Jump to content
 • Sign Up
 • Home
 • All Activity

  This stream auto-updates     

  1. Past hour
  2. Czas: 0:03 - 0:15 Link do YT: Czas: 1:21 - 1:35 Link do YT: Czas: 1:30 - 1:46 Link do YT: Czas: 2:42 - 3:01 Link do YT:
  3. Today
  4. Czasami aplikacje są usypiane, aby zaoszczędzić na baterii. Sprawdź optymalizacje baterii.
  5. Cześć, w tym temacie wrzucajcie piosenki, które mają się pojawić na serwerze.
  6. @ PanPolicjant wymieniłeś prawie wszystko to co było pisane wyżej XD. Dodatkowo jakieś skiny do spadochronów, przykład: https://gamebanana.com/skins/151904 Naprawa wszystkich mniejszych lub większych bugów z !menu !lvl !store i innymi komendami. Tak jak wyżej ktoś pisał przy wymianie przedmiotów ze !store po prostu znikają, lub nie da się ich wymienić. Dodatkowo komenda !ranga lub !lvl pokazuje złą liczbę punktów potrzebną do rangi. W !sklepsms nie mamy możliwości zakupu ponieważ numer telefonu na który mamy wysłać sms'a nie jest podany, + gdzieś glęboko są jeszcze informacje o starym właścicielu serwera itp. Przydałoby się także usunąć zbugowanego skina "terminator". Po całej mapie ciągną się za nim "dziwne paski". + dodanie oryginalnych rękawiczek od skinów postaci gdyż aktualnie nie ma nic, dosłownie. Edit: + usunięcie powtarzających się map. Na serwerze są chyba AŻ 3 mapy surf_ski które różnią się od siebie tylko teksturami i wielkością jaila. Granie 3 razy pod rząd na tej samej mapie nie należy do szczególnie przyjemnych. Nie mówię tylko o surf_ski ponieważ takich map jest kilka.
  7. Czas: Link do YT:
  8. Nowy wygląd będzie się wiązać na pewno z problemami dla starszej daty PC. Ale wygląd fajny
  9. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  10. Zgłoś się na forum po range a do Mnie to permisje.
  11. wyłącz ruletkę na modach typu plaga etc.. jestem człowiekiem na pladze i nagle dostaję pakę ..
  12. Dzięki dzięki dzięki dzięki dzięki!
  13. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  1. Load more activity
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.