunicji w magazynku, szybkostrzelność, zadawane obrazenia czy rozrzut. Ilość wyposażenia jest ograniczona, czyli można posiadać w ekwipunku tylko jeden karabin, pistolet maszynowy lub broń cieżką, jeden dodatkowy pistolet, cztery granaty, paralizator jak ktoś go potrzebuję, oraz nóż. 

 
Podstawowym wyposażeniem, który każdy gracz otrzymuję na początek rundy, jest pistolet (USP-S lub P2000 jest możliwość wyboru) po stronie antyterrorystów. Po stronie terrorystów (Glock-18) oraz nóż dla oby drużyn. Pozwala to na rozgrywanie rund bez zakupu broni. Gracze mogą wyrzuczać swoją broń i podnosić ją od innych graczy, także po śmierci przeciwników. Przetrwanie do końca rundy pomimo przegranej pozwala zachować zdobytą broń na kolejną rundę. 
 
Występują także rózne rodzaje granatów ręcznych, np. granat dymny, granat hukowo-błyskowy, granat zaczepny, wabik, granat zapalacy/koktajl mołotowa. 

Granat dymny: tymczasowo wytwarza dym przez który nie można nic zauważyć.
Granat hykowo-błyskowy: oślepia i ogłusza patrzących się na niego w momencie wybuchu. 
Granat zaczepny: zadaje w określonym obszarze obrażenia graczom.
Wabik: wydaje dzwięk podstawowej broni osoby rzucającej. 
Granat zapalający/koktajl mołotowa: podpalający powierzchnię na mapie przez określony czas. 
 
Nakładki na broń (Skiny)
Nakładki na broń, inaczej mówiac (skiny), dodają wygląd do wybranej broni. Można je zdobyć na końcu meczu, ze skrzynki, lub można wymienić sie z graczem. Występują różne rodzaje skinów, jak i ich wygląd. Skiny mogą być słabej jakości, lub mogą być wyższej jakości.
1 .Factory New - Fabrycznie Nowa
2. Minimal Wear - Lekko używana
3. Field-Tested - Przetestowana w boju
4. Well-Worn - Wysłużona
5. Battle-Scarred - Zaprawiona w walkach.
 
Rangi jakie wystepują w CS:GO (Turniejowy oraz Skrzydłowy)
1. Srebro I
2. Srebro II
3. Srebro III
4. Srebro IV
5. Elitarne srebro
6. Mistrzowskie elitarne srebro
7. Złoty laur I
8. Złoty laur II
9. Złoty laur III
10. Mistrzowski złoty laur
11. Mistrzowski obrońca I
12. Mistrzowski obrońca II
13. Elitarny mistrzowski obrońca
14. Wybitny mistrzowski obrońca
15. Legendarny orzeł
16. Mistrzowski legendarny orzeł
17. Mistrzowska pierwsza klasa
18. Elita światowa
 
 
 
Strefa zagrożenia
1. Lab Rat 1
2. Lab Rat 2
3. Sprinting Hare 1
4. Sprinting Hare 2
5. Wild Scout 1
6. Wild Scout 2.
7. Wild Scout Elite
8. Hunter Fox 1
9. Hunter Fox 2
10. Hunter Fox 3
11. Hunter Fox Elite
12. Timber Wolf
13. Ember Wolf
14. Wildfire Wolf
15. The Howling Alpha. 
 
 
 
 
 
 
 
 
Źródła: Większość napisałem sam, lecz podam pare źródeł których użyłem.                                                                                                                                                                                                    
1 2 3
 

Stary dobry Windows 7, pamiętam jego premierę jak by to było wczoraj. Windows Areo, ulepszona wydajność względem Windows Visty. Niektórzy pozostali na tej wersji ze względu na kafelki, które pojawiły się w systemach 8, 8.1 i 10. Wszystko dobre, co się szybko kończy.
 
 
Co to oznacza dla użytkowników?
Oznacza to, że użytkownicy tych systemów zostaną pozbawieni łatek bezpieczeństwa. Od dnia dzisiejszego nie jest zalecane (a wręcz kategorycznie niezalecane) korzystanie z Windows 7 np. dla firm, użytkowników prowadzących własne projekty, robienie przelewów przez internet itp.
Dalszy rozwój programów zostanie również zakończony.
 
CentrumXP w swoim artykule napisało ciekawą notkę:
 
Warto wspomnieć tutaj również, że i my kończymy wsparcie z tym systemem. Wszelkie nowości na forum jak i serwerach będą powstawać z myślą o najnowszym systemie Windows 10.
 
Aktualizacja do Windows 10?
Tak, to może zapobiec mnóstwem problemów. Nadal istnieje możliwość aktualizacji ze starszych systemów. Jak dokonać aktualizacji znajdziecie w osobnym artykule:
 
Windows 7 na celowniku hakerów!
 

 
Jak widzimy powyżej komputery z systemem Windows 7 są wciąż popularne. Badania również wskazują, że Windows 7 pada coraz częściej ofiarą hakerów i wirusów. Można się spodziewać, że ilość ataków od dnia dzisiejszego będzie tylko rosła.
 
A Wy planujecie przesiadkę do najnowszego systemu Windows 10? Za czym będziecie tęsknić?
 
 
 
 

Sadio Mané urodził się w Sédhiou na południu senegalu. Obecnie jest piłkarzem liverpoolu. W tym roku zdobył on Ligę Mistrzów, Superpuchar UEFA, oraz Klubowe Mistrzostwa Świata. Wyceniany jest na 150 mln € i zarabia 13 mln € na sezon. Mimo tak wysokich zarobków w jego życiu nie ma miejsca na luksusy. W jednym z wywiadów powiedział tak: 
 
 
„W przeszłości głodowałem, pracowałem w polu, chodziłem boso i nie uczęszczałem do szkoły. Po co mi dziesięć Ferrari, dwadzieścia zegarków z diamentem i odrzutowiec? W jaki sposób zmieniłoby to świat? Wolę pomagać ludziom" - powiedział Sadio Mane.
„Wybudowałem szkoły i stadion, zapewniamy ubrania, buty i żywność dla tych, którzy żyją w skrajnym ubóstwie" - dodał
 
A to właśnie Sadio Mane odwiedzający plac budowy szkoły.

W swoim oświadczeniu piłkarz napisał tak: „Edukacja jest bardzo ważna. To właśnie ona otwiera nam drzwi do lepszej kariery” Ponadto piłkarz przekazuje miesięcznie 70 euro osobom z biednych regionów senegalu. 
 
Senegalczyk udowadnia również, że sukcesy i pieniądze go nie zmieniły. Nie tak dawno do internetu trawiło to nagranie: 
Piłkarz wychodząc z autokaru chwycił za dwie zgrzewki wody i zaniósł je do budynku. Mało który piłkarz zdecydowałaby się na podobny krok, a nawet pomyślał o tym, by pomóc. 
 
Jak myślicie? Co robią piłkarze po rozegraniu meczu ligowego? Zapewne odpoczywają, ale nie Sadio Mane. Piłkarz po jednym z meczu ligowym zamiast odpoczywać udał się do meczetu gdzie sprzątał łazienkę:
 
 
W trakcie meczu mane wręczył swoją koszulkę chłopcu od podawania piłek. Chłopiec był w szoku, więc z radości postanowił go uściskać:
 
 
Wielu młodych osób chciałoby dostać nowy telefon, bo uważają, że ich koledzy mają lepsze i nie są tak uszkodzone jak twój. A oto telefon sadio mane.
 

Piłkarz używa zwykłych słuchawek, a jego telefon ma pęknięty wyświetlacz, bo uważa on, że gadżety nie są najważniejsze na świecie. Dlatego to piłkarz o wielkich umiejętnościach i o wielkim sercu.
 
A Wy co uważacie o Sadio Mane? 
 
 
Mój pierwszy artykuł, więc prosiłbym o wyrozumiałość  
 
                Żródło:
1 2 3 4 5 6 7 8
 

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.