Skocz do zawartości
 • EA posunęło się za daleko, wypuszcza akcesoria dla dodatków ze zwierzakami w The Sims 4!


  aXenBiceps™

  Electronic Arts przed chwilą przeszło samego siebie! Wypuszcza na rynek akcesoria o nazwie "The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak". Premiera akcesoriów została zapowiedziana na 13 marca 2018 roku.

   

  Coś chyba poszło nie tak?!

  Od stworzenia The Sims 4 widać było że zostało wypuszczone zbyt szybko i niedopracowane. Teraz można zauważyć po dodatkach do gry że nie są one już tak tanie jak kiedyś. A co jest najlepsze? Dodatki z poprzednich odsłon kosztowały mniej, a jednocześnie miały dużą zawartość. W The Sims 4 znajdziemy również te same dodatki, ale podzielone aż na 4 części, które kosztują ponad 40 zł!

   

  Co znajdziemy w dodatku i dla kogo on jest?

  Cóż, ciężko to nazwać dodatkiem. Zawartość akcesoriów będzie dostępna dla każdego, ale do jego pełnej zawartości będzie wymagany dodatek "The Sims 4 Psy i koty".

  W dodatkowej zawartości otrzymamy nowe zwierzę jakim jest chomik oraz kilka strojów dla simów i ich zwierzaków. Nie zapomnijmy też o nowych meblach, które będą przystosowane dla naszych czworonogów. Otrzymamy również piłkę do gryzienia :)

   

  Czuję że z porami roku będzie krucho.

  Wraz z czasem dowiadujemy się jak "perfidne" może być EA. Już od dzisiaj możemy się spodziewać że dodatek "Cztery pory roku" może być podzielony na 4 części: Wiosnę, Lato, Jesień i Zimę. Przewiduję że cena tych pór roku może sięgać aż 250 zł!

   

  Poniżej możecie zobaczyć zwiastun akcesoriów "The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak".

     Opinie użytkowników

  Rekomendowane komentarze

  Brak komentarzy do wyświetlenia


×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.