Jump to content

Jak mogę usunąć konto z forum?

Zgodnie z zasadami RODO masz prawo do "bycia zapomnianym" i możesz zażądać procedury usuwania swojego konta i danych z nim powiązanych. Takie działanie można rozpocząć poprzez kontakt przez prywatną wiadomość do jednego z Administratorów strony. Ich lista dostępna jest tutaj: https://1shot2kill.pl/staff/.

Administrator nakłada na Twoje konto 10 punktów ostrzeżeń, tracisz możliwość korzystania z forum. Po 30 dniach konto zostanie całkowicie usunięte. Pamiętaj jednak, że Twoje wpisy należą do forum i nie zostaną usunięte. Zastosujemy natomiast działanie mające na celu brak możliwości identyfikacji Twoich wpisów, będą one widniały pod nazwą "Gość". Masz jednak możliwość zażądania usunięcia wpisów, które zawierają Twoje dane takie jak: Imię, wiek i inne dane, które podajesz np. aplikując na stanowiska. Identyczna sytuacja jest w przypadku tematów w dziale "Pokaż się". Wszystkie zdjęcia zostaną całkowicie usunięte. Prosimy o przygotowanie tematów i wpisów, które życzysz sobie usunąć.

 

Pamiętaj jednak, że żądając usunięcia swoich danych i konta z forum, nie możesz liczyć na dalsze korzystanie z niego. Odmawiamy zakładania kolejnych, nowych kont. Jeśli jakimś sposobem wyjdzie, że konto należy do użytkownika, który zażądał usunięcia danych - zostanie ono permanentnie zablokowane. 
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.