Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. HNXKerxxkaYSpyS60fQmp8JEKUxQoFuA.mp4
 3. It's me.
 4. Today
 5. 91.

  Czego się słucha

  "I czego bym nie zrobił choćbym chciał Nie mogę zapomnieć fenomenu twoich ust Kroczy za mną, czuję kroki mojej femme fatale Nie mogę wyrzucić ciebie z głowy już...."
 6. ACAB

  Memy z internetu

 7. ★ Zagłosuj na serwer Only Mirage ★ ★ Zagłosuj na serwer 5 MAPS ★ ★ Zagłosuj na serwer Only DD2 ★ ★ Zagłosuj na serwer Only AWP ★ ★ Zagłosuj na serwer Arena 1vs1 ★ ★ Zagłosuj na serwer Arena 1vs1 #2 ★ ★ Zagłosuj na serwer Only Knife ★ ★ Zagłosuj na serwer [GO:MOD] Mirage/Cache ★ ★ Zagłosuj na serwer TeamSpeak 3 ★ Zagłosowałam na wszystkie serwery + ts3.
 8. ★ Zagłosuj na serwer Only DD2 ★ ★ Zagłosuj na serwer Only DD2 #2 ★ ★ Zagłosuj na serwer FFA ★ ★ Zagłosuj na serwer [GO:MOD] FFA ★ ★ Zagłosuj na serwer Cod 201 ★ ★ Zagłosuj na serwer Cod 401 ★ ★ Zagłosuj na serwer Zombie Escape ★ ★ Zagłosuj na serwer JailBreak ★ Zagłosowałam na wszystkie serwery.
 9. Co prawda to prawda R ma rację ale zależy jak kto chce żeby Giera wyglądała ja mam laptopa I3 tak I3 duella gdzie mam rozdziale 16:9 do tego co druga opcja jest wysoka w grafice i wyciągam na spokojnie 100 FPSow w meczu jak i standardowe 60 fpsow na serwerze gdzie gra 30 osób. Więc ten komputer co masz wyżej może wyciągnąć tyle. Fpsow ale raczej lepiej trzymać pieniądze na coś większego bo jednak FPS to jest pół rozgrywki.
 10. Czy ŁAZIENKA ZAJĘTA jest JUSZJUSZ?!

  1. BilardowyWirtuoz

   BilardowyWirtuoz

   k**wa no niemożliwe :kekw::kekw:

  2. Marlen

   Marlen

   No k**wa jestem!

  3. Evi.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.