Jump to content
 • Bans on servers
 • Sign in to follow this  

  Jak wstawić SSy na forum?


  d0naciak

  Jeśli dostałeś bana z powodem "Wrzuc screeny na 1shot2kill.pl / Masz 24h" i nie wiesz o co chodzi, to ten temat jest dla Ciebie! W tym temacie pokrótce wytłumaczę o co z tym banem chodzi i jak dostać UB, do dzieła!

   

  1. O co z tym banem chodzi?
  Admin ma prawo każdemu tak na prawdę dać takiego bana, jeśli tylko podejrzewa go o używanie wspomagaczy typu WH (WH - WallHack - taki bajer do CSa który pozwala widzieć przez ścianę). W celu sprawdzenia co Ty, jego ofiara, widzisz na ekranie, robi Ci SSy (SSy - ScreenShoty (z ang. zrzuty ekranu) - zapisanie zawartości obrazu do pliku, jako obrazek, prościej - robi zdjęcie twojego monitora), i na tych SSach widać czy masz korzystasz z WH czy innych dodatków których jest mnóstwo. Ty jeżeli jesteś niewinny i na twoich zrzutach nic nie widać, możesz spokojnie wejść na forum serwera i wrzucić tam SSy które zrobił Ci admin, odpowiedni ludzie sprawdzą twoje fotki i zdejmą twojego bana a Ty znów będziesz mógł grać na serwerze.

   

  2. Jak wrzucić SSy?

  2.1. Do wrzucenia SSów będzie nam potrzebny jakiś program do tworzenia archiwów (plików *.rar, *.zip, *.7z), polecam od siebie program 7-zip (http://www.7-zip.org/<- pobierz stąd), ale dobrą opcją jest też bardziej znany WinRAR (http://www.win-rar.com/download.html?&L=0<- pobierz stąd) , kwestia gustu. Nie będę tłumaczył instalowania ich dlatego że one same Wam pomogą się zainstalować, mianowicie nakieruje Was instalator.

   

  2.2. Szukanie SSów.

  Jak już mamy program musimy wejść do folderu z CSem, dla wersji NonSteam będzie to najczęściej X:/Gry/Counter-Strike 1.6 v43, dla Steamów to X:/Program Files/Steam/SteamApps/common/Half-Life

  Jak już wejdziemy to jeżeli mamy tam folder cstrike_polish to wchodzimy tam, jak go nie mamy to musimy wejść do folderu cstrike

  I tak - powinniśmy dostać 5 fotek, powinny mieć one następujący format: nazwa_mapy0001.bmp, nazwa_mapy0002.bmp, ...

  Załóżmy że ja grałem na mapie de_inferno, i znalazłem u siebie takie SSy:

  12f7c33e900bf.png

  Sprawdzamy czy są to SSy z czasu kiedy dostaliśmy bana poprzez podglądniecie ich (sprawdzajcie SSy od końca, bo na końcu są te najświeższe), jeżeli tak to przejdź do punktu 2.3., jeżeli nie to sprawa jest taka, że SSy nie muszą mieć formatu takiego jaki podałem przed chwilą, a mogą mieć format taki: HalfLife00.tga, HalfLife01.tga, ...

  1455d6214062e.png

  Wtedy sprawdzamy czy to te są SSami z rozgrywki, jak nie możesz ich podejrzeć to spójrz na datę modyfikacji które określają kiedy zostały zrobione SSy :asfdgsa:

  2.3. Pakowanie SSów.

  Kiedy mamy swoje SSy możemy je spakować, zaznaczamy te które zostały nam zrobione przez admina (najczęściej jest ich 5), klikamy PPM (Prawy Przycisk Myszy), ja korzystając z 7-Zip'a najeżdżam na 7-Zip -> Dodaj to cstrike.7z

  3bf677f6a912f.png

  d5f15383fe9ef.png

  Po spakowaniu SSów biorę mój plik cstrike.7z i przenoszę go na pulpit.

  2.4. Wrzucanie SSów.

  Odpalamy teraz swoją przeglądarkę, wchodzimy na zippyshare.com. Klikamy Browse, z pulpitu wybieramy naszą paczkę z SSami, i klikamy Start Upload.

  f452f45aa3499.png

  6906b0a19b3ab.png

  6ba90ad9b0e80.png

   

  Czekamy aż zrzuty ekranu się wrzucą, kiedy już to się stanie kopiujemy link do paczki.

  6672893133e94.png

  Wchodzimy no http://1shot2kill.pl/forum/28-screenshoty/ i we wzorze w polu Link do ss'ów wrzucamy właśnie ten link. Czekamy na zdjęcie bana.

   

  To na tyle, mam nadzieje że pomogłem :D

  Kopiowanie zabronione!

   

  Sign in to follow this  


  User Feedback

  Recommended Comments

  Guest SpyrothePlayer

  Posted

  Dostałem bana za niby podszywkę co mam robic mój nick: SpyrothePlayer.

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites


  Guest
  Add a comment...

  ×   Pasted as rich text.   Restore formatting

    Only 75 emoji are allowed.

  ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

  ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

  ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.