Skocz do zawartości

Rekomendacje

Specjalnie wyselekcjonowana, najważniejsza zawartość naszej witryny

Komandosi wyjęci spoza prawa cz. 1
"AKCEPTUJEMY WYSOKIE RYZYKO, ALE ŻADEN Z NAS NIE JEST RAMBO CZY SAMOBÓJCĄ"
Reinhard Günzel, były komandos KSK i generał brygady w stanie spoczynku.
 
O amerykańskich Navy SEALs, polskim GROM-ie czy izraelskim Jamamie już pisała @M4A1 w Najlepsze siły specjalne na świecie oraz w Najlepsze siły specjalne na świecie 2. Równie elitarna jest niemiecka jednostka KSK, ale mimo to mało kto o niej słyszał. Nie bez powodu - jej działania są niezgodne z konstytucją RFN! Udajmy się na poszukiwania oddziału, który nie lubi być na celowniku - nawet fotoreporterów.
 

Windows 10 Spring Creators Update - Co nowego i kiedy?
Spring Creators Update to kolejna aktualizacja dla systemów Windows, która nazywana jest również nazwą kodowaną Redstone 4. Microsoft kończy pracę nad aktualizacją przez wprowadzenie do systemu ostatnich poprawek dla użytkowników Windows Insider Program. Co warto wiedzieć o aktualizacji i jak ją zainstalować?
  • 0 odpowiedzi

Czym właściwie jest plazma?
Czym właściwie jest plazma?
Kryje w sobie moc wszechświata: Wielkiego Wybuchu, Słońca, Księżyca i gwiazd. Od niej zależy także los Ziemi. Plazma to koncentrat potężnej energii - czy będziemy kiedyś w stanie ją ujarzmić?
Gwiezdna moc
Sposób powstawania błyskawic nie został do końca wyjaśniony. Według niektórych naukowców niezbędny potencjał w chmurach burzowych zapewniają strumienie cząstek pochodzących z kosmosu - tych samych, które są przyspieszane podczas wybuchów gwiazd.
Gazowe eksperymenty
Naukowcy opanowali już sztukę silnego podgrzewania gazu, a następnie utrzymywania go pod kontrolą - np. w celu generowania piorunów kulistych.
Narodziny kuli ognia
Naukowcy zaobserwowali, że wygenerowane przez mikrofale błyski plazmy przenikają przez ściany. Za pomocą prądu elektrycznego można stworzyć piorun kulisty z jednej kropli wody.
  • 0 odpowiedzi

Mapa de_subzero dostępna na platformie FACEIT!
Najnowsza mapa de_subzero autorstwa Shawn Snelling alias FMPONE trafiła na platformę FACEIT. Developerzy tej platformy zauważyli potencjał w tej zimowej mapie. Od dzisiaj gracze mogą przetestować mapę de_subzero podczas swoich meczów na platformie FACEIT.
  • 0 odpowiedzi

EA posunęło się za daleko, wypuszcza akcesoria dla dodatków ze zwierzakami w The Sims 4!
Electronic Arts przed chwilą przeszło samego siebie! Wypuszcza na rynek akcesoria o nazwie "The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak". Premiera akcesoriów została zapowiedziana na 13 marca 2018 roku.
  • 0 odpowiedzi

Windows 10 Spring Creators Update będzie instalował się szybciej
Wraz z wiosenną aktualizacją Windows 10 Spring Creators Update Microsoft dodał nowy system aktualizacji, który skróci czas wielkiej aktualizacji do systemu Windows 10.
  • 0 odpowiedzi

×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.