Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Dzisiaj
 3. Wczoraj
 4. Dzięki sory że teraz odpisuje po pracy jestem dopiero MOGE DOSTAĆ UB SKORO JESTEM CZYSTY DALEJ MAM BANA JAK WBIJAM NA SERWER W KONSOLI????
 5. Stanton

  Pokaż swojego zwierzaka

  Ryszard
 6. Wybacz zbyt pochopnie Cię oceniłem , demko wygląda na czyste
 7. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Nick z CS: Szwagier Admin banujący: OnyX Serwer: CoD 401 Data zdarzenia: 22.03.2019 Opis sytuacji: Dostalem ss Link do bana z amxbansa(http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php): http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=78569 Wycinek bana z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick : Szwagier [AMXBans] Powod : ' wstaw foty na www.1shot2kill.pl ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 37115487 ' [AMXBans] Twoje IP : ' 83.9.104.192 ' [AMXBans] =============================================== ss: https://www4.zippyshare.com/v/8cqApB2f/file.html
 9. `NN.

  Pokaż swojego zwierzaka

  Fionka
 10. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. LaMuS

  Muzyka

  Bardzo dobry pomysł Jestem za już się przejadły stare piosenki
 12. ===> Zagłosuj na serwer Only Mirage <=== ===> Zagłosuj na serwer 3 Maps <=== ===> Zagłosuj na serwer Only DD2 <=== ===> Zagłosuj na serwer Only Mirage #2 <=== ===> Zagłosuj na serwer SURF + RPG <=== ===> Zagłosuj na serwer Only AWP <=== ===> Zagłosuj na serwer Arena 1vs1 <=== ===> Zagłosuj na serwer Deathrun <=== ===> Zagłosuj na serwer CoD 1001 <=== ===> Zagłosuj na serwer JailBreak <=== ===> Zagłosuj na serwer Deathmatch <=== ===> Zagłosuj na serwer TeamSpeak 3 <===
 13. Wcześniej gdy dostaliśmy PERK smoker mieliśmy tylko 1 smoke zamiast 2 jak w info /perk . "Smoker dostajesz 2 granaty trujące" (a tak naprawdę był to jeden). Pozdrawiam $uper$eriaKa
 14. GromuSS

  Pokaż swojego zwierzaka

  2 gałgany 😂
 15. ===> Zagłosuj na serwer Only DD2 <=== ===> Zagłosuj na serwer Only DD2 #2 <=== ===> Zagłosuj na serwer FFA <=== ===> Zagłosuj na serwer [GO:MOD] 4 Maps<=== ===> Zagłosuj na serwer Cod 201 <=== ===> Zagłosuj na serwer Cod 401 <=== ===> Zagłosuj na serwer Jail Break <=== ===> Zagłosuj na serwer BaseBuilder <=== +1 wszystko.
 16. Aniaaa<3

  Pokaż swojego zwierzaka

  Głodomorki z mamusią
 17. Adrian.

  Lista zmian po resecie.

  Co do smoker to nie rozumiem o co chodzi ;/ Nerf narkomana nie był planowany i zostało to już zgłoszone D0naciakowi. Problem jest już zgłoszony.
 18. Akuma

  Pokaż swojego zwierzaka

  Ryszard. kot syberyjski.
 19. GromuSS

  Lista zmian po resecie.

  Perki są zbugowane: Flara nie działa , Rykoszet, Czarodziejska kosa da się cały czas teleportować. Narkoman bije po 1, tak samo saper I gdy chcemy wybrać przedmiot z ostatniego życzenia to nie daje tego co ma.
 20. 0:34 - 0:43 0:38 - 0:47 0:54 - 1:03 0:23 - 0:32
 21. Witam, jako iż zbliża się do nas Kwiecień, a wraz z nim pojawią się nowe rsy, prosimy o Wasze propozycje piosenek, które chcielibyście zobaczyć na serwerze. Proszę o podanie linku do piosenki, która znajduję się na YouTube oraz mniej więcej moment, który chcielibyście usłyszeć.
 22. Naprawione perki -smoker (wcześniej było napisane w /perk, że dostajemy 2granaty a w rzeczywistości był to jeden smoke, kolor smoka na zielono bardzo ładnie wygląda). Znerfienie trutki narkomania niezbyt zadowala graczy. (chyba dobrze napisałem '' znerfienie'') Pozdrawiam $uper$eriaKa
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.